Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŽABČICE - setkání s fanoušky - 18.10.2014

Kudy chodím tudy loudím nahrávky písniček, které jsme s Babylony před mnoha lety hrávali. Mirka Badrová slíbila pomoc. Jako správná žena použila lsti a řekla, že nahrávky dostanu v Žabčicích od Pavla Zajíce. Prý tam mají takovou malou sešlost a pouze tam najdou chvilku se mi krátce věnovat. Protože "chvilky" znám, vzal jsem sebou svoji ženu Pavlu, abych, klečíc na hrachu, nemusel vysvětlovat zásadní zpoždění.
V Žabčicích, na smluveném místě, čekala Mirka a představila nás společnosti dobře se bavících lidí. Od vidění jsme se znali, protože  jsme se vídali na našich vystoupení, ale ne tak, abychom si vlezli pod kůži. Pavel Zajíc, druhý a poslední, kterého jsem znal jménem, začal odtajňovat nahrávky originálů, které nashromáždil. Byly to samé pecky a neuvěřitelně silně nás všechny vtáhli o mnoho let zpět. 
Co mně došlo teprve na tomto večírku nádherných lidí? Že jsme k sobě nikdy neměli tak blízko jako v současnosti. Možná, že u těchto skalních fandů budou probíhat osobní setkání a zcela určitě si budeme mít stále o čem povídat. Nikdy bych netušil, že budeme v tomto věku hrát a už vůbec by mně moje představivost /fakt ji mám velkou/ nezavedla do těchto skutečností.
Ještě něco musím na tyto lidi prásknout. Jsou to spolužáci ze základky, kteří se scházejí každý měsíc!!!! Byl jsem u vytržení, jak krásně se dokážou bavit, že u toho necítí potřebu volovat tak jak má ve zvyku většina národa a že nádherně otevírají dveře do svých srdcí. Není nic lehčího, než jim stejnou měrou oplácet.   Fakt to jde samo........
Loučili jsme se písničkou Chytila mu malýho a byli jsme šťastni, že jsme se konečně poznali z blízka.....
Pták

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pochvala

(Mirka B, 22. 10. 2014 20:16)

Jeééééé,Jarku, ty jsi to krásně napsal,až mi vyhrkly slzy.Ani ve snu by mě nenapadlo, že po tolika letech budete hrát a ještě že se s Tebou budu znát osobně a už vůbec ne že někdy budete s Pavlou na našem srazu spolužáků.Jsem ráda, že se vám to s námi líbilo a my jsme si na oplátku užívali vás. Byl to opravdu skvělý večer. Babyloni byli,jsou a budou stále moje srdeční záležitost napořád. Při vašich písničkách se dostávám do tranzu a okolí vůbec nevnímám, atˇ se děje co se děje. Miluji tanec a moc ráda mám skupinu BABYLON! Přeji, atˇmáte opět stále nabité sály jako za mlada.

Re: pochvala

(Pták, 22. 10. 2014 20:25)

Miri, k Tvým písmenkům není co dodat a děkuji za kapelu Babylon. Myslím, že dáme hlavy do hromady a vymyslíme něco, co nás /fandy/ bude množit bez ohledu na věk. Vlastně jsem se chtěll zeptat při kouknutí na první obrázek s mladou dívkou v letu: kolik, že je Vám let? chi chi chi
U VAŠÍ PARTIČKY SE ZASTAVIL ČAS!!!!!