Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Re: Jáji, co tomu říkáš?

(Jája, 14. 6. 2015 13:58)

Moc mě to mrzí, kamarádka nestíhala, držela jsem vám pěsti, aby nepršelo, ale asi málo. Doufám, že Jarek nebude tajemnej jak hrad v Karpatech a zavčas nám oznámí, kde a kdy bude další zábava. Jsem ráda, že jste se dobře bavili, ale s klukama to ani jinak nejde, že jo?

Průtrž v Medlově a Stařeč na obzoru

(Pták, 14. 6. 2015 14:05)

Ahoj všem ze včerejšího Medlova. Především mám radost, že jsem si udělal pořádek mezi dopisovateli se jménem Standa. Tedy ne úplně a proto bych poprosil o bližší identifikaci třeba Standa Mor a nebo Standa Blu. Hned vím, že odpověď letí do Moravan nebo Blučiny.
Včerejšek byl bezva také pro zjištění, že i v současné kondici dáme vystoupení na 2 hod tahem a možná i déle. Možnost delšího vystoupení zastavila sama příroda s takovou silou, že snaha hrdinných zvukařů o pokračování zábavy musela podlehnout stejně jako velké úsilí návštěvníků udržet párty stany na svých místech. Prostě jsme byli vyplaveni a vyfoukáni.
V každém případě děkujeme za snahu udržet průběh zábavného dne v chodu. Po vlhké přestávce vzlétl k temné obloze krásný ohňostroj.
No a naše pozornost by se měla upřít na Stařeč, kde se v průběhu dlouhého rockového večera dvakrát objeví i skupina Babylon

Re: Průtrž v Medlově a Stařeč na obzoru

(Jája, 14. 6. 2015 15:27)

Řekla bych, že Standa věrný dopisovatel je Standa Rajhradice, nebo spíš Standa Loučka, /pro nezasvěcené část Rajhradic /. Standa slušný člobrda vyjížděl z Modřic na zábavu, tuším do Branišovic . A teď mě zajímá, jestli nekecám. On nám to někdo určitě objasní. Jaroušku a prozradíš, co je v plánu po Stařči? doufám, že jsem to napsala správně.

Re: Re: Průtrž v Medlově a Stařeč na obzoru

(Jája, 14. 6. 2015 17:48)

Jinak, můj muž je taky Standa, to znamená, že Standů je taky přehršel. A správně je prý přehršle a znamená to množství sypké látky, které pojmou dvě spojené dlaně. To Standů je určitě víc. Konec naučného koutku. Jinak mě štve, že jsem se nedostala. Těšila jsem se!

Re: Re: Průtrž v Medlově a Stařeč na obzoru

(Standa, 14. 6. 2015 17:54)

Jájo napsala jsi to správně,su věrný jako Ty a že seš v poho mě potěšilo,no a jarabáček to už go´me.

Re: Re: Re: Průtrž v Medlově a Stařeč na obzoru

(Pták, 15. 6. 2015 10:06)

Jáji a Stando, děláte mi ve jménech chaos!!!!! Kdo se v tom má vyznat? Slušný člobrda je z Moravan a Standa z Medlova je z Rajhradic? Tak jo, teď v tom mám alespoň na pět minut jasno, ale jak najdu ve Vzkazníkovým Jméně jméno Standa bez bližšího určení, opět tápu.
Přátelé, ať tak či tak, o Starči víte a pokud zavoláte Zdeňce, tak třeba ještě najde nějaký volňásek.
Za pár dní se opět můžeme vidět....

Re: Re: Re: Re: Průtrž v Medlově a Stařeč na obzoru

(Jája, 15. 6. 2015 14:27)

Standa slušný člobrda se asi bude muset takhle podepisovat, když sem bude psát. Standa z Rajhradic sem píše pořád, tak to by mělo být jasný, může za jméno dávat do závorky R, jako Rajhradice, ale do toho mu nebudu kecat a každej další Standa si připíše přezdívku nebo místo bydliště, abys netápal. Stando, co Ty na to?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Průtrž v Medlově a Stařeč na obzoru

(Jája, 15. 6. 2015 18:43)

Jé, tak to se musím Jarka zastat, protože já jsem si na to nevzpomněla taky. A to jsem to četla. Máš pravdu, seš borec, že si to pamatuješ! A je to vyřešený.

Standa Mor - Stan , Standa Blu, Standa, Standa, Standa

(Stan, 15. 6. 2015 22:24)

Tož synci , zdraví Vás Stan ( Mor)
Budeme zřejmě požádat Jarka coby správného frotmena o speciální sólo pro nás se jménem Standa.
Moc teho nenapíšu, ale tého diplómu si fakt cením.

Stan

Re: Re: Re: Re: Re: Průtrž v Medlově a Stařeč na obzoru

(Standa, 15. 6. 2015 16:01)

Jájo ano,máš pravdu,kdyby se jarabáček podíval na 8 stránku z 12.3.tak se můj jmenovec podepisuje Stan:a je to jasný,slušný člobrda jak ho nazval Jarek, od té doby nenapsal,tak nevím co mu furt není jasný!Nemůže mít v tom hokej,ale Jarek je starší tak mu to musíme prominout.Jarku už to Go´meš?

Medlov

(Pták, 12. 6. 2015 12:44)

Ahoj kamarádi, Baboši se přesouvají k dalším místům, dříve hojně navštěvovaným. Pamatujete sály praskající ve švech v Malešovicích, Syrovicích, Sobotovicích, Ledcích, v Ořechově, Silůvkách, Mělčanech a dalších?
Pro mě byla hranice, pomyslně rozdělující naše "hrací pole" silnicí, která vede z Brna, Rajhradu přes Pohořelice do Znojma. Levá strana byly Hrušovany, Vojkovice, Žabčice, do kterých jsme se díky Vám vrátili. Pravá strana je právě ta zítřejší a jsme zvědaví, jak se nám ji podaří rozproudit. Spoléháme na Vás, dnes již nádherně probuzené, že nám pomůžete.
Zítra budeme hrát od 19 hod. do 21 hod. a bude to naše dvouhodinové vystoupení BEZ PŘESTÁVKY.
Držte palce, ať to přežijeme
A pochopitelně TĚŠÍME SE NA VÁS.
KALENDÁŘÍČKY BUDOU!!!!!!!!!!

Re: Medlov

(Standa, 12. 6. 2015 15:20)

Jarku budem tam,proč byste to neměli přežít?dyt´my Vás budem hlídat,doufám v hojném počtu a ty dvě hod´ky utečo´coby dup..........

Re: Re: Medlov

(Pták, 13. 6. 2015 12:44)

Obava o přežití je na místě, protože v kuse dvě hodiny budeme hrát na stará kolena s Babylony poprvé. Ale napadlo mě, že by bylo dobré mít po ruce zdravotní sestru, která by nás připravila na vystoupení a postarala se stejně tak až bychom skončili. Pokud by se osvědčila, mohla by pro naše zdraví s námi jezdit stále.
NAVEČER SE UVIDÍME!!!!!

Re: Re: Re: Medlov

(Milan , 13. 6. 2015 13:27)

Jarku, to dáte stejně jako my. Dvě hodinky budou hned pryč a všichni budeme mít tentokrát málo. A s to zdravotní péčí, dyť vy máte zdravotní sestřičku, hezkou čertici a manažerku v jednom balení. Dnes by mohla hlídat nás všechny, jestli v tom pařáku dodržujeme pitný režim.
Jarku, v sedum se uvidime a jdem na to!

Strécova chvilka.

(Strécmiloš, 8. 6. 2015 22:12)

Ahoooj písníci. Musím se k vám přidat s trochou písmen,páč držím v sobě několik poznatků z našich setkání na hudebních událostech kapely Babylon. Hluboce smekám před Vámi,kteří chodíte,kteří píšete tak krásné věty o tom,že vás něco přestalo bolet,že mládnete na zábavě,že fotografie neznají zamračeného člověka,že se Vám vracejí vzpomínky na ranné mládí. V tomto šíleném světě je skupína lidí,kteří se čas od času sejdou a jsou šťastni,že mají k sobě tak blízko. A pro mě je úžasné,že se mohu takové sešlosti zůčastnit a dokonce trošku přidat něco co tuto naši zábavu může povznést tak,že na stránkách či FB se další a další pídí po tom kde se zase sejdeme. Já se vždycky strašně těším,až Vás všechny uvidím i když hraji ve třech kapelách. Moje krédo je,že když se to bude líbit jedinému z Vás tak jsem tam nebyl zbytečně. Je totiž pro mě čest hrát pro takové lidi jakými jste vy. Vám patří moje hluboká poklona. Nehraji nejlíp,ale hraji srdcem pro Vás. Mám Vás rád. A už se těším na setkání v Medlově. Bude asi hezky a užijeme si trošku.
No a na závěr jako vždy.Moudrá slova Strécova.
Nechoď Vašku s Pány na led,mnohý příklad známe. Pán uklouzne a sedlák si nohu zláme.
AHOOOOOOOOOOOOOOOJ.

Re: Strécova chvilka.

(Standa, 10. 6. 2015 12:09)

Strécu souhlas s Tvými písmenky,tak v Medlově čau.

malý příspěvek

(Jaromír 2, 8. 6. 2015 21:27)

Ahojte všichni příznivci Babošů, původně jsem chtěl napsat a reagovat na článek Hezký holky (31.5), ale trošku nestíhám, tak až teď. Jako nováček v kapele jsem měl samozřejmě obrovskou trému a strach, abych to klukům moc nekazil. Navíc jsem nikoho z Vás neznal a pocit zodpovědnosti způsobil, že jsem první pivo musel potají držet oběma rukama, abych se nepobryndal. Ale když jsem viděl, jak se na place bezvadně bavíte, tréma ze mne spadla (taky už jsem měl o dvě piva víc) a už to bylo o.k. Chtěl bych Vám všem proto ještě jednou poděkovat, že jste tak fantastický publikum a vpodstatě jeden velikej fanklub BABYLONU. Takže teď každej večer sedím se sluchátkama u PC a učím se další písničky a těším se už tuto sobotu do Medlova a pak 20.6. - Stařeč.
Tam bude asi moje "maturita" a pokud si mne Baboši nechají :-), bude mě velkou ctí a potěšením se s Vámi dál setkávat. Ještě odpověď pro Hezký holky ohledně mojí kšiltovky - má několik funkcí - nesvítí mě reflektory do očí, od zpocené plešky se neodráží prasátka, která by mohla oslnit spoluhráče, nenachladím se atd. V neposlední řadě si ji beru jako svoji poznávací značku v kapele PIKNIK, kde ještě se Strécem a Lubošem působím. Ale pokud mě budete chtít vidět bez kšiltovky, klidně přijďte, odhalím se - teda pouze čepičku - teda kšiltovku !!!

Re: Re: Re: Fotoalbum

(Jája, 8. 6. 2015 19:17)

No, tak tos mě teda dostal, tragický je, že máš p;ravdu, ale představa, jak si pižleš tupým příborákem ruku /leč marně/ mě teda hooooooodně rozesmála. A Standa to luxusně rozhrábl. Na Zdeničku jsou všichni hodní, viděli její límec na krku a tak nikdo ani neurgoval. Z Mirčinýho foťáku jsem měla nablikaný hodně dlouho, ale zdokumentovala to perfektně. A příště si to pižlání rozmysli. Co by si Babyloni bez Tebe počali? A co my? Kdo by nám tu nenahraditelnou ztratu nahradil? A hlavně - u mě šlo o vrozenou ostýchavost a skromnost.

Re: Re: Re: Re: Fotoalbum

(Jarabáček a Pták, 8. 6. 2015 20:44)

Jáji, Zdenčino zpoždění byl taktický manévr!!!!!! Podívej se na počítadlo!!!!!! Možná také kamarádi čekají, co se skrývá za Tvojí vrozenou ostýchavostí a skromností.
Co se týká přeříznutí mé ruky, jsem byl v klidu. To by nešlo tak rychle. Sám si ji nefiknu a Pavlinka nemá čas aby mi asistovala. Vidím, že by to byla zdlouhavá operace a toho nepořádku....
Ale je to bezva když si může člověk tak splknout, že?
Vlahý večer, litr decánka červeného, na monitoru Baboši se svými úžasnými kamarády, no Jáji řekni, kdo to má?????? Hezký večer....

Fotoalbum

(Jája, 8. 6. 2015 12:35)

Tak na fotky radost se podívat, všichni vysmátí, spokojení a výborně se bavící. Ani netřeba komentář. Trochu mě frustruje ztráta anonymity, ale snad se z toho vykřešu. :-)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »