Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Akce...

(Markéta *:), 1. 8. 2014 17:20)

... co nevyšla je zcela patrná na fotografii s číslem 49 z Troskotovic, vč. předmětu doličného :D :D :D
"Modří vědí" a pan Jaromír též :D :D to jen, aby věřil, že jsem vážně NE-KE-CA-LA :D :D

Jen tak ...

(Markéta *:), 1. 8. 2014 17:10)

... a já si to tady teď jen tak pročítám a mám u toho husí kůži ... a to je dobré znamení ... děkuji děkuji děkuji, že jste a že dáváte dál svoji krásnou energii ...
S úctou, láskou a vděčností *Markéta

PS: ...a až teď jsem zjistila, že mi má dcera "HOBLUJící" sem taktéž přispěla :)))

Děkovačka druhá

(Pták, 28. 7. 2014 9:21)

Strécu díky za Tvoji děkovačku, ale když jsem si Jitku a Tebe přečetl, nedalo mi to a musím se také připojit.
Jituško, myslím, že naše setkávání není jen o písničkách. Je spousta starých nahrávek s Babylonama a bylo by pohodlnější si je doma pustit. To, že se scházíme i nyní, že nám nevadí naše vrásky, šedivé vlasy, dokazuje náš vztah v letech, kdy jsme byli ještě při síle. Je obdivuhodné, kolik Vás je ochotno opustit víkendové pohodlí domovů a přijet si poslechnout naše neumělé snažení.
Višňové nás ohromilo úžasnou atmosférou vytvořenou lidmi, kteří "naše" písničky slyšelo poprvé. A za tenhle krásný mix pamětníků i nových posluchačů musíme být vděčni.
Jituško a všichni další naši příznivci, děkujeme Vám, máme Vás rádi.
Vaši Baboši...

Děkovačka

(strecmilos, 27. 7. 2014 19:12)

Přečetl jsem psaníčko od Jitky a zahřálo srdíčko.Moooc se těším z toho,že se to líbilo a že naše snažení má smysl. Je to zavazující. Mooooc děkuji a myslím,že díky mohu poslat i za ostatní Baboše.Ahoooj v Blučině.

Višňové

(strecmilos, 24. 7. 2014 20:22)

Ahooj přátelé. Tak ta neděle se náramně vydařila.Počasí úžasné a ten park.Nemám slov,nebo je obtížně hledám.Krása obrovská.Lidičky nádherní.Podupávali si,užívali si občerstvení těšili se na večerní filmový program. Kapela Bybylon jim krátila chvíli starými písněmi v novém kabátě a kupodivu po první odehrané serii písní se přišli místní zeptat odkud jsme z nebe spadli. Jeden z posluchačů to vystihnul náramně. Že tam padla bomba. No a tak to šlo dál. Jenom jsem měl obavu abychom nevyplašili zvěř a ptáky v tomto parku.Ne,nestalo se tak.Rojili se dále a dalo se vyrozumnět,že se chystají odletět někam blízko Blučiny,aby mohli být při tom až Baboši zase zahrají. Při písni Kosmopták se nervozně pohybovali vrabci,špačci a kosové. Další radostně kroužili nad parkem. A co teprve lidi!!! Ti křepčili až se prášilo. Slíbili,že přijdou zas. Už se těšíme. No a 15 srpna v Blučině. Takže,ptáci jsou už možná tam,občerstvení tam bude taky,páč tam mají hody tak to bude bohaté.A Baboši už se těší,aby zahráli mocnou silou a pobavili Vás vážení přátelé. No a na závěr mého příspěvku do vzkazníku dovolte abych ve známost uvedl staré přísloví " Jednou huj a pak zas fuj". Ahooooj v Blučině.

Re: Višňové

(Jitka, 27. 7. 2014 15:35)

Ahojik kluci z Babylonu tak jsme se sesli po 35 letech byla jsem z vas unesna jak vam to porad stale krasne hraje.Moc jsem si to s vami ve Visnove uzila .Jsou to nestarnouci pisnicky a vy jste byli uzasni a mile jsem byla prekvapena.Uz se velice tesim na vas do Bluciny to bude zase ale mazec a bude to velke! V te Visnove v tom parciku to nemelo chybu, krasne ciste prostredi mezi zveri, ktera se asi schovala jaky tam byl rachot a ty lidicky, no proste neco uzasneho.Jsem moc rada, ze jste dali nestarnouci kapelu znovu dohromady to nam chybelo. Preji vam hodne uspechu hudebnich i osobnich a teste nase dusicky stale dale.

Ahoj Višňové!!!!!!

(Pták, 21. 7. 2014 19:05)

Včerejší příjezd do nádherného zámeckého parku provázela nejistota, obava a tréma jako hrom. Tedy mě! Nevím jak ostatní spoluhráče, ale já se klepal jako osika. Nejprve mnou cloumala obava, zda do té výhně vůbec někdo přijde, potom jak se návštěvníci vypořádají s písničkami, které od nás neslyšely a konečně jak na tom budeme my sami po Rudolfových oslavách.
Po prvních tónech úvodní písničky, kupodivu jsem nezapomněl slova, jsem si všiml jak první řada sedících si poklepává nohou do rytmu. Po písničce potlesk a tak to šlo stále až do konce. Kam zmizela tréma a nejistota? Laskaví tanečníci je zašlapali do země.
Když vše dobře dopadne, chválí se rádo. Jasně že Adámkovo vinařství, pochopitelně hasiče s úsilím jim vlastním, kteří hasili naši žízeň a opečovávali sametové pivní čepice, jistě že famózní výkon zvukařů Jirky, Fišiho a Zdeňka a pochopitelně pánů místostarosty Havelky a starosty Korka. Tyto dva muže je nutné pochválit za hrdinství, že nás vůbec pozvali a navíc před volbami.
V neposlední řadě je třeba smeknout před rozpálenými návštěvníky, kteří si řekli o třináct písniček na přání a nebýt nataženého projekčního plátna hrajeme ještě teď!! A s chutí!!!!
DÍKY VIŠŇOVÉ !!!!!!!!!!!!!

Babylonským badatelům...

(Pták, 18. 7. 2014 11:02)

V neděli se opět sejdeme, abychom pokračovali ve vědeckém bádání. Témat je hned několik. Stále zůstává nevysvětlen vliv Indického vědmy na chod kapely a myslím, že to je Strécova parketa. Stejně tak zatím nedokážeme odhadnout dopad sobotních oslav Rudolfových narozenin na nedělní vystoupení, ale jisté je, že se v oslavách bude pokračovat i u nedělního čajování ve Višňovém. Pochopitelně budeme v neděli rozebírat, jestli i v úmorném vedru je hudba Babylonu osvěžující, případně jak ji na a do sebe nalít.
Prostě v neděli ve Višňovém se budeme snažit, aby se Vám odpoledne s námi líbilo a dokonale Vás naladilo na pohádkově krásný film Poklad na stříbrném jezeře, promítaný hned po Baboších. Pochopitelně nesmím zapomenout na další aktéry Jirku Jelínka a Fišiho, kteří jsou zárukou dobrého zvuku. Dnes večer pomohou Olympicům a v neděli odpoledne nám.
TĚŠÍME SE NA VÁS V NEDĚLI VE VIŠŇOVÉM....
ZAČÍNÁME V 15,30 HOD
AHÓÓÓÓJ

Narozeniny

(Zdeňka - web, 12. 7. 2014 18:04)

Milý Rudolfe,
přeji Ti k dnešním narozeninám, hodně zdravíčka, štěstí, klidu a pohody :)

Narozeniny

(strecmilos, 12. 7. 2014 13:11)

Rudolfe.Moooc zdravíčka,pohody ,krásných chvil a radosti mezi svými. Toto s Tebou rád oslavím.Bude mi ctí Ti osobně popřát a povinšovat. Ještě jednou moooc zdravíčka a ať se práší za kočárem. Jupííííííííí. To Ti přeje Stréc a Anička.

Blahopřání pro Rudolfa

(Pták, 12. 7. 2014 12:52)

Rudolfe, mnoho let jsme se neviděli a vůbec /ani ve snu / by mě nenapadlo, že Ti budu přát k narozkám, navíc tak významným. Děkuji Vesmíru /nebo Knoflovi?/ za tuto možnost.
Tak chlapče, hodně zdraví, šťastných inspirací a ještě hodně radostí uprostřed Babylonu. Mám Tě rád.... kamaráde

Babosi-Visnova

(Jitka, 9. 7. 2014 11:40)

Ahojik no uz se na vas moc tesim po X letech a na tom letnim kine ma pry promitat jeden znami co jezdi z autobuse a vlackem po Znojme zatim vas vsechny moc zdravim pa pa Jitka

Městys Višňové u Znojma

(Pták, 6. 7. 2014 15:17)

..... jasně Jituško, žádné jiné Višňové nemůže být než to, kde se opět po letech setkáme. Navíc to bude v nádherném zámeckém parku při příležitosti filmového festivalu. Prostě pecka.
Příští týden vše upřesníme na stránkách a trochu se rozepíšeme o našem muzicírování o prázdninách.
Těšíme se na Tebe Jituško a na všechny, kteří si neumí léto bez Babošů představit.
AHÓÓÓJ 20.7. NA LETŇÁKU VE VIŠŇOVÉM.....

Re: Městys Višňové u Znojma

(Jitka, 9. 7. 2014 11:38)

Ahojik Babosci uz se na vas moc tesim a na tom letnim kine ma promitat jeden znami ridic autobusu ale na vas se tesim opet asi po X letech :-D

Babosi

(Jitka, 2. 7. 2014 20:22)

Ahojik babosi vsechny vas zdravim chci se zeptat toho 20.7 budete hrat ve Visnove u Znojma diky predem Jitka uz se na vas vsechny moc tesim ahojik

...z mého pohledu

(Zdeňka - web, 24. 6. 2014 13:32)

Milí přátelé,
chci se vrátit k otázce krátkých či dlouhých sad při taneční zábavě, která zde byla položena.
Celý náš život bez ohledu na věk se bohužel zrychluje a má méně pevných mantinelů. Naše chování daleko více podléhá okamžitému rozhodování a přizpůsobování se.
Když se pánové babylonští chystali na Troskotovice, bylo jasné, že sady budou dlouhé, ale nikdo necítil potřebu je svazovat do nějakých časů. I vlastní délka vyplynula z potřeby si zahrát a nekouskovat atmosféru večera do pevných chlívečků.
Korunu všemu nasadil Bob se svým Projektem, když svůj první vstup natáhli na hoďku a půl. S Bobem jsem na toto téma druhý den mluvila a ptala se, jestli to měli takto připravené. Odpověděl, že vůbec ne. On zpívá podle toho jak se cítí a jakou náladu má publikum.
Takové názory, že si lidé přijdou posedět a popovídat mi přijdou legrační. Do Trosek každý přišel pro pořádnou porci zábavy a je jasné, že toto je zásadní průlom v myšlení.
Tak tedy všem příštím návštěvníkům, takto budou večery s Babylonem vypadat i dále a ke všem novým, dalším Vašim podnětům bude přihlíženo. Ideálním místem na povídání jsou naše stránky.
Takže máte-li již teď nápady a náměty k našim společným večerům, sem s nimi!!!

Díky a těšíme se na Vás v neděli 20.7. ve Višňové na ODPOLEDNÍCH ČAJÍCH.

Babosi

(Jitka, 2. 7. 2014 20:20)

Ahojik Babosi chci se zeptat toho 20.7 budete hrat ve Visnove u Znojma diky a zdravim moc Bvsechny Babose :-) Jitka

gratulace

(Strecmiloš, 23. 6. 2014 10:33)

Zdeničko!!!!! Přijmi gratulace od strécamiloše k dnešnímu svátku. Činím tak neobyčejně rád a s potěšením,že konečně poprvé v životě gratuluji svému řediteli s radostí. Všechno nejnejlepší. Hodně zdraví. Jazzu zdar.

Re: gratulace

(Zdeňka - web, 23. 6. 2014 21:56)

Strécu, Luboši, Jardo a Rudolfe,
moc děkuji za milá přáníčka, která mě upřímně potěšila. Užívala jsem si je celý den :) /škoda, že mám svátek jen jednou v roce/ :D

Přání

(Martin, 23. 6. 2014 16:20)

Mamko,přeji ti všechno nejlepší k svátku.A dal bych si kousek dortíku. :D


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »