Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Strécova chvilka.

(Strécmiloš, 8. 6. 2015 22:12)

Ahoooj písníci. Musím se k vám přidat s trochou písmen,páč držím v sobě několik poznatků z našich setkání na hudebních událostech kapely Babylon. Hluboce smekám před Vámi,kteří chodíte,kteří píšete tak krásné věty o tom,že vás něco přestalo bolet,že mládnete na zábavě,že fotografie neznají zamračeného člověka,že se Vám vracejí vzpomínky na ranné mládí. V tomto šíleném světě je skupína lidí,kteří se čas od času sejdou a jsou šťastni,že mají k sobě tak blízko. A pro mě je úžasné,že se mohu takové sešlosti zůčastnit a dokonce trošku přidat něco co tuto naši zábavu může povznést tak,že na stránkách či FB se další a další pídí po tom kde se zase sejdeme. Já se vždycky strašně těším,až Vás všechny uvidím i když hraji ve třech kapelách. Moje krédo je,že když se to bude líbit jedinému z Vás tak jsem tam nebyl zbytečně. Je totiž pro mě čest hrát pro takové lidi jakými jste vy. Vám patří moje hluboká poklona. Nehraji nejlíp,ale hraji srdcem pro Vás. Mám Vás rád. A už se těším na setkání v Medlově. Bude asi hezky a užijeme si trošku.
No a na závěr jako vždy.Moudrá slova Strécova.
Nechoď Vašku s Pány na led,mnohý příklad známe. Pán uklouzne a sedlák si nohu zláme.
AHOOOOOOOOOOOOOOOJ.

Re: Strécova chvilka.

(Standa, 10. 6. 2015 12:09)

Strécu souhlas s Tvými písmenky,tak v Medlově čau.

malý příspěvek

(Jaromír 2, 8. 6. 2015 21:27)

Ahojte všichni příznivci Babošů, původně jsem chtěl napsat a reagovat na článek Hezký holky (31.5), ale trošku nestíhám, tak až teď. Jako nováček v kapele jsem měl samozřejmě obrovskou trému a strach, abych to klukům moc nekazil. Navíc jsem nikoho z Vás neznal a pocit zodpovědnosti způsobil, že jsem první pivo musel potají držet oběma rukama, abych se nepobryndal. Ale když jsem viděl, jak se na place bezvadně bavíte, tréma ze mne spadla (taky už jsem měl o dvě piva víc) a už to bylo o.k. Chtěl bych Vám všem proto ještě jednou poděkovat, že jste tak fantastický publikum a vpodstatě jeden velikej fanklub BABYLONU. Takže teď každej večer sedím se sluchátkama u PC a učím se další písničky a těším se už tuto sobotu do Medlova a pak 20.6. - Stařeč.
Tam bude asi moje "maturita" a pokud si mne Baboši nechají :-), bude mě velkou ctí a potěšením se s Vámi dál setkávat. Ještě odpověď pro Hezký holky ohledně mojí kšiltovky - má několik funkcí - nesvítí mě reflektory do očí, od zpocené plešky se neodráží prasátka, která by mohla oslnit spoluhráče, nenachladím se atd. V neposlední řadě si ji beru jako svoji poznávací značku v kapele PIKNIK, kde ještě se Strécem a Lubošem působím. Ale pokud mě budete chtít vidět bez kšiltovky, klidně přijďte, odhalím se - teda pouze čepičku - teda kšiltovku !!!

Re: Re: Re: Fotoalbum

(Jája, 8. 6. 2015 19:17)

No, tak tos mě teda dostal, tragický je, že máš p;ravdu, ale představa, jak si pižleš tupým příborákem ruku /leč marně/ mě teda hooooooodně rozesmála. A Standa to luxusně rozhrábl. Na Zdeničku jsou všichni hodní, viděli její límec na krku a tak nikdo ani neurgoval. Z Mirčinýho foťáku jsem měla nablikaný hodně dlouho, ale zdokumentovala to perfektně. A příště si to pižlání rozmysli. Co by si Babyloni bez Tebe počali? A co my? Kdo by nám tu nenahraditelnou ztratu nahradil? A hlavně - u mě šlo o vrozenou ostýchavost a skromnost.

Re: Re: Re: Re: Fotoalbum

(Jarabáček a Pták, 8. 6. 2015 20:44)

Jáji, Zdenčino zpoždění byl taktický manévr!!!!!! Podívej se na počítadlo!!!!!! Možná také kamarádi čekají, co se skrývá za Tvojí vrozenou ostýchavostí a skromností.
Co se týká přeříznutí mé ruky, jsem byl v klidu. To by nešlo tak rychle. Sám si ji nefiknu a Pavlinka nemá čas aby mi asistovala. Vidím, že by to byla zdlouhavá operace a toho nepořádku....
Ale je to bezva když si může člověk tak splknout, že?
Vlahý večer, litr decánka červeného, na monitoru Baboši se svými úžasnými kamarády, no Jáji řekni, kdo to má?????? Hezký večer....

Fotoalbum

(Jája, 8. 6. 2015 12:35)

Tak na fotky radost se podívat, všichni vysmátí, spokojení a výborně se bavící. Ani netřeba komentář. Trochu mě frustruje ztráta anonymity, ale snad se z toho vykřešu. :-)

Re: Fotoalbum

(Standa, 8. 6. 2015 16:10)

šak Ti nikdo nezná,jen pár lidiček a jarabáček a ještě já,ale fotky so´bezva to máš recht!

Re: Fotoalbum

(Pták, 8. 6. 2015 16:30)

cha,cha,cha, když jsem se díval včera a dnes na počet připojení, které vlastně neutuchá, tak si myslím, že Zdeňka vše zpozdila záměrně, aby Vás víc natěšila. No jo, to je ta ženská mazanost....
Jáji, málem jsem se Ti chtěl omlouvat za bolest, kterou jsem způsobil dopsáním titulků na obrázky. Potom jsem zjistil, že vlastně nerozumím některým Tvým výrazům a omluvu odkládám až mi je vysvětlíš. Slovem "frustrovaný" máš na mysli stav poloviny obyvatel naší společnosti? A ztráta anonymity? Chi chi chi, používáš mobil, internet? No vidíš Jájinko, je Ti líto něčeho, co vůbec nemáš.
Ale neboj, máš nás, BABOŠE a úžasné množství stejně postižených kumpánů. Slibuji, že na příštích obrázcích vylepším písmo.....
KAMARÁDI, SOUČASNÉ STRÁNKY SE VÁM, ZDEŇCE A MIRCE MÓÓÓC POVEDLY

Re: Re: Fotoalbum

(Jarabáček, 8. 6. 2015 16:33)

..... no ještě, že máme Standu..... ten to umí vysvětlit..... málem jsem si ze žalu chtěl pižlat tupým nožem věkem zkamenělé žíly....

Naše děkovačka

( Mirka B, 5. 6. 2015 22:43)

Jájo,naprosto s tebou souhlasím.Ty už se taky pěkně rozepisuješ jako já někdy když mě chytne psací amok a nevím kdy přestat a Babošům chci všechno od srdce sdělit.Tak tedˇjsi to napsala i za mě.Já bych to totiž nenapsala líp.Tvoje komentáře jsou totiž senzační! Co komentář to perla. A když se přidá ještě Standa tak to stojí za to a já se usmívám od ucha k uchu. A na Jarka nesmím zapomenout jak to svými slovíčky pak hezky doplní a já se zase jen uculuji.
Takže: Byla to bezvadná kapela a tedˇ je to ještě bezvadnější kapela!
Baboši máme Vás moc rádi!

Re: Naše děkovačka

(Standa, 6. 6. 2015 7:21)

Mirko eště že ses přidala,vidím že ten názor nemám jen já a to mě potěšili.Ale na Jáju a její písmenka nemáme! Jarku a na Vás se už těšíme.

Re: Re: Naše děkovačka

(Jája, 6. 6. 2015 11:36)

Děkuju. Jste hodní, já si myslím, že jsme všichni dobří a je super každej plk, kterej se tu objeví. I Milan se občas přidá. Měli bysme ho nějak podplatit, aby zorganizoval další úžasnou zábavu. Jen druhá strana se teď nějak neozývá. Ptáčku jarabáčku, prozradíš nám, kde se na vás můžem těšit příště?

Re: Re: Re: Naše děkovačka

(Jarabáček, 6. 6. 2015 13:56)

....dělám co můžu..... právě sedím na firmě nad obrázky z Nosislavi další věrné dopisovatelky Mirky a připravuji je na zveřejnění. Jen pro zajímavost, je zde třicítka, ale ve stupních Celsia, nikoli šedi. Jako předposlední jsem si odložil hodinky a teď i brýle. V mém věku Jáji téměř nasazuji život. Je fakt, že jsme se na těchto stránkách někteří odmlčeli a nebo ani nerozpovídali, ale vše se vyřeší 13.6. v MEDLOVĚ!!!!! Tam můžete založit jazykový koutek a domů bude propuštěn jen ten, kdo řádně složí zkoušky z psaní na stránky. Ale jak se nám podaří dostat nosislavské obrázky na stránky z ředitelky, to fakt nevím.
V Medlově 13.6. budeme mít na sebe dost času, protože hrajeme pouhé dvě hodiny. Zřejmě to sjedeme v kuse bez přestávky. Nemůžemem Vás přece šidit. Celá sobota je pojata jako zábavná a program začíná již v 10 hod. v areálu "Hřiště u jezera"!!! Takže zde neplatí omluva, nemáme kam dát děti. Prostě je vezmete sebou. A POZOR, ZAČÍNÁME V 19 HOD..
No a po Medlově bude 20.6. Stařeč! Podrobnosti by měla napsat Zdeňka, protože absolvovala několik organizačních setkání s pořadateli a zástupci účinkujících....
Kamarádi, máme šanci se vidět v červnu dokonce dvakrát.....
TĚŠÍME SE NA VÁS

jRe: Re: Re: Re: Naše děkovačka

(Jája, 7. 6. 2015 14:33)

Chlapče, tak jsem Tě chtěla včera politovat, ale tablet se mnou už vůbec nekomunikoval. Nechápu o jakým věku to mluvíš. Seš furt čupr a navíc, ti nahoře nás přesvědčují o tom, jak budem mladí nafurt, přihlédneme li k současné hranici odchodu do důchodu. Ale dobře Ti rozumím. Dnešní doba není jednoduchá.Na inzeráty - práce v mladém kolektivu si netroufám odpovídat. Doufám, že v Medlově se uvidíme. Budem se všichni těšit, já doufám, že to klapne a že mi borelióza nezabrání. Jinak s tou, chválou na Baboše máš Miri pravdu. Je to silnější než mi a člověk musí psat ty hezký věci, protože je to krásný, že to tak bezvadně funguje. A až nám chlapci zacnou být unavení, tak bysme se jim mohli složit na lázně.

Re: jRe: Re: Re: Re: Naše děkovačka

(Jája, 7. 6. 2015 14:39)

Jéžišmarjááá, pochopitelně oprava - silnější, než MY !

Re: jRe: Re: Re: Re: Naše děkovačka

(Standa, 7. 6. 2015 19:42)

ale oni žádné lázně nepotřebují,protože je mají každý měsíc s námi a kdyby jeli do lázní kdo by nám hrál?Přece nebudeme jezdit za nimi do lázní-tolik placu tam nemajo´. Jájo jinak doufám,že se uvidíme v Medlově,jak psal jarabáček v 19h....

Naše děkovačka

(Pták, 1. 6. 2015 20:52)

Dovolil jsem si neodpovídat všem postupně, ale na ranu. Nejlépe to v sobotu /už vlastně v neděli/ vystihl Rudolf. Když jsme se neobratně pokoušeli o děkovačku a Vy jste volali děkujeme, Rudolf si vzal mikrofon a řekl "My Vám děkujeme!!!!"
A tak to je.... Vy jste kamarádi hybnou silou těchto sešlostí..... my jsme vše jenom popošprtli a s obavou čekali co bude. Do takového fofru jste vše dostali Vy a my se jen držíme, aby nás Váš vichr nesmetl do zapomnění.
MOC SI NAŠICH SPOLEČNÝCH VEČERŮ VÁŽÍME A UŽÍVÁME.
Váš zájem je obrovský, což dokazuje návštěvnost na těchto našich stránkách. Včera bylo 139 připojení, teď zatím 113 a téměř celý den je trvale okolo pěti připojení online. A to se obrázky teprve chystají!!!
Věřte, máme za co děkovat a ani nejbujnější naše fantazie nemohla nic podobného vymyslet nebo předpokládat.
DĚKUJEME

Re: Naše děkovačka

(Standa, 3. 6. 2015 9:20)

Jarku zkrátka,Vy potřebujete nás a My potřebujeme Vás,proto nemáte za co děkovat.Určitě jsme rádi že se můžeme setkávat a bavit se na Babylonech.

Re: Re: Naše děkovačka

(Jája, 3. 6. 2015 12:37)

Ba, ba, svatá pravda. Jarek i Standa to napsali hezky. Je krásný, že my pořád děkujeme vám a vy zase nám a je to proto, že se nám ani nechce věřit, co nás to všechny potkalo. Starosti všedního dne zůstávají někde za zdmi sokoloven a hřišť a z nás jsou najednou jiní lidé. Říká se, že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, ale asi to vždycky nebude úplně pravda a jsme ta vyjímka, co potvrzuje pravidlo. Myslím, že se na vašich zábavách bavíme úplně stejně, jako tenkrát. Strašně se mi líbí pozorovat "scénu". Všichni jsou nadšení, rozjaření, všichni si tykají, ti, co se dlouho nepotkali se vzájemně objímají.
Je pravda, že jsou i tací, kteří jsou mírně v depresi při pohledu na kamarády, které těch 30 let neviděli a mají pocit, že sami vypadají pořád na těch skoro osmnáct, ale ti okolo táááááááááááááááák zestárli. Ale to je halt život.
Od vás je kluci a Zdeničko, strašně krásný, že jste se do toho zase pustili a nenechali nás jen nostalgicky vzpomínat. Potkala jsem na place stréca, děkovala jsem a chválila, jak jste úžasní a výborní a on mi na to říká: "Jo? I dneska? Kluci, vždycky jste úžasní byli, jste a budete. Moc děkujem za to, kolik radosti nám přinášíte. Tak a teď jsem se tak dojala, že místo praní, vaření a žehlení se musím jít vyplakat. To zase bude prostoj. Doufám, že mi to rodina odpustí. Babošům přeju hodně zdraví a sil.

Re: Re: Re: Naše děkovačka

(Standa, 3. 6. 2015 13:10)

Ty jsi to Jájo tááááák supr napsala,až jsi mě vyrazila dech,to se tak krásně čte a jen s tebou souhlasím,jsi prostě lepší!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »