Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Hydrant, autobus, přechod, semafor?

(Standa, 16. 2. 2021 18:37)

no jo,furt se něco děje,Jáji seš šikovná holka,tak
toho robota musíš přelstít a ukecat.Nic jinýho Ti nezbyde,abys tam těch pár písmenek napsala a poslala je nám.

Re: Re: Hydrant, autobus, přechod, semafor?

(Jája, 19. 2. 2021 16:49)

Stani, díky za poklonu, ale ty nervy, ty nervy.....

Re: Re: Re: Hydrant, autobus, přechod, semafor?

(Pták, 10. 3. 2021 17:13)

Jáji, autor všech oněch těžkostí si myslí, že my Baboši, jsme už natolik staří, že jeho stupidní překážky nezvládneme. Ale zvládneme je jako koronáče už proto, abychom se mohli ještě dlouho ve zdraví scházet, hulandat a trsat. No a pokud nám ony výskoky již nepujdou, budeme pokračovat v domovech pro seniory. Pomysleli jste někdy když Baboši začínali a Vy ochutnávali první lásky, že se po 40. letech budeme scházet? Přechody nás nemůžou dostat a pod vedením naší Jáji už vůbec NE. MĚJTE SE MOC PĚKNĚ A DÁVEJTE NA SEBE POZOR A NANASLOUCHEJTE DEBILŮM, ŽE NÁS OBKLOPUJE CHŘIPEČKA. MRTVÝCH JIŽ BYLO DOST

Zapomenuté blahopřání

(Pták, 4. 2. 2021 10:27)

Děkuji za Vaše blahopřání k narozkám, ovšem sami poznáte jak Vám každý utržený list kalendáře malinkato přitíží.
Dnes jsem hovořil s Jájou, jen tak jsme si povídali a na konci hovoru mně Jája taktně povídá, moc dobře jsi naplánoval svůj hovor, protože dnes slavím svátek. Můj prohřešek byl o to větší, že i moje maminka se jmenovala Jarmila a tak s ostudou, ale upřímněji přeji všem Jarmilám příjemné oslavení svého svátku.

Re: Zapomenuté blahopřání

(Jája, 16. 2. 2021 15:21)

Díky moc, opožděně děkuju za přání Pavlínce, Jarkovi, Bednářům i ostatním. Já jsem si fakt myslela, že když mně Jarek po tak dlouhé době volá, že to je k tomu svátku. No, náhoda. K omluvě není důvod. Byl to hezkej dárek. Navíc - význam jména Jarmila je absolutně daný a není třeba žádného vyčerpávajícího vysvětlování. Každý den sedím u okna a vyhlížím jaro, protože ho miluju. Rodina mě nechápe. Škemrají, abych uklízela, umývala nádobí a prala. Marně. Doufám, že mě někdo nevzal vážně, ale jako představa je to absolutně dokonalý. Snad už se všichni brzo dočkáme, a taky lepších časů. Kde je Stano, kurnik, s tím povzbuzováním? 4. 1. naposled a od té doby hnípe. To nepude! Nějak polevil, to není v pořádku. Já to sama neutáhnu. Ještě, že tady máme těch Staniků víc, že jo? Hodně sil všem!

Re: Zapomenuté blahopřání

(Jája, 16. 2. 2021 15:31)

Díky moc, opožděně děkuju za přání Pavlínce, Jarkovi, Bednářům i ostatním. Já jsem si fakt myslela, že když mně Jarek po tak dlouhé době volá, že to je k tomu svátku. No, náhoda. K omluvě není důvod. Byl to hezkej dárek. Navíc - význam jména Jarmila je absolutně daný a není třeba žádného vyčerpávajícího vysvětlování. Každý den sedím u okna a vyhlížím jaro, protože ho miluju. Rodina mě nechápe. Škemrají, abych uklízela, umývala nádobí a prala. Marně. Doufám, že mě někdo nevzal vážně, ale jako představa je to absolutně dokonalý. Snad už se všichni brzo dočkáme, a taky lepších časů. Kde je Stano, kurnik, s tím povzbuzováním? 4. 1. naposled a od té doby hnípe. To nepude! Nějak polevil, to není v pořádku. Já to sama neutáhnu. Ještě, že tady máme těch Staniků víc, že jo? Hodně sil všem!
P.S. Popřeju hodně sil, z dovolením, i sobě. Myslím si, a to s plnou vážností, že nejsem robot! Ale jak mám přesvědčit ten krám, když už jsem spočítala opravdu všechny autobusy, hydranty, přechody pro chodce, semafory a další věci, to fakt nevím. Snad si to někdy přečtete.

Re: Re: Zapomenuté blahopřání

(Standa, 16. 2. 2021 18:23)

Jájo,Stano má hodně hokny,tak nemůže na vzkazník,nebo je v zimním spánku ha ha.Šak on to dožene,neboj.

Kurńa, kurňa,

(Pták, 22. 1. 2021 15:13)

byl jsem nějak zacouvaný do sebe asi tím jak jsem přepočítával všechny roky a ověřoval jestli jsou vůbec všechny mé, že jsem nepostřehl návrat Jáji. Všechno co napsala je pravda, všechny roky kdy jsme se scházeli byly úžasné a když se potkáváme nyní, ve věku zralejším, je to opět zábavné. Jen nevím, kam se doprčic všechny roky ztratily a proč tak rychle utekly. Když jsem někdy kolem roku 1980 psal text na Návštěvu a zmínil se o roku 2000, tak jsem se až lekl co to blábolím o něčem tak vzdáleném. No a párkrát jsme se vyspali a tu nedostupnou metu jsme o dalších 20 roků překonali.
Nejkrásnější na tom čtyřicetiletém příběhu je to, že vznikl sám od sebe. Do tehdejšího pokusu byla vybrána spousta mlaďochů, kteří spolu šlapali cestou necestou. A teď si píšeme jak to bylo fajn a ujišťujeme se, že ještě kousek cesty dáme. Tak si přejme, aťse společně ještě dlouho a s radostí potkáváme.

Re: Kurńa, kurňa,

(Jája, 22. 1. 2021 18:24)

Jarku, jestli počítáš tak jak já, tak to ani nezkoušej přepočítávat. Vše marno. Ber to tak, že někdo je starej už ve dvaceti, to máš ještě tak minimálně šedesát až osmdesát let k dobru. A to my potřebujem!!!! A hlavně Ti to všichni přejem. To musí klapnout.

Re: Kurńa, kurňa,

(Standa, 23. 1. 2021 6:50)

Ano Jarku,musíme doufat,že nás ten Kazisvět co napsala Jája,brzo opustí,abychom se zase mohli setkávat na našich oblíbených zábavách.A ty nějaký roky nás nemůžou zastavit.Tak Jarku kde to bude příště????

Narozeniny

(Jája, 22. 1. 2021 13:28)

Milý Jarku, k Tvým narozeninám všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky, Božího požehnání, klidu a pohody Ti ze srdce přejeme my všichni z Jihu. Milý Ptáčku jarabáčku, tím bych mohla skončit, ale bylo by to málo. Jenže ono je všechno málo. Čeština je krásná a malebná řeč, ale někdy slova nestačí. Takže to, co jsem Ti za všechny přála si, prosím, vynásob mnohokrát!

Omyl?

(Jája, 8. 1. 2021 13:54)

Tak se teď dívám, že jsem možná špatně pochopila Stanovu poslední zprávu. Četla jsem to jako Novoroční přání, ale je tam Novoroční PRANÍ. Tak možná to měla být poslední výzva, kdo mu konečně vypere. Omlouvám se, ale k tomu se nehlásím.

Novoroční praní

(Stan, 4. 1. 2021 21:29)

Poslední výzva

Re: Novoroční praní

(Jája, 6. 1. 2021 15:33)

Ahoj všichni, su ostuda, že ani nic nepíšu, ale su tak nějak vyšťavená, bez nálady a bez energie. Ale, když jsem si přečetla, že je to poslední výzva : - ), tak jsem se lekla a vím, že musím! Abych pravdu řekla, vím moc dobře, proč se mi do toho nechce, emoce která převládá je dojetí. Loňský Rajhrad, to byla prvotřídní pecka a ještě teď cítím tu úžasnou energii z celé zábavy. Pak se to všechno trošku potentočkovalo, ale naštěstí přišla Blučina. Krásné setkání naší party, krásné setkání s muzikanty a milovanými písničkami, úžasné pohlazení po duši a osvěžující sprcha. Taky to vypadalo jako příslib, že bude líp. A vidíte, už se vezu, Stano mi věřil, že tu dokážu zvednout náladu a ono mi to moc nejde. Ale napíšu, kdo mi v poslední době zvednul náladu. Beruška - Vraťa je už několik měsíců po operaci, bebinko na noze se hojí (nechci zlehčovat), a když mě informoval o zdravotním stavu, tak napsal: "Brzy na Babylonech protancujem troje střevíce." Pobavil mě i komentář Mari Paulíčka, jak bude na starý kolena chodit na Baboše. Tomu se říká optimismus a měla bych si brát příklad. Vzpomínat teď nemůžu, protože mě to neskutečně dojímá, jen napíšu, že všeho, co jsem s vámi všemi prožila, si nesmírně vážím. Takže dofňukám, dokňučím a popřeju nám všem hooooooooodně zdraví, lásky, štěstí, klidu, pohody a Božího požehnání. Taky víru v to, že se brzo ten pitomej virus umoudří jako ten král Kazisvět v Pyšné princezně a potupně odtáhne. A my se zase sejdeme a když budeme zpívat, že "nechodím do restaurací", tak si už ani nevzpomeneme, že by to mohlo být kvůli koronaviru. Děcka, já se na vás na všechny moc těším. Tak se držte!!!!!! Babošům zdar!

Ahoj kamarádi,

(Pták, 22. 12. 2020 15:02)

nadešel čas pohlazení a dárků. Jeden takový jsme dostali od Jaroslava z Damnic v listopadu a já s omluvou velikou musím říct, že současná doba nás zaměstnávala a směrovala špatným směrem a my zahleděni do svých trampot jsme nereagovali na tak silnou vzpomínku. Jaroslave pár Tvých řádků mně ale nyní vrátilo zpět do let, které kdo nezažil a chtěli byste mu je popisovat, tak řekne, že kecáte a tak to nemohlo být. ALE BYLO. Sály byly natřískané k prasknutí a venku, když se zadařilo bylo ke 2 000 lidí a my hráli téměř na rádia. A tehdy jsme si nikdo neuvědomovali, že v sobě neseme nádherné vzájemné pouto, které po téměř čtyřiceti letech oprášíme a budeme si ho užívat dál díky Vám.
Současnost je taková jaká je a s plnou hlavou starostí se špatně vzpomíná na to co nás těšilo, co v ten moment byl náš svět. Kamarádi, přátelé, chci Vám za kapelu Babylon popřát krásné a klidné rouškové vánoční svátky a v příštím roce, dostatečně opíchaní, se budeme na ulicích poznávat, protože budeme již bez roušek. Do té doby prosíme, buďte na sebe a své okolí opatrní.
KRÁSNÉ VÁNOCE A ÚSPĚŠNÝ ROK 2021 VÁM PŘEJÍ BABOŠI

Zábavy Damnice

(Jaroslav Jakub, 26. 11. 2020 17:33)

Zdravím.Svoje mládí jsem trávil za totáče s vaší kapelou po zábavách.Pocházím z Damnic a často jste zde hráli.Absolutní špička tehdy,zpěvák Jara se super hlasem a skvěle česky otextovanými hity světových kapel.Perfektně zahrané jako originály,někdy i lépe

Ahoj Babyloni,

(Pták, 31. 10. 2020 15:59)

Zdar Jarku, Doufám, ze přežíváte v pohodě a ve zdraví.
Je potřeba zvednout náladu, slib nám lepší časy na stránkách Babošů. Dej tam nějaký zážitek z natáčení. Probud i Jaju!!! Zakázal jsem si televizi a je mi lip, dokonce jsem dodatečné zjistil změnu času. St

Ahoj Baboši, dnes mě Stano trochu popostrčil abych se ropohyboval a v podstatě napsal to co Stano. Trochu jsem se zarazil, protože kolikrát sám potřebuji náladu zvednout, ale začnu jako Stano...... Celá kapela věříme, že jste v pořádku, dokážete chránit svoje zdraví a i svoje okolí, že se potkáme a společně si zazpíváme písničky, na které se nedá zapomenout. Dokonce jsme se již domlouvali a hledali termín pro zkoušku, jenže koronáč přitlačil a ze skoušky sešlo. Neva, možná na jaře nebo vlétě se potkáme a zahalekáme..... Co říkáš Jáji, Stando, Miluško, Pavle, Evičko, Beruško, Mirečko a všichni další kamarádi...... Jsme rozumní, umíme a chceme bránit sebe i své okolí a nenecháme si vzít naše společné mládí a to co nás dlouhé roky spojuje..... naše písničky a zábavy

Babosi, jejich příznivci a covid

(Stano, 30. 10. 2020 13:28)

Všem, všem, všem - bude lip a to věřte

Nehledáte bubeníka?

(Milan, 27. 8. 2020 7:38)

Vím, že Stréc je jen jeden a nenahraditelný. Tohle je ale talent.

https://youtu.be/hN90tUdRoIw

Dotaz

(Mara Paulíček, 18. 8. 2020 23:31)

Zdar kluci našel sem vaše stránky a su nadšené z tolika informací o vás. Když sem ale procházel písničky chyběly mě tam dvě oblíbený Svobodova S rockenrollem kolem světa a Město. Ne rockové. Hrajete je? Dík a ať se daří. Byli ste kapela mýho mládí a moc se těším jak na vás zas budu na starý kolena chodit :-) :-)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »