Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Úžasná nabídka

(Pták, 13. 3. 2015 13:01)

Nevím jestli Jáji a všem, kteří by rádi do Branišek a mají potíže s dopravou, neunikla nádherná informace od Stana. Je ochoten nabídnout místo v autě na sobotní Branišovice!!!! Senzace!!!! Víc takových a autobus je vyřešen.
Opakuji pro ty, kteří si nevšimli a místo srazu jim vyhovuje. Sraz na konečné dvojky v Modřicích ve 20 hod. a vracečka po půlnoci. Domluva možná na adrese k.stan@seznam.cz
Kamaráde Stane, zítra dostaneš řád Zlatého člobrdy a pochopitelně písničky na přání. Mezilidské vztahy mezi Baboši nabírají na velikosti a je s podivem, že v tomto šíleném státě mohou vůbec vzniknout. Děkuji.....

Rozvoz nejen pro Jáju...

(Pták, 5. 3. 2015 16:15)

přátelé, poměrně dlouho se zabýváme myšlenkou, jak Vás mít sebou i když budeme hrát někde dál. Branišovice jsou za pár a určitě by jste se s námi skvěle bavili ve Starči na rockfestu 20. června. Jediné co nás napadá je oslovit majitele autobusu, se kterým se dohodnou podmínky. To by jste mohli vzít skákací náčiní sebou. Proto opakuji tuto myšlenku aby nezapadla! "Kdo znáte majitele autobusu, který by za úplatu byl ochoten Vás přivézt tam a zpět, sem s ním."
Vidíš Jájo jak na Vás všechny myslíme a fakt nám není jedno, že by z Vás někdo mohl chybět.

Re: Rozvoz nejen pro Jáju...

(Jura, 5. 3. 2015 16:41)

Já nám ten bus snad kópím, bo co! :-D

Re: Re: Rozvoz nejen pro Jáju...

(Jája, 8. 3. 2015 14:34)

Juro, Ty seš fakt hodné, kolik máš v prasátku?

Re: Re: Re: Rozvoz nejen pro Jáju...

(Jura, 9. 3. 2015 15:56)

Dobrá, dobrá, tak bus nekópím, ale mužu někomu půčit kolo :-D

Re: Re: Re: Re: Rozvoz nejen pro Jáju...

(Jája, 10. 3. 2015 6:37)

Nějak se začít musí.

Re: Rozvoz nejen pro Jáju...

(Jája, 8. 3. 2015 14:32)

No, to je aspoň přístup! Chce se mi zvolat: "Babyloni, na hrad"!!!!! Kdyby se tak starali politici, to bysme se všichni měli. Jinak vám kluci a všem zúčastněným přeju, ať to v Branišovicích všechno klapne, co nejdelší frontu u pokladny a ať se zase všichni dobře bavíte! Já pak zkontroluju fotky, jestli chyběl ještě někdo, kromě mě.

Re: Re: Rozvoz nejen pro Jáju...

(Pták, 10. 3. 2015 13:54)

Jáji, bude nás moc mrzet, když se v sobotu neuvidíme a když bude chybět jediný z fandů. Každý svým způsobem přispíval k nádherným večerům.
Hrad bychom brali v pátek a v sobotu. Určitě tam musí mít autobus, možná i dva. Tak bychom si je naordinovali i s ochrankou.

Re: Rozvoz nejen pro Jáju...

(Lucie, 9. 3. 2015 8:39)

Nějak matně si vzpomínám,že za dob starých Babošů jste snad jezdili na vystoupením autobusem..

Re: Rozvoz nejen pro Jáju...

(Stan, 12. 3. 2015 18:03)

Pojedu asi sám, v 20 00 budu na konečně dvojky v Modřicích pokud ma někdo zájem napište mi na mail k.stan@seznam.cz Cesta zpět cca po půlnoci na rozjezd MHD Stan

Branišovice

(strécmiloš, 11. 3. 2015 19:07)

Kamarádi.Tak jsme tady zas.Tentokrát v Branišovicích. Pamatuji si jak jsme tam hrávali před léty.Jednou jsme použili ku produkci tzv.mlhoše.Dělali jsme atmosféru kouřovou clonou a nějak se to zaseklo,takže jsme zakouřili sál tak, že se musel půl hodiny větrat. Bylo to jak vykuřování molů. Návštěvníci jistě ocenili,že jejich oděv i domov již bez molů a různé havěti navždy již zůstal.
No podobné kumprštikle se v sobotu nechystáme.Leč připravili jsme několik zbrusu oprášených písní z repecu památného Babylonu. Další důvod proč přijít na hudební událost kapely. Spolu s občerstvením nachystaným službou pořadatelskou a atmosférou připravenou vámi samotnýmy nelze spekulovat o tom zda jít na Baboše ,nebo ne.Jasná volba JDEME DO BRANIŠEK. Přece nebudem doma hledět na televizor a klimbat u něho. Vzhůru mezi lidi. Těšíme se na Vás.
Moudro: Když nevsadím.Tak nevyhrám.

AHOOOJ Strécmiloš

branesovice

(semis, 8. 3. 2015 23:44)

Ahoj,
jsem take pametnik a nasel jsem v archivu(jak jinak)nahrávku z branesovic z r.88?a prevedl do formatu ktery je dnesni :).Jsem valice rad,ze muzu vzpominat na krasne casy s vami vsemi.Bohuzel do Branesovic to mam trosku z ruky a nebudu tam moci byt s vami :(!Preji hodne zabavi vsem.VS

Re: branesovice

(Zdeňka - web, 9. 3. 2015 7:47)

Ahoj Semiš :)
Byl bys prosím tak hodný a poslal mi na mail babosi@seznam.cz na sebe kontakt?
Moc díky!!! :)

O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Pták, 28. 2. 2015 16:17)

Začnu nejprve o pořadatelích zábavy v Přísnoticích. Poměrně dlouho jsme byli v kontaktu s Milanem Humpolíkem z Přísnotic, který nám přibližoval svoje představy o večeru a různých vychytávkách, které připravuje a do kterých nás chce "namočit". Že to bude taková pecka, jsme naprosto nečekali. Četl jsem jak kapely děkují pořadatelům za řízečky se salátem a za pivinko s pěnou, ale Milan nám vyrazil dech celkovým pojetím večera. Babylonská věž v pozadí jeviště, pořizování video záznamu, scénka téměř divadelní /se špatnými herci/ to vše byly jeho myšlenky a nápady. Milane, Tobě a všem pořadatelům děkujeme.
O Vás..... rozdáváme si komplimenty kdo za tu nádhernou atmosféru může víc. Víte, nikdy bych si nemyslel, že nás máte tak hluboko pod kůží. Když jsme uváděli současný Babylon do života, neměli jsme žádné představy a přifařili se k jiné kapele abychom si vůbec zahráli. Kam jsme se dnes dostali je jednoznačně Vaše nadšení, milé kamarádky a kamarádi. Vaše zábavná písmenka na těchto stránkách jsou plné radosti a my Babyloni to cítíme úplně stejně. Jsme rádi, když si zpíváte spolu s námi písničky, a jsme nadšeni když vidíme les Vašich rukou nad hlavami. Mimochodem v Přísnoticích to bylo hned v první sadě, což mně vyrazilo dech.
Když sedáme do auta a vyjíždíme do akce, začínáme hovor o tom jak se cítíme a co nám ne úplně a nebo vůbec nefunguje. Pak přijedeme do Jájiných Lourdů a náhle je vše v pořádku. A to je ono, Vy nás dokážete alespoň na pár hodin postavit na nohy. V Přísnoticích krátce před 20. hod. mě Stréc táhl na kraj jeviště a říká: "Člověče, to je jak za mlada, sál je z půlky plný a dívej na tu frontu u vstupu".
Máme před sebou ještě několik úkolů. Jak napsala Jája musíme se zaměřit na dorost. Ne, že bychom měnili repec, nebojte, to ne, ale musíme mít v záloze chybějící potenciální ženichy či nevěsty. Potom se nebude chodit na taneční zábavy, ale rodinné dýchánky..... chi chi chi
O Babylonech.... opravdu jsme přistupovali při znovuzrození kapely bez představ a ambicí. Toto nám zůstalo, ale co nám ve velké míře přibylo, je chuť se s Vámi potkávat, povídat si, psát a číst na těchto stránkách. Mimochodem, Vaše písmenka po Přísnoticích byly úúúúžasné počteníčko.
MOC DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ A VĚZTE, UŽÍVÁME SI VÁS!!!
Tak a ještě drobné info, Mirka poslala hromadu obrázků ještě z Přísnotic, které jsem měl prohlédnout a musím říct, Miri jsou bezva! Poslal jsem je Zdeňce a nejpozději zítra jsou ve Fotoalbu. Přeji Vám pěkné dívání s litrem decánka.....

Re: O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Standa, 28. 2. 2015 20:22)

Jarku,Tvoje psaní vždy potěší,s poznatky o kterých píšeš jen potvrzuji,fronta při vstupu,fronta v pekle na škopek a sál od první sady vždy plné, je to jako tenkrát a těch kamarádů co jsme se neviděli bylo taky hodně,zkrátka Přísnotice mají své kouzlo,jako mnoho dalších míst kde hráli BABOŠI.Tak čau v Branišovicích a přeji nám všem i Vám at´nám to dlouho vydrží.
Standa

Re: Re: O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Pták, 3. 3. 2015 9:36)

Stando, koukni na Milana, on se za fronty omlouvá, ale to je přece ono, tak to dřív bývalo a nyní opět celkovou atmosféru dokreslují. Souhlasím s Tvým přáním:
JEN AŤ NAŠE SPOLEČNÉ RADOSTI DLOUHO VYDRŽÍ

Re: O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Milan, 1. 3. 2015 7:35)

Děkujeme moc za uznání a abychom nebyli zas za takový borce tak musím uvést, že ne všechno nám vyšlo dle našeho přání. Ta fronta na pivo, byl asi největší problém. Měli jsme druhé okýnko v pekle osadit také výčepem na úkor jídla, o které byl zájem mizivý a kterého nám hodně zbylo. (Strouhanky máme na celý rok dopředu a klobáskama jsme museli podělit celá příbuzenstva) Co se týká jakési postprodukce, tak jen předesílám, že se pilně pracuje na klipu ke skladbě PILOT

Re: O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Jája, 2. 3. 2015 6:20)

Radku, tak tomu říkám obětavost, nejen léčit nás "zralejší", ale ještě přitáhnout ty mladší. Pod rubriku video si dáte rubriku Seznamka, o přestávce na jedné zábavě se zájemci vyfotí, fotky vyvěsíte na stránkách a na další zábavě se už můžou seznamovat. O důvod víc hrát ještě aspoň dalších 30 let. Hlavně, abychom se všichni vešli.
A ještě bych chtěla poprosit o dětský koutek. S kamarádkou máme kromě dospělých dětí i děti 10 a 12 let a s hlídáním to není vždycky jednoduché.
Pořadatele bych chtěla uklidnit, že fronta na pivo a fronta na záchod ke každé zábavě běžně patří, ale pokud by chtěl případné prohřešky odčinit, mohl by zorganizovat další "babošáckou" zábavu. Já si dám místo piva klidně klobásek. Hlavně, když budem mít možnost se zase takhle krásně pobavit.

Re: Re: O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Jája, 2. 3. 2015 6:22)

Omluva za změnu křestního jména.

Re: Re: O Přísnoticích, o Vás, o Babylonech.

(Pták, 3. 3. 2015 9:54)

Jáji, všechny nás úžasně bavíš.... Seznamku zavedeme, ale nebude to jen pro náš dorost. My dospělejší se také úplně všichni neznáme, přitom se určitě rádi seznamujeme a proto zavedeme povinné fotografování fandů s Babylony. O přestávce, ti kteří nebudou stát ve frontě, se seskupí s Babylony a pořídí se Babošské rodinné foto. V příští přestávce se zájemci vymění. Potom si dopíšeme jména k obličejům a na zábavách nezačneme hrát dřív, dokud se nezrobí prezenčka. Co se týká dětského koutku, nestačil by zatím nafukovací hrad?
UŽ TEĎ SE TĚŠÍM DO BRANIŠOVIC!!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66

následující »