Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Trosky

(Pták, 29. 8. 2014 13:02)

Patriku, sliby se mají dodržovat, jen mě mrzí absence velké Babošky Andrei.
Dnešní Troskotovice budou nyní poslední, ale nebojte, Babylon si zajde na pivo, dáme řeč, něco vymyslíme a opět se vrátíme.
BEZ VÁS TOTIŽ NEMŮŽEME BÝT

Ještě k Blučině,aneb co jste ješte nevěděli.

(strecmilos, 24. 8. 2014 17:37)

Vážení kamarádi.
Tak já se taky přidám se svoji troškou do mlýna.Chtěl bych trošičku popsat naše přípravy na vystoupení v Blučině. Jelikož si nepamatuji co jsem měl včera k obědu,vzpomínání na přípravy k Blučině bude asi heroický výkon.Nicméně po dlouhém jednání s Láďou Tarzanem Trojkem Strašným (dále už jenom LTTS)se v podvečer našeho vystoupení konala zkouška ve studiu Fr.Šauera. Uvítání bylo srdečné a chuť do práce obrovská. Následoval první krok zkoušení a jak se potom zjistilo,tak ten nejtěžší. Sjednotit si názvy skladeb,protože každá z nich má min.čtyři. Potom ta jednodušší stránka. Samotná hra.Za hodku bylo hotovo.Potom jsme si pořídili historické foto o kterém známý rockový odborník Petr Gratias prohlásil,že"Vypadají jako Canned Heath před omlazovací kůrou". No a přišel den našeho společného vystoupení. Zvolili jsme komitét pro uvítání LTTS v sestavě Zdeňka,Luba,Stréc. Před vchodem do domu kde bydlí LTTS jsme natáhli červený koberec (tentýž po kterém kdysi šel sám Chruščov a Gagarin). Až vyšel dotyčný z domu nemohl ze sebe vypravit slovo.Zato Zdenička zvučným hlasem přečetla brilantní uvítací formulace. Po skončení ceremoniálu jsme nasedli do připraveného černého Mercedesu a svištěli k Blučině. Ve voze panovala výborná nálada a sršelo z nás dojetí. To ovšem skončilo hned jak jsme vystoupili v Blučině z auta.LTTS Prohlásil" Tý vole Aparát." My jsme byli z toho uvítání tak dojati,že jsme zapomněli aparaturu ke kytaře MARSHALL na chodníku. Bleskurychlá otočka a a zpět do líšně.Vážení přátelé.Ta aparatura tam stála netknutá na chodníku. Úžasné. Zábava mohla nerušeně začít.O ní samotné toho zaznělo dost.Já jenom z mého hlediska přestávám hovořit o vystoupení Babylonu jako o zábavách,nýbrž o hudební události.No a další hudební událost nás čeká dne 29.8. v Troskotovicích.Bude to takové malé loučení před několika měsíční pracovní pauzou. Těším se na Vás. Mějme se rádi.Ahooooj.

Re: Ještě k Blučině,aneb co jste ješte nevěděli.

(Jendabenda, 25. 8. 2014 14:05)

Milošu, já tě žeru :D

Re: Re: Ještě k Blučině,aneb co jste ješte nevěděli.

(Pták, 25. 8. 2014 15:14)

Ne ne ne Jendobendo, já žeru Stréca...... co slovo, to perla, co věta, to hluboká myšlenka.
Chtěl jsem napsat, že je jako staré víno, ale prdlajs. Některé staré víno se nedá pít a nebo mu obyč člověk nerozumí. Ale Stréc svými moudry mládne. Za chvíli bude jako mladé víno. Krásně voňavý a jasně srozumitelný. Už kvůli Strécovi se hodí chodit na Baboše. A teď si vemte, že podobné origoše má kapela hned čtyři.
V pátek 29.8. si Stréca s ostatními užijete v Troskotovicích.
Vezměte si foťáky, budeme se navzájem fotit a co jenom trochu půjde zveřejnit, bude na těchto stránkách.
BUDE PRČÁÁÁÁÁ

:)

(Zdeňka - web, 24. 8. 2014 13:07)

Milí přátelé,
zrovna jsem se chystala sem napsat, že Babylon na facebooku tento týden přivítal 80. fanynku Věrku a sklouzly mi oči na počítadlo připojení...
DNES JSTE NÁS NAVŠTÍVILI 459x a z toho je teď zde 30 Babyloňanů ONLINE!!!!
D Ě K U J E M E !!!....TO JE NÁŘEZ :)

Re: :)

(Pták, 24. 8. 2014 13:28)

Musím se přidat, fakt je to nářez...... které jiné stránky se mohou pochlubit tak velkou základnou kamarádů a přátel.
V Troskotovicích se budeme zběsile fotit navzájem a až nás někdy dostihnou těžké chvilky, najdeme si potěšení a uklidnění na těchto stránkách z okamžiků, kdy nám bylo dobře........

Blučina

(Soňa, 17. 8. 2014 6:52)

Baboši,
moc Vám děkuji za páteční večer. Kluci, stále Vám to jde! Těším se, že se příští rok opět u nás uvidíme!
Zdravím Vás. Soňa

Re: Blučina

(Pták, 23. 8. 2014 15:16)

Soničko, slíbit, že se za rok u Vás opět setkáme si opravdu netroufám, ale můžeme se vidět třeba v pátek 29.8. v Troskotovicích a atmosféru z Blučiny přenést tam.
PODAŘÍ SE NÁM TO?????

PODĚKOVÁNÍ

(Zdeňka - web, 17. 8. 2014 22:56)

Milí přátelé,
v pátek se v Blučině Jarda loučil za celou kapelu a křičel...."Děkujeme,
děkujeme, jste úžasní"
Já dnes za celou kapelu volám "Děkujeme, jste nádherní".... v 19,10 hod. bylo zde na našich stránkách za celý den 202 připojení a online 34!!!!!!!!!!!!!!
Toto jsou momenty, které si člověk v sobě schovává na celý život....
DĚKUJEME!!!

Babylon v Blučině

(Lenka , 18. 8. 2014 7:57)

Ahoj Babyloni, páteční večer byl krásný a vydařený.
Vaše fotografie věrně vypovídají o celkové atmosféře. Potkala jsem zde kamarády, které jsem neviděla stejně dlouho jako Vás i přesto, že od sebe nebydlíme daleko.
Moc bych si přála, aby takových příjemných setkání s Vámi všemi bylo více.

Re: Babylon v Blučině

(Pták, 23. 8. 2014 15:10)

Leni, musím se přiznat, že každý den se chodím kochat pohledem na obrázky z Blučiny a znovu a znovu si přehrávám v hlavě film z vydařené zábavy. Je fakt, že na naše setkávací večery se nedá zapomenout a až se z nějakých důvodů nebudeme moci vídat v reálu, poslouží nám Zdeňčiny stránky jako přístav dobré nálady a nezapomenutelných, neuvěřitelně krásných okamžiků.
TAK AŤ NÁM JEŠTĚ SÍLA A VŮLE ŘÁDIT DLOUHO VYDRŽÍÍÍÍÍÍÍÍ !!!!!

Re: PODĚKOVÁNÍ

(Ivanka S. :-), 21. 8. 2014 4:32)

protože babyloni jsou legenda a pro nás šedesátý ročníky pohádka mládí, vyrůstali jsme na nich, zažívali první lásky atd. Prostě na tu dobu to byly krásný časy, kluci jsou furt borci :-)

Re: Re: PODĚKOVÁNÍ

(Pták, 23. 8. 2014 14:55)

Ivanko, v době, kdy jsme podle Tebe byli "úspěšnými" jsme si vzájemné vtahy neuvědomovali a považovali vše za normální a patřičné. Po mnoha letech, kdy nám Vesmír dovolil abychom se potkávali a užívali se, si zpětně uvědomujeme sílu našeho tehdejšího setkávání a jsme za to vděčni. Ivanko, moc děkujeme za dnešní návštěvy a především za atmosféru, kterou vytváříte. Toto že je generace která leží u televize? Která se v bytech plouží v papučích a teplácích?
NE!!!!!! VÁS MLÁDÍ NEOPUSTILO A ŘÁDÍTE JAKO KDYŽ VÁM BYLO PATNÁÁÁÁÁÁÁÁÁCT

Leni, Soni, Ivanko, Blučino,

(Pták, 18. 8. 2014 11:59)

děkujeme za Vaše písmenka na našich stránkách. Je bezva, že si můžeme předávat svoje pocity, ale jsme připraveni odpovídat i na Vaše připomínky k našim společným krásným setkáním. Za 14. dnů budeme 29.8. v Troskotovicích a potom se odmlčíme. Máme něco za lubem, ale protože nevíme jak náš záměr dopadne, nechceme se víc otevírat. Jsme strašně pověrčiví.
Pochopitelně povídání na těchto stránkách by mělo dále plynout, protože nás baví a těšíme se z něj.
Tak tedy Blučino, děkujeme za velký zážitek a nyní koukejme před sebe a mysleme na Troskotovice. Opět zazní zvídavá otázka a správná odpověď bude odměněna tričkem. Pochopitelně má Zdeňka triček víc, tak se přihlaste.
AÓÓÓJ TROSKY 29.8.

Vzdání poklony

(strecmilos, 18. 8. 2014 9:54)

Ahoooj kamarádi. Taky special poděkování všem co vážili cestu do Blučiny zhlédnout a poslechnouti si zkušené rockové odborníky ať Babylonské či Projektové. Velké díky Vám,že jste ukázali jak se dovedete perfektně bavit. V této době jev neobvyklý.Máte můj velký obdiv. Mooooc se těším na další setkání s Vámi. Užívejme si to.Čas běží moooc rychle. Zdraví Vás Strecmilos od bubnu.

Ivanka, Blučina a obrázky.

(Pták, 16. 8. 2014 12:57)

Ivanko, píšeš mi z duše až na to, že atmosféru jste čarovali Vy návštěvníci, naši kamarádi. Bez Vás by teď nebylo o čem psát a zřejmě by ani žádné PŘÍŠTĚ nebylo. Před malou chvilinkou jsem mluvil se Strécem /bubeník/ a plni dojmů jsme si sdělovali zážitky. Moc a moc děkujeme za velkou návštěvu i v tomto nejistém počasí. Gizela Ti Ivanko právem patřila i za dnešní písmenka a chuť si s námi povídat.
Blučino!!!!! Toto nebyl normální večer nebo obyč zábava, myslím, že opět čaroval Strécův vědma a udržoval počasí v rozumných mezích a všechny nás napájel srdíčkovou limonádou tak mocně, až se některým z té skvělé atmosféry točila hlava.
Jsem ale také zvědavý na obrázky, které s tímto večerem souvisely. Na FB jste již viděli naše setkání s Laďou na jediné zkoušce po 35. letech, uvidíte i snímky z odvážení Maestra z místa bydliště do Blučiny /část kapely nebyla tomuto aktu přítomna páč se naloďovala na opačné straně Brna/ a konečně uvidíte i obrázky ze samotné akce, kde hlavními aktéry jste Vy všichni. Zdeňka fotila jak divá a díky obrázkům si můžeme celý večer připomenout a pevněji v sobě uchovat.
Přeji Vám krásný víkend kamarádi a moc Vám děkujeme za nádherný večer......

Re: Ivanka, Blučina a obrázky.

(Ivanka S. :-), 16. 8. 2014 15:25)

Já si to fakt krásně užila, vzpomněla jsem si na písničku......zůstaly jen vzpomínky, jak z mozajky kamínky.....hrajete ji? Je ale pravda, že jsme přijeli až v devět, tak nevím, jestli byla v repertoáru. A pak taková smutnější otázka......Knofla....co se s ním stalo?

Re: Re: Ivanka, Blučina a obrázky.

(Pták, 16. 8. 2014 16:31)

Ivanko, na první část otázky se odpovídá snadno, písničku, na kterou se ptáš zpíval Vilda Gazda a my ji nehrajeme. Odpověď na druhý dotaz není snadná. Knofla nás sice opustil, ale určitě se dívá jak se pinožíme a když už našich hloupostí má dost, tak pomůže a nasměruje nás. Jistě to byl on, kdo do nás šprtal tak dlouho, až se Babyloni opět po mnoha letech sešli a zcela jistě k nám poslal Luboše Padrtu když nám chyběl basák. A zdá se, že právě teď ho budeme potřebovat opět.

díky

(Ivanka S. :-), 16. 8. 2014 8:27)

díky za krásnou včerejší akci v Blučině, to byl super zážitek po třiceti i více letech vás slyšet. Každej z vašich válů vyvolal nějakou vzpomínku. Bylo fajn pozorovat na place lidi, který chodili na vaše zábavy "tehdy" a dnes chodí zase, i když by mohli pohodlně sedět doma, tak jedou jako kdysi desítky kilometrů, aby vás slyšeli. A taky je krásný to, že se tam potkaly bývalý lásky, lidi, kteří by se třeba už jinak nepotkali a vůbec jim nevadilo, že uteklo tolik vody, byli rádi, že se vidí. Atmosféra byla úplně úžasná a díky vám za to. Jo a Gizela byla supééééééér :-) jakož i všechny ostatní písničky.

Gizela, obrázky a Baboši.

(Pták, 15. 8. 2014 10:21)

Neboj Ivanko, o svoji Gizelu nepřijdeš, ale šprtni do nás, až budeš na značkách.
Složka Fotoalbum je obohacená o další poklady, které dodal Laďa Strašný Tarzan Trojek. Strašný Laďa posílá obrázky z Rebešovic, ze svého obyváčku a především POZOR!!!!! zaměnil svoje kraťásky za malinké slipečky, jejichž střih ocení především dívky a menší část hochů. Slipečky a Laďu s parožím najdete ve složce Fotoalbum, v oddělení Troška z historie a tam, chvějící rukou, dohledáte Tarzanovy poklady.
Baboše dnes uvidíte v rozšířené sestavě, Luboš Padrta basička, Stréc Miloš Svoboda bubínky, Jaromír Pták Růžek zpěvánky, Rudolf Keprta kytárka a další kytárka Laďa Strašný Trojek Tarzan. Manažerkou je Zdeňka Kölblová a drožku bude řídit Mirek Mach Máchal. Rozepisuji se proto tak podrobně, protože večer na nějaké oficiality nebude čas. Baboši začínají ve 20 hod. a svoje dlouhé sady ukončí ve 23 hod. Po nás Vás hravě dorazí Projekt.
S BABOŠAMA MŮŽETE VŠICHNI SPOLEČNĚ ZPÍVAT PÍSNIČKY, JEJICHŽ TEXTY NAJDETE NA TĚCHTO SKVĚLÝCH STRÁNKÁCH.
BLUČINO AHÓÓÓÓJ


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »