Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Mám samé dobré zprávy

(Jája, 9. 6. 2020 11:17)

Když si přečtu titulek, tak tohohle bych se chtěla jednou dočkat od komentátora zpráv v televizi. To by byla krása, to by se poslouchali zprávy. Ale vzhledem k tomu, že stojím pevně nohama na zemi je jasné, že šance je pramalá. O to krásněji se to čte na těchto stránkách, protože víme, že tady se nekecá!!! Já jsem tolik moc děkovala Babošům a osudu tam nahoru, že nám všem tak úžasně, nádherně, bezvadně a suprově vyšla únorová zábava v Rajhradě. To byla jízda! Žila jsem z toho dlouho a při té vzpomínce je mi pořád moc krásně. Proto je velice fajn, že se máme znovu na co těšit, a že je na světě někdo, komu záleží na tom, aby nám bylo hezky a dobře a vrátí nás o pár let zpátky, kde se zapomíná na bolesti těla i ducha. Moc se těším na známé tváře a doufám, že tam budete všichni. Jsme každý jiný, máme své lepší či horší osudy, ale na babošáckých zábavách jsme všichni úplně stejní v jedné věci. V lásce k Babošům a jejich úžasným písničkám, které nám dávají zapomenout na starosti a bolesti všedních dní. Najednou jsou z nás zase ti puberťáci, kteří trsají s plným nasazením, radostně a bez bolestí. Co na tom, že po sérii písniček odkulháme z parketu, ale při tanci vůbec nikdo nepozná, že nás bolí pata, loket, koleno, nebo srdce. Říkám to pořád dokola - LURDY. To je ušetřených peněz a času za cestování. Moc se na vás na všechny těším!

Re: Re: Re: Mám samé dobré zprávy

(Jája, 11. 6. 2020 21:52)

Zprávy by se poslouchaly! Hrubka

Ohlédnutí za Rajhradem Na Kině

(Pták, 25. 5. 2020 13:46)

Ahoj kamarádi, s velkou omluvou a pokorou posíláme ohlédnutí za únorovou zábavou v Rajhradě. Opět je v kapele všechno jinak, ale jedno je jisté; pokud Babyloni vystoupí 27.6. v Blučině, tak celý večer Vás budou chtít bavit sami. Na Blučinu se pilně připravujeme, ale víte jak je to s koronaprudičem. Dál nechci nic odtajňovat, protože se ze mne stal obří obavář a nechci nic zakřiknout. Jedno je jisté, bude-li možné hrát, tak určo 27.6. v Blučině vystoupíme a společně si zazpíváme staré pecky, které se hrály když Vám bylo patnáct a chlup...... Třeba Král diskoték?
Těšíme se na VÁS

Re: Ohlédnutí za Rajhradem Na Kině

(Stano, 27. 5. 2020 20:55)

Zdar Ptáku,
víš že, nemáme čas strácet čas?
Je potřeba neomlouvat se a hrát pravidelně, kdo nehraje zakrrní a uschne.Doufám, že Vaše periody začnou být pravidelné.

Re: Ohlédnutí za Rajhradem Na Kině

(Standa, 28. 5. 2020 9:24)

Ahoj Jarku,hlavně at´se už oteplí,aby sme v té murdii nezmzli a nemuseli mít zimáky,no už jsme natěšení,hlavně objedné to teplo!
My se taky těšíme na Babylony...

První jarní den a spící stránky

(Pták, 7. 4. 2020 10:19)

Ahoj kamarádi, protože došlo ke zdražení místa na těchto stránkách, dohodli jsme se, že je nebudeme rušit, ale daný prostor zmenšíme. S tím je spojen určitý výmaz dat. Protože nevíme a je nám líto čehokoli se zbavit, trvá tento jejich neutěšený stav.
Až dnes, kdy jsem byl konečně přítomný jarnímu příchodu, přesněji východu, ve mně dozrálo odhodlání odstranit to mrtvo na stránkách.
Tak tedy k mému dnešnímu setkání s jarem. V poloprázdné tramvaji se připravovala k výstupu první letošní jarní dívka. Měla přiměřeně krátkou sukýnku a dočista holé nožičky. A opět jsem byl krásně zaskočen, tzn. zcela nepřipraven. Říkám si, kolik je mi let a přitom pokaždé mě toto každoroční hlášení jara načapá krásně nepřipraveného, mňam. Protože jsem věčný hračička, jsem přesvědčený, že ještě na úplném konci své cesty, klidně třeba v prosinci, budu vyhlížet holé nožky pozůstalých a pokud možno i bez lákalek........
Abychom se potkávali co nejdéle, je momentálně vše spojeno s rouškováním a všeobecnou opatrností...... pokud se budeme k sobě dál chovat ohleduplně, nosit poctivě roušky, dodržovat nešťastné vzdálenosti, tak tu svini určitě vyhladovíme a 27. června se všichni babyloňáci srazí v Blučině u Myslivny.
A co ještě ?????
NO PŘECE..... TĚŠÍME SE NA VÁS !!!!!!!!

Ahoj přátelé,

(Pták, 24. 2. 2020 18:16)

moc se omlouvám za svoje mlčení, které po Rajhradě způsobily překrásné emoce a ke konci týdne neřešitelné trampoty. Takové ty jak se v něčem pořád řácháte, nebere to konce a jste strašně vytočení....
Ale k Na Kině. Za celou kapelu Vám a zvukařům musím poděkovat za vrácení se do starých časů, kdy jsme řádili jako pominutí. Toto jsou okamžiky, za které musíme být vděčni, poděkovat Vesmíru a uschovat do svých srdíček, protože nikdy nevíme, jestli se budou opět někdy opakovat.
Protože nechodím pro nedostatek času na FB, děkuji všem touto cestou za Vaše příspěvky. Mám to takové kouknout a dost. Na těchto stránkách děkuji stálým dopisovatelům Jáji, Stanovi, Standovi a Milušce, manažerce Zdeňce, Berušce a dalším. A tím se dostávám ke Stanovi..... kurňa, píšeš že jsem se uspokojil! Jak já, proč já? Vždyť nás na Vás bylo pět a na obrázcích z děkovaček je vidět, že uspokojeni byli všichni muzikanti sakum prdum.... A navíc jste na oplátku svoje uspokojování celý večer vylévali na nás. Byla to jedna velká uspokojovačka. Tři dny jsem se nekoupal a užíval si Vás. Nad tou další úvahou, kterou někde vyštrachala Zdeňka a která je opět od Stana se budu muset zamyslet. Nevím Stano co máš na mysli s tím velkým Ptákem, ale děkuji Ti .... chi chi chi. Jenže vždyť říkám, bylo nás na Vás pět, tak to se dá.....
Co říkáte na Jáju a její knihovnu? To je počteníčko.... a neúnavný Standa s Miluškou a Vy všichni, jedna velká nádhera.
Máme Vás rádi, děkujeme a moc si přejeme abychom se opět někde potkali....
Mějte se krásně a užívejme se, dokud jsme při síle a při rozumu.....
Děkujeme

Superprda nebo uspokojený Pták

(Stan, 23. 2. 2020 19:00)

Pták sám sebe na jevišti uspokojil a my pod jsme opět dostali naději, která umírá poslední.
Jenom, aby se nám vzpamatoval ( orgán který není třeba zakrní a upadne). Což cítím, že by bylo škoda v případě Babošů.
Zatím se na "Feisbuku" neozval, že by ho to tak Rajhrad zmohl?
Ptáku, je jaro, osychají meze, ozvi se!!!

Re: Superprda nebo uspokojený Pták

(Zdeňka - Babylon, 24. 2. 2020 12:40)

....upřesnění pro ty, kdož nečetli :)

Stan Kse: Uspokojit sám sebe a 150 lidi, to výkon hodný velkého Ptáka

Večer plný emocí. Mám vlhko v očích a v hlavě zmatek

(Pták, 16. 2. 2020 17:10)

Dnes nebudu schopen na Vaše písmenka odpovědět a vyjádřit se k silnému prožitku, kterým včerejšek určitě byl. Za kapelu i zvukaře posílám velké poděkování.

Re: Večer plný emocí. Mám vlhko v očích a v hlavě zmatek

(Jája, 17. 2. 2020 7:08)

Ahoj, to chápem. Říkals, že to bude PRDA a byla to SuperPRDA. My rádi počkáme.

Asi budeme mít trému...

(Pták, 12. 2. 2020 17:33)

Ahoj kamarádi, uplynula poměrně dlouhá doba plná nejistot jestli se dá znovu dokopice parta muzikantů - nadšenců, která bude chtít oprášit staré babylonské pecky. NO A JE TO TADY! Už jenom pár dní a uvidíme se, uslyšíme a zablbneme tak jako dřív. Budeme se na Vás těšit od 18 hod v Rajhradě Na Kině. Večer s chutí převelikou otevřou Babyloni a ve druhé půlce Vás dorazí Miltoni.
ZAČÍNÁME V SOBOTU 15.2. V 18 HOD V RAJHRADĚ NA KINĚ

Re: Asi budeme mít trému...

(Standa, 14. 2. 2020 11:26)

Doufám,že ta tréma neskočí i na nás,ale už se těšíme na setkání s Vámi.

Re: Re: Asi budeme mít trému...

(Jája, 14. 2. 2020 16:50)

Stando, neboj, žádné skákání trémy nebude, jen naše skákaní na ty naše milované písničky. Už se mooooooc těším! On dělá Pták trochu vlny, ale jsem přesvědčená, že proběhla tvrdá příprava, protože Baboši nic nešulí. A přesto, že ještě není jaro a ptáci v přírodě se ozývají zatím jen tak nenápadně, tak Pták z Babošů už trénuje stopro minimálně od prvního oznámení, tudíž od začátku prosince. Jsem v naprostém klidu!!!!!!!!!!!!!

Re: Re: Re: Asi budeme mít trému...

(Jája, 16. 2. 2020 0:11)

Dyť sem to řikala!

Re: Re: Re: Re: Asi budeme mít trému...

(Standa, 16. 2. 2020 7:42)

Jáji mělas pravdu,to si Jarek jen vymyslel a nakonec si to užíval stejně jako my všichni,bylo to super!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Asi budeme mít trému...

(Jája, 16. 2. 2020 15:15)

Ranní ptáče dál doskáče, že Stani? Mně dneska do skoku nebude, protože jsem vytancovaná až, až (nemůžu přece napsat "vyskákaná"), ale v duchu si poskakuju a jásám a juchám a je mi mooooooc dobře. Krásně to včera řekl Vraťa beruška: "Člověk přichází ke dveřím, za kterými hraje babošácká muzika a už cítí tu energii, vejde dovntiř a je to pecka." Já jsem, na starý kolena, velký pozorovatel. Baví mě pozorovat lidi a situace, který se před mýma očima odvíjí jako krásnej, někdy i docela zábavnej biograf. Nenaštve mě slečna v cukrárně, která na mě houkne, že mi tu máničku (rozuměj laskonku, trochu pocákanou karamelem) PŘECE přinese ke stolu! Když vracím talířek na pult, už je milá a mně je jasný, že je ráda, že nemusela hnout zadkem a ten talířek jít po mně uklidit. Takže se mi třeba včera moc líbilo, že se na zábavě objevily tváře, které na Baboších vůbec nevídáme a uchvátilo mě, že znaly texty a trsaly plné nadšení, jako by byly na poslední zábavě teprve včera. Taky je pravda, že mezi námi není jen obyčejný vztah - kapela + návštěvník zábavy. Probíhá tam něco zvláštního, úžasného, co nás vzájemně spojuje a obohacuje. Je to nesmírně krásný a směle bych to přirovnala k návratu domů, který potěší, dojme, vyvolá spoustu vzpomínek a je v životě nenahraditelný a nenapodobitelný. Jarek nám včera několikrát děkoval. Naším poděkováním bylo, že museli přidávat další písničky a nemohli jsme se rozloučit. Chlapci, hrálo a zpívalo vám to úžasně. Příhoda se šprndou, rotující na hlavou obnažené dívky, je v tomto Vzkazníku, již kdysi dávno zmíněná, tudíž ověřitelná. Věřím, že se to vám muzikantům tenkrát líbilo, ale možná, vzhledem k věku dotyčné, byste si dneska tento zážitek už rádi odpustili. Všechno je relativní. A já, když už jsem ten pozorovatel života, jsem včera vnímala ještě jedno velké DĚKUJU, a to mockrát za večer. To velké a vděčné poděkování šlo z pódia až tam někam hodně nahoru (co Jarku?), kde vás i nás má evidentně někdo hodně rád. Byla jediná věc, která mě včera večer opravdu, ale opravdu hodně mrzela. Že jsme se fakt, až do konce vašeho hraní, nedozvěděli jméno zpěváka. Kluci, moc se těšíme na příště !!!!!!!!!!!!!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Asi budeme mít trému...

(Standa, 16. 2. 2020 16:42)

Napsala jsi to Jáji úžasně.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Asi budeme mít trému...

(Jája, 16. 2. 2020 22:26)

Stani, moc díky.

Krásné vánoční svátky a senzační magický rok 2020

(Pták, 12. 12. 2019 16:58)

Ahoj naši kamarádi, moc jsme s Rudolfem nevěřili, že se nám podaří opět rozjet Babylony, ale dnes mohu říct, že se znovuzrození povedlo. S čím jsme se museli naučit žít, je vzájemně respektovat osobní závazky jednotlivců a dluží se poděkovat všem členům kapely, že i přes všechny svoje časové trampoty a trochu i pro styl hudby, který Baboši hrají, jsme na jedné lodi a baví nás zkoušet.
Představím vám jednotlivé členy kapely; nejčistším Babylonem je Rudolf Keprta, který nemá žádný další hudební závazek a svůj čas, s péčí velikou, věnuje své vnučce. Dalším členem je vám již známý skvělý klávesák Ivan Sláma, jehož domovskou kapelou je výtečná ALDABRA. Petra Hercoga, skvělého bubeníka ze stejně dobré kapely Old Arcus znají ti, kteří chodili na naše společná vystoupení a nebo prostě na Arcusáky. Tam je pevně zahnízen. Basák Jaroslav Kolář, je sice baboškami nepolíbený, ale má přitom nejvíce domovských kapel. Patří do Milton Rock, Můry a Bonapart. A co já? Já v tom lítám. Spoluzakládal jsem s Rudolfem a ostaními v roce 1978 Babylony u nás v ložnici a v roce 1988 jsem přeletěl do hnízda Arcusů. Nevěřil bych tehdy, že to hnízdo bude tak bezva a tak dlouho mě bude oslovovat. Všechno toto psaní je nejen pro naše fantastické fanoušky, ale i pro pořadatele. Domlouvání termínů je pro nás tedy velmi složité a zdlouhavé, ale pokaždé když to vyjde a my se s vámi potkáme, TAK TO BUDE PRDA!!!!!!!!!
DOVOLTE NÁM, ABYCHOM VÁS POZVALI NA NAŠE PRVNÍ VYSTOUPENÍ 15.2. V BÁJEČNÉM NA KINĚ V RAJHRADĚ.
BABYLONI VÁM PŘEJÍ KRÁSNÉ VÁNOCE A MAGICKÝ ROK 2020, PLNÝ LÁSKY, ŠTĚSTÍ, POCHOPENÍ A ZDRAVÍ.
TEĎ SI TADY U KOMPLU NAHLAS ŘVU, TĚŠÍME SE NA VÁS
15.2 15.2 15.2 15.2. 15.2. 15.2. 15.2. 15.2. 15.2. 15.2.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »