Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Asi budeme mít trému...

(Jája, 16. 2. 2020 0:11)

Dyť sem to řikala!

Re: Re: Re: Re: Asi budeme mít trému...

(Standa, 16. 2. 2020 7:42)

Jáji mělas pravdu,to si Jarek jen vymyslel a nakonec si to užíval stejně jako my všichni,bylo to super!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Asi budeme mít trému...

(Jája, 16. 2. 2020 15:15)

Ranní ptáče dál doskáče, že Stani? Mně dneska do skoku nebude, protože jsem vytancovaná až, až (nemůžu přece napsat "vyskákaná"), ale v duchu si poskakuju a jásám a juchám a je mi mooooooc dobře. Krásně to včera řekl Vraťa beruška: "Člověk přichází ke dveřím, za kterými hraje babošácká muzika a už cítí tu energii, vejde dovntiř a je to pecka." Já jsem, na starý kolena, velký pozorovatel. Baví mě pozorovat lidi a situace, který se před mýma očima odvíjí jako krásnej, někdy i docela zábavnej biograf. Nenaštve mě slečna v cukrárně, která na mě houkne, že mi tu máničku (rozuměj laskonku, trochu pocákanou karamelem) PŘECE přinese ke stolu! Když vracím talířek na pult, už je milá a mně je jasný, že je ráda, že nemusela hnout zadkem a ten talířek jít po mně uklidit. Takže se mi třeba včera moc líbilo, že se na zábavě objevily tváře, které na Baboších vůbec nevídáme a uchvátilo mě, že znaly texty a trsaly plné nadšení, jako by byly na poslední zábavě teprve včera. Taky je pravda, že mezi námi není jen obyčejný vztah - kapela + návštěvník zábavy. Probíhá tam něco zvláštního, úžasného, co nás vzájemně spojuje a obohacuje. Je to nesmírně krásný a směle bych to přirovnala k návratu domů, který potěší, dojme, vyvolá spoustu vzpomínek a je v životě nenahraditelný a nenapodobitelný. Jarek nám včera několikrát děkoval. Naším poděkováním bylo, že museli přidávat další písničky a nemohli jsme se rozloučit. Chlapci, hrálo a zpívalo vám to úžasně. Příhoda se šprndou, rotující na hlavou obnažené dívky, je v tomto Vzkazníku, již kdysi dávno zmíněná, tudíž ověřitelná. Věřím, že se to vám muzikantům tenkrát líbilo, ale možná, vzhledem k věku dotyčné, byste si dneska tento zážitek už rádi odpustili. Všechno je relativní. A já, když už jsem ten pozorovatel života, jsem včera vnímala ještě jedno velké DĚKUJU, a to mockrát za večer. To velké a vděčné poděkování šlo z pódia až tam někam hodně nahoru (co Jarku?), kde vás i nás má evidentně někdo hodně rád. Byla jediná věc, která mě včera večer opravdu, ale opravdu hodně mrzela. Že jsme se fakt, až do konce vašeho hraní, nedozvěděli jméno zpěváka. Kluci, moc se těšíme na příště !!!!!!!!!!!!!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Asi budeme mít trému...

(Standa, 16. 2. 2020 16:42)

Napsala jsi to Jáji úžasně.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Asi budeme mít trému...

(Jája, 16. 2. 2020 22:26)

Stani, moc díky.

Krásné vánoční svátky a senzační magický rok 2020

(Pták, 12. 12. 2019 16:58)

Ahoj naši kamarádi, moc jsme s Rudolfem nevěřili, že se nám podaří opět rozjet Babylony, ale dnes mohu říct, že se znovuzrození povedlo. S čím jsme se museli naučit žít, je vzájemně respektovat osobní závazky jednotlivců a dluží se poděkovat všem členům kapely, že i přes všechny svoje časové trampoty a trochu i pro styl hudby, který Baboši hrají, jsme na jedné lodi a baví nás zkoušet.
Představím vám jednotlivé členy kapely; nejčistším Babylonem je Rudolf Keprta, který nemá žádný další hudební závazek a svůj čas, s péčí velikou, věnuje své vnučce. Dalším členem je vám již známý skvělý klávesák Ivan Sláma, jehož domovskou kapelou je výtečná ALDABRA. Petra Hercoga, skvělého bubeníka ze stejně dobré kapely Old Arcus znají ti, kteří chodili na naše společná vystoupení a nebo prostě na Arcusáky. Tam je pevně zahnízen. Basák Jaroslav Kolář, je sice baboškami nepolíbený, ale má přitom nejvíce domovských kapel. Patří do Milton Rock, Můry a Bonapart. A co já? Já v tom lítám. Spoluzakládal jsem s Rudolfem a ostaními v roce 1978 Babylony u nás v ložnici a v roce 1988 jsem přeletěl do hnízda Arcusů. Nevěřil bych tehdy, že to hnízdo bude tak bezva a tak dlouho mě bude oslovovat. Všechno toto psaní je nejen pro naše fantastické fanoušky, ale i pro pořadatele. Domlouvání termínů je pro nás tedy velmi složité a zdlouhavé, ale pokaždé když to vyjde a my se s vámi potkáme, TAK TO BUDE PRDA!!!!!!!!!
DOVOLTE NÁM, ABYCHOM VÁS POZVALI NA NAŠE PRVNÍ VYSTOUPENÍ 15.2. V BÁJEČNÉM NA KINĚ V RAJHRADĚ.
BABYLONI VÁM PŘEJÍ KRÁSNÉ VÁNOCE A MAGICKÝ ROK 2020, PLNÝ LÁSKY, ŠTĚSTÍ, POCHOPENÍ A ZDRAVÍ.
TEĎ SI TADY U KOMPLU NAHLAS ŘVU, TĚŠÍME SE NA VÁS
15.2 15.2 15.2 15.2. 15.2. 15.2. 15.2. 15.2. 15.2. 15.2.

Re: Krásné vánoční svátky a senzační magický rok 2020

(Standa, 12. 12. 2019 18:33)

Hurá už se těšíme.Díky Díky Díky Díky.At´už je únor.

Re: Re: Krásné vánoční svátky a senzační magický rok 2020

(Pták, 15. 12. 2019 14:14)

Ahoj Stani, na vojně se stříhal metr k odchodu do civilu. Nyní můžeme stříhat dny do setkání Babošů se svými přáteli a to všechno v Rajhradě Na Kině. Ono to neuvěřitelně rychle uteče! Za chvíli se potěšíme s Ježíškem v kruhu rodinném, přivítáme magický rok 2020 a než roztočíme kola BUDE TO TADY....
Stani, pozdravuj Milušku a mějte se pěkně

Jsme zpět

(Pták, 11. 11. 2019 13:41)

Ahoj kamarádi, v létě bych si vůbec nemyslel, že se Babylon znovu objeví mezi Vámi, že si spolu zazpíváme a budeme se užívat. Bylo mi smutno, protože jsem si takhle konec Babošů nepředstavoval ani v nejhorším snu. No, naštěstí je snad vše zlé pryč a budeme se opět spolu těšit. On ten přerod nebyl jen tak. Především s Rudolfem musíme poděkovat muzikantům, kteří mají své domovské kapely, naši hudbu nehrají, ale řekli, že pomohou. Za to jim patří velké poděkování nejen od Rudolfa a odemne, ale určitě i od Vás. Tak jako děkujeme borcům, kteří pomohli je nutné MOC, MOC, MOC poděkovat Vám, našim dlouholetým fandům, kteří se přetavili v ryzí kamarády. Ono se to pozná nejen na našich společných večerech, ale na normálním zájmu, kdy si voláme a navzájem ptáme jak se daří, scházíme u pečeného kolena a nebo v Žabčicích společně skotačíme.

Omlouvám se, že neodpovídám na Vaši radost na FB, ale chceme si po dlouhé době Vás vychutnat všechny společně a proto toto povídání bude za celou kapelu na stránkách a FB současně........ a ještě ujištění za sebe..... je mně hodně let /ani nevím, kde jsem ty potvory tak rychle nabraly/ a zpěváci mají s přibývajícím věkem s hlasem potíže ať cvičí sebevíc. Ujišťuji Vás však, když hlas přestane sloužit úplně, nevytratím se jako pára nad hrncem, ale sdělím Vám to a rozloučím se určitě se slzami v očích. Ta spousta krásných let s Vámi za to stála.

Stano z rychlého vzkazníku

(Pták, 30. 7. 2019 20:11)

co chceš slyšet ............ že by klid před bouří? Zatím bude rozumnější si zajít na pivo, pomudrovat u něj a u kolena... Všem našim kamarádkám a kamarádům přeji krásné léto .... JPR
Jo, dnes jsem se v bohunické nemocnici potkal s fanynkou Old Arcus, která má kamarádku fanynku Babylonů a prý jestli nás uvidí opět dohromady?.... Kdo ví, ať odpoví......

Ahoj kamarádi,

(Pták, 1. 6. 2019 14:35)

určitě bych si 1.4. nemyslel, že kapela Babylon v Blučině 22.6.nejen nebude hrát, ale, že ji v zavedené sestavě /bez Jarka/ již neuvidíte. Přijměte, prosím, velkou omluvu za Rudolfa, Ivana a za mě. Stále Vás máme rádi a pokud najdeme basáka, tak se opět sejdeme na babošských zábavách. Držte palce, ať časová odstávka je co nejkratší.
OMLOUVÁME SE VÁM, MILTONŮM, ZVUKAŘŮM I POŘADATELŮM. MÁME VÁS RÁDI

Myslím, že nastává čas oprašování pavučin

(Pták, 1. 4. 2019 19:52)

Ahoj Babošky a Baboši, nemůžeme to vydržet a s pořádným předstihem vám posíláme informaci o přípravách na první vystoupení Babylonu v tomto roce. Radost o to větší, že nářez se bude konat v BLUČINĚ !!!!!!!!! U MYSLIVNY !!!! 22.6. 2019. Zatím se doma lehce rozehráváme, protože pořád nemohu zpívat, ale nebojte, vyrazíme do vás s chutí převelikou. Uslyšíte i pár starých novinek, které vás vrátí zpět do časů vašeho dospívání. Věřím, že si je s námi s chutí zazpíváte. Budeme začínat ve 20 hod. a po 23. hodině, dlouho do noci, vás dorazí kapela MILTON.
MUSÍM PSÁT, ŽE SE NA VÁS TĚŠÍME?????? VŽDYŤ VY TO VÍTE ŽE JO!!!!!! A, ŽE VÁS MÁME 41 ROKŮ RÁDI!!!!

TAK TO SHRŃME....
22.6. VE 20 HOD. BUDOU V BLUČINĚ U MYSLIVNY STÁT NATĚŠENÍ BABYLONI A NEDOČKAVĚ VÁS VYHLÍŽET
MÁMEVÁSRÁDIMÁMEVÁSRÁDIMÁMEVÁSRÁDIAFURTAFURTAFURT

Vše odsunuto na 24.4.

(Pták, 15. 3. 2019 15:20)

Ahoj kamarádi, tak mám nové datum operace a to 24.4..Věřte, že mě to nesmírně mrzí, ale co bylo - bylo. Nyní se musím soustředit na to, abych se za Vámi vrátil plný sil, tedy úměrně k věku.
Děkuji za Vaši trpělivost a pochopitelně se na Vás těším s Babylony i Old Arcus...... Ještě malé upozornění roztržitým mužům...... pánové pozor, UŽ VYKUKUJÍ A FAKT JSOU HEZČÍ NEŽ PŘED ROKEM

Máš pravdu Stano,

(Pták, 27. 1. 2019 14:38)

chce to úklid na stránkách i v nás.....
Především jsem se se Strécem špatně domluvil. Stréc si v lázních dokončuje přípravu na sezonu, zatím co já se chystám na operaci kýly, kterou jsem si uhnal koncem minulého roku. 26.2. bude operace a po nějaké době ???? začne testování zbytku sil /celou dobu nezpívám/, potom zkoušení a snad na konci května, zároveň s příchodem voňavých jarních dívek, se postavíme na jeviště. Dáme do latě stránky a sami sebe.
Moc se omlouvám, prosím, ještě chvilku vydržte...
TĚŠÍME SE NA VÁS

Ahoj Babošky a Baboši

(Pták, 21. 12. 2018 17:31)

Dnešní psaní není o tom kde se společně uvidíme, ale je to takové maličké shrnutí toho, co jsme společně v tomto roce prožili a jak se společná muzikantská rodina rozrostla. Tou společnou rodinou mířím ke společnému vystupování Babylonu a Old Arcus a jejich letošnímu poslednímu vystoupení v listopadových Branišovicích. Radek a Zdeněk zde společně nafotili asi čtyři stovky fotografií, které jsem upravoval pro tyto stránky. /Jestli jste byli hodní, tak vám je Ježíšek do Vánoc sem nadělí/
Branišovický večer otevírali jako "domácí" Baboši a pod jevištěm je povzbuzovali jejich fanoušci. V polovině večera nastoupili Old Arcus se svými fanoušky a babylonští přátelé si užívali večer v druhé polovině sálu. Tuto vaši rošádu vnímám pochopitelně i na jevišti, ale na těch fotkách je to senzační. No a potom tu je třetí skupina přátel, kteří někde v pozadí sálu kašlou na rošády, žijí si vlastním životem a tancují a tancují...... a to je teprve pecka!! Představitelkou této skupiny je dívka v modrých šatech, které jsem si všiml až díky fotkám. Bravo bravo.... Našla se tam ještě jedna dívka, které bylo plno /ahoj Jituš/, ale ta ze sebe potřebovala dostat roky strávené na radnici. Pochopitelně, že všichni jsme úžasní už proto, že ve svých letech neležíme na divanu, ale chceme se bavit stejně jako před mnoha lety a naše večery si prostě užíváme ať v předu či vzadu.
Prostě byl na vás všechny krásný pohled a obě kapely vám všem děkují za celoroční přízeň. Přejeme vám krásné svátky plné pohody a klidu. Do roku 2019 si naložte zdraví, zdraví a zdraví, protože mnozí z nás už dobře vědí, jaké to je, když taková samozřejmost chybí. V děkovačce nesmíme zapomínat ani na naše sponzory. Děkujeme a děkujeme, protože jste nám pomohli s plakáty, tričky s otopem ve zkušebnách, prostě při každé akci jste s námi.
DĚKUJEME VÁM VŠEM A VĚZTE, ŽE BEZ VÁS BY NEBYLA ŽÁDNÁ KAPELA

Re: Ahoj Babošky a Baboši

(Standa, 24. 12. 2018 12:35)

Jarku je vidět,že jsme byli moc hodní a ježíšek nám nadělil pod stromeček.Děkujeme ježíškovi.
Přeji všem pohodové svátky Vánoční a v Novém roce mnoho zdraví a štěstí.Těším se na další setkání s Babylony a Old Arcusem.

Branišovice ach Branišovice.....

(Pták, 7. 11. 2018 15:17)

Pro Babylony a jejich příznivce celkem smutný večer. Stréc Miloš se chystá opět pod kudlu a Jarek Mašek změnil zaměstnání a směnování mu nedovoluje další působení v kapele. Pro samý pláč nebudeme vidět na noty. Pokud bychom neviděli i na sebe, nahmatáme se. O Stréca se nebojte, ten se vrátí, ale Jarka bude dobře si ohmatat důkladně, do památníčků napsat tel. číslo, adresu, případně rozměry. Věřím tomu, že i Jarek si přijde zahrát, když mu to čas dovolí.
V Branišovicích začínají Baboši ve 20 hod a budou vám k dispozici i během vystupování kapely Old Arcus, takže program to bude určo NÁROČNÝ.
A jako pokaždé........TĚŠÍME SE NA VÁS

Troskotovice a my

(Pták, 4. 9. 2018 18:44)

Ahoj přátelé babošského uskupení. Zopakujeme si průběh sobotního rozhodování, které bylo postaveno na slovech mistra Kemra: chčije a chčije.......
Zdeňka a pořadatel = hrát, já a pořadatel = nehrát. Pořadatel se přiklonil k názoru Zdeňky, protože je manažerkou. Myslím, že dobře udělali. Zprvu to vypadalo, že tam budeme pouze s pořadateli, ale nakonec se rozjel takový mazec, jaký umí udělat pouze naši fandové. A chci hrát JENOM v sálech bez jeviště. V Troskotovicích nebylo podium a chvilkami nebylo poznat kdo je muzikant a kdo tančící. A mohli jsme na sebe sahat a pozorně okukovat. Obzvlášť u ploužáků se děli věci až zrak a pudy přecházely. No, že text vypadával častěji než jindy? V tom fofru si toho stejně nikdo nevšímal a za mě díry dozpíval.
KDE JSME PŘÍŠTĚ?
1O 11 10 11 10 11 10 11 1O 11 10 11 10 11 10 11

10.11. JSME V BRANIŠOVICÍCH A POTOM BUDE PAUZA.... či co...

Re: Troskotovice a my

(Pták, 5. 9. 2018 14:51)

Díky za obrázky specialistům, Zdeňce, Radkovi, Milanovi a Zdeňkovi

DNEŠNÍ TROSKOTOVICE PLATÍ

(Pták, 1. 9. 2018 11:27)

Ahoj kamarádi, dnes se potkáme v Troskotovicích od 20. hod. v sále na myslivně. Pojedete-li od Vlasatic, je to 2. odbočka od OÚ vpravo.
TĚŠÍME SE


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »