Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vlásky

(Pták, 17. 9. 2014 16:13)

Luci, jestli vzdálenost není překážkou, tak se budeme vidět na každé další zábavě. Fotografie, které vidíš na těchto stránkách, Zdeňka složitě retušuje. Až Tvůj manžel uvidí nás dorostence na živo, řekne "Lucinko, jezdi prosím častěji a já si zatím orazím s kámošema v hospůdce".
TĚCH TŘISTA POSKAKUJÍCÍCH SVAZÁKŮ NEJSOU MUZIKANTI
A pozor, s troskou č. 1 jezdí manželka, s dvojkou jakbysmet, s vykopávkou č. 3 také, zřícenina č.4 jede s přítelkyní a to je ještě horší.....
TĚŠÍME SE NA TEBE VŠICHNI !!!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vlásky

(Pták, 19. 9. 2014 8:57)

Lucinko, to, že Tvůj manžel podniká a podniká je dobře, obzvlášť pokud je úspěšný a má-li nějaký hendikep, tak si Baboše zamiluje, protože my jich máme spoustu. Jestli chceš, můžeme Ti jich pár ukázat.
Luci, vezmi ho příště sebou, přijde na jiné myšlenky a rozšíří firmu!
Těšíme se na Tebe, ale nezapomeň se připomenout. To víš, třicet let je třicet let!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vlásky

(Pták, 20. 9. 2014 11:09)

Luci, muzikanti nestárnou? No to se mi nezdá, říká se muži nestárnou, ale chátrají. Ať tak či tak, ženy vedle mužů krásní a je neuvěřitelné jak jste nádherné v padesáti, šedesáti letech. Tomu říkám pokrok.......
Je důležité, abychom si my muži dokázali toho zázraku dlouho užívat...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vlásky

(lucie, 18. 9. 2014 10:01)

Tak to by snad mohlo dopadnout.Tak to je teda nářez.Ale manžel na tyto akce není.Podniká a podniká a nebo sedí u počítače.Dostat ho někam to je velká dřina .Ale pokusím se.Měj se a pozdravuj spoluhráče.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vlásky

(Lucie, 20. 9. 2014 8:46)

Jasně ráda se připomenu ale asi ani nebudu muset.Moc jsme se zase tak nezměnili ne?Muzikanti prý nestárnou.No ale ženský jo.To víš moc starostí děti ,práce atd atd.Ale nemůžu si stěžovat.Tak ahoj a někdy...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vlásky

(lucie, 22. 9. 2014 12:57)

No tak to díky za Tvůj názor.Ty seš totiž strašně pohodovej člověk.Snad se zase někdy potkáme.Pozdrav také strécovi a Rudolfovi.Zbytek muzikantů neznám.

Zdravim kamarady Babousky

(Jitka, 16. 9. 2014 21:30)

Ahojik Jarousku a Pavlinko moc vas zdravim a dekuji za mile pohosteni,bylo mi s vama moc hezky a ta vase firmicka je mocinky hezka,uz se tesim zase opet shledame,doufam ze to bude brzy.A dekuji za milou lichotku jak pises jak chodim pesky abych vas vydela a slysela.Je to prijemny pocit bit zase ve vasi spolecnosti a vama.zasek jsme si po nekolika letech zaradili a zavzpominali na stare dobre casy a jak rikam porad se citim mlada :-)a tesim se az budete zase hrat.Jinak zdravim vsechny kluky z kapeli a jejich polovicky jsou moc faj holky.zdravim a tesim se az se zasek setkame a muzeme pokecat,preji dobrou sladkou noc a moc nepracujte nebose sedrete :-) PA PA PA

Re: Zdravim kamarady Babousky

(Pták, 17. 9. 2014 15:52)

Jitko, příjemný pocit z našich setkávání je vzájemný. Kdyby nebyl, tak se v takové míře nesejdeme a nebudeme se bavit na plné pecky. Kurňa, fakt bych nepomyslel, že s Babošama, ve věku který máme, budeme tak dovádět.
Jituš, vím proč chodíš ze zábav pěšo!!
PROTOŽE JE CHŮZE ZDRAVÁ!!!!!

Re: Re: Zdravim kamarady Babousky

(Jitka, 17. 9. 2014 19:32)

Ahojik Jarouku a Pavlinko tak chuze je zdrava jo tak to mas pravdu a co kdy budete v tech Mikulovicich abych vedela a mohla dojit opet sourem za vavi a to si prece nenecham ujit krest vasi knizky to se musi prece oslavit ne ! Uz se na vas oba moc tesim :-) Zatim se mejte moc hezky a brzy vas dojedu opet navstivit. Pa Pa Pa

Re: Re: Re: Zdravim kamarady Babousky

(Pták, 18. 9. 2014 12:16)

Jity, křest publikace v Mikulovicích bude v sobotu 27. září. Ta kniha ale není jenom naše dílo, všechny myšlenky, texty a obrázky se zpracovávaly v Mikulovicích. Knihy, na kterých se podílíme vznikají v místě samém proto, aby v nich bylo srdíčko obyvatel a lidé ji považovali za svou. Grafika se tvoří v našem studiu F.R.Z. agency, ale opět v součinnosti s daným místem. Pochopitelně zodpovídáme za kvalitu tisku. K našim zákazníkům přinášíme nápady a snadný způsob komunikace.
Jituš, Pavlinka se těší, že se opět potkáte na některém z vystoupení Babylonů a dáte několik decánek bílého.

Re: Re: Re: Re: Zdravim kamarady Babousky

(Jitka, 18. 9. 2014 18:34)

Ahojik Jarousku a Pavlinko sak to vinecko si muzem dat i nekdy jindy,uz se tesim muzem si jit nekam i posedet :-) Pa pa a zdravim vsechny Babousky

Děkujeme...

(Markéta, 1. 9. 2014 21:05)

Markéta i její manžel děkují krásně za zdravici a přeji Babylonům vše dobré a nechť se daří i nadále:)
Fotky jsou krásné, díky nim nasáváme atmosféru, která nám tentokráte "nevyšla" osobně...děkujeme! M&K

Dík za dnešních dopoledních 96 připojení

(Pták, 31. 8. 2014 14:05)

Přeji příjemnou nedělní siestu, ke které přidám trochu rozjímání. Naše ustálená formace bude mít trochu pauzičku, ale na těchto stránkách jsme k mání 24 hod. denně.
Mám-li se ohlédnout půl roku zpět, tak z přešlapující kapely se příchodem Luboše Padrty stala parta odrostlých kluků, kteří se neuvěřitelně baví svým publikem, ze kterého se jednoznačně stává parta kamarádů. Nebudeme hrát příliš často, protože pracovní a osobní povinosti jsou mnohdy tíživé a i Vy určitě prožíváte obdobu podobných trampot.
Co je ale nádherné, je vyzkoušená jistota, že se dokážeme bavit úplně stejně jako před třiceti lety, neležíme na kanapi, přehlížíme vrásky a mnozí z nás, například Jitka, šlape v noci několik kilometrů domů jen proto, že chtěla slyšet svoje Baboše a setkat se stejně trhlými kamarády.
No a je tu další kapitola a tou jsou tyto stránky. Je to paráda oslovit a povídat si s RADANKOU, KTERÁ ŽIJE VE VENEZUELE, poslala nám všem krásné oslovení a už pomyšlení, že každý den chodí na naše stránky, má zájem sednout a napsat pár řádků o sobě, zavzpomíná na svoje kamarády Evu, Lenku, Jeníka, Ivetku a Mirka, už toto pmyšlení je dojemné a nikdy dřív bych si nemyslel, že takovou nádheru budu opět prožívat. Ahoj Radanko a díky. Koukám, že se moje písmenka mění ve zdravici, ale jasně!!!! Zdravím Péťu, Alču z Vlasek, Patrika s jeho povedenou skupinkou, nádhernou dvojku z Jaroměřic nad Rokytnou Janu a Rosťu, kteří nemají život zrovna jako peříčko, ale mnohdy spíš jako otravné péro. Tuto dvojku nádherných lidí jsem poznal u Arcusů, a vůbec nemají problém se těšit i z Babylonu.
Pochopitelně je nutné pozdravit i všechny kamarády, kteří nemohou pokaždé přijít, ale kteří o sobě dávají vědět a my víme, že jsme o ně nepřišli. Tak že zdravím Markétku a jejího manžela z Vlasek, Ivanku, které jsme zkomolili příjmení, Soničku, Jendubendu, holky z Ledec a jejich partnery a všechny další kamarády, se kterými se zcela určitě sejdeme příště.
Víte, mám takovou závislost. Po zábavě chodím nakukovat na tyto stránky, těším se z Vašich písmenek a obrázků, o které se stará naprosto dokonale Zdeňka a přehrávám si znovu v hlavě celý večer jako krásný film. Dnes například přijdu k večeru z firmy domů, půjdeme s Pavlinkou ke Švejkovi v Bohunicích a budeme mudrovat u pivečka a vínečka nad uplynulým večerem. Protože jsem závislák a ujíždím na babošských stránkách, nakukuji celý týden na obrázky z předchozích zábav, dívám se na Vás, znovu a znovu pročítám Strécova moudra a když by mně náhodou narůstalo příliš sebevědomí, tak se jdu podívat na slipáče Ladě Trojka Strašného Tarzana, který pochopitelně k nám patří stejně jako Vy, naši kamarádi. Nejvíc mě na tom všem baví vědomí, že na stránky, podle denních připojení, nechodím sám. Nevím sice kdo v daný okamžk se mnou právě nahlíží, ale bezpečně vím, že to jste Vy naši krásní Baboši. Úhlavní nepřátelé se námi přece nebudou zabývat a nebo žádné nemáme.
PŘEJI VÁM BABOŠI KRÁSNOU NEDĚLI, PŘÍJEMNÉ ZAŽITÍ CHUTNÉHO NEDĚLNÍHO OBĚDU A ZASE NĚKDY NA VIDĚNOU.
NA PŘEČTENOU NEJPOZDĚJI ZÍTRA.....

Re: Dík za dnešních dopoledních 96 připojení

(Ivanka S. :-), 1. 9. 2014 14:34)

Krásně napsané
je pravda, že já se sem chodím dívat každej den, jestli je tu něco novýho, v Troskách jsem sice být nemohla, ale fotky jsem vyhlížela už od rána :-)
Já mám ve svých padesáti letech devítiletýho syna a jelikož jsem s ním sama, tak nemám hlídání, někdy se zadaří, jako třeba minule a mohla jsem do Blučiny.
Tak se chlapi mějte a doufám, že ta vaše pauza uteče rychle :-)

Babylon

(Holky z Porglu, 31. 8. 2014 13:08)

Kluci byli jste super, moc jste se nám líbili! Ale škoda, že jste nehráli celou zábavu. Tyhle stránky a facebok je taky super, protože vám máme kam napsat! Těšíme se na až zase budete hrát. Ahoj kluci!

Re: Babylon

(Pták, 31. 8. 2014 14:13)

Ahoj holky z Porglu, super jste byly Vy. Už třeba proto, že se Vám večer s námi líbil a hlavně, že cítíte potřebu si s námi povídat.
Přeji pěknou neděli

TROSKY

(PEŤA, ALČA Z VLASATIC, 31. 8. 2014 0:19)

AHOOJ KLUCI, TOSKY BYLY PARÁDNÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ. KDE BUDETE HRÁT PŘÍŠTĚ? PŘÍJDEME!

Babylon

(Radana Muller, 29. 8. 2014 14:51)

Ahtady sechny zdr. ím vespolek!!! Dnes jsem zjistila, ze svet je dekuji internetu neuveritelne maly a jakakoliv dalka je vlastne kousek. V roce 1991 jsem odjela s manzelem do Venezuely a za ty roky se kamaradi a kontakty v Brne zapomnely. Sestra zije v Praze a pred tydnem poslala mi email a odkaz na tento web, ze budu mit milou radost. Ja ji mam uz tyden. Kazdy den se divam tady, ctu a vzpominam.
Se sestrou chodily jsme na kazdou zabavu. Rodice byly na infarkt ale my musely. To byly casy.
Prvne nevedela jsem proc mi posila sestra ten web.
Tam ctyri muzi na foto. Ja potom si precetla jejich jmena a doslo mi, REX a BABYLON.
Cely tyden se mi libi tady!!!!!!! Pozdravuji vas, pozdravuji z Brna Evu Prochazkovu, Lenku Sobolovu, Jenika Hruzu, Ivetu s Mirkem, to uz si nepamatuji jmena. Vsichni jsme za vami jezdili. To byly bezstarostne leta.
Rada bych byla, slyset vas jeste jednou.
Zdravim vas a mnohokrat. Radana Smutna Muller

Trosky

(Patrik Svoboda, 28. 8. 2014 5:49)

Ahoj kluci, tak jak jsem slíbil, v Troskách se u vidíme. Tak v PÁTEK AHOJ!!!

Re: Trosky

(Pták, 29. 8. 2014 13:01)

Patriku, sliby se mají dodržovat, jen mě mrzí absence velké Babošky Andrei.
Dnešní Troskotovice budou nyní poslední, ale nebojte, Babylon si zajde na pivo, dáme řeč, něco vymyslíme a opět se vrátíme.
BEZ VÁS TOTIŽ NEMŮŽEME BÝT


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »