Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zpráva ROcKU!

(Milan , 22. 6. 2021 19:59)

Jsme doma a můžeme se zůčastnit! A nebudeme sami z Přísnotic. Mohlo by se pořadatelům nabídnout pozadí s babylonskou věží.

Haló, haló,

(Pták, 16. 6. 2021 11:57)

celé babylonské obci se na vědomost dává, že termín babošského setkání v ŽABČICÍCH 2. ČERVENCE je potvrzen. Určitě nemusím psát, jak moc se na Vás těšíme. Po více než čtyřiceti letech jme si nezevšedněli a to je důvod poděkovat Vesmíru. Myslím, že s mnohými se budeme setkávat i když už nebudeme moci hrát.
V ŽABČICÍCH SE BUDEME VÍTAT 2. ČERVENCE OD 20. HOD.

Re: Haló, haló,

(Jája, 21. 6. 2021 23:08)

Ahoj, děkujeme za vynikající zprávy. Hlavně, ať jsou všude pořádné plakáty, aby to věděli úplně všichni. A kdo to tady čte, tak povinně všem rozkecat. Všechny zdravím, přeji vám všem pevné zdraví a moc se na vás těším.

Motto:

(Pták, 13. 6. 2021 13:14)

ŽE NEMÁM SEX, NA TO JSEM SI ZVYKLA, ALE ŽE NESLYŠÍM BABYLONY, NA TO SI ZVYKNOUT NEMOHU

Ahoj kamarádi, tady tuto perlu mně dnes hodil jeden z věrných, který toto postesknutí zaslechl od smutné fanynky. Na letošní léto máme pouze dva volné termíny, hlasivky dosluhují, jednu zkoušku jsem nedozpíval, prostě to dnes na mě nějak dolehlo. Jenže tato dívčí hláška způsobila jako bych byl polit živou vodou. Ne že by se můj zdravotní stav zlepšil, ale to srovnání a touha po Babylonech byla jako z pohádky.
Takže zkoušíme a s návratem Petra Hercoga za bicí šlapeme jako dobře namazaný stroj. Pro ty dva termíny 2.7. a 21.8. hledáme prostor pro vystoupení v místech kde Babylonu byl v roce 1978 Vámi vdechnut život. Děkujeme Vám za tu úžasnou společnou jízdu a i za názor, že Babylon je nad sex...........aspoň trošku
AHOJ A TĚŠÍME SE NA VÁS

Motto:

(Pták, 13. 6. 2021 13:11)

ŽE NEMÁM SEX, NA TO JSEM SI ZVYKLA, ALE ŽE NESLYŠÍM BABYLONY, NA TO SI ZVYKNOUT NEMOHU

Ahoj kamarádi, tady tuto perlu mně dnes hodil jeden z věrných, který toto postesknutí zaslechl od smutné fanynky. Na letošní léto máme pouze dva volné termíny, hlasivky dosluhují, jednu zkoušku jsem nedozpíval, prostě to dnes na mě nějak dolehlo. Jenže tato dívčí hláška způsobila jako bych byl polit živou vodou. Ne že by se můj zdravotní stav zlepšil, ale to srovnání a touha po Babylonech byla jako z pohádky.
Takže zkoušíme a s návratem Petra Hercoga za bicí šlapeme jako dobře namazaný stroj. Pro ty dva termíny 2.7. a 21.8. hledáme prostor pro vystoupení v místech kde Babylonu byl v roce 1978 Vámi vdechnut život. Děkujeme Vám za tu úžasnou společnou jízdu a i za názor, že Babylon je nad sex...........aspoň trošku
AHOJ A TĚŠÍME SE NA VÁS

Proočkovaní všichni nebudeme

(Pták, 20. 5. 2021 14:05)

Je fakt, že se budíme ze zimního spánku a začínáme mudrovat, zda se oprášit. Největší problém je určitě u mně, protože vysoký věk hlasivkám nesvědčí. Během června uděláme testovací zkoušku a pokud ji přežiji, začneme licitovat, zda mohu na jeviště když jsou v hledišti naši fandové. Držte palce, ať všechno dobře dopadne.
Hlavně všichni myslete na Jáju, protože se bude s největší pravděpodobností zítra svěřovat do rukou lékařů. Tak snad se o prázdninách ve zdraví setkáme

Svátek

(Jája, 7. 5. 2021 20:27)

Já malé poupě, já stojím v koutě, já vinšovat neumím, tak se za vás pomodlím. Milí Staníci, všechno nejlepší k vašemu svátku, hlavně hodně zdraví, lásky, a taky štěstí přeju (určitě nejenom) já.

Re: Svátek

(Standa, 9. 5. 2021 6:32)

O´ děkuji Jáji, potěšilo.

Jaro, je zde jaro!!!!!

(Stano, 18. 4. 2021 10:54)

Kdyby se vyhlásila karanténa při koronaviru,
tak musíte 14 dní zůstat tam, kde jste.
Nebylo by špatný být na zábavě s Baboši

Tak partičko, Baboši jsou 65+, tzn. už jsou určitě proočkovaní, tak mohou začít zkoušet.

Tak Jaro, kde bude první setkání?

Re: Jaro, je zde jaro!!!!!

(Standa, 18. 4. 2021 16:56)

Díval ses poslední téden z okna?Už jsi zapoměl jak vypadá jaro? Ale zkoušet můžó i bez očkování a můžou se u toho kočkovat!!Ale v teple, aby nám nenachladli.

Re: Re: Jaro, je zde jaro!!!!!

(Jája, 20. 4. 2021 15:27)

Stani, to víš, že se nedíval! Nebylo po něm vidu, ani slechu. Kdo ví, kde byl? Ale hlavně, že se našel, a že má dobrý nápady!

Jaro, je zde jaro!!!!!(Stano, 18. 4. 2021 10:54)

(Jája, 20. 4. 2021 15:25)

Ale, ale, to je překvapení. Z kterépak nory se nám ten Stano vyhrabal? Jarní sluníčko ho rozehřálo? A jaký má při jaru dobrý nápady. Karanténa na babošácké zábavě, to bych brala hned, všechno má ale svoje ALE. Standa má pravdu, je kosa jak sviňa, ale my nechceme zrovna "Letní noc na hřišti". Nám by stačily odpolední čaje a hlavně bez karantény. Ale to nevymyslíme, musíme počkat, nedá se nic dělat. Slunko už se dere a slibujou, že bude líp. Hyn sa hukáže, ne? Pozitivní je, že o sobě víme a jak se ty energie spojí, tak nám to klapne. UVIDÍTE!

Špatně se to píše

(Pták, 13. 4. 2021 16:36)

Před necelým měsícem jsem jásal jak babylonská parta se drží, jak se hlásí další pachatelé nádherných zábav.
Bohužel život nejsou jen veselice. S velkou lítostí musím babylonské obci sdělit, že se již neuvidíme s věčně usměvavým klukem, který nevynechal téměř žádnou zábavu. Pavel Gregor se vydal na cestu, na které si bude prospěvovat babošské písničky, ale my se s ním již nikdy neuvidíme.
Sbohem usměvavý dlouholetý kamaráde

Re: Špatně se to píše

(Jája, 20. 4. 2021 13:51)

Ahoj, máš pravdu, špatně se to píše a špatně se hledají slova, takže upřímnou soustrast rodině.

Ohlédnutí zpět

(Pták, 23. 3. 2021 16:13)

Ahoj kamarádi, tuto čučku zpět způsobil mejlík od naší manažerky Zdeňky, která ho objevila. Tak od začátku. Všichni pravověrní Baboši vědí, že kapela Babylon vznikla v roce 1978 u nás v ložnici, k velké radosti Pavlinky. Připomenu zakládající hochy v nejlepších letech: bicí Miloš Stréc Svoboda, kytara Rudolf Keprta, basa Zdeněk Knofla Jurnečka, klávesy Rosťa Komosný a zpěv Jaromír Pták Růžek. Dobývat svět jsme začali v Hrušovanech u Brna, kde jsme měli vytvořeno zázemí a bez těch úžasných lidí, kteří byli ochotni si komplikovat život pro nic za nic, bychom nemohli vzniknout. Vše se rozběhlo jak mělo, ale po pár letech geniální klávesák Rosťa odešel za hlasem svého srdce rozdávat svůj um do zahraničí. Znáte písničku Cesta za slávou? Tak ten text jsem napsal na Rosťu. No a léta běžela, udělala nám přelivy, zkrátila výdrže a najednou do toho covidovýho blázince volá Zdeňka a ptá se znáš ho? On totiž když odcházel Rosťa ze světa Babošů, tak Zdeňka na tom světě nožná ani nebyla. Říkám ji, Mistra Komosného znám, ale ten Milan mi tam nesedí.... víte co, já vám ten mejlík kamarádi sem přepošlu ať nezdržuji......

Volám tady nahlas "zdáár jaxviňa!!!"
Jsem strašně rád že jsem náhodně objevil tento kontakt. A kapele přeji nekončící jízdu!
Nevím komu tady vlastně píši, kdo tento vzkaz teď právě čte. Ale z důvodů osobních bych takto, touto cestou rád našel kontakt na Tebe Jaromíre. Rád bych se setkal a pár věcí prodiskutoval.
Nelekej se - týká se to psaní textů. A protože vím že tohle Ty umíš, protože jsem Tě za toto umění vždy uznával, rád bych Ti některé své texty ukázal k posouzení.
A samozřejmě bych rád slyšel jak šel život. Už je to asi hodně let co jsme se neviděli.
Takže kdybys měl někdy čas a chuť, budu rád za zavolání - na Messenger (napsal jsem příspěvek na Váš Facebook takže bych se měl objevit v kontaktech na Messenger, popřípadě na Whatsup - navzdory své mediálně-počítačově-mobilistické negramotnosti jsem dokázal zvládnout i tento problém.
Jen na ten telefon mi Jaromíre prosím nevolej, jsem ve Švýcarsku na neuvěřitelné drahém roomingu
(to není žádný rasově, diskreditačně zaměřený slovní termín), vše ostatní je zdarma.
Budu se těšit že se ozveš a samozřejmě ještě více někdy na viděnou a pokec u (například) kafe. Měl bych se doma objevit po 20tém dubnu.
Měj a mějte - kdo čtete tento vzkaz - pěkný den a těším se na odpověď.
Milan Komosný

Tak a toto mě zmátlo, To jméno Milan. Ovšem naše špionka pátrala a objevila, že se ozval bratr Rosti, Milan.
Koukám , jestli jsem to s vysvětlováním nepřehnal, ale díky koronáči jsme zvyklí na pomalejší tempo, tak to čtení můžete mít na dvakrát.
Milane ahoj, doufám, že se uvidíme, splkneme, ale na kafíčko či pivečko ještě dlouho nepůjdeme. Musíme být opíchaní!!! No a závěrem.... V Cestě za slávou se v refrénu zpívá "Chytila mu malýho, odvážně zbarvenýho...." co byste řekli tomu, až si třeba ještě jednou společně zadivočíme a přijde na tuto písničku, tak co to zpívat takto.... NAHRADÍME MALÝHO VELKÝM
Mějte se moc pěkně a vězte, že se na vás moc těšíme

Re: Ohlédnutí zpět

(Standa, 24. 3. 2021 8:23)

Ahoj Jarku,tady vydíš jak je velká touha po setkání s kamarády po letech.A to je správné tak to má být,protože je stále co po těch letech probírat a potkat se na tom pivečku,už se těším.

Re: Re: Ohlédnutí zpět

(Jája, 30. 3. 2021 7:43)

Ahoj, tak brambory jsou v zemi, sazečka taky, můžu začít číst : - )

Hydrant, autobus, přechod, semafor?

(Jája, 16. 2. 2021 16:19)

Moji milí, už jsem si myslela, že si můj poslední příspěvek vůbec nepřečtete. Svěřím se vám s velmi intimní záležitostí. Opravdu nejsem robot!!! Ale přesvědčit o tom toho pána (možná je to paní), kteří po mně chtějí, abych spočítala všechny ty autobusy, přechody, semafory, hydranty, automobily a další věci, je nadlidský výkon. Chápu, že mě ten tázající nezná osobně, a kdyby mě viděl, tak mu bude jasný už podle ksichtu, natož podle postavy, že fakt nejsu robot, ale myslím, že poznám autobus, přechod, auto, semafor i hydrant a taková mnohonásobná prověrka mě docela ponižuje. Navíc, když nejde o nic víc a o nic míň, než poslat milovaným lidem pár řádku od srdce a je pro mě ponižující, abych se k tomuto sdělení musela propracovávat přes nějaké semafory a hydranty a přechody a další věci. Fakt fuška. Nejde s tím, krucipes, něco dělat? Bacha, jdu označovat přechody a hydranty.

Re: Hydrant, autobus, přechod, semafor?

(Standa, 16. 2. 2021 18:37)

no jo,furt se něco děje,Jáji seš šikovná holka,tak
toho robota musíš přelstít a ukecat.Nic jinýho Ti nezbyde,abys tam těch pár písmenek napsala a poslala je nám.

Re: Re: Hydrant, autobus, přechod, semafor?

(Jája, 19. 2. 2021 16:49)

Stani, díky za poklonu, ale ty nervy, ty nervy.....


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »