Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: branesovice

(Zdeňka - web, 9. 3. 2015 7:47)

Ahoj Semiš :)
Byl bys prosím tak hodný a poslal mi na mail babosi@seznam.cz na sebe kontakt?
Moc díky!!! :)

O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Pták, 28. 2. 2015 16:17)

Začnu nejprve o pořadatelích zábavy v Přísnoticích. Poměrně dlouho jsme byli v kontaktu s Milanem Humpolíkem z Přísnotic, který nám přibližoval svoje představy o večeru a různých vychytávkách, které připravuje a do kterých nás chce "namočit". Že to bude taková pecka, jsme naprosto nečekali. Četl jsem jak kapely děkují pořadatelům za řízečky se salátem a za pivinko s pěnou, ale Milan nám vyrazil dech celkovým pojetím večera. Babylonská věž v pozadí jeviště, pořizování video záznamu, scénka téměř divadelní /se špatnými herci/ to vše byly jeho myšlenky a nápady. Milane, Tobě a všem pořadatelům děkujeme.
O Vás..... rozdáváme si komplimenty kdo za tu nádhernou atmosféru může víc. Víte, nikdy bych si nemyslel, že nás máte tak hluboko pod kůží. Když jsme uváděli současný Babylon do života, neměli jsme žádné představy a přifařili se k jiné kapele abychom si vůbec zahráli. Kam jsme se dnes dostali je jednoznačně Vaše nadšení, milé kamarádky a kamarádi. Vaše zábavná písmenka na těchto stránkách jsou plné radosti a my Babyloni to cítíme úplně stejně. Jsme rádi, když si zpíváte spolu s námi písničky, a jsme nadšeni když vidíme les Vašich rukou nad hlavami. Mimochodem v Přísnoticích to bylo hned v první sadě, což mně vyrazilo dech.
Když sedáme do auta a vyjíždíme do akce, začínáme hovor o tom jak se cítíme a co nám ne úplně a nebo vůbec nefunguje. Pak přijedeme do Jájiných Lourdů a náhle je vše v pořádku. A to je ono, Vy nás dokážete alespoň na pár hodin postavit na nohy. V Přísnoticích krátce před 20. hod. mě Stréc táhl na kraj jeviště a říká: "Člověče, to je jak za mlada, sál je z půlky plný a dívej na tu frontu u vstupu".
Máme před sebou ještě několik úkolů. Jak napsala Jája musíme se zaměřit na dorost. Ne, že bychom měnili repec, nebojte, to ne, ale musíme mít v záloze chybějící potenciální ženichy či nevěsty. Potom se nebude chodit na taneční zábavy, ale rodinné dýchánky..... chi chi chi
O Babylonech.... opravdu jsme přistupovali při znovuzrození kapely bez představ a ambicí. Toto nám zůstalo, ale co nám ve velké míře přibylo, je chuť se s Vámi potkávat, povídat si, psát a číst na těchto stránkách. Mimochodem, Vaše písmenka po Přísnoticích byly úúúúžasné počteníčko.
MOC DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ A VĚZTE, UŽÍVÁME SI VÁS!!!
Tak a ještě drobné info, Mirka poslala hromadu obrázků ještě z Přísnotic, které jsem měl prohlédnout a musím říct, Miri jsou bezva! Poslal jsem je Zdeňce a nejpozději zítra jsou ve Fotoalbu. Přeji Vám pěkné dívání s litrem decánka.....

Re: O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Standa, 28. 2. 2015 20:22)

Jarku,Tvoje psaní vždy potěší,s poznatky o kterých píšeš jen potvrzuji,fronta při vstupu,fronta v pekle na škopek a sál od první sady vždy plné, je to jako tenkrát a těch kamarádů co jsme se neviděli bylo taky hodně,zkrátka Přísnotice mají své kouzlo,jako mnoho dalších míst kde hráli BABOŠI.Tak čau v Branišovicích a přeji nám všem i Vám at´nám to dlouho vydrží.
Standa

Re: Re: O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Pták, 3. 3. 2015 9:36)

Stando, koukni na Milana, on se za fronty omlouvá, ale to je přece ono, tak to dřív bývalo a nyní opět celkovou atmosféru dokreslují. Souhlasím s Tvým přáním:
JEN AŤ NAŠE SPOLEČNÉ RADOSTI DLOUHO VYDRŽÍ

Re: O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Milan, 1. 3. 2015 7:35)

Děkujeme moc za uznání a abychom nebyli zas za takový borce tak musím uvést, že ne všechno nám vyšlo dle našeho přání. Ta fronta na pivo, byl asi největší problém. Měli jsme druhé okýnko v pekle osadit také výčepem na úkor jídla, o které byl zájem mizivý a kterého nám hodně zbylo. (Strouhanky máme na celý rok dopředu a klobáskama jsme museli podělit celá příbuzenstva) Co se týká jakési postprodukce, tak jen předesílám, že se pilně pracuje na klipu ke skladbě PILOT

Re: O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Jája, 2. 3. 2015 6:20)

Radku, tak tomu říkám obětavost, nejen léčit nás "zralejší", ale ještě přitáhnout ty mladší. Pod rubriku video si dáte rubriku Seznamka, o přestávce na jedné zábavě se zájemci vyfotí, fotky vyvěsíte na stránkách a na další zábavě se už můžou seznamovat. O důvod víc hrát ještě aspoň dalších 30 let. Hlavně, abychom se všichni vešli.
A ještě bych chtěla poprosit o dětský koutek. S kamarádkou máme kromě dospělých dětí i děti 10 a 12 let a s hlídáním to není vždycky jednoduché.
Pořadatele bych chtěla uklidnit, že fronta na pivo a fronta na záchod ke každé zábavě běžně patří, ale pokud by chtěl případné prohřešky odčinit, mohl by zorganizovat další "babošáckou" zábavu. Já si dám místo piva klidně klobásek. Hlavně, když budem mít možnost se zase takhle krásně pobavit.

Re: Re: O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Jája, 2. 3. 2015 6:22)

Omluva za změnu křestního jména.

Re: Re: O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Pták, 3. 3. 2015 9:54)

Jáji, všechny nás úžasně bavíš.... Seznamku zavedeme, ale nebude to jen pro náš dorost. My dospělejší se také úplně všichni neznáme, přitom se určitě rádi seznamujeme a proto zavedeme povinné fotografování fandů s Babylony. O přestávce, ti kteří nebudou stát ve frontě, se seskupí s Babylony a pořídí se Babošské rodinné foto. V příští přestávce se zájemci vymění. Potom si dopíšeme jména k obličejům a na zábavách nezačneme hrát dřív, dokud se nezrobí prezenčka. Co se týká dětského koutku, nestačil by zatím nafukovací hrad?
UŽ TEĎ SE TĚŠÍM DO BRANIŠOVIC!!!!

Re: Re: Re: O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Milan, 3. 3. 2015 19:19)

Joooo! Nafukovací hrad je výborný nápad, spraví to akustiku a na parketu bude ještě těsněji. Jen se bude muset nafouknout až uvitř, jinak bysme ho tam nedostali...

Re: Re: Re: O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Milan, 3. 3. 2015 19:29)

Docela pěkná věž....
http://www.zabavneatrakce.cz/files/zabavneatrakce/horlezecka-stena/dsc-0303.jpg?za-full

Re: Re: Re: O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Jája, 3. 3. 2015 19:49)

Ha, ha, ha, dost dobrý. Budou za neúčast nějaké postihy? A hrad by se měl otestovat. Když my vydržíme skoro 6 hodin trsat, mohly by děti zkusit 6 hodin skákat. Možná budou ještě rády příště samy doma.
Koukám, že na dotahování hovadin k úplné dokonalosti jsme experti oba dva.

Re: Re: Re: Re: O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Jája, 4. 3. 2015 4:44)

A do Branišovic se bohužel nedostanu. Je to pro mě z ruky. Chtělo by to rozvoz.

Koukám a užívám si Vás...

(Pták, 25. 2. 2015 9:08)

zatím nemůžu a ani nechci psát, jenom si čtu a děkuji Vesmíru za všechnu tu nádheru.
ALE V SOBOTU SE DO VÁS PUSTÍM....chi chi chi

Poděkování

(Milan, 24. 2. 2015 19:57)

Chtěl bych poděkovat nejen účinkujícím, ale také všem návštěvníkům, kteří utvořili tuto nádhernou atmosféru. Za pořadatele můžu říct, že jsme si mákli, než jsme připravili vše potřebné, ale po všech báječných ohlasech od Vás jsme rádi, že jsme se do toho pustili. Jen ještě upřesním počet návštěvníků. Je prima, že 244 babyloňanů dokáže udělat dojem na 300! :-)

Z FACEBOOKU

(Zdeňka - web, 24. 2. 2015 19:11)

PŘÁTELÉ, PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ NEMAJÍ FACEBOOK JSEM SI DOVOLILA PŘEKOPÍROVAT KRÁSNÁ PÍSMENKA OD JANY URBÁNKOVÉ, KTERÉ ZANECHALA POD FOTKOU....DĚKUJEME!!!!!

Jana Urbankova:
klobouk dolů,podařilo se Vám něco úžasnýho-v dnešní době,kdy se mládež baví,tak jak se baví.... a to oživit kdysi tak oblíbené vesnické zábavy,kde jsme se vyblbli snad všichni z naší generace.....už v pondělí jsme se těšili,kde zas budete v pátek a v sobotu hrát......nezapomenutelné odpolední zábavy v Přísnoticích a ve staré ,,chajdě,, v Rajhradicích-mimo jiné,samozřejmě.....vždycky bylo plno a ,,vzpomínky,, zůstanou dík za ně
Už se mi to nelíbí · Odpovědět · 3 · před 6 h

Miloš Svoboda:
Brečící strecmilos. To je podivaná.
Už se mi to nelíbí · 2 · před 5 h

Jana Urbankova:
je to takový pohlazení v tom dnešním světě obráceným slušně řečeno vzhůru nohama.....ať vám to dlouho vydrží přeju,doufám,že se zas někdy dostanu ,,naživo,,
Už se mi to nelíbí · 2 · před 5 h

Paráda

(Mirka B, 23. 2. 2015 20:41)

Jájo, hezky jsi to napsala,hodně mě to rozesmálo.Jenom atˇ naše dětičky vidí jak jsme se bavili tenkrát my. Při poslechu babylonských písniček se vracíme do let minulých,řádíme jako diví,tancujeme tak,že z nás lije a když s nimi zpíváme tak hlasivky dostávají pěkně zabrat (já to tak prostě mám). Užíváme si to a zapomínáme na každodenní starosti.A to je potřeba.A vlastně oživili ty písničky na které jsme už skoro zapomněli.Toto je totiž ta správná kapela pro nás! A hodně dlouho tady žádná taková senzační nebyla. A kdo tomu nevěří tak se musí přijít přesvědčit sám. Dneska jsem slyšela na Baboše jen samou chválu po sobotní tancovačce v Přísnoticích.Všem se to moc líbilo. Mirka

Re: Paráda

(Jája, 24. 2. 2015 14:40)

Takže pro dcery "výchovný koncert" a zároveň exkurze do našeho mládí, pro nás perfektní "vodvaz". A taky něco jako Lourdy. Nikdo nekulhá, nikdo neskuhrá a všichni trsají jako o život. Hoši a skromnost stranou, kdybyste byli tak nedokonalí, tak nebudete mít tak narváno a plný sál od začátku až do konce. Je krásný, že zase JSTE !!!

Děkujeme....

(Pták, 24. 2. 2015 8:14)

Především Vám chceme poděkovat za Vaše otevřená srdíčka, za Vaše písmenka, která k nám letí rozjásaná, rozesmátá a neuvěřitelně vstřícná. Máme Vás rádi a vážíme si Vaší náklonnosti.
Za malou kapelu, ve všech směrech nedokonalou, Vám děkují Zdeňka, Stréc Miloš, Rudolf, Luboš a Pták Jarek

Babylon

(Pavla,Vlaďka,Martina, 23. 2. 2015 20:02)

Skvělé, skvělé, jste kluci nejlepší!!!!!! A už se těšíme do Branišovic!!!!!!

KOUZELNÉ POHLAZENÍ PO NAŠICH SRDÍČKÁCH

(EVA, 23. 2. 2015 12:41)

ŮŮŮŽASNÝ VEČER,TA SPONTÁLNÍ ENERGIE,BÁJEČNÍ KAMARÁDI,SKVĚLÁ NAŠE HUDBA,NO PROSTĚ U MNĚ DOBRÝ,,,,KLUCI FAKT DÍÍÍÍÍÍÍÍÍK,SLOVA NEDOKÁŽI VYJÁDŘIT CO CÍTÍME KDYŽ TO ROZBALÍTE!!!!!!!!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »