Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: O budoucnosti a o Vás

(Jája., 6. 7. 2015 8:20)

Jaroušku, tak jsem si ten Tvůj příspěvek četla večer před spaním a jak optimisticky začal, tak smutně skončil a šla jsem spát v depresi. My se tady těšíme z nových začátků a Ty líčíš truchlivý konce a skoro pietní akty. Už jsem čekala jenom závěť. Takhle to teda chlapče nepude! A myslet si, že v knížce o Babylonech by měli být Babyloni v pozadí /sakriš, vybavil se mi ten Tvůj rozhovor z oné místnosti/, to už vůbec není dobrej nápad. Přece si nemyslíš, že bych vás z toho vynechala. Každej z vás by musel řádným dílem přispět. /Neumím na tom tabletu dělat odstavce/. Takže, kdyz už na ten smutnej nápad s tím vzpomínáním přistoupím /hrůza jen pomyslet/, tak jenom v případě, že to budou diskotéky, kde se budou hrát vaše CD /všimni si, že už jsem zvýšila množství z jednoho minimálně na dvě/. A Ty tam můžeš sedět na kolečkovým křesle, přikrytej kostkovanou dekou a můžem spolu o přestávkách pokecat, pokud si oba vzpomenem, o čem jsme chtěli mluvit. A taky, pokud se poznáme, uvidíme a uslyšíme. Čoveče, nezlob mě! Teď by byl odstavec. Ta romantická příhoda, cos vyslechl na záchodě se týká spousty z nás. My jsme se s manželem taky seznámili na vaší zábavě. A bylo to zrovna docela veselý. Jenže jak chceš ty lidi donutit psát? Možná by se tu mohla objevit další "přihrádka", kde by se ty sebrané spisy mohly shromažďovat. Muselo by se to napsat i na "fejsbůček" pro ty, co na tyto stránky nechodí. Možná by se to ujalo a já bych upustila od původně plánovaného, dramatického konceptu. Po tom Tvém psaní bych měla i konec, kdy hlavní hrdinka, po tom, co Babyloni definitivně skončí s hraním, skočí ze skály do Švarcavy. Jen ještě musím zjistit, jestli jsou někde kolem Švarcavy nějaké skály, kvůli autenticitě.

Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Pták, 6. 7. 2015 15:15)

Jáji, nechci žádné chmury, ty sem nepatří. Jen je fakt, že mám hlasivky již málo ohebné a nikdy nevím, kdy řeknou "tak již dost, hochu". Příběh z čurandy vůbec nebyl smutný!!!!! A ten hoch ho určitě poví.... a jak sbírat materiály? Je to snadné, přece na diktafon a nebo do telefonu.... proč Baboši v pozadí?.... Protože nás máte za ty roky přečetné, ale má-li být takováto kniha úspěšná, musí tam být vzpomenuta celá rodina.
Jáji, udělejme dohodu, budeš-li mít cestu do Brna, domluvíme se, vezmeš sebou několik kamarádů, přijedete k nám na firmu, my Vám ukážeme jaké knihy děláme nejvíce a trochu kolem toho splknem.
Nebo, domluvíme si termín, sejde se skupina lidí na Klondajku, zavřeme se v salonku a budeme si povídat a prohlížet knihy jako mustr.
I ty posbírané příběhy a životní osudy se musí upravit, aby to bylo čtivé.
Prosím, zastav svoji hlavní hrdinku, rozmluv jí skok do Švarcavy, protože teď v ní bude málo vody a místo plavání by se potloukla.....
Mrzí mně, že jsem zastavil tok Vašich myšlenek a pokazil rozpustilou zábavu na těchto senzačních stránkách.
Heleď, půjdeš dnes navečer na zahrádku? Máš na mě tel. číslo? Mirka a nebo Pavel Zajíc ho mají. Jestli mi dnes zavoláš, sbalím sbalenou Pavlinku, přijedeme za Tebou a na kolenou Tě odprosím....

Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Standa, 6. 7. 2015 15:59)

Ono se to krásně čte,protože jste profíci a umíte to podat,ale hůř se na to odpovídá,jelikož je tam vše řečeno.Klobouk před Vámi smekám a ktomu se ukláním.Takže Jájo a Jarku čekáme na to vydání....
Jarku až budeš odprošovat Jáju,tak dej bacha na sklo,to tam na zahrádce bývá,přece nemůžeš ve Višnovém chybět!! Dej si pod kolena tácky!Měli by tě ochránit.

Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Pták, 6. 7. 2015 18:14)

Jenže Stando, Ty nebudeš čekat na nějaké vydání nějaké knížky. TY SE PĚKNĚ ZAPOJÍŠ!!!!! A vy ostatní také. Jája potřebuje Vaše příběhy!!!!! A nejsme žádní profíci!!!! Bude to Vaše normální povídání o tom, co jste prostě zažili jak s Babošama za mlada a nebo v nejlepších Vašich současných letech.
Tak to vypadá, že dnes již klečet před Jájou nebudu.....
No nic, půjdu do jiného zahradnictví

Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Standa, 6. 7. 2015 18:30)

no Jarku to Ti schvaluju,ale vem sebou Pavlínku,ať Ti hlídá ty kolena,to víš sami to nezvládneme......

Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Jája, 7. 7. 2015 6:35)

Tak si dá člověk odpoledne dvacet a tady je pohyb, jak na nádraží. Ještěže ten Standa to vždycky zachrání. Jarku, šetři kolena, vše odpuštěno! Nějaké setkání je prý v plánu, tak to určitě nějak domluvíme. S Mirkou jsem v čilém kontaktu, tak jsem informovaná a nic mi neuteče. Teď beru mou věrnou kamarádku motyku a vyrážím na pole, hezky za chládečku. Až na to okopávání je tam krásně. Mrzí mě, že jsem včera nebyla na zahrádce, ale pole si dneska užiju až až.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Pták, 7. 7. 2015 6:55)

Vidím, že oba máte oprávněné obavy o moje kolena.... proč si myslíte, že by se mnou jela Pavlinka? No přece aby mi pomohla se opět postavit!!
Škoda, že jsi nebyla Jáji na zahrádce. Brněnská rychlá rota byla připravena na výjezd.....

Kniha a podpisovka

(Pták, 2. 7. 2015 16:01)

Milá paní spisovatelko a další organizátoři technických nutností. Přicházím se svojí trochou do mlýna a nabízím naše vydavatelství, aby Ti publikaci Jájinko krásně vydalo.
Je to nádherné letní téma a všichni, kteří se chystají nebo dokonce již jsou na zahraničních dovolených, určitě nebudou vycházet z hotelových komplexů, protože nalepeni na monitorech v bezpečí hltají babylonské stránky.
Velice mě pobavila Mirka, která, jako vždy, myslí na všechno a v tomto případě i na podpisovku.
Tak létu zdar a prázdninám 2x. Za týden se můžeme vidět ve Višňovém a třeba dát první veřejný pokec se spisovatelkou Jájou.
10.7. VE 20 HOD. V ZÁMECKÉ ZAHRADĚ VIŠŇOVÉHO

Re: Kniha a podpisovka

(Jája., 2. 7. 2015 21:17)

Člověče, tak si myslím, že jsem tu ukázku pustila do éteru moc brzo. Mirka se určitě orosila hrůzou při představě, jak sedí na židli a čeká, až skončí podpisovka, nebo dokonce, že to bude povinný a že kdo nebude mít podepsanou knížku, že se nedostane na zábavu. Tím pádem dlouhá fronta čekatelů a ona se dostatečně nevytancuje. To víš,
mladý, temperamentní děvče s přebytky energie. Ale je krásný, jak mně vy tři věříte. Standa uz má zájem o výtisk, Mirka vidí autogramiádu a ty mi nabízíš vydání. Jste fakt bezva kámoši!!! Ale jistě chápete, že tvůrčí proces je dřina a bude chvilku trvat, než bude dílo dokončeno. Když všechno dobře dopadne, budu ve Višňovém čerpat inspiraci a uklidním Mirku, že průběh autogramiády s ní předem proberem! Ahoj ve Višňovém.

Re: Re: Kniha a podpisovka

(Standa, 3. 7. 2015 14:42)

Jájo Ty to zvládneš a my Ti věříme,že to dotáhneš do konce té podpisovky.jupíííííííí

Re: Kniha a podpisovka

(Lucie, 3. 7. 2015 10:20)

No řeknu vám vydat knihu o Babylonech není vůbec špatný nápad.Kdyby přispěli pamětníci i dnešní posluchači to by byla bomba.

Re: Re: Kniha a podpisovka

(Jája., 3. 7. 2015 10:55)

No a už vím, jak to bude pokračovat. Ona je teď stará bréca, jak já a bude vzpomínat na to, co na babyloňáckých zábavách zažila. Sakriš, aby to bylo mládeži přístupný. A do té knížky vložíme to CD, co vydáte. To bude bomba!!!:-) :-) :-) . /Jediný, co se mně na tom tabletu líbí je ten ležatej smajlík/. Knize zdar a cédéčku zvlášť!!!

Re: Re: Re: Kniha a podpisovka

(Lucie, 3. 7. 2015 12:45)

Proč stará bréca.Mládeži by to bylo asi nepřístupné ale určitě zajímavé.Každý je starý jak se cítí a někteří dnešní mladí už jsou staší než naše generace.

Re: Re: Kniha a podpisovka

(Standa, 3. 7. 2015 14:50)

Lucko,to by byla bomba,ale vzpomenout si na ty všechny akce a střípky by dalo hodně vzpomínání.

Re: Re: Re: Kniha a podpisovka

(Pták, 3. 7. 2015 15:52)

To Vaše povídání je větší pecka, než naše hraní. Víte co teď udělám? Asi nevíte, že jsem významným zahradníkem a zahrádkám se věnuji co mi síly a peněženka stačí. Za chvíli mám scuka s přáteli právě na zahrádce. Pavlinka si vezme sebou kouzelnou krabičku /telefon/ a já budu ctěné společnosti předčítat VAŠE moudra a všem nám bude dobře.....
NĚKOLIK OROSENÝCH A VAŠE POVÍDÁNÍ OSLOVÍ CELÉ ZAHRADNICTVÍ

Re: Re: Re: Re: Kniha a podpisovka

(Jája., 3. 7. 2015 16:48)

Hele, zahradníku, hlavně to moc nepřežeň se zalíváním, květinkám po to žloutnou listy a občas po "zalívání" žloutnou i zahradníci. Ale Pavlínka už určitě ohlídá, abys nepřelil. To to tady frčí, co?

Re: Re: Re: Kniha a podpisovka

(Lucie, 3. 7. 2015 16:13)

No Stando právě že moc ne.Stačí vzít papír a tužku a zahloubat v paměti.Ale raděj ne.Necháme to tak jak to je.

Re: Re: Re: Kniha a podpisovka

(Jája, 3. 7. 2015 16:41)

Lucie a Stando, to je geniální nápad, na zábavách by mohl být box s otvorem nahoře, jako, kdyz se sbírají peníze na nějakou záslužnou záležitost. A tam by mohl každý hodit papír s napsanou příhodou, která se týká Babylonů. A kdo by chěl, mohlo by to být i anonymně. To by právě bylo asi to mládeži nepřístupný, komu by to nevadilo, měl by v knížce pod příhodou i svoje jméno. Akorát si myslím, když sleduju to "množství" komentářů na této stránce, že by byl s mnohými problém a jak píše Standa, skleróza je taky problém. Starou brécu jsem myslela jen a jen na sebe. S těma mladýma je to pravda, ale mají to těžší, než my, což je zase slovo do pranice, kterou bych nerada vyvolala.

Re: Re: Re: Re: Kniha a podpisovka

(Lucie, 3. 7. 2015 17:42)

Ne já jsem to taky nemyslela blbě.A nedělej ze sebe starou brécu když chodíš ještě na zábavu.Až budeš sedět v bačkorách na lavičce a krmit ptáčky/teda jako ptáčky létající/tak to bude něco jiného.Každý se cítí věkově podle sebe.podívej se na Baboše jak jim to funguje jako za mlada.

Re: Re: Re: Re: Re: Kniha a podpisovka

(Jája, 3. 7. 2015 18:26)

Jasně, ale to bylo spíš pro zasmání a taky, aby to někdo nevzal osobně. Je pravda, že když vymetám zábavy a dokonce fesťáky, že to s tím stářím až tak hrozný nebude. A jenom tak mezi nama /nikomu to neříkej/, kluky fakt obdivuju. Chtěla bych mít jejich vitalitu. Jsou nejlepší a po tom, co jsem viděla ve Starči , hluboce smekám. To už bych se o sobě opět vyjádřila jako o staré bréce. Ale to jen z osobních důvodů.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »