Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blučina

(Soňa, 17. 8. 2014 6:52)

Baboši,
moc Vám děkuji za páteční večer. Kluci, stále Vám to jde! Těším se, že se příští rok opět u nás uvidíme!
Zdravím Vás. Soňa

Re: Blučina

(Pták, 23. 8. 2014 15:16)

Soničko, slíbit, že se za rok u Vás opět setkáme si opravdu netroufám, ale můžeme se vidět třeba v pátek 29.8. v Troskotovicích a atmosféru z Blučiny přenést tam.
PODAŘÍ SE NÁM TO?????

PODĚKOVÁNÍ

(Zdeňka - web, 17. 8. 2014 22:56)

Milí přátelé,
v pátek se v Blučině Jarda loučil za celou kapelu a křičel...."Děkujeme,
děkujeme, jste úžasní"
Já dnes za celou kapelu volám "Děkujeme, jste nádherní".... v 19,10 hod. bylo zde na našich stránkách za celý den 202 připojení a online 34!!!!!!!!!!!!!!
Toto jsou momenty, které si člověk v sobě schovává na celý život....
DĚKUJEME!!!

Babylon v Blučině

(Lenka , 18. 8. 2014 7:57)

Ahoj Babyloni, páteční večer byl krásný a vydařený.
Vaše fotografie věrně vypovídají o celkové atmosféře. Potkala jsem zde kamarády, které jsem neviděla stejně dlouho jako Vás i přesto, že od sebe nebydlíme daleko.
Moc bych si přála, aby takových příjemných setkání s Vámi všemi bylo více.

Re: Babylon v Blučině

(Pták, 23. 8. 2014 15:10)

Leni, musím se přiznat, že každý den se chodím kochat pohledem na obrázky z Blučiny a znovu a znovu si přehrávám v hlavě film z vydařené zábavy. Je fakt, že na naše setkávací večery se nedá zapomenout a až se z nějakých důvodů nebudeme moci vídat v reálu, poslouží nám Zdeňčiny stránky jako přístav dobré nálady a nezapomenutelných, neuvěřitelně krásných okamžiků.
TAK AŤ NÁM JEŠTĚ SÍLA A VŮLE ŘÁDIT DLOUHO VYDRŽÍÍÍÍÍÍÍÍ !!!!!

Re: PODĚKOVÁNÍ

(Ivanka S. :-), 21. 8. 2014 4:32)

protože babyloni jsou legenda a pro nás šedesátý ročníky pohádka mládí, vyrůstali jsme na nich, zažívali první lásky atd. Prostě na tu dobu to byly krásný časy, kluci jsou furt borci :-)

Re: Re: PODĚKOVÁNÍ

(Pták, 23. 8. 2014 14:55)

Ivanko, v době, kdy jsme podle Tebe byli "úspěšnými" jsme si vzájemné vtahy neuvědomovali a považovali vše za normální a patřičné. Po mnoha letech, kdy nám Vesmír dovolil abychom se potkávali a užívali se, si zpětně uvědomujeme sílu našeho tehdejšího setkávání a jsme za to vděčni. Ivanko, moc děkujeme za dnešní návštěvy a především za atmosféru, kterou vytváříte. Toto že je generace která leží u televize? Která se v bytech plouží v papučích a teplácích?
NE!!!!!! VÁS MLÁDÍ NEOPUSTILO A ŘÁDÍTE JAKO KDYŽ VÁM BYLO PATNÁÁÁÁÁÁÁÁÁCT

Leni, Soni, Ivanko, Blučino,

(Pták, 18. 8. 2014 11:59)

děkujeme za Vaše písmenka na našich stránkách. Je bezva, že si můžeme předávat svoje pocity, ale jsme připraveni odpovídat i na Vaše připomínky k našim společným krásným setkáním. Za 14. dnů budeme 29.8. v Troskotovicích a potom se odmlčíme. Máme něco za lubem, ale protože nevíme jak náš záměr dopadne, nechceme se víc otevírat. Jsme strašně pověrčiví.
Pochopitelně povídání na těchto stránkách by mělo dále plynout, protože nás baví a těšíme se z něj.
Tak tedy Blučino, děkujeme za velký zážitek a nyní koukejme před sebe a mysleme na Troskotovice. Opět zazní zvídavá otázka a správná odpověď bude odměněna tričkem. Pochopitelně má Zdeňka triček víc, tak se přihlaste.
AÓÓÓJ TROSKY 29.8.

Vzdání poklony

(strecmilos, 18. 8. 2014 9:54)

Ahoooj kamarádi. Taky special poděkování všem co vážili cestu do Blučiny zhlédnout a poslechnouti si zkušené rockové odborníky ať Babylonské či Projektové. Velké díky Vám,že jste ukázali jak se dovedete perfektně bavit. V této době jev neobvyklý.Máte můj velký obdiv. Mooooc se těším na další setkání s Vámi. Užívejme si to.Čas běží moooc rychle. Zdraví Vás Strecmilos od bubnu.

Ivanka, Blučina a obrázky.

(Pták, 16. 8. 2014 12:57)

Ivanko, píšeš mi z duše až na to, že atmosféru jste čarovali Vy návštěvníci, naši kamarádi. Bez Vás by teď nebylo o čem psát a zřejmě by ani žádné PŘÍŠTĚ nebylo. Před malou chvilinkou jsem mluvil se Strécem /bubeník/ a plni dojmů jsme si sdělovali zážitky. Moc a moc děkujeme za velkou návštěvu i v tomto nejistém počasí. Gizela Ti Ivanko právem patřila i za dnešní písmenka a chuť si s námi povídat.
Blučino!!!!! Toto nebyl normální večer nebo obyč zábava, myslím, že opět čaroval Strécův vědma a udržoval počasí v rozumných mezích a všechny nás napájel srdíčkovou limonádou tak mocně, až se některým z té skvělé atmosféry točila hlava.
Jsem ale také zvědavý na obrázky, které s tímto večerem souvisely. Na FB jste již viděli naše setkání s Laďou na jediné zkoušce po 35. letech, uvidíte i snímky z odvážení Maestra z místa bydliště do Blučiny /část kapely nebyla tomuto aktu přítomna páč se naloďovala na opačné straně Brna/ a konečně uvidíte i obrázky ze samotné akce, kde hlavními aktéry jste Vy všichni. Zdeňka fotila jak divá a díky obrázkům si můžeme celý večer připomenout a pevněji v sobě uchovat.
Přeji Vám krásný víkend kamarádi a moc Vám děkujeme za nádherný večer......

Re: Ivanka, Blučina a obrázky.

(Ivanka S. :-), 16. 8. 2014 15:25)

Já si to fakt krásně užila, vzpomněla jsem si na písničku......zůstaly jen vzpomínky, jak z mozajky kamínky.....hrajete ji? Je ale pravda, že jsme přijeli až v devět, tak nevím, jestli byla v repertoáru. A pak taková smutnější otázka......Knofla....co se s ním stalo?

Re: Re: Ivanka, Blučina a obrázky.

(Pták, 16. 8. 2014 16:31)

Ivanko, na první část otázky se odpovídá snadno, písničku, na kterou se ptáš zpíval Vilda Gazda a my ji nehrajeme. Odpověď na druhý dotaz není snadná. Knofla nás sice opustil, ale určitě se dívá jak se pinožíme a když už našich hloupostí má dost, tak pomůže a nasměruje nás. Jistě to byl on, kdo do nás šprtal tak dlouho, až se Babyloni opět po mnoha letech sešli a zcela jistě k nám poslal Luboše Padrtu když nám chyběl basák. A zdá se, že právě teď ho budeme potřebovat opět.

díky

(Ivanka S. :-), 16. 8. 2014 8:27)

díky za krásnou včerejší akci v Blučině, to byl super zážitek po třiceti i více letech vás slyšet. Každej z vašich válů vyvolal nějakou vzpomínku. Bylo fajn pozorovat na place lidi, který chodili na vaše zábavy "tehdy" a dnes chodí zase, i když by mohli pohodlně sedět doma, tak jedou jako kdysi desítky kilometrů, aby vás slyšeli. A taky je krásný to, že se tam potkaly bývalý lásky, lidi, kteří by se třeba už jinak nepotkali a vůbec jim nevadilo, že uteklo tolik vody, byli rádi, že se vidí. Atmosféra byla úplně úžasná a díky vám za to. Jo a Gizela byla supééééééér :-) jakož i všechny ostatní písničky.

Gizela, obrázky a Baboši.

(Pták, 15. 8. 2014 10:21)

Neboj Ivanko, o svoji Gizelu nepřijdeš, ale šprtni do nás, až budeš na značkách.
Složka Fotoalbum je obohacená o další poklady, které dodal Laďa Strašný Tarzan Trojek. Strašný Laďa posílá obrázky z Rebešovic, ze svého obyváčku a především POZOR!!!!! zaměnil svoje kraťásky za malinké slipečky, jejichž střih ocení především dívky a menší část hochů. Slipečky a Laďu s parožím najdete ve složce Fotoalbum, v oddělení Troška z historie a tam, chvějící rukou, dohledáte Tarzanovy poklady.
Baboše dnes uvidíte v rozšířené sestavě, Luboš Padrta basička, Stréc Miloš Svoboda bubínky, Jaromír Pták Růžek zpěvánky, Rudolf Keprta kytárka a další kytárka Laďa Strašný Trojek Tarzan. Manažerkou je Zdeňka Kölblová a drožku bude řídit Mirek Mach Máchal. Rozepisuji se proto tak podrobně, protože večer na nějaké oficiality nebude čas. Baboši začínají ve 20 hod. a svoje dlouhé sady ukončí ve 23 hod. Po nás Vás hravě dorazí Projekt.
S BABOŠAMA MŮŽETE VŠICHNI SPOLEČNĚ ZPÍVAT PÍSNIČKY, JEJICHŽ TEXTY NAJDETE NA TĚCHTO SKVĚLÝCH STRÁNKÁCH.
BLUČINO AHÓÓÓÓJ

Ivance a všem ostatním.

(Pták, 12. 8. 2014 9:06)

Ivanko, Tvoje písmenka mě pěkně vzala. Po mnoha letech se dozvídáme, jak naše tehdejší bláznění stavělo mezi námi mosty, které dnes, po tolika letech, umožňují a vytváří vzájemné cestičky k sobě . Bez obav se po takové cestičce vydáme za Tebou Ivanko, protože je vidět, že mosty tehdy stavěné jsou neskonale pevné. Kam se na ně hrabe D1.
Vycházíme Ti dnes naproti alespoň s textem Gizely a společně si ji zazpíváme v pátek. Je jasné, že Gizela v pátek bude jen Tvoje.
Kamarádi, Ivanka Skáselová ukázala, k čemu mají tyto stránky sloužit. Nechceme uzavřené stránky s prověřenými bláboly. Těší nás povídat si s Vámi o čemkoli. Ivanka dostala text Gizely, zítra se k Vám rozběhnou texty další. Budou to písničky s lehkou tematikou jako Cesta za slávou /Chytila mu malýho/, ale i texty k zamyšlení, třeba Místo na slunci /Odnikud nikam/.
Těšíme se, jak budeme v pátek v Blučině společně zpívat písničky, které ani trochu nezestárly.
STEJNĚ JAKO VY.....

Re: Ivance a všem ostatním.

(ivana skácelová, 14. 8. 2014 18:05)

díky moc za text a za krásný písmenka, trošku jsem si zkomolila příjmení, ale byl to překlep. Zítra se moc těším, bohužel přijedem až kolem deváté, tak snad svou píden nepropásnu :-)

díky, že jste

(Ivana Skáselová, 11. 8. 2014 17:16)

jsem rodilej hrušovaňák i když tam už pár let nebydlím. V době obrovské popularity Babylonů mi bylo nějakých 16 či 17 let, jezdili jsme na zábavy daleko po okolí a spoje nebyly nic moc, mnohdy jsme šli domů pěšky i deset kiláků. Byla to nádherná doba. Letos je mi 50 a chystám se na opáčko do Blučiny, po tolika letech !!!!!!!
Strašně se na to těším a děkuju, že bude tato akce. Nejvíc mi utkvěla v paměti písnička Gizela, v ní je víra,......tak kdybyste si ji Babyloňáci chtěli zahrát, tak ji zahrajte pro mě. Potečou mi slzy štěstí. Těším se na Blučinu......

Ještě k Višňovému

(Mirek, 3. 8. 2014 21:41)

Omlouvám se, že do těchto komentářů vstupuji až teď. To mi promiňte. Babylon ve Višňovém - bylo pro mne a nejen pro mne velké očekávání. Jaké to bude? Co lidi? A jaké to bylo?
Nádherná hudba v nádherném prostředí při pohodové atmosféře prázdninového nedělního odpoledne.
Písně v podání Babošů, které byly před lety mému sluchu, a nejen mému, tak blízké, teď probouzely vzpomínky a radostné emoce, které k nim již přikryl čas.
Bylo to prostě báječně nádherné odpoledne. Radost a nadšení všech, kdo přišli, potvrzuje, že Vám, Baboši, v tom co děláte, jak Vám to hraje a zpívá, moc všichni fandíme.
Ještě jednou díky. Mirek (i za ty ostatní)

Re: Ještě k Višňovému

(Pták, 4. 8. 2014 7:34)

Začíná pro mě krásný den. Vím totiž, který Mirek tato příjemná slova píše a moc si toho vážím. Děkuji za celý Babylon a s chutí Tě Mirku všem členům kapely odtajním.
Jenže Mirku, Vy jste nám již poděkovali. Vyjádřili jste svoje sympatie tím, že jste neodešli, dokonce se i bavili a několik pamětníků z plna hrdla zpívalo.
Dobré ráno Višňové!!!!

Markétka a husí kůže

(Pták, 2. 8. 2014 12:36)

.....trochu jste mi nahrála Markétko a tak zvedám hozenou rukavici.
Jsme rádi a vážíme si projevů přátelství na společných večerech. K těm patří i naprosto nejprčovnější dotazy "a kterej pak Ty seš"? Včerejší smršť sms mezi Markétkou a mnou se týkala, jak jinak, dlouho očekávané Blučiny a jestli provede Markétka co naznačovala, tak bude za hrdinku. Jóóó a Markétko, mám dovoleno zkontrolovat Vaši husí kůži. Nemohu se dočkat...chi chi chi...
Manažerka kapely Zdeňka, má k dispozici staré fotografie Babošů z let cca 1985. Jak je zveřejní, budeme blíž k odpovědi, zda jsme fakt originál nebo se za Babylony jen vydáváme. Pokud jsou staré fotky i u Vás přátelé, prosíme o zapůjčení a zveřejníme je na těchto stránkách
Těšíme se na Vás a doufáme, že alespoň na chvíli nás v pátek 15. srpna v BLUČINĚ uvidíte na jevišti společně i s LAĎOU HROZNÝM TROJKEM.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »