Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Branišovice

(Pták, 17. 4. 2018 19:18)

Ba ne Stano, nic z toho co píšeš...
Pták už je dávno vyskákanej, jaro se pochopitelně snaží dělat divy, ale generálku na mě neudělá. A šestihodinová zábava není žádný extrém, takových a delších mejdanů jsme zažili???! Je to všechno daleko jednodušší. Já se totiž na Vás všechny neuvěřitelně těším! Baví mě písničky babylonské i arcusácké, baví mě očumovat z jeviště jarní dívky a spolu s touto činností zapomínat texty /muzikanti celý večer dávají bacha co zase popletu a jak to zahladit/, bavím se když se bavíte a jsem smutný když nechodíte. Je to jednoduché, těším se na večery s Vámi, užívám si Vás, strhne mě když křičíte, řádíte a jste odvázaní naším neuměním........ a vždycky na konci zábavy, kdy doslova lezu po čtyřech, škemrám aby mi Vesmír ještě, alespoň jednu maličkou zábavičku dopřál.
Tak to je vlastně Stano celý kumšt....
VY JSTE TEN KUMŠT, KTERÝ MĚ BAVÍ A BAVIT NEPŘESTANE

Re: Re: Re: Branišovice

(Jája, 20. 4. 2018 6:53)

Tak se mi to "zítra" nějak vymklo. Nevíte, proč ten čas tak šíleně letí a proto na nic není čas? A co ho posunuli, tak je to úplně zoufalý. Chtěla bych se dožít toho, že už žádný letní a zimní nebude. Byly doby, kdy se nám to jednou do roka moooc líbilo a to, když hráli Baboši a přidávali na zábavě kvůli posunu o hodinu víc. Dneska už by to bylo o život, ale tenkrát jsme byli strašně nadšení. Tak mě to nějak hodilo zase nostalgicky zpátky a zaslzela jsem, takže moc nevidím na klávesnici. Branišovice byly úžasný, písničky super a pochopitelně to strašně rychle uteklo. A teď zase já utíkám do práce a tak se mi nechce, že to už bych bečela nahlas. Končím svou úvahu o čase a mažu.

Branišovice již zítra od 20

(Pták, 13. 4. 2018 8:47)

Ahoj kamarádi...... hlásím se opět den před společným vystoupením Babylonu a Old Arcus. Tentokrát sobotní večer otevírají Babyloni ve 20 hod.. Pochopitelně se slibované přísnotické překvapení přesouvá do Branišovic.
A JAKO VŽDY, TĚŠÍME SE NA VÁS A SPOLEČNÝ ABSŤÁK V BRANIŠOVICÍCH SPLÁCHNEME

Koukám se na naše nová trička

(Pták, 5. 4. 2018 18:32)

a říkám si, kdyby jste je tak mohli vidět i ze zadu...

Re: Koukám se na naše nová trička

(Markéta, 7. 4. 2018 21:08)

... a tak kuknite pane ještě sem .. jsem si dovolila https://www.facebook.com/photo.php?fbid=468792456857434&set=a.128955697507780.1073741828.100011800517124&type=3&theater

Téměř v pravé poledne přináším dvě dobré zprávy

(Pták, 14. 3. 2018 11:20)

Dnes prožívá významný den manažerka Babylonů Zdeňka, která stejně jako vloni a předloni........atd. slaví narozeniny. Co Zdeňce přát? Myslím, že hlavně zdraví, protože to ji letos fakt chybí. Zdeni dej se do kopice, ať opět doplníš naše řady.
Druhá zpráva je o mrnění, nebo brnění???, v kapele. Velký fanda přinesl nahrávku písničky, na kterou mám text, ale bez nahrávky. Po mnoha letech v Přísnoticích uslyšíte písničku..........., která ve své době byla babošským hitem, a představíme Vám onoho vzácného donašeče. Koukáte jak se nám vše podařilo utajit?
V sobotu v Přísnoticích, stejně jako celý rok, budou Babyloni slavit čtyřicáté narozeniny společně s hostem Old Arcus. Začínáme ve 20 hodin a
TĚŠÍME SE NA VÁS

Re: Téměř v pravé poledne přináším dvě dobré zprávy

(Standa, 15. 3. 2018 19:38)

Jarku budem na značkách....

PŘÍSNOTICE 17.3.

(Pták, 23. 2. 2018 16:10)

Ahoj kamarádi, musím připomenout, že další štace Babylonů a Old Arcus jsou PŘÍSNOTICE.
PŘÍSNOTICE 17.3. OD 20. HODIN

Dnes ve Smolíně od 20 hod

(Pták, 10. 2. 2018 12:23)

Ahoj kamarádi, dnešní pošmourné počasí přímo vybízí k návštěvám přátel a příjemným setkáním. Zrovna takové pěkné chvilky pro Vás dnes nachystali Baboši společně s Old Arcus.
DNES OD 20 HODIN MŮŽEME VE SMOLÍNU POMUDROVAT. TĚŠÍME SE NA VÁS

Re: Dnes ve Smolíně od 20 hod

(Jája, 12. 2. 2018 17:40)

Moc jsem chtěla mudrovat ve Smolíně, zatím jsem mudrovala v posteli s nezvanými hosty - s kašlem a rýmou a zpytovala svědomí, že jsem kárala Milušku, jak je jednoduché se vypotit a uzdravit na zábavě. Beru zpět. Bývaly (kdysi v pravěku) doby, že jsem tu nemoc přepila a překouřila. Dneska by mě tento přístup zabil. Takže ležet, potit se a doufat. Miluško, promiň!

Re: Re: Dnes ve Smolíně od 20 hod

(Standa, 12. 2. 2018 19:50)

Doufám žes tím mudrováním ty nezvané hosty vyhnala.
Ve Smolíně to bylo tak na nachlazení,ale museli jsme se tancem zahřát.Tak si dej grog nebo svařák at´to do Přísnotic vyležíš a konečně se zase setkáme.

Re: Re: Re: Dnes ve Smolíně od 20 hod

(Jája, 14. 2. 2018 15:51)

Ahoj, tak ležení, pocení a doufání trochu zabralo, věřím, že než půjdeme do Přísnotic, tak dokuckám. Dívala jsem se na "fejsbůkové" stránky a na fotku zcela nahoře. Můžete mi, prosím, někdo říct, kvůli čemu tam Ruda plače? Nemůžu si pomoct, ale podle mě si utírá dojaté oko. Děkuji.

Réhrad na kině

(Standa, 28. 1. 2018 11:00)

Tak ten duel byl supr,babošáci i arcusáci se vyřádili co jim síly stačili.Slavnostní rok BABYLONŮ byl zahájen na JEDNIČKU. Děkujeme.....

Re: Réhrad na kině

(Pták, 28. 1. 2018 15:38)

....děkujete? To přece my musíme děkovat!! A obě kapely. Příjemné zjištění je, že oba tábory příznivců si zvykají nejen na kapely, ale i na sebe. Včerejší atmosféra byla nádherně uvolněná a Vaše odezva na naše snažení byla výtečná. Navíc dopadl dobře i obtížný foukací test, kdy jsem s babylonským Lubošem bez cizí pomoci sfoukli nekonečnou /pro náš věk nekonečnou/ řadu svíček.
Kontrolní otázka: jací budeme 10. ÚNORA VE SMOLÍNĚ?
Pochopitelně mám na mysli Vás i nás. Potrvá Vaše vstřícnost k našim výkonům? A kolik nás bude? Málem bych zapomněl představit nového člena Babošů: je jím klávesák Ivan Sláma a myslím, že zapadl velmi dobře. Takže muzikantů přijede opět o jednoho víc, ale co vy, naši milí fandové, jak se namnožíte? Ve Smolíně se přepočítáme a zúčastněné vyfotíme.
10.2. SMOLÍN OD 20 HOD

Re: Re: Réhrad na kině

(Jája, 28. 1. 2018 20:01)

Milý Ptáku, děkoval jsi celý večer za každou písničkou. My, co dáváme pozor to víme. Myslím, že ti, kteří si uvědomují to krásné, úžasné, nádherné, co se na našich setkáních děje i ti, co si to neuvědomují, mají ohromné štěstí. Stréc je frajer a nezklamal jako vždy, moc si toho vážíme. (Prosím, nebrat jako frázi). Jarek zase perfektně překonal trému a myslím, že už by fakt žádnou mít nemusel. Je jasné, že není důvod. Ruda byl veřejně vtipný, což nebývá zvykem. On je hodně vtipný, jen se neprojevuje, to už dávno víme. Luboš se nám tam teď trošku ztratil, myslím prostorově, ale sledovala jsem jeho pobavené úsměvy a bylo evidentní, že je úplně v pohodě. Klávesák Ivan perfektně zapadl, je vždycky dobré znamení, když přichází někdo nový. Je nutné taky poděkovat Stanovi za jeho super nápad s otestováním dechu lednových gratulantů Ptáka a Luboše. Chtěla bych mu moc poděkovat za to, že mám ohořelé prsty a že jsem v pokročilém čase musela počítat svíčky (počet svíček díky počítající a zapalující Pavlínce nakonec fakt seděl). Pomáhaly též hostesky Hanka a Maruška. Dodatečně se omlouváme, že se nám včas nepodařilo sehnat kyjovské kroje. Milý Ptáku, uzpívat celou zábavu je fakt výkon. Když Ti vypadne text, tak si z toho nic nedělej. Ti, kteří si všechny texty pamatují, těm v momentě výpadku stejně běží v hlavě. A pak jsou ti, kteří jsou šťastní, že jsou s vámi a tu lidskou chybu přijmou s povděkem, že v tom nejsou sami. Při sledování okolí jsem zjistila, že ani nevíte, jaké texty si zpívají přítomní na vaše písničky v přesvědčení, že se trefili. Záleží na tom? Ne!!! Záleží na tom, že je nám všem spolu dobře, že se rádi vidíme, že chceme být spolu a velký dík tam nahoru, že to pořád jde. Hurá do Smolína!

ZARUČENÝ LÉK NA DOBROU NÁLADU - příbalový leták

(Jája, 28. 1. 2018 17:04)


PŘEČTĚTE SI POZORNĚ TUTO PŘÍBALOVOU INFORMACI, PROTOŽE OBSAHUJE PRO VÁS VELMI DŮLEŽITÉ ÚDAJE

SLOŽENÍ - Tento přípravek je dvousložkový a obsahuje dvě velmi účinné aktivní látky Babylon a Old Arcus, případně Old Arcus a Babylon. Pořadí záleží na momentálním místě pobytu. Tyto látky je možné užívat buď zvlášť, nebo dohromady. Užití obou těchto složek současně značně zvyšuje účinnost!

CO JE TENTO PŘÍPRAVEK A K ČEMU SE POUŽÍVÁ - Tento přípravek je zdrojem důležitých látek nutných zejména na podporu výborné nálady, pocitu absolutního štěstí, radosti ze života, pocitu sounáležitosti, přívalu léčivé energie, hubnutí, případně řešení drobnějších potíží, jako je hledání smyslu života. Přináší i omlazující účinky. V případě nepůsobení NEZARUČUJEME vrácení peněz z důvodu možného špatného dávkování.

INDIKACE - Špatná nálada, stres, nuda, naštvaný partner či partnerka, protivný vedoucí nebo kolega v práci, případně sousedova vysoká výhra ve Sportce atd.

KONTRAINDIKACE - Noční směna

ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT ZVÝŠENOU POZORNOST, NEŽ ZAČNETE TENTO PŘÍPRAVEK POUŽÍVAT - Je nutné sledovat obsah internetových stránek obou účinných látek. Zásadní nutností užívání je dostavení se na místo, kde se toto léčivo podává.

DÁVKOVÁNÍ - Bohužel maximálně jednou měsíčně, zvyšování dávkování není možné, byť předávkování nepřipadá v úvahu. Je vhodný k dlouhodobému užívání

SKLADOVÁNÍ - Tento přípravek nelze skladovat, je určen k okamžité spotřebě

VZÁJEMNÉ PŮSOBENÍ S DALŠÍMI LÉČIVÝMI PŘÍPRAVKY - Nejvhodnějšími přípravky, které podporují účinky, jsou dobří kamarádi, které určitě potkáte, nebo vezmete s sebou

NEŽADOUCÍ ÚČINKY - Nebyly dosud zaznamenány. Pokud se po požití tohoto přípravku dostaví zvracení, bolesti hlavy, žízeň, ztráta paměti, přítomnost pavouků či bílých myší, není to žádném případě důsledkem užívání tohoto přípravku

UPOZORNĚNÍ - Vhodné pro těhotné i kojící ženy.

ČISTÁ HMOTNOST - Ani se neptejte

Nežádejte v žádném případě Vašeho lékaře ani lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu o tomto přípravku!

Ponechte si tuto příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu


(Recenze: Jeden vedlejší účinek tohoto přípravku se projevil. Při sepisování tohoto příspěvku jsem v zápalu psaní rozvařila maso. Ujišťuji případné uživatele, že tento jev nebyl zaznamenán celorepublikově).

RAJHRAD NA KINĚ

(Pták, 27. 1. 2018 11:52)

AHOJ KAMARÁDI, ZA NĚKOLIK HODIN SE UVIDÍME V RAJHRADĚ NA KINĚ
ZAČÍNÁME V 18 HODIN

Narozeniny

(Jája, 22. 1. 2018 13:55)


Tak tomu se říká krásná literatůra. :) Je velmi důležité se v životě stále na něco těšit a my moc děkujeme, že nám k tomu dáváte mnoho bezvadných příležitostí. Tolik k předchozímu úžasnému příspěvku. Milý Jarku, k Tvým dnešním narozeninám Ti přejeme hodně moc zdraví, lásky, štěstí i peněz. Oproti většině z nás máš velkou výhodu, že se intenzivně věnuješ zpěvu, trénuješ plíce, umíš pracovat s dechem a tudíž nebudeš mít žádný problém sfouknout naráz všechny svíčky na Tvém narozeninovém dortu. Krásné narozeniny!

Re: Narozeniny

(Pták, 22. 1. 2018 18:52)

Jáji děkuji za přání, ale foukám opatrně abych si neutrhl plíce, chodím pomaličku aby mně vydržela kolena a kyčle.
Byl mi svěřen manažerkou Zdeňkou těžký úkol. Mám zjistit, zda-li se Vám bude chtít jít v sobotu do maškaráku a nebo jen tak naholo.... Vaše názory se sbírají zde....
ZA JAK DLOUHO BUDE SOBOTA? ZA CHVILKU!!!! JUPÍÍ

Re: Re: Narozeniny

(Jája, 22. 1. 2018 21:37)

Jarku, naholo? Do toho už bych nešla ani za peníze. Já bych to neřešila. Mně masky nesluší, preferuju krásu od přírody. Když jsem byla za žabičku, tak mi odstávaly uši a bez brýlí jsem nic neviděla. A s tím chozením pomaličku kecáš. Při zpívání skáčeš. To já bych mooooc chtěla, ale nemůžu, vyrazila bych si zuby. Honzík je na horách a odvezl si nalepovacího kníra. Je fajn, že ho zatím nemám od přírody. Já bych to brala tak, že kdo si myslí, že je maska, nebo má masku, jde za masku, kdo jde za sebe, tak jde za sebe. Víme, jak dopadla beruška, když šla naholo. A co si budem povídat, ve vlňáku se blbě tančí. Neměla bych problém, vsadím se, že nějaká maska tam určitě bude.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66

následující »