Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ivance a všem ostatním.

(Pták, 12. 8. 2014 9:06)

Ivanko, Tvoje písmenka mě pěkně vzala. Po mnoha letech se dozvídáme, jak naše tehdejší bláznění stavělo mezi námi mosty, které dnes, po tolika letech, umožňují a vytváří vzájemné cestičky k sobě . Bez obav se po takové cestičce vydáme za Tebou Ivanko, protože je vidět, že mosty tehdy stavěné jsou neskonale pevné. Kam se na ně hrabe D1.
Vycházíme Ti dnes naproti alespoň s textem Gizely a společně si ji zazpíváme v pátek. Je jasné, že Gizela v pátek bude jen Tvoje.
Kamarádi, Ivanka Skáselová ukázala, k čemu mají tyto stránky sloužit. Nechceme uzavřené stránky s prověřenými bláboly. Těší nás povídat si s Vámi o čemkoli. Ivanka dostala text Gizely, zítra se k Vám rozběhnou texty další. Budou to písničky s lehkou tematikou jako Cesta za slávou /Chytila mu malýho/, ale i texty k zamyšlení, třeba Místo na slunci /Odnikud nikam/.
Těšíme se, jak budeme v pátek v Blučině společně zpívat písničky, které ani trochu nezestárly.
STEJNĚ JAKO VY.....

Re: Ivance a všem ostatním.

(ivana skácelová, 14. 8. 2014 18:05)

díky moc za text a za krásný písmenka, trošku jsem si zkomolila příjmení, ale byl to překlep. Zítra se moc těším, bohužel přijedem až kolem deváté, tak snad svou píden nepropásnu :-)

díky, že jste

(Ivana Skáselová, 11. 8. 2014 17:16)

jsem rodilej hrušovaňák i když tam už pár let nebydlím. V době obrovské popularity Babylonů mi bylo nějakých 16 či 17 let, jezdili jsme na zábavy daleko po okolí a spoje nebyly nic moc, mnohdy jsme šli domů pěšky i deset kiláků. Byla to nádherná doba. Letos je mi 50 a chystám se na opáčko do Blučiny, po tolika letech !!!!!!!
Strašně se na to těším a děkuju, že bude tato akce. Nejvíc mi utkvěla v paměti písnička Gizela, v ní je víra,......tak kdybyste si ji Babyloňáci chtěli zahrát, tak ji zahrajte pro mě. Potečou mi slzy štěstí. Těším se na Blučinu......

Ještě k Višňovému

(Mirek, 3. 8. 2014 21:41)

Omlouvám se, že do těchto komentářů vstupuji až teď. To mi promiňte. Babylon ve Višňovém - bylo pro mne a nejen pro mne velké očekávání. Jaké to bude? Co lidi? A jaké to bylo?
Nádherná hudba v nádherném prostředí při pohodové atmosféře prázdninového nedělního odpoledne.
Písně v podání Babošů, které byly před lety mému sluchu, a nejen mému, tak blízké, teď probouzely vzpomínky a radostné emoce, které k nim již přikryl čas.
Bylo to prostě báječně nádherné odpoledne. Radost a nadšení všech, kdo přišli, potvrzuje, že Vám, Baboši, v tom co děláte, jak Vám to hraje a zpívá, moc všichni fandíme.
Ještě jednou díky. Mirek (i za ty ostatní)

Re: Ještě k Višňovému

(Pták, 4. 8. 2014 7:34)

Začíná pro mě krásný den. Vím totiž, který Mirek tato příjemná slova píše a moc si toho vážím. Děkuji za celý Babylon a s chutí Tě Mirku všem členům kapely odtajním.
Jenže Mirku, Vy jste nám již poděkovali. Vyjádřili jste svoje sympatie tím, že jste neodešli, dokonce se i bavili a několik pamětníků z plna hrdla zpívalo.
Dobré ráno Višňové!!!!

Markétka a husí kůže

(Pták, 2. 8. 2014 12:36)

.....trochu jste mi nahrála Markétko a tak zvedám hozenou rukavici.
Jsme rádi a vážíme si projevů přátelství na společných večerech. K těm patří i naprosto nejprčovnější dotazy "a kterej pak Ty seš"? Včerejší smršť sms mezi Markétkou a mnou se týkala, jak jinak, dlouho očekávané Blučiny a jestli provede Markétka co naznačovala, tak bude za hrdinku. Jóóó a Markétko, mám dovoleno zkontrolovat Vaši husí kůži. Nemohu se dočkat...chi chi chi...
Manažerka kapely Zdeňka, má k dispozici staré fotografie Babošů z let cca 1985. Jak je zveřejní, budeme blíž k odpovědi, zda jsme fakt originál nebo se za Babylony jen vydáváme. Pokud jsou staré fotky i u Vás přátelé, prosíme o zapůjčení a zveřejníme je na těchto stránkách
Těšíme se na Vás a doufáme, že alespoň na chvíli nás v pátek 15. srpna v BLUČINĚ uvidíte na jevišti společně i s LAĎOU HROZNÝM TROJKEM.

Akce...

(Markéta *:), 1. 8. 2014 17:20)

... co nevyšla je zcela patrná na fotografii s číslem 49 z Troskotovic, vč. předmětu doličného :D :D :D
"Modří vědí" a pan Jaromír též :D :D to jen, aby věřil, že jsem vážně NE-KE-CA-LA :D :D

Jen tak ...

(Markéta *:), 1. 8. 2014 17:10)

... a já si to tady teď jen tak pročítám a mám u toho husí kůži ... a to je dobré znamení ... děkuji děkuji děkuji, že jste a že dáváte dál svoji krásnou energii ...
S úctou, láskou a vděčností *Markéta

PS: ...a až teď jsem zjistila, že mi má dcera "HOBLUJící" sem taktéž přispěla :)))

Děkovačka druhá

(Pták, 28. 7. 2014 9:21)

Strécu díky za Tvoji děkovačku, ale když jsem si Jitku a Tebe přečetl, nedalo mi to a musím se také připojit.
Jituško, myslím, že naše setkávání není jen o písničkách. Je spousta starých nahrávek s Babylonama a bylo by pohodlnější si je doma pustit. To, že se scházíme i nyní, že nám nevadí naše vrásky, šedivé vlasy, dokazuje náš vztah v letech, kdy jsme byli ještě při síle. Je obdivuhodné, kolik Vás je ochotno opustit víkendové pohodlí domovů a přijet si poslechnout naše neumělé snažení.
Višňové nás ohromilo úžasnou atmosférou vytvořenou lidmi, kteří "naše" písničky slyšelo poprvé. A za tenhle krásný mix pamětníků i nových posluchačů musíme být vděčni.
Jituško a všichni další naši příznivci, děkujeme Vám, máme Vás rádi.
Vaši Baboši...

Děkovačka

(strecmilos, 27. 7. 2014 19:12)

Přečetl jsem psaníčko od Jitky a zahřálo srdíčko.Moooc se těším z toho,že se to líbilo a že naše snažení má smysl. Je to zavazující. Mooooc děkuji a myslím,že díky mohu poslat i za ostatní Baboše.Ahoooj v Blučině.

Višňové

(strecmilos, 24. 7. 2014 20:22)

Ahooj přátelé. Tak ta neděle se náramně vydařila.Počasí úžasné a ten park.Nemám slov,nebo je obtížně hledám.Krása obrovská.Lidičky nádherní.Podupávali si,užívali si občerstvení těšili se na večerní filmový program. Kapela Bybylon jim krátila chvíli starými písněmi v novém kabátě a kupodivu po první odehrané serii písní se přišli místní zeptat odkud jsme z nebe spadli. Jeden z posluchačů to vystihnul náramně. Že tam padla bomba. No a tak to šlo dál. Jenom jsem měl obavu abychom nevyplašili zvěř a ptáky v tomto parku.Ne,nestalo se tak.Rojili se dále a dalo se vyrozumnět,že se chystají odletět někam blízko Blučiny,aby mohli být při tom až Baboši zase zahrají. Při písni Kosmopták se nervozně pohybovali vrabci,špačci a kosové. Další radostně kroužili nad parkem. A co teprve lidi!!! Ti křepčili až se prášilo. Slíbili,že přijdou zas. Už se těšíme. No a 15 srpna v Blučině. Takže,ptáci jsou už možná tam,občerstvení tam bude taky,páč tam mají hody tak to bude bohaté.A Baboši už se těší,aby zahráli mocnou silou a pobavili Vás vážení přátelé. No a na závěr mého příspěvku do vzkazníku dovolte abych ve známost uvedl staré přísloví " Jednou huj a pak zas fuj". Ahooooj v Blučině.

Re: Višňové

(Jitka, 27. 7. 2014 15:35)

Ahojik kluci z Babylonu tak jsme se sesli po 35 letech byla jsem z vas unesna jak vam to porad stale krasne hraje.Moc jsem si to s vami ve Visnove uzila .Jsou to nestarnouci pisnicky a vy jste byli uzasni a mile jsem byla prekvapena.Uz se velice tesim na vas do Bluciny to bude zase ale mazec a bude to velke! V te Visnove v tom parciku to nemelo chybu, krasne ciste prostredi mezi zveri, ktera se asi schovala jaky tam byl rachot a ty lidicky, no proste neco uzasneho.Jsem moc rada, ze jste dali nestarnouci kapelu znovu dohromady to nam chybelo. Preji vam hodne uspechu hudebnich i osobnich a teste nase dusicky stale dale.

Ahoj Višňové!!!!!!

(Pták, 21. 7. 2014 19:05)

Včerejší příjezd do nádherného zámeckého parku provázela nejistota, obava a tréma jako hrom. Tedy mě! Nevím jak ostatní spoluhráče, ale já se klepal jako osika. Nejprve mnou cloumala obava, zda do té výhně vůbec někdo přijde, potom jak se návštěvníci vypořádají s písničkami, které od nás neslyšely a konečně jak na tom budeme my sami po Rudolfových oslavách.
Po prvních tónech úvodní písničky, kupodivu jsem nezapomněl slova, jsem si všiml jak první řada sedících si poklepává nohou do rytmu. Po písničce potlesk a tak to šlo stále až do konce. Kam zmizela tréma a nejistota? Laskaví tanečníci je zašlapali do země.
Když vše dobře dopadne, chválí se rádo. Jasně že Adámkovo vinařství, pochopitelně hasiče s úsilím jim vlastním, kteří hasili naši žízeň a opečovávali sametové pivní čepice, jistě že famózní výkon zvukařů Jirky, Fišiho a Zdeňka a pochopitelně pánů místostarosty Havelky a starosty Korka. Tyto dva muže je nutné pochválit za hrdinství, že nás vůbec pozvali a navíc před volbami.
V neposlední řadě je třeba smeknout před rozpálenými návštěvníky, kteří si řekli o třináct písniček na přání a nebýt nataženého projekčního plátna hrajeme ještě teď!! A s chutí!!!!
DÍKY VIŠŇOVÉ !!!!!!!!!!!!!

Babylonským badatelům...

(Pták, 18. 7. 2014 11:02)

V neděli se opět sejdeme, abychom pokračovali ve vědeckém bádání. Témat je hned několik. Stále zůstává nevysvětlen vliv Indického vědmy na chod kapely a myslím, že to je Strécova parketa. Stejně tak zatím nedokážeme odhadnout dopad sobotních oslav Rudolfových narozenin na nedělní vystoupení, ale jisté je, že se v oslavách bude pokračovat i u nedělního čajování ve Višňovém. Pochopitelně budeme v neděli rozebírat, jestli i v úmorném vedru je hudba Babylonu osvěžující, případně jak ji na a do sebe nalít.
Prostě v neděli ve Višňovém se budeme snažit, aby se Vám odpoledne s námi líbilo a dokonale Vás naladilo na pohádkově krásný film Poklad na stříbrném jezeře, promítaný hned po Baboších. Pochopitelně nesmím zapomenout na další aktéry Jirku Jelínka a Fišiho, kteří jsou zárukou dobrého zvuku. Dnes večer pomohou Olympicům a v neděli odpoledne nám.
TĚŠÍME SE NA VÁS V NEDĚLI VE VIŠŇOVÉM....
ZAČÍNÁME V 15,30 HOD
AHÓÓÓÓJ

Narozeniny

(Zdeňka - web, 12. 7. 2014 18:04)

Milý Rudolfe,
přeji Ti k dnešním narozeninám, hodně zdravíčka, štěstí, klidu a pohody :)

Narozeniny

(strecmilos, 12. 7. 2014 13:11)

Rudolfe.Moooc zdravíčka,pohody ,krásných chvil a radosti mezi svými. Toto s Tebou rád oslavím.Bude mi ctí Ti osobně popřát a povinšovat. Ještě jednou moooc zdravíčka a ať se práší za kočárem. Jupííííííííí. To Ti přeje Stréc a Anička.

Blahopřání pro Rudolfa

(Pták, 12. 7. 2014 12:52)

Rudolfe, mnoho let jsme se neviděli a vůbec /ani ve snu / by mě nenapadlo, že Ti budu přát k narozkám, navíc tak významným. Děkuji Vesmíru /nebo Knoflovi?/ za tuto možnost.
Tak chlapče, hodně zdraví, šťastných inspirací a ještě hodně radostí uprostřed Babylonu. Mám Tě rád.... kamaráde

Babosi-Visnova

(Jitka, 9. 7. 2014 11:40)

Ahojik no uz se na vas moc tesim po X letech a na tom letnim kine ma pry promitat jeden znami co jezdi z autobuse a vlackem po Znojme zatim vas vsechny moc zdravim pa pa Jitka

Městys Višňové u Znojma

(Pták, 6. 7. 2014 15:17)

..... jasně Jituško, žádné jiné Višňové nemůže být než to, kde se opět po letech setkáme. Navíc to bude v nádherném zámeckém parku při příležitosti filmového festivalu. Prostě pecka.
Příští týden vše upřesníme na stránkách a trochu se rozepíšeme o našem muzicírování o prázdninách.
Těšíme se na Tebe Jituško a na všechny, kteří si neumí léto bez Babošů představit.
AHÓÓÓJ 20.7. NA LETŇÁKU VE VIŠŇOVÉM.....

Re: Městys Višňové u Znojma

(Jitka, 9. 7. 2014 11:38)

Ahojik Babosci uz se na vas moc tesim a na tom letnim kine ma promitat jeden znami ridic autobusu ale na vas se tesim opet asi po X letech :-D


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »