Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Krásné vánoční svátky a senzační magický rok 2020

(Standa, 12. 12. 2019 18:33)

Hurá už se těšíme.Díky Díky Díky Díky.At´už je únor.

Re: Re: Krásné vánoční svátky a senzační magický rok 2020

(Pták, 15. 12. 2019 14:14)

Ahoj Stani, na vojně se stříhal metr k odchodu do civilu. Nyní můžeme stříhat dny do setkání Babošů se svými přáteli a to všechno v Rajhradě Na Kině. Ono to neuvěřitelně rychle uteče! Za chvíli se potěšíme s Ježíškem v kruhu rodinném, přivítáme magický rok 2020 a než roztočíme kola BUDE TO TADY....
Stani, pozdravuj Milušku a mějte se pěkně

Jsme zpět

(Pták, 11. 11. 2019 13:41)

Ahoj kamarádi, v létě bych si vůbec nemyslel, že se Babylon znovu objeví mezi Vámi, že si spolu zazpíváme a budeme se užívat. Bylo mi smutno, protože jsem si takhle konec Babošů nepředstavoval ani v nejhorším snu. No, naštěstí je snad vše zlé pryč a budeme se opět spolu těšit. On ten přerod nebyl jen tak. Především s Rudolfem musíme poděkovat muzikantům, kteří mají své domovské kapely, naši hudbu nehrají, ale řekli, že pomohou. Za to jim patří velké poděkování nejen od Rudolfa a odemne, ale určitě i od Vás. Tak jako děkujeme borcům, kteří pomohli je nutné MOC, MOC, MOC poděkovat Vám, našim dlouholetým fandům, kteří se přetavili v ryzí kamarády. Ono se to pozná nejen na našich společných večerech, ale na normálním zájmu, kdy si voláme a navzájem ptáme jak se daří, scházíme u pečeného kolena a nebo v Žabčicích společně skotačíme.

Omlouvám se, že neodpovídám na Vaši radost na FB, ale chceme si po dlouhé době Vás vychutnat všechny společně a proto toto povídání bude za celou kapelu na stránkách a FB současně........ a ještě ujištění za sebe..... je mně hodně let /ani nevím, kde jsem ty potvory tak rychle nabraly/ a zpěváci mají s přibývajícím věkem s hlasem potíže ať cvičí sebevíc. Ujišťuji Vás však, když hlas přestane sloužit úplně, nevytratím se jako pára nad hrncem, ale sdělím Vám to a rozloučím se určitě se slzami v očích. Ta spousta krásných let s Vámi za to stála.

Stano z rychlého vzkazníku

(Pták, 30. 7. 2019 20:11)

co chceš slyšet ............ že by klid před bouří? Zatím bude rozumnější si zajít na pivo, pomudrovat u něj a u kolena... Všem našim kamarádkám a kamarádům přeji krásné léto .... JPR
Jo, dnes jsem se v bohunické nemocnici potkal s fanynkou Old Arcus, která má kamarádku fanynku Babylonů a prý jestli nás uvidí opět dohromady?.... Kdo ví, ať odpoví......

Ahoj kamarádi,

(Pták, 1. 6. 2019 14:35)

určitě bych si 1.4. nemyslel, že kapela Babylon v Blučině 22.6.nejen nebude hrát, ale, že ji v zavedené sestavě /bez Jarka/ již neuvidíte. Přijměte, prosím, velkou omluvu za Rudolfa, Ivana a za mě. Stále Vás máme rádi a pokud najdeme basáka, tak se opět sejdeme na babošských zábavách. Držte palce, ať časová odstávka je co nejkratší.
OMLOUVÁME SE VÁM, MILTONŮM, ZVUKAŘŮM I POŘADATELŮM. MÁME VÁS RÁDI

Myslím, že nastává čas oprašování pavučin

(Pták, 1. 4. 2019 19:52)

Ahoj Babošky a Baboši, nemůžeme to vydržet a s pořádným předstihem vám posíláme informaci o přípravách na první vystoupení Babylonu v tomto roce. Radost o to větší, že nářez se bude konat v BLUČINĚ !!!!!!!!! U MYSLIVNY !!!! 22.6. 2019. Zatím se doma lehce rozehráváme, protože pořád nemohu zpívat, ale nebojte, vyrazíme do vás s chutí převelikou. Uslyšíte i pár starých novinek, které vás vrátí zpět do časů vašeho dospívání. Věřím, že si je s námi s chutí zazpíváte. Budeme začínat ve 20 hod. a po 23. hodině, dlouho do noci, vás dorazí kapela MILTON.
MUSÍM PSÁT, ŽE SE NA VÁS TĚŠÍME?????? VŽDYŤ VY TO VÍTE ŽE JO!!!!!! A, ŽE VÁS MÁME 41 ROKŮ RÁDI!!!!

TAK TO SHRŃME....
22.6. VE 20 HOD. BUDOU V BLUČINĚ U MYSLIVNY STÁT NATĚŠENÍ BABYLONI A NEDOČKAVĚ VÁS VYHLÍŽET
MÁMEVÁSRÁDIMÁMEVÁSRÁDIMÁMEVÁSRÁDIAFURTAFURTAFURT

Vše odsunuto na 24.4.

(Pták, 15. 3. 2019 15:20)

Ahoj kamarádi, tak mám nové datum operace a to 24.4..Věřte, že mě to nesmírně mrzí, ale co bylo - bylo. Nyní se musím soustředit na to, abych se za Vámi vrátil plný sil, tedy úměrně k věku.
Děkuji za Vaši trpělivost a pochopitelně se na Vás těším s Babylony i Old Arcus...... Ještě malé upozornění roztržitým mužům...... pánové pozor, UŽ VYKUKUJÍ A FAKT JSOU HEZČÍ NEŽ PŘED ROKEM

Máš pravdu Stano,

(Pták, 27. 1. 2019 14:38)

chce to úklid na stránkách i v nás.....
Především jsem se se Strécem špatně domluvil. Stréc si v lázních dokončuje přípravu na sezonu, zatím co já se chystám na operaci kýly, kterou jsem si uhnal koncem minulého roku. 26.2. bude operace a po nějaké době ???? začne testování zbytku sil /celou dobu nezpívám/, potom zkoušení a snad na konci května, zároveň s příchodem voňavých jarních dívek, se postavíme na jeviště. Dáme do latě stránky a sami sebe.
Moc se omlouvám, prosím, ještě chvilku vydržte...
TĚŠÍME SE NA VÁS

Ahoj Babošky a Baboši

(Pták, 21. 12. 2018 17:31)

Dnešní psaní není o tom kde se společně uvidíme, ale je to takové maličké shrnutí toho, co jsme společně v tomto roce prožili a jak se společná muzikantská rodina rozrostla. Tou společnou rodinou mířím ke společnému vystupování Babylonu a Old Arcus a jejich letošnímu poslednímu vystoupení v listopadových Branišovicích. Radek a Zdeněk zde společně nafotili asi čtyři stovky fotografií, které jsem upravoval pro tyto stránky. /Jestli jste byli hodní, tak vám je Ježíšek do Vánoc sem nadělí/
Branišovický večer otevírali jako "domácí" Baboši a pod jevištěm je povzbuzovali jejich fanoušci. V polovině večera nastoupili Old Arcus se svými fanoušky a babylonští přátelé si užívali večer v druhé polovině sálu. Tuto vaši rošádu vnímám pochopitelně i na jevišti, ale na těch fotkách je to senzační. No a potom tu je třetí skupina přátel, kteří někde v pozadí sálu kašlou na rošády, žijí si vlastním životem a tancují a tancují...... a to je teprve pecka!! Představitelkou této skupiny je dívka v modrých šatech, které jsem si všiml až díky fotkám. Bravo bravo.... Našla se tam ještě jedna dívka, které bylo plno /ahoj Jituš/, ale ta ze sebe potřebovala dostat roky strávené na radnici. Pochopitelně, že všichni jsme úžasní už proto, že ve svých letech neležíme na divanu, ale chceme se bavit stejně jako před mnoha lety a naše večery si prostě užíváme ať v předu či vzadu.
Prostě byl na vás všechny krásný pohled a obě kapely vám všem děkují za celoroční přízeň. Přejeme vám krásné svátky plné pohody a klidu. Do roku 2019 si naložte zdraví, zdraví a zdraví, protože mnozí z nás už dobře vědí, jaké to je, když taková samozřejmost chybí. V děkovačce nesmíme zapomínat ani na naše sponzory. Děkujeme a děkujeme, protože jste nám pomohli s plakáty, tričky s otopem ve zkušebnách, prostě při každé akci jste s námi.
DĚKUJEME VÁM VŠEM A VĚZTE, ŽE BEZ VÁS BY NEBYLA ŽÁDNÁ KAPELA

Re: Ahoj Babošky a Baboši

(Standa, 24. 12. 2018 12:35)

Jarku je vidět,že jsme byli moc hodní a ježíšek nám nadělil pod stromeček.Děkujeme ježíškovi.
Přeji všem pohodové svátky Vánoční a v Novém roce mnoho zdraví a štěstí.Těším se na další setkání s Babylony a Old Arcusem.

Branišovice ach Branišovice.....

(Pták, 7. 11. 2018 15:17)

Pro Babylony a jejich příznivce celkem smutný večer. Stréc Miloš se chystá opět pod kudlu a Jarek Mašek změnil zaměstnání a směnování mu nedovoluje další působení v kapele. Pro samý pláč nebudeme vidět na noty. Pokud bychom neviděli i na sebe, nahmatáme se. O Stréca se nebojte, ten se vrátí, ale Jarka bude dobře si ohmatat důkladně, do památníčků napsat tel. číslo, adresu, případně rozměry. Věřím tomu, že i Jarek si přijde zahrát, když mu to čas dovolí.
V Branišovicích začínají Baboši ve 20 hod a budou vám k dispozici i během vystupování kapely Old Arcus, takže program to bude určo NÁROČNÝ.
A jako pokaždé........TĚŠÍME SE NA VÁS

Troskotovice a my

(Pták, 4. 9. 2018 18:44)

Ahoj přátelé babošského uskupení. Zopakujeme si průběh sobotního rozhodování, které bylo postaveno na slovech mistra Kemra: chčije a chčije.......
Zdeňka a pořadatel = hrát, já a pořadatel = nehrát. Pořadatel se přiklonil k názoru Zdeňky, protože je manažerkou. Myslím, že dobře udělali. Zprvu to vypadalo, že tam budeme pouze s pořadateli, ale nakonec se rozjel takový mazec, jaký umí udělat pouze naši fandové. A chci hrát JENOM v sálech bez jeviště. V Troskotovicích nebylo podium a chvilkami nebylo poznat kdo je muzikant a kdo tančící. A mohli jsme na sebe sahat a pozorně okukovat. Obzvlášť u ploužáků se děli věci až zrak a pudy přecházely. No, že text vypadával častěji než jindy? V tom fofru si toho stejně nikdo nevšímal a za mě díry dozpíval.
KDE JSME PŘÍŠTĚ?
1O 11 10 11 10 11 10 11 1O 11 10 11 10 11 10 11

10.11. JSME V BRANIŠOVICÍCH A POTOM BUDE PAUZA.... či co...

Re: Troskotovice a my

(Pták, 5. 9. 2018 14:51)

Díky za obrázky specialistům, Zdeňce, Radkovi, Milanovi a Zdeňkovi

DNEŠNÍ TROSKOTOVICE PLATÍ

(Pták, 1. 9. 2018 11:27)

Ahoj kamarádi, dnes se potkáme v Troskotovicích od 20. hod. v sále na myslivně. Pojedete-li od Vlasatic, je to 2. odbočka od OÚ vpravo.
TĚŠÍME SE

Úžasná zpráva pořadatelů z TROSKOTOVIC

(Pták, 31. 8. 2018 17:20)

ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Vítejte v Troskotovicích, dovolenkáři...

(Pták, 27. 8. 2018 16:18)

.... uteklo to, že? Můžeme se setkat v Troskotovicích již tuto sobotu, povídat si o zážitcích a dovádět. Co nového v Babylonu? Co se zábav týká, je to bída, protože se uvidíme v tomto roce naposledy 10.11.. Kde? To se dozvíte právě v Troskotovicích, no a co dál? Těžko říct, protože Stréc jde opět na omlazující zákrok a přesný návrat zpět za bicí se nedá určit.
Máme tedy na sebe, v tomto roce, pouhé dvě soboty, tak si je spolu pořádně užijme. V Troskotovicích jsou jako domácí Babylon, tudíž nastoupí jako první ve 20 hod. Okolo třiadvacáté hodiny budou na jevišti Old Arcus a chtějí Vás bavit do druhé hodiny ranní.
BABYLONI I OLD ARCUS SE NA VÁS TĚŠÍ

1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS

(Pták, 30. 7. 2018 17:50)

1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS

Krásné prázdniny a pohodovou dovču

(Pták, 17. 7. 2018 16:29)

Ahoj přátelé, ve Višňové jsme ukončili první polovinu svých čtyřicátin, rozšouráme se na odpočinkové dovolené a půjde-li vše jak má, tak prvního záři, opět s Old Arcus, se sejdeme. O místě intenzivně jednáme a v pravý čas, až bude vše upečeno, se dovíte kde se opět sejdeme.
UŽÍVEJTE SE ahóóój

Písničky, obrázky a pytle přes hlavu

(Pták, 27. 6. 2018 9:32)

Konečně opět AHÓÓJ
Po dlouhé době opět mám důvod Vás pozvat na hudební sešlost do Blučiny na tuto sobotu. Určitě tušíte jak moc se, spolu s Babylony, těším postavit se na jeviště, koukat na Vás, užívat si Vás a celý večer škemrat Vesmír, aby to nikdy neskončilo.
V Blučině budou ve 20 hod. jako první vystupovat Baboši a od 23 hod. Old Arcus. Pochopitelně obě partičky silně natěšené. A pozor!!! HRAJE SE NA MYSLIVNĚ.
Až potud se vše jeví jako pěkné, zalité sluníčkem. Nikdy bych ale netušil, že se budou řešit takové pitomosti, jestli se můžeme fotit a z obrázků se potom společně těšit na různých sítích. Je mně už moc roků a tyto vzpomínky si nechci nechat ujít. Proto Vám sděluji, že na Babylonech se fotíme a kdo nechce, ať si dá pytel přes hlavu. Vždy jsme respektovali přání jednotlivců nebýt na našich stránkách a tak to bude opět, ale proč se navzájem nefotit když nás to těší, nechápu.
TĚŠÍME SE NA VÁS

Čarodky

(Jája, 1. 5. 2018 13:25)

Děcka, jdu hledat třešeň, pod kterou bych se mohla s mou drahou polovičkou políbit, vzhledem k věku nám to bude trošku trvat. Proto určitě pochopíte, že nemůžu hned napsat, co bylo včera, ale propracuju se. Myslím, že stejně kvůli líbání nebudete mít čas číst. Navíc plním záslužnou činnost. Kdo na to zapomněl, může doma překvapit.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »