Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj Babyloni,

(Pták, 31. 10. 2020 15:59)

Zdar Jarku, Doufám, ze přežíváte v pohodě a ve zdraví.
Je potřeba zvednout náladu, slib nám lepší časy na stránkách Babošů. Dej tam nějaký zážitek z natáčení. Probud i Jaju!!! Zakázal jsem si televizi a je mi lip, dokonce jsem dodatečné zjistil změnu času. St

Ahoj Baboši, dnes mě Stano trochu popostrčil abych se ropohyboval a v podstatě napsal to co Stano. Trochu jsem se zarazil, protože kolikrát sám potřebuji náladu zvednout, ale začnu jako Stano...... Celá kapela věříme, že jste v pořádku, dokážete chránit svoje zdraví a i svoje okolí, že se potkáme a společně si zazpíváme písničky, na které se nedá zapomenout. Dokonce jsme se již domlouvali a hledali termín pro zkoušku, jenže koronáč přitlačil a ze skoušky sešlo. Neva, možná na jaře nebo vlétě se potkáme a zahalekáme..... Co říkáš Jáji, Stando, Miluško, Pavle, Evičko, Beruško, Mirečko a všichni další kamarádi...... Jsme rozumní, umíme a chceme bránit sebe i své okolí a nenecháme si vzít naše společné mládí a to co nás dlouhé roky spojuje..... naše písničky a zábavy

Babosi, jejich příznivci a covid

(Stano, 30. 10. 2020 13:28)

Všem, všem, všem - bude lip a to věřte

Nehledáte bubeníka?

(Milan, 27. 8. 2020 7:38)

Vím, že Stréc je jen jeden a nenahraditelný. Tohle je ale talent.

https://youtu.be/hN90tUdRoIw

Dotaz

(Mara Paulíček, 18. 8. 2020 23:31)

Zdar kluci našel sem vaše stránky a su nadšené z tolika informací o vás. Když sem ale procházel písničky chyběly mě tam dvě oblíbený Svobodova S rockenrollem kolem světa a Město. Ne rockové. Hrajete je? Dík a ať se daří. Byli ste kapela mýho mládí a moc se těším jak na vás zas budu na starý kolena chodit :-) :-)

Zrušení zábavy 12.9.

(Pták, 5. 8. 2020 16:44)

Ahoj kamarádi, Babyloni ruší termín zábavy 12. září, protože basák Děda Jarda jde krátce předtím na operaci kýly. Jak to bude možné, dáme vědět. Otázkou je, jak bude vypadat vystupování v uzavřený prostorách. Vše se v pravý čas dovíte. Je nám to líto..... Vaši Baboši

Rudolf Keprta

(Pták, 12. 7. 2020 13:34)

dnes slaví narozky. Ne že bych Vám nechtěl říci kolik dnes oslavuje, ale já to fakt nevím. No co, je to mladý chlap. Rudolfe užívej si života a muziky s babošskými kamarády.
Co kapela? Na jednom místě v kapele ještě dojde k výměně, ale už fakt dáme pokoj. Navíc toho příchozího borce znáte. Mohl bych vám říci i místo kde opět vystoupíme, ale protože ještě není vše domluveno na 100%, tak Vám sdělím pouze datum. Bude to 12. září, hrát budeme od 20 hod. a celá kapela přísahá, že budeme mít kratší přestávky než v Blučině, které se tímto omlouváme.
Nestihl jsem dát na naše stránky obrázky z Blučiny, ale protože Zdeňka byla extrémně rychlá a vše bylo bleskově na vašich FB, tak by mně to mohlo projít. Děkuji za vaše pochopení
...... REZERVUJTE SI 12. ZÁŘÍ......

Děkujeme za krásný večer

(Pták, 30. 6. 2020 11:53)

Ahoj kamarádi, díky Vám jsme prožili nádherný večer. Vesmír dodal luxusní počasí, nevěsta se svými družičkami možná již dokončuje svatební přípravy a pořadatelé byli jako vždy skvělí. Bohužel se přes prázdniny neuvidíme, protože jsme si špatně dohodli dovolenou.
PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO, NÁDHERNÝ DOVOLENKOVÝ ČAS A HLAVNĚ AŤ SE NA PODZIM VE ZDRAVÍ OPĚT SEJDEME

Milí babylonští přátelé,

(Pták, 25. 6. 2020 9:42)

je to tu! Právě jsem si přečetl info o počasí, ve kterém se předpovídá teploučko. Chtěl jsem požádat Stréca a jeho zaklínače o pomoc proti dešti, ale buď již zakročil a nebo se začal chystat. Myslím si ale, že bychom Stréca všichni rádi viděli i když by nerozháněl. Párky stany pro jistotu necháme dešti jako výstrahu, ať v sobotu otravuje někde jinde.

BLUČINA V SOBOTU OD 20 HOD BLUČINA V SOBOTU OD 20 HOD

BABYLON JE NATĚŠENÝ, BABYLON JE NATĚŠENÝ, BABYLON JE NATĚŠENÝ

Re: Milí babylonští přátelé,

(Jája, 26. 6. 2020 7:39)

Ahoj, pro neznalé poměrů se mám zeptat, kam se mají přesně dostavit? Stréc, jako překvapení večera, by nás moooooc potěšil. Držme si pěsti, ať všechno klapne. Už se nemůžem dočkat!!!!!!!!!!!!

Zdravim

(Zdenek, 22. 6. 2020 16:34)

Blučina v sobotu plati a kdy začinate děkuji

Mám samé dobré zprávy

(Pták, 29. 5. 2020 10:19)

Zdar Stano a Stando, borci, čas neztrácíme protože ho není nikdy dost. Jen se podívejte jak jsme ošuntělí a to udělal, i přes naše protesty, právě čas. A navíc ani nevíme, kolik nám ho bylo na počátku cesty dáno. A určitě s námi nezmrznete. Nevíme jak budeme vše co zkoušíme umět, ale s touto partičkou bude určitě sranda. Přijďte na zkoušku a uvidíte.... nebo raději ne a nechejte se překvapit....
Vždyť víte; TĚŠÍME SE NA VÁS

Re: Mám samé dobré zprávy

(Standa, 29. 5. 2020 10:57)

No my se Jarku necháme překvapit,protože času není nikdy dost!!!Hurá do murdie!!

Re: Re: Mám samé dobré zprávy

(Jája, 9. 6. 2020 11:17)

Když si přečtu titulek, tak tohohle bych se chtěla jednou dočkat od komentátora zpráv v televizi. To by byla krása, to by se poslouchali zprávy. Ale vzhledem k tomu, že stojím pevně nohama na zemi je jasné, že šance je pramalá. O to krásněji se to čte na těchto stránkách, protože víme, že tady se nekecá!!! Já jsem tolik moc děkovala Babošům a osudu tam nahoru, že nám všem tak úžasně, nádherně, bezvadně a suprově vyšla únorová zábava v Rajhradě. To byla jízda! Žila jsem z toho dlouho a při té vzpomínce je mi pořád moc krásně. Proto je velice fajn, že se máme znovu na co těšit, a že je na světě někdo, komu záleží na tom, aby nám bylo hezky a dobře a vrátí nás o pár let zpátky, kde se zapomíná na bolesti těla i ducha. Moc se těším na známé tváře a doufám, že tam budete všichni. Jsme každý jiný, máme své lepší či horší osudy, ale na babošáckých zábavách jsme všichni úplně stejní v jedné věci. V lásce k Babošům a jejich úžasným písničkám, které nám dávají zapomenout na starosti a bolesti všedních dní. Najednou jsou z nás zase ti puberťáci, kteří trsají s plným nasazením, radostně a bez bolestí. Co na tom, že po sérii písniček odkulháme z parketu, ale při tanci vůbec nikdo nepozná, že nás bolí pata, loket, koleno, nebo srdce. Říkám to pořád dokola - LURDY. To je ušetřených peněz a času za cestování. Moc se na vás na všechny těším!

Re: Re: Re: Mám samé dobré zprávy

(Jája, 11. 6. 2020 21:52)

Zprávy by se poslouchaly! Hrubka

Ohlédnutí za Rajhradem Na Kině

(Pták, 25. 5. 2020 13:46)

Ahoj kamarádi, s velkou omluvou a pokorou posíláme ohlédnutí za únorovou zábavou v Rajhradě. Opět je v kapele všechno jinak, ale jedno je jisté; pokud Babyloni vystoupí 27.6. v Blučině, tak celý večer Vás budou chtít bavit sami. Na Blučinu se pilně připravujeme, ale víte jak je to s koronaprudičem. Dál nechci nic odtajňovat, protože se ze mne stal obří obavář a nechci nic zakřiknout. Jedno je jisté, bude-li možné hrát, tak určo 27.6. v Blučině vystoupíme a společně si zazpíváme staré pecky, které se hrály když Vám bylo patnáct a chlup...... Třeba Král diskoték?
Těšíme se na VÁS

Re: Ohlédnutí za Rajhradem Na Kině

(Stano, 27. 5. 2020 20:55)

Zdar Ptáku,
víš že, nemáme čas strácet čas?
Je potřeba neomlouvat se a hrát pravidelně, kdo nehraje zakrrní a uschne.Doufám, že Vaše periody začnou být pravidelné.

Re: Ohlédnutí za Rajhradem Na Kině

(Standa, 28. 5. 2020 9:24)

Ahoj Jarku,hlavně at´se už oteplí,aby sme v té murdii nezmzli a nemuseli mít zimáky,no už jsme natěšení,hlavně objedné to teplo!
My se taky těšíme na Babylony...

První jarní den a spící stránky

(Pták, 7. 4. 2020 10:19)

Ahoj kamarádi, protože došlo ke zdražení místa na těchto stránkách, dohodli jsme se, že je nebudeme rušit, ale daný prostor zmenšíme. S tím je spojen určitý výmaz dat. Protože nevíme a je nám líto čehokoli se zbavit, trvá tento jejich neutěšený stav.
Až dnes, kdy jsem byl konečně přítomný jarnímu příchodu, přesněji východu, ve mně dozrálo odhodlání odstranit to mrtvo na stránkách.
Tak tedy k mému dnešnímu setkání s jarem. V poloprázdné tramvaji se připravovala k výstupu první letošní jarní dívka. Měla přiměřeně krátkou sukýnku a dočista holé nožičky. A opět jsem byl krásně zaskočen, tzn. zcela nepřipraven. Říkám si, kolik je mi let a přitom pokaždé mě toto každoroční hlášení jara načapá krásně nepřipraveného, mňam. Protože jsem věčný hračička, jsem přesvědčený, že ještě na úplném konci své cesty, klidně třeba v prosinci, budu vyhlížet holé nožky pozůstalých a pokud možno i bez lákalek........
Abychom se potkávali co nejdéle, je momentálně vše spojeno s rouškováním a všeobecnou opatrností...... pokud se budeme k sobě dál chovat ohleduplně, nosit poctivě roušky, dodržovat nešťastné vzdálenosti, tak tu svini určitě vyhladovíme a 27. června se všichni babyloňáci srazí v Blučině u Myslivny.
A co ještě ?????
NO PŘECE..... TĚŠÍME SE NA VÁS !!!!!!!!

Ahoj přátelé,

(Pták, 24. 2. 2020 18:16)

moc se omlouvám za svoje mlčení, které po Rajhradě způsobily překrásné emoce a ke konci týdne neřešitelné trampoty. Takové ty jak se v něčem pořád řácháte, nebere to konce a jste strašně vytočení....
Ale k Na Kině. Za celou kapelu Vám a zvukařům musím poděkovat za vrácení se do starých časů, kdy jsme řádili jako pominutí. Toto jsou okamžiky, za které musíme být vděčni, poděkovat Vesmíru a uschovat do svých srdíček, protože nikdy nevíme, jestli se budou opět někdy opakovat.
Protože nechodím pro nedostatek času na FB, děkuji všem touto cestou za Vaše příspěvky. Mám to takové kouknout a dost. Na těchto stránkách děkuji stálým dopisovatelům Jáji, Stanovi, Standovi a Milušce, manažerce Zdeňce, Berušce a dalším. A tím se dostávám ke Stanovi..... kurňa, píšeš že jsem se uspokojil! Jak já, proč já? Vždyť nás na Vás bylo pět a na obrázcích z děkovaček je vidět, že uspokojeni byli všichni muzikanti sakum prdum.... A navíc jste na oplátku svoje uspokojování celý večer vylévali na nás. Byla to jedna velká uspokojovačka. Tři dny jsem se nekoupal a užíval si Vás. Nad tou další úvahou, kterou někde vyštrachala Zdeňka a která je opět od Stana se budu muset zamyslet. Nevím Stano co máš na mysli s tím velkým Ptákem, ale děkuji Ti .... chi chi chi. Jenže vždyť říkám, bylo nás na Vás pět, tak to se dá.....
Co říkáte na Jáju a její knihovnu? To je počteníčko.... a neúnavný Standa s Miluškou a Vy všichni, jedna velká nádhera.
Máme Vás rádi, děkujeme a moc si přejeme abychom se opět někde potkali....
Mějte se krásně a užívejme se, dokud jsme při síle a při rozumu.....
Děkujeme

Superprda nebo uspokojený Pták

(Stan, 23. 2. 2020 19:00)

Pták sám sebe na jevišti uspokojil a my pod jsme opět dostali naději, která umírá poslední.
Jenom, aby se nám vzpamatoval ( orgán který není třeba zakrní a upadne). Což cítím, že by bylo škoda v případě Babošů.
Zatím se na "Feisbuku" neozval, že by ho to tak Rajhrad zmohl?
Ptáku, je jaro, osychají meze, ozvi se!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66

následující »