Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Ohlasy - Hrušovany - poděkování

(Večernice Slávka, 10. 12. 2014 21:17)

Jé tak si to tady všechno pročítám a je to tady-usmívám se jak tydýt!Super počteníčko na tomto vzkazníku přátelé.Moc vás všechny zdravím!

Certovská zábava

(Mirka B, 7. 12. 2014 13:13)

Fantastickej, úžasnej, super večer! To, co se včera dělo bylo neuvěřitelný! Kdo tam prostě nebyl tak zaváhal. Skupina Babylon v parádních kostýmech jak jsem je v životě neviděla a to ani za mlada! Bylo to příjemné překvápko. Bezvadně všechno šlapalo. Takových večerů by mohlo být více. Skvělá obsluha, všechno teklo proudem. Náležitě jsme si to zase užili. Všichni jsme jim opět pomáhali zpívat,nebotˇto Jarkovo nachlazení bylo trochu znát,ale vůbec to nevadilo,protože jsme mu slíbili,že mu pomůžeme. Dneska nemůžu ani pomalu mluvit,protože hlasivky dostaly pořádně zabrat. A když jsme nemohli už ani zpívat my,tak tam bubeník prostě vypálil sola na bicí a tleskalo se do rytmu o stošest. Velký dík skupině Babylon!

Re: Certovská zábava

(Pták, 7. 12. 2014 15:10)

Miri, ten včerejší večer byl úžasný díky Vám, kteří jste se včera přišli potěšit a zřejmě i občerstvit na Klondajk. Obě strany, muzikanti i návštěvníci se začínají spojovat v jedno nerozlučné těleso.
V Troskotovicích bylo vše bezva a společný večer nám připadal, jako velmi pěkný. V Blučině byly projevy přátelsví ještě vřelejší a co jste předvedli včera je hodno obdivu. Jak jsem včera řekl, SKLÁNÍM SE PŘED VAŠIMI PROJEVY PŘÁTELSTVÍ SPOLU S CELOU KAPELOU BABYLON.
MÁME VÁS RÁDI

Re: Re: Certovská zábava

(Večernice Slávka, 7. 12. 2014 20:59)

A já se skláním před váma všema.Bylo to bezvadný,už dlouho jsem netrsala a netočila pivo zároven'.Jsem moc ráda,že se ještě najde společnost ,která se chce a umí bavit. Těšíme se s Františkem i vlastně s celým personálem na příště.Díky !!!

Re: Re: Certovská zábava

(lucie, 10. 12. 2014 11:05)

Tak to teda klobouk dolů.No prostě nádhera.Ovšem anděl v Tvé podobě nemá chybu.

Re: Re: Certovská zábava

(Ivanka S. :-), 10. 12. 2014 14:26)

Bylo to úplně úžasný, i když jsem neměla hlídání a synka vzala s sebou, užil si to báječně. Bohužel jsem se ten víkend stěhovala, tak jsem byla unavená a odpadla jsem před koncem, což mě moc mrzí. Ale i tak......potkat tolik lidiček, co jsem léta neviděla, celej večer protančit a slyšet opět tolik známých písniček, vrátit se zpět do mladých let.....tak to bylo nádherný. Díky Vám Baboši za krásnej večer......doufám, že brzy na viděnou a na slyšenou :-)

Marod se těšil,

(Pták, 6. 12. 2014 10:14)

že do Hrušovan vtrhne v plné síle /tedy úměrné věku/ a zatím skomírá na divanu.... no co už. Vaši pomoc ovšem potřebovat budu a když si vzpomenu na naši společnou zkoušku v Žabčicích, tak je jasné, že s Vámi dopadne vše dobře.
Těším se na Vás!!!
ZA PÁR HODIN SE UVIDÍME!!!!

Pozdrav marodovi

(Mirka B, 5. 12. 2014 21:29)

Ahoj Jarku! Tak vidím, že to nachlazení dohnalo i Tebe. Já jsem to prožívala před třemi týdny a nebylo mi zrovna do zpěvu.Ale prostě z těla někdy musí ven všechny špatný neduhy co se v něm nashromáždili a pak to tak vypadá, že trpíme jak psi a raději bychom někam zalezli. No, v našem případě nejraději do postele. Já doufam, že ta slivovice všechno vyžene a budeš O.K. Ale Jarku, neboj, tedˇ už mi do zpěvu je, tak kdybys náhodou nemohl s hlasem, tak my fanoušci Ti pomůžeme. Už zítra to vypukne ,tak se budu těšit, že se zase všichni uvidíme.Zdraví Mirka!

Jituš, omlouvám séééé

(Pták, 5. 12. 2014 20:17)

Dvojka Zdeňka a Jitka, které jsem měl na mysli, jsou čertice a andělice, jež se pouze jednou v roce scházejí, aby rukou společnou vybraly vstupné na taneční zábavě. Co nevím, jestli ty penízky nosí na dobročinné účely do nebe nebo do pekla. Ať tak či tak, letos si vybraly Babylony.
Jituš, moc se omlouvám za nedorozumění, které způsobila Pavlinka, protože moje intenzivní nachlazení vyhání ještě intenzivnivější slivovici v jinak slabém čaji...... co bych neudělal pro fanoušky...

...a co Babyloni?

(Pták, 3. 12. 2014 10:51)

.... jsme rádi, že se můžeme vrátit do míst, kde jsme řešili ty nejsložitější zápletky a příběhy.
Za Babylony Vás bude v sobotu vítat dvojice Zdeňka s Jitkou a spolu s nimi babošský poklad Béďa. Účast přislíbil i Jarda Hýsek a pak, že se nedá dvakrát vstoupit do stejné vody.
Pro pořádek: za Baboše nastoupí Luboš, Miloš, Rudoš a Jaroš....chi chi chi...

Re: ...a co Babyloni?

(Večernice Slávka, 4. 12. 2014 20:53)

Tak si začínám být jistá,že se sem budete muset vracet častěji pánové!!!

Re: Re: ...a co Babyloni?

(Pták, 5. 12. 2014 14:21)

... záleží na tom, jestli jako konzumenti a nebo muzikanti, milá Večernice. Jako konzumenti ostudu neuděláme, nakonec jsi byla u toho jak jsme spořádali tlačenku a pár piveček, ale jako muzikanty jsi nás ještě neslyšela a podle mého současného zdravotního stavu /nachlazenina silná/ možná budeš chtít na svůj návrh zapomenout... chi chi chi
ZÍTRA SE ROZHODNE, ALE VRACELI BYCHOM SE RÁDI!!

Re: ...a co Babyloni?

(Jitka, 5. 12. 2014 17:54)

Ahojik Babosici a ze ja o zadnem vitani nevim,nic jste mi nenaznacili,tak v kolik hodin,ja uz tam budu brzy v odpolednich hodinach hihihihi :-) :-D

Re: ...a co Babyloni?

(Jitka, 5. 12. 2014 17:55)

Ahojik Babosici a ze ja o zadnem vitani nevim,nic jste mi nenaznacili,tak v kolik hodin,ja uz tam budu brzy v odpolednich hodinach hihihihi :-) :-D

Ideální hudební klub KLONDAJK

(Pták, 3. 12. 2014 10:32)

Včera jsem navštívil Večernici a Františka na Klondajku a povídali jsme si o přípravách na sobotní andělsko - čertovský večer s Babylony. Pokud vše proběhne jak má, může Klondajk šlapat na paty i takovým skvělým klubům jako je brněnské Sono....chi chi chi...
Prozradím několik vychytávek: pro ty, kteří jsou nuceni pravidelně a usilovně doplňovat svůj pitný režim nebo lehké, voňavé večeře, mohou doplňovat u baru a přitom být stále v centru dění. Kulečník si sice nezahrajete, protože vaše tága by zabírala spoustu místa, zato v této lehce ztmavlé místnosti, při všech činnostech, jste stále na dosah rozdováděné kapely. Ti, kteří rádi chodí do "kotle" budou tak blízko, že mohou muzikantům osahávat nástroje.
Výhodou je i osamocená poloha Klondajku, protože slabý hluk vycházející z klubu nepřikryje kovové drkotání zubů zamrzlých vlaků.
Včera byla dopravena v obrněném voze pamětní deska, která se bude odhalovat v chladu prosincového večera v 17,30 hod.. Tato deska byla ukryta v hlubokých sklepech Klondajku spolu s vzácnými koňaky. Myslím, že vrcholící přípravy oceníte v sobotu 6.12. v hudebním klubu Klondajk. Zřejmě bude Klondajk v sobotu uzavřený a otevírat ho bude v 17 hod. voňavá obsluha na jejichž koupel a ostatní přípravu budou dohlížet majitelé hudebního komplexu Večernice s Františkem.
Rekapitulace:
V 17 HOD. OTEVŘENÍ PROSTOR HUDEBNÍHO KLUBU KLONDAJK. V 17,30 HOD. KŘEST PAMĚTNÍ DESKY, V 18 HOD. ZAZNÍ TÓNY PRVNÍ PÍSNIČKY VEČERA PILOT A CELÝ VEČER BUDE KONČIT AŽ BUDETE PŘESYCENI DOBRÝM PAPU, PŘEPITI LAHODNÝM MOKEM A NAPLNĚNI KAPELOU BABYLON.
..... pochopitelně nepatrné změny mohou nastat a ke všem těmto písmenkům se jistě vyjádří Večernice s Františkem....
Co mohu slíbit s určitostí? Budeme mít k sobě hodně blízko!!!

Re: Ideální hudební klub KLONDAJK

(Večernice -Slávka, 3. 12. 2014 14:07)

Pěkně ,musím tě pochválit za výstižné psaní.Co dodat,moc se na vás všechny těšíme,už chystáme mimo jiné i kotel pekelné lávy .Ted' už se jen modlit,aby k nám dorazil elektrický proud,ale to modlení asi není na místě vzhledem k pekelné návštěvnosti.Ač tak,či tak uděláme si to hezký.PAPA

6.12.2014 HRUŠOVANY

(Zdeňka - web, 24. 11. 2014 15:13)

Milí babylonští přátelé,
dříve, něž začnu psát o sobotě 6.12. na Klondiku, musím oznámit KONEC PŘEDPRODEJE VSTUPENEK!
Moc děkujeme za velký zájem!...a také velké díky Slávce a Františkovi, kteří se o předprodej vzorně postarali :)

Tak začnu nejdříve u předprodeje:
V předprodeji jste po zaplacení dostali "památeční" vstupenku a identifikační náramek. Vstupenku si klidně nechte doma, ale náramek nikoliv. Doporučuji si ho připevnit ještě před vstupem do Klondiku, /nejlépe doma/, bez něj Vás nemohu pustit dovnitř.

Vy ostatní, na které se již v předprodeji nedostalo, nezoufejte! Od 17.hodiny se bude otevírat Klondike a prodávat vstupenky s identif. náramky přímo u vstupu.

Kapacita Klondike je ovšem omezená, proto opravdu bude platit: KDO DŘÍV PŘIJDE, TEN SEDÍ!!!!!!

K samotnému večeru:
Přátelé, začínáme v 17:30 hod. odhalením památní desky na Klondiku. /vřele doporučuji, bude to s muzikou a babylonskou hymnou, kterou jistě všichni znáte a společně si ji zazpíváme :)/.
Taneční večer začíná ihned po přesunu do tepla :)

Jelikož Mikuláši s čertíky a andílky chodí pouze v pátek a v sobotu již nemají "do čeho píchnout", a my nechceme, aby jim to bylo líto, vymysleli jsme pro ně soutěž o nejhezčí masky M, Č, A, které budou odměněni malou pozorností od "čertovský kapely" :)

Společný večer plný zábavy bude ukončen odbitím dvanácté hodiny /v noci/ :D

Snad jsem na nic nezapomněla, pokud máte někdo nějaký dotaz, nebo připomínku, nebojte se zeptat :)
Pokud budu vědět - odpovím, pokud nebudu - zjistím :)

Přátelé, už jen pár dnů a je to TADY!!! Moc se na Vás Těšíme!
Ahoj.
Zdeňka

Re: 6.12.2014 HRUŠOVANY

(Večernice Slávka, 27. 11. 2014 21:02)

Zdeni,hezky a výstižně si to napsala.Myslím že vše potřebné bylo řečeno/napsáno/a ted' už se ,,jen"těšit.Jo a co myslíš-čeho bude nejvíc M,Č,nebo Andělů?

Re: Re: 6.12.2014 HRUŠOVANY

(Zdeňka - web, 29. 11. 2014 11:00)

Slávi, díky :)
A koho, že bude víc?....netroufám si odhadnout....tak se necháme překvapit :)...ale já měla jako malá stejně nejraději Mikuláše....za básničku - pytlík dobrot :)

Dobré ráno dívčí kolektive

(Pták, 18. 11. 2014 8:29)

S Vámi je moc pěkné ranní rozkoukávání..... Miri, je vidět, že nejsi zcela fit, když pochybuješ o důvodnosti křepčit a oddávat se tanci. Teď jsme ve věku, kdy si všechny radosti dokážeme opravdu užívat!!! A víš proč? Protože máme konečně rozuuuuum!!!!
Ivanko, děkujeme za Tvoji pomoc. Kterou písničku si budeš přát abychom Ti zahráli? Pozor, díky žabčickému sdružení máme několik novinek z roku 1982 chi chi chi, např. Lucky, Boj vyhlásím láskám, od Kissáků Vzpomínky atd.
Večernice neboj, kytičky jsou nachystané a budete po zásluze odměněni. Docela se na odměňování těším!
A co vy ostatní??? Jste také připraveni vrhnout se do víru tance a na chvíli vypustit z hlavy své starosti?
6.12. se Vám to na Klondiku podaří......


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66

následující »