Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: ...a co Babyloni?

(Jitka, 5. 12. 2014 17:54)

Ahojik Babosici a ze ja o zadnem vitani nevim,nic jste mi nenaznacili,tak v kolik hodin,ja uz tam budu brzy v odpolednich hodinach hihihihi :-) :-D

Re: ...a co Babyloni?

(Jitka, 5. 12. 2014 17:55)

Ahojik Babosici a ze ja o zadnem vitani nevim,nic jste mi nenaznacili,tak v kolik hodin,ja uz tam budu brzy v odpolednich hodinach hihihihi :-) :-D

Ideální hudební klub KLONDAJK

(Pták, 3. 12. 2014 10:32)

Včera jsem navštívil Večernici a Františka na Klondajku a povídali jsme si o přípravách na sobotní andělsko - čertovský večer s Babylony. Pokud vše proběhne jak má, může Klondajk šlapat na paty i takovým skvělým klubům jako je brněnské Sono....chi chi chi...
Prozradím několik vychytávek: pro ty, kteří jsou nuceni pravidelně a usilovně doplňovat svůj pitný režim nebo lehké, voňavé večeře, mohou doplňovat u baru a přitom být stále v centru dění. Kulečník si sice nezahrajete, protože vaše tága by zabírala spoustu místa, zato v této lehce ztmavlé místnosti, při všech činnostech, jste stále na dosah rozdováděné kapely. Ti, kteří rádi chodí do "kotle" budou tak blízko, že mohou muzikantům osahávat nástroje.
Výhodou je i osamocená poloha Klondajku, protože slabý hluk vycházející z klubu nepřikryje kovové drkotání zubů zamrzlých vlaků.
Včera byla dopravena v obrněném voze pamětní deska, která se bude odhalovat v chladu prosincového večera v 17,30 hod.. Tato deska byla ukryta v hlubokých sklepech Klondajku spolu s vzácnými koňaky. Myslím, že vrcholící přípravy oceníte v sobotu 6.12. v hudebním klubu Klondajk. Zřejmě bude Klondajk v sobotu uzavřený a otevírat ho bude v 17 hod. voňavá obsluha na jejichž koupel a ostatní přípravu budou dohlížet majitelé hudebního komplexu Večernice s Františkem.
Rekapitulace:
V 17 HOD. OTEVŘENÍ PROSTOR HUDEBNÍHO KLUBU KLONDAJK. V 17,30 HOD. KŘEST PAMĚTNÍ DESKY, V 18 HOD. ZAZNÍ TÓNY PRVNÍ PÍSNIČKY VEČERA PILOT A CELÝ VEČER BUDE KONČIT AŽ BUDETE PŘESYCENI DOBRÝM PAPU, PŘEPITI LAHODNÝM MOKEM A NAPLNĚNI KAPELOU BABYLON.
..... pochopitelně nepatrné změny mohou nastat a ke všem těmto písmenkům se jistě vyjádří Večernice s Františkem....
Co mohu slíbit s určitostí? Budeme mít k sobě hodně blízko!!!

Re: Ideální hudební klub KLONDAJK

(Večernice -Slávka, 3. 12. 2014 14:07)

Pěkně ,musím tě pochválit za výstižné psaní.Co dodat,moc se na vás všechny těšíme,už chystáme mimo jiné i kotel pekelné lávy .Ted' už se jen modlit,aby k nám dorazil elektrický proud,ale to modlení asi není na místě vzhledem k pekelné návštěvnosti.Ač tak,či tak uděláme si to hezký.PAPA

6.12.2014 HRUŠOVANY

(Zdeňka - web, 24. 11. 2014 15:13)

Milí babylonští přátelé,
dříve, něž začnu psát o sobotě 6.12. na Klondiku, musím oznámit KONEC PŘEDPRODEJE VSTUPENEK!
Moc děkujeme za velký zájem!...a také velké díky Slávce a Františkovi, kteří se o předprodej vzorně postarali :)

Tak začnu nejdříve u předprodeje:
V předprodeji jste po zaplacení dostali "památeční" vstupenku a identifikační náramek. Vstupenku si klidně nechte doma, ale náramek nikoliv. Doporučuji si ho připevnit ještě před vstupem do Klondiku, /nejlépe doma/, bez něj Vás nemohu pustit dovnitř.

Vy ostatní, na které se již v předprodeji nedostalo, nezoufejte! Od 17.hodiny se bude otevírat Klondike a prodávat vstupenky s identif. náramky přímo u vstupu.

Kapacita Klondike je ovšem omezená, proto opravdu bude platit: KDO DŘÍV PŘIJDE, TEN SEDÍ!!!!!!

K samotnému večeru:
Přátelé, začínáme v 17:30 hod. odhalením památní desky na Klondiku. /vřele doporučuji, bude to s muzikou a babylonskou hymnou, kterou jistě všichni znáte a společně si ji zazpíváme :)/.
Taneční večer začíná ihned po přesunu do tepla :)

Jelikož Mikuláši s čertíky a andílky chodí pouze v pátek a v sobotu již nemají "do čeho píchnout", a my nechceme, aby jim to bylo líto, vymysleli jsme pro ně soutěž o nejhezčí masky M, Č, A, které budou odměněni malou pozorností od "čertovský kapely" :)

Společný večer plný zábavy bude ukončen odbitím dvanácté hodiny /v noci/ :D

Snad jsem na nic nezapomněla, pokud máte někdo nějaký dotaz, nebo připomínku, nebojte se zeptat :)
Pokud budu vědět - odpovím, pokud nebudu - zjistím :)

Přátelé, už jen pár dnů a je to TADY!!! Moc se na Vás Těšíme!
Ahoj.
Zdeňka

Re: 6.12.2014 HRUŠOVANY

(Večernice Slávka, 27. 11. 2014 21:02)

Zdeni,hezky a výstižně si to napsala.Myslím že vše potřebné bylo řečeno/napsáno/a ted' už se ,,jen"těšit.Jo a co myslíš-čeho bude nejvíc M,Č,nebo Andělů?

Re: Re: 6.12.2014 HRUŠOVANY

(Zdeňka - web, 29. 11. 2014 11:00)

Slávi, díky :)
A koho, že bude víc?....netroufám si odhadnout....tak se necháme překvapit :)...ale já měla jako malá stejně nejraději Mikuláše....za básničku - pytlík dobrot :)

Dobré ráno dívčí kolektive

(Pták, 18. 11. 2014 8:29)

S Vámi je moc pěkné ranní rozkoukávání..... Miri, je vidět, že nejsi zcela fit, když pochybuješ o důvodnosti křepčit a oddávat se tanci. Teď jsme ve věku, kdy si všechny radosti dokážeme opravdu užívat!!! A víš proč? Protože máme konečně rozuuuuum!!!!
Ivanko, děkujeme za Tvoji pomoc. Kterou písničku si budeš přát abychom Ti zahráli? Pozor, díky žabčickému sdružení máme několik novinek z roku 1982 chi chi chi, např. Lucky, Boj vyhlásím láskám, od Kissáků Vzpomínky atd.
Večernice neboj, kytičky jsou nachystané a budete po zásluze odměněni. Docela se na odměňování těším!
A co vy ostatní??? Jste také připraveni vrhnout se do víru tance a na chvíli vypustit z hlavy své starosti?
6.12. se Vám to na Klondiku podaří......

Re: Dobré ráno dívčí kolektive

(ivanka S., 19. 11. 2014 14:56)

Takže mám plakáty na vylepení, zároven jsem si zakoupila vstupenky a ted už se budu jen těšit. Jari pokud se ptáš na písničku a Vzpomínky jsou jak z mozajky kamínky, tak bych si ji moc přála. pokud jsou to jiný Vzpomínky, tak bych si vybrala Jenom jenom výš.......neznám název.....
No a fotogalerie na Klondajku je parádní, lidem se to líbí. To byl fakt nápad století něco takovýho zorganizovat, ale ten nápad, to bylo jako osvícení :-)

Re: Re: Dobré ráno dívčí kolektive

(Pták, 19. 11. 2014 19:51)

Ivanko, děkujeme za vylepovací pomoc. Vzpomínky a Pilota Ti rádi zahrajeme. Pilotem budeme možná celý večer začínat a pokud ještě nebudeš na značkách, zahrajeme Ti obě písničky během večera, neboj.
Výzdoba Klondiku je práce Večernice a Františka a velmi se jim povedla. Zítra budu v Hrušovanech a tak se obou zeptám co za pecky si budou přát. Myslím si, že oba budou výjimečně vařit z vody, protože nás sice vylepili, ale neslyšeli.
Kontrolní otázka pro všechny: máte již připravené kostýmy na andělsko - čertovský večer?

Re: Re: Re: Dobré ráno dívčí kolektive

(Večernice Slávka, 22. 11. 2014 20:28)

No jo,kdo ví kde jste taky lítali,když já trsala po zábavkách hihi.Ne něco známe neboj,ale na nás přece nesejde.To až příště,na příští akcičce!!!

Re: Dobré ráno dívčí kolektive

(Jitka, 23. 11. 2014 18:27)

Ahojik Jarouku a pozdrav i kluum a pavlince,uz se moc tesim a co mi volaji znami kteri vas taky dlouho neslyseli ,tak dorazi taky,no bude to velka prevelika akce Z :-) A jsem zvedava jak se to lidstvo na Klondaik vleze,rikam jim ze kdyz nebude volno v hospudce,tak venku bude prostoru dosti.Dekuji vam za mile pohosteni u vas v praci,jsem rada ze jsem vam mohla udelat prepadovou kontrolu a opet vas oba vydela.zatim se mejte vsichni moc krasne a v Hrusovanech se setkame pa a dobrou nocinku:-)

Re: Re: Dobré ráno dívčí kolektive

(Jitka, 23. 11. 2014 18:29)

Omlouvam se za preklepy ,nejak mi ten komp blbne:-)

Desátá hodina odbila

(Mirka B, 18. 11. 2014 0:42)

Já se omlouvám, ale je to tu dvakrát. Pořád mě to psalo, že mám chybnej kod a nakonec to takhle dopadlo.

Desátá hodina odbila

(Mirka B, 18. 11. 2014 0:05)

Ahojte! Tak i já se přidám do diskuze.Sice mi není moc dobře,ale léčím se abych byla na tu super akci na Klondajku opět fit a pořádně si mohla opět zařádit ve víru tance i když někteří mladší by si klidně mohli klepat na čelo,co to ve svým věku vyvádím.No, ale mě je to úplně jedno co se tance týče. Jinak si myslím ,že tam asi bude většina pamětníků,takže se těším jak se to tam rozjede.Jarku, my určitě přijdeme všichni teda kromě těch co budou v práci.A díky skvělé spolupráci mám i já dnes zakoupené vstupenky.Tím všechny zdravím! A jelikož to bude čertovská zábava tak jsem si koupila i ty růžky.Hezkou noc!

Desátá hodina odbila

(Mirka B, 17. 11. 2014 23:52)

Ahojte! Tak i já se přidám do diskuze.Sice mi není moc dobře,ale léčím se abych byla na tu super akci na Klondajku opět fit a pořádně si mohla opět zařádit ve víru tance i když někteří mladší by si klidně mohli klepat na čelo,co to ve svým věku vyvádím.No, ale mě je to úplně jedno co se tance týče. Jinak si myslím ,že tam asi bude většina pamětníků,takže se těším jak se to tam rozjede.Jarku, my určitě přjdeme všichni teda kromě těch co budou v práci.A díky skvělé spolupráci mám i já dnes zakoupené vstupenky.Tím všechny zdravím! A jelikož to bude čertovská zábava tak jsem si i ty růžky zakoupila. Hezkou noc!

Desátá hodina odbila

(Pták, 17. 11. 2014 10:26)

Všem Babošům na vědomost se dává, že desátá hodina odbila a v Hrušovanech na Klondiku se otevírá předprodej vstupenek na 6.12. 2014.
Je to zvláštní pocit oznámit, že se otevírá předprodej vstupenek na skupinu Babylon. Nikdy jsem nic podobného nezažil a tak nervozně žmoulám palce aby naši kamarádi přišli, aby František s Večernicí a Zdeňkou organizačně vše zvládli a my jim v sobotu na andělsko - čertovské tancovačce s kytičkami úsměvů nadšeně děkovali.
6.12. NA KLONDIKU AHÓÓÓJ

Re: Desátá hodina odbila

(ivanka S,, 17. 11. 2014 20:15)

tak si jedu zítra konečně vyzvednout na akci ke Slávce plakáty, abych je vylepila jižně od Hrušovan, jako jsou žabčice, vranovice, přibice a podobně. Nějak mi nejede pc, tak nejsem k dispozici, ted mám půjčenej, tak pročítám všechny zprávy. Co dodat, držím palečky :-)

Re: Re: Desátá hodina odbila

(Večernice Slávka, 17. 11. 2014 21:35)

Ivuš samozřejmě si očekávána a já tě hned obdaruju takovými hezkými plakátky,kterými jak píšeš vyzdobíš tu jižní stranu pro potěšení kamarádů a fanoušků Babylonů.Vstupenky se dnes opravdu dle očekávání prodávaly a stále prodávají.Zájem je veliký a to je velice potěšující.Nechci se chválit ,ale už Jarku šetři na ty kytky,nerozdávej předem,at' toho pak vykouzlíš na té tváři co nejvíc hihi.Přeji všem krásný večer!

Mikulášská.

(strecmilos, 7. 11. 2014 17:37)

Zdravím Vás všechny milí přátelé.
Tak se nám blíží další událost kapely BABYLON.
Ten čas bez kontaktu s Vámi byl přímo ubíjející.A najednou hle.Hrušovany u Brna.
Pro nás kapelu je to posvátné místo,kde na místě zvaném KLONDIKE si můžeme připomenout ty neuvěřitelné chvíle,které nás hnaly od vystoupení k vystoupení. Je to kus našeho života a taky si myslím,že kus života i některých z Vás.
Dnes s ochotou a vším úsilím zorganizoval náš management Mikulášskočertovské vystoupení právě na KLONDIKU. Těším se na setkání s těmi co přijdou a srdečně zdravím Ty,kteří nemohou přijít.

Moooc se těším .

No a na závěr jako vždy Srécovo mudrování.

Kdo nemá peníze,je chud.
Kdo nemá ducha,je chudší.
Kdo nemá srdce,je nejchudší.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »