Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Děkujeme za Vaši přízeň!!!

(Pták, 4. 4. 2015 11:26)

Vůbec jsem si neuvědomil, jak všechna naše krásná setkávání na těchto stránkách utekla a že uplynul rok od jejich založení. I když po pravdě mám pocit, jako by tu stránky byly s námi od jak živa. Krásně překlenuly propast třiceti let a ohromně nás sblížily.
Děkujeme Zdeňce za jejich vytvoření a Vám za senzační účast na nich. Zítra si udělám pyžamový den a pustím se do Jájou nakousnutého téma. A myslím, že to vezmu z gruntu od Mirka Glöcknera.

Sláva těmto stránkám!

(Pták, 29. 3. 2015 23:22)

Především je nutné poděkovat všem, kteří cítíte potřebu se vypovídat a přiblížit dobu později narozeným. Stejně tak je nutné děkovat všem, kteří sice nepíší, ale s chutí na naše stránky chodí se podívat a pobavit. Jasně POBAVIT je to správné slovo! Je spousta stránek kde se děkuje za řízek a vyjadřuje vděčnost za to, že se otevřel sál. Tady je to jiné. Všichni krásní návštěvníci našich společných setkání se chodí otevřít, zavzpomínat na léta minulá, kouknout na obrázky z našich současných setkání a hlavně užít se.
Nám nestačí se sejít jednou za měsíc, je nádherné, že jsme trvale vyhladovělí a že si máme stále co říct.
Tak kde budeme hrát v dubnu? Jen připomenu co jsem psal, že v Rakšicích 18.4.2015. K tomuto setkání vznikla televizní reklama, spíš zdravice, kterou by měla vysílat kabelová televize Selfnet zřejmě již začátkem příštího týdne.
S čím příjdou Baboši? Jasně, že se opět budou zdarma rozdávat kalendáříky s obrázky z předchozích vystoupení, opět budou společné fotografie, pochopitelně uslyšíte své písničky, ale navíc budete mít možnost vidět při práci mistry Selfnetu a při troše štěstí se uvidíte v televizi. Myslím, že k zahození nebude informace o výši vstupného. Vstupenka bude stát 55 Kč.
Jáji, o počtech návštěvníků v minulosti a četnosti soubojů se trochu rozpovídám příští týden, neva?

Re: Sláva těmto stránkám!

(Jája, 1. 4. 2015 7:03)

Jasně, že neva, budeme se těšit. Aspoň já určitě. Škoda, že když sem chodí tolik lidí, že nechce i někdo další hodit něco do placu.

už se zase těšíme na ???

(eva, 26. 3. 2015 18:27)

PROSÍM ,KDY A KDE BUDETE HRÁT ????DĚKUJI VÁM ZA KLADNOU ODPOVĚD!!!! S JARNÍM POZDRAVEM VAŠE EVČA

Re: už se zase těšíme na ???

(Pták, 27. 3. 2015 17:00)

Ahoj Evi, 18.4. budeme hrát v Moravském Krumlovu v Rakšicích od 20 hodin. Chystá se reklamní spot, který uvidí diváci kabelové televize Selfnet na Info kanálu. Celý večer bude probíhat za asistence kabelové televize Selfnet.
Během víkendu napíšeme víc

Vzpomínky

(Jája, 26. 3. 2015 6:25)

Tak jsem si říkala, jaká to bývala na těch zábavách obrovská masa lidí. Myslíš Jarku, že si vzpomeneš, kolik jich mohlo být třeba v tom Rajhradě? Je zvláštní, že žádně velké problémy nebyly. Aspoň si myslím. Ke koloritu patřily samozřejmě rvačky, ale ty se, aspoň jak si vzpomínám, konaly většinou venku. Dokonce byli experti, kteří tyto zábavy navštěvovali pravidelně s plánovaným úmyslem se porvat a určitě se na to celý týden těšili. Většinou někoho vyštengrovali a pak s obligátním "poď ven" zmizeli někde mimo sál. Přidalo se k nim většinou pár kamarádů "přihlížečů", případně rozhodčích, se záměrem sledovat průběh boje, což se ovšem někdy zvrtlo a z přihlížečů a rozhodčích se stali účastníci rvačky. Potom se zase spokojeně vrátili do sálu a s krvavými šrámy na obličeji si pokojně dotančili zbytek zábavy. Občas se někdo rval i vevnitř, ale to se vždycky našel někdo, kdo ty dva od sebe odtrhl. Nepamatuju si žádný vážnější incident. Jednou jsem se dokonce pokusila o roli smírčího soudce, ale pěst se mi zastavila pár centimetrů od obličeje, k mému štěstí pravděpodobně účastník ještě tolik nepožil, takže podobně experimenty jsem už nepodnikala. Jó, zlatý časy to bývaly na Babylonech!!!

Nosislav

(Jája, 23. 3. 2015 20:39)

Ahoj, tak už rozkecávám tu Nosislav, aby byla co největší účast a hlavně, aby ti, co o to hodně stojí o něco nepřišli. Byla by to škoda.

Úvaha

(Jája, 18. 3. 2015 12:55)

Jak to tak pozoruju, tak jste skoro jako bájný pták Fénix, který vzešel z popela. Fénix po pětistech letech, vy skoro po čtyřiceti. Nevím, jak často lidé mluvili o Fénixovi, když byl "popelem", ale na vás nikdy nikdo nezapomněl, což je z účasti na zábavách, na facebooku i na těchto stránkách naprosto jasný. I úžasná sbírka plakátů mluví za vše. My rodiče, jsme vykládali dětem, jak nám můžou závidět, co jsme na vašich zábavách prožívali někdy i 2x za víkend. To když jste hráli někde blízko, odkud bylo možno se přemístit k domovu ráno pěšky. Jezdili za váma dokonce i kluci z Bořetic a z Hustopečska, kde moc zábavy nebývaly. Spolužáci mluvili jen o tom, v kterém sklepě se celý víkend opíjeli a na kterém místě pak zvraceli. Myslím, že jim vzpomínky na mládí musí docela splývat.
Kluci z Ořechova měli vyrobenou buď troj, nebo čtyřkoloběžku, (to už si nepamatuju), se kterou objížděli vaše zábavy, než jim ji ukradli. "Táhlo" se nás za vámi spousta, vždycky bylo víc než plno a bylo to krásný. Jste důkazem toho, že JDE VRÁTIT ČAS!!! A to je v dnešní "blbé" době s "blbou" náladou strašně moc. Znovu moc děkuju a smekám.

Re: Úvaha

(Standa, 18. 3. 2015 13:46)

Jájo napsala jsi to báječně,není k tomu co dodat,super úvaha.

Re: Re: Úvaha

(Jája, 18. 3. 2015 17:18)

Stando, moc děkuju. Přepadly mě nostalgie s euforií, tak jsem to musela hned napsat, než mě převálcuje šeď všedního dne.

Re: Re: Re: Úvaha

(Standa, 18. 3. 2015 19:04)

Jájo to jsou naše vzpomínky,které občas musí ven a je dobře že o nich mluvíme a dáváme je do prostoru,aby i Ti mladší věděli, že jsme měli krásné mládí s rockovou kapelou,na kterou jsme se neustále těšili.

Re: Re: Re: Re: Úvaha

(Pták, 19. 3. 2015 8:07)

Krásné, slunečné ráno milá Jájo. Nádherně jsi popsala co si dnes uvědomujeme a přitom v dobách popsaných akcí jsme vše brali s naprostou samozřejmostí.
Tvoje vzpomínka na kolobrndu je bezvadná a otevírá prostor na vzpomínání konkrétních událostí..... zase jsme o kus dál, milá spisovatelko.....

Re: Re: Re: Re: Re: Úvaha

(Jája, 19. 3. 2015 9:03)

Taky přeju krásné ráno. Jo spisovatelka, to by mě bavilo. Uvažovala jsem o místě redaktorky internetového časopisu, ale protože po mně chtěli nějaké HTML a já nevím, kde se to zvíře kupuje a co to žere, tak jsem to zapíchla. Kdyby tak po mně chtěli pero s násadkou a kalamář, to bych dala.
Jinak si Jarku myslím, že už tenkrát jsme si moc dobře uvědomovali, co ve vás máme. Když jste hráli někde blízko, tak bychom na jinou skupinu ani diskotéku nešli ani omylem. Uměli jsme skoro všechny texty zpaměti a dokonce nám to vydrželo (jako málo co) až do dneška. Na zábavách jsme si nahrávali na emgetonky vaše písničky a nostalgicky si je pouštěli ještě několik let, než emgetonky odešly do věčných lovišť, nebo nám je po zapůjčení někdo nevrátil (můj případ). Taky si nepamatuju ani jednu vaši písničku, která by se mi nelíbila, na všechno se perfektně trsalo a trsá. A toho "materiálu" k seznamování, co bylo! Myslím, že máte "na svědomí" (jen v dobrém) mnoho manželství, která vydržela až dodnes. Je krásný, kolik radosti dokážete rozdávat.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Úvaha

(Jája, 19. 3. 2015 9:07)

Jo a v Přísnoticích jsem zhubla 2 kila, staráte se navíc o naše zdraví. Není to hezký?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Úvaha

(Pták, 19. 3. 2015 10:21)

...krásně se čteš redaktorko... z Tvých písmenek se bude těšit celý Babylon napořád.....

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Úvaha

(Jája, 20. 3. 2015 5:52)

Děkuju, ale píšu nejen za sebe, ale i za kamarády a spolužáky, kteří to s váma měli úplně stejně.
Jarku, když jsi chtěl ty vzpomínky, tak víš, jak na koncertech věhlasných skupin omdlívají fanynky? Tak určitě nevíš, že v Rajhradě v lednu 1980 se vám na zábavě stalo něco podobnýho. Po skončení zábavy byla taková tlačenice u šatny, že tam omdlely dvě holky a museli je vynášet na čerstvý vzduch. Není to sice úplně to samý, ale skoro!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Úvaha

(Pták, 21. 3. 2015 10:06)

Jáji, na tlačenice v Rajhradě se nedá zapomenout. Pokaždé, když jsme začali hrát, stála ještě fronta fandů na ulici s bláhovou nadějí, že se dostanou dovnitř. Prča bude, až tihle všichni pravověrní zmobilizují síly, překonají lenost či ostych a budeme se mačkat jako kdysi v Rajhradě.
K tomuto sálu se váže jedna vzpomínka. Bylo doslova přecpáno a nedalo se v sále stát, natož sedět. Měli jsme stůl na jevišti a hráli jsme. Vlevo mírně za sebou jsem zaznamenal nějaký pohyb a co nevidím. Jedna z dívek, na kterou určitě přicházely mdloby, stála na stole na jevišti do půl těla odložená a nad hlavou točila prsenkou jako ventilátorem. Úžasné ochlazení.
Jáji, dnes večer přijedeme s Pavlou na Klondajk pozdravit přátele Večernici s Františkem a úžasný žabčický spolek spolužáků ze základky i s Tvojí létající sestrou Zuzankou. Těším se, že Tě budu moci pozdravit z očí do očí, mám Tě již vyhledanou na obrázcích z Přísnotic a dát malinký dáreček stálé naší dopisovatelce.
Ještě připomenutí pro všechny Baboše:
18. DUBNA 2015 ZA ÚČASTI KABELOVÉ TELEVIZE SELFNET, BUDE DALŠÍ VEČER BABYLONŮ VČETNĚ SPOLEČNÉHO FOTOGRAFOVÁNÍ NA JEVIŠTI S BABYLONY NAVÍC S TELEVIZNÍM ZÁZNAMEM.
TOMU SE NEDÁ ODOLAT!!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Úvaha

(Jája, 21. 3. 2015 16:30)

Tak to je hezká vzpomínka. Kdo ví, jestli by se dneska dotyčná přiznala.
Má "létající" sestra má výhodu, že je krásně štíhlá. Mě by Swayze zvedat nechtěl.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Úvaha

(Jája, 23. 3. 2015 6:50)

Moc děkuju za příjemný večer i dárek, moc ráda jsem vás poznala.

OPĚT MILÁŠKOVÉ NEZKLAMALI

(EVA, 16. 3. 2015 13:00)

TOK JO ZDRAVÍM VŠECHNY,,,,FOTEČKY OPĚT SUPER,,NÁLADA VÝBORNÁ,,MY SE BOHUŽEL NEMOHLI ZŮČASTNIT JELIKOŠ SI MNĚ NAŠEL PĚKNEJ MORYBUNDUS,,,KDY TO ZASE NA NÁS ROZBALÍTE__??? no chtělobyto i vypálit nějaký to CD??? S AKCÍ CO VY NATO PANE PTÁKU,,,???POPŘEMÝŠLEJ!!!roky nám utíkají a snad to cd jěště nezapomeneme spustit,,


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »