Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přání

(Jája, 12. 7. 2015 17:49)

Ten had si dělá co chce, přání pro Rudu je kdesi .....? Pochopitelně myslím dole.

Narozky

(Mirka B, 12. 7. 2015 11:52)

Rudy,přeji Ti k dnešním narozkám všechno nejlepší za celou skupinu fanoušků od Hrušovan u Brna a ať nám ještě dlouho hraješ s Babylony tak skvěle jako do teďka.
Ve Stařeči jsme se s Tebou bezvadně bavili když část Babošů musela odjet hrát do Moravského Krumlova.

Re: Narozky

(Jája, 12. 7. 2015 13:50)

Milý Rudo s vážnou tváří, dnešní datum v kalendáři
napoví nám kdo tu slaví, tak Ti přejem hodně zdraví!

Ať Tě anděl strážný chrání, moc nás baví Tvoje hraní,
ať Ti elán zůstává, přeje naše sestava.

P.S. Mirka mě předběhla, ale obě přání jsou stejně upřímná, jen mně trvalo to tvoření trošku dýl.

Višňové

(Mirka B, 11. 7. 2015 23:39)

Byla to písnička Pražský démon. Mám pravdu? Teď jsem si vzpomněla a myslím, že správně.

Re: Višňové

(Jája, 12. 7. 2015 8:14)

Miri, seš dobrá, já jsem věděla, že to bylo něco s Prahou, ale tím to skončilo. Začala jsem se teď smát nahlas, protože je fakt, že poprvé v životě se mi stalo, že šlo se mnou na záchod celé osazenstvo stolu. Vždycky jsme z toho udělali takovou malou procházku. Děcka, to jste fakt v životě neviděli. Byla by to i romantika, protože záchod byl hned vedle zvířátek - ovečky kozenky, slepičky, husičky, kočičky. A teď přijde to ALE, nesměla by být vedle hromada hnoje. Je pravda, že parket taky nebyl zrovna ideál a na podiu, když Jarek šlápl na určité prkno, tak se mu vžycky hezky zhoupl stojan na mikrofon. No důvodů ke smíchu a radosti bylo moře. Úžasné bylo, když přijel Stan, že ho všichni vítali jako člena rodiny. A k tomu to krásné hraní a zpívání, které nás tak bere za srdíčko. No, psalo by se ještě dlouho, co Mirko? Zase nezapomenutelné zážitky a krásně prožitý večer. Kluci, opět moc děkujem!

Višňové

(Mirka B, 11. 7. 2015 23:25)

Ahojte všichni! Já zase jenom zírám co ta Jája vyplodila! To fakt není možný co z Tebe leze a já se při čtení Tvých komentářů směju od ucha k uchu jak se to fakt dobře čte.Vždycky se s Vámi se všemi tady skvěle pobavím. No,jsme rádi,že jsme jeli za Babylony do Višňového. Zase to nebyla marná cesta.Výtečně jsme se všichni bavili. Včera zřejmě všichni vypili nápoj plný humoru,legrace a smíchu. Baboši nás bavili bezvadnými vtipy, Marcelka se skvěle doplňovala s Ptákem když něco slovně nadhodila a on jí odpovídal a opačně. Pak tam byl taky jeden fanoušek,který Vás rozesmál hned jak začal tancovat svoje neskutečné kreace,že jste se málem váleli po té trávě na které se skoro nedalo vůbec tancovat ale při pohledu na něj jste prostě na to zapomněli. Opět fantastická atmosféra! Byli jsme rádi,že se objevili další známé tváře které potkáváme v našich končinách (myslím tím okolí Hrušovan u Brna) a tuto cestu jeli i přesto,že v noci sice byla pěkná kosa ale u stolu kde jsme seděli se to hemžilo jen samými vtipy takže jsme měli pořád pusu od ucha k uchu a vlastně úsměvy nás hřály celej večer.Máme ze všech akcí s Baboši takové zážitky které si budeme pamatovat asi navždy! Ty nejčerstvější jak ze Stařeče tak z Višňového. (Ta "půl km" cesta na onu místnůstku v neobvyklém prostředí - tak ta byla něco neuvěřitelného!) Zase jsme se museli jenom smát.
Jarku a ta písnička,taky si nemůžu vzpomenout na název a myslím ,že v textech ani není, tak tu jsi zazpíval výtečně a takové jsi měl z ní obavy,že to nedáš! Stále ti to zpívá skvěle a fakt to byl fantastický výkon!!! To nejlepší na konec se přece jenom vyplatilo. Moc jsme si to všichni užívali. A Zdenička to zase všechno zdokumentovala, tak je na co se těšit. Jsme rádi,že Vás máme a Vaše manželky či přítelkyně,že mají takové bezvadné chlapy.Takže opět D Ě K U J E M E!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Jája, 8. 7. 2015 18:20)

My víme jakou funkci mají manželky, obzvlášť po délervajícím manželství. Je nám jasné, že není nikdo jiný, kdo by vám mohl opět pomoct na nohy.Ale je to naše životní poslání a děláme to velmi rády. Neboj, žádnej tok našich myšlenek jsi nezastavil, ale my už všichni trénujeme před zrcadlem taneční kreace do Višňového. Např.salto vpřed a salto vzad. Konečně chládeček, tak se snad dneska vyspíme. Ať jsme fit na tu bezva trsandu. Těšíme se na vás!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Jája, 8. 7. 2015 19:48)

Chtěla jsem se zeptat, Zdenička taky ve Starči fotila, ne? Budou ještě nějaké další fotky?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Zdeňka -web , 9. 7. 2015 8:19)

Jáji, budou. Jen jsem doma bez netu a chodím na něj přes mobil a odtud je do správy stránek nedostanu. Ale budou společně s fotkami z páteční Višňové... někdy během příštího týdne, jak pojedu k našim :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Jája., 9. 7. 2015 9:23)

Zdeni, díky za odpověď. Jo, bez netu je problém. Su na tom podobně. Tak se budem těšit do Višňového i na fotky.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Pták, 9. 7. 2015 12:43)

Jáji, píšeš, že víš jakou funkci mají manželky a vypichuješ ženy, které na tom postu stojí mimořádně dlouho. Protože patřím do skupiny velmi dlouho ženatých a jen tak na mě někdo nemá, prosím o zaslání rozpisu funkcí, při tak dlouhém postižení. Ne, že bych si na něco stěžoval, není kam a komu, jen by mně zajímalo, jestli se mi dostává všeho z Tvé příručky "Funkce manželky", prostě jestli nejsem šizený?
Zítra ve Višňovém se případně můžeme střídat; Baboši 30 min. hudby, Jája 30 min. školení o funkcích manželky. Mám obavu, jestli nás nepřeválcuješ.
Když vyprodáš zámecký park, šábneš se s námi?
TĚŠÍM SE DO VIŠŇOVÉHO NA DÉLE SLOUŽÍCÍ MANŽELKY

Salta a stojky.

(Strécmiloš, 8. 7. 2015 19:47)

Jáji.My už se taky těšíme.Ještě,že nemusíme nacvičovat také nějaké figury taneční. Doufám,že ty salta budete předvádět se záchranou!!! My dříve již jsme měli naučený taky více méně taneční figuru a to byla stojka. Vždy desátého v měsíci. Ale již je to za námi a jsme rádi. Doufám,že to krásné prostředí zámeckém parku ve Višňovém pozvedne mysl a opráší vzpomínky na loňské naše vystoupení na tomto úžasném místě. Již se těším,až Vás uvidím přicházet. Přijďte si vyčistit po těchto horkách tělo i duši.
Budeme se snažit.
Ahooooj a nashledanou.
Strécmiloš

Re: Salta a stojky.

(Jája, 9. 7. 2015 9:48)

Ahoj Milošku, někteří dělali stojku i dvakrát v měsíci, ještě když byla záloha a ti, co měli menší výplatu prý i ve vaně, aby se jim nerozkutálely drobný. Na Višňové jsem zvědavá nikdy jsem tam nebyla, tak se pokocháme, poučíme a vyřádíme. Tentokrát pravděpodobně nebudem jediná delegace z našich končin a určitě to bude fajn!!! Zatím to vypadá, že na tanečky bude ideální počasí. Moc se na vás těšíme. To bude zase žůžo dobrodrůžo.S

O budoucnosti a o Vás

(Pták, 4. 7. 2015 15:08)

....chi chi chi.... krásně píšete..... a je to moc fajn.
Přidám nápad k Vašim nápadům. V Nosislavi o přestávce při čurandě jsem si povídal s jedním z příznivců. Když jsme domrkali, pověděl mi svůj příběh jak se díky Babylonům seznámil se svojí celoživotní partnerkou. Byl to příběh jako z červené knihovny a přesně by zapadal do Jájiné koncepce. Psalo by se o Babylonu, ale také o Vás. Myslím, že to koresponduje s Jájinou myšlenkou boxu. Ta kniha by mohla být o Vás o všech a Babylon by byl poněkud upozaděný.
Když jsme se stýkali před třiceti pěti lety, byla především kapela a všichni návštěvníci byli poněkud v pozadí. Jenže teď je to naopak, jste především Vy a cítíte potřebu si spolu na babošských stránkách povídat. Mě okouzlila skupina spolužáků ze základky, kteří se velmi často scházejí v Žabčicích a pořád si mají co povídat. Nekonečně krásné by bylo, kdyby se tato skupina rozrostla o právě třeba dnešní babyloňáky a scházeli se i v době, kdy Babylon již nebude mít sílu hrát. A tento obrovský grupáč by se setkával na různých kapelách jen proto, že si pořád budete mít co říct a chuť se trochu rozhýbat. A mohly by přibývat knihy třeba jen o pár listech, ale byly by to knihy o Vás.
Moc bych si to přál......

Re: O budoucnosti a o Vás

(Jája., 6. 7. 2015 8:20)

Jaroušku, tak jsem si ten Tvůj příspěvek četla večer před spaním a jak optimisticky začal, tak smutně skončil a šla jsem spát v depresi. My se tady těšíme z nových začátků a Ty líčíš truchlivý konce a skoro pietní akty. Už jsem čekala jenom závěť. Takhle to teda chlapče nepude! A myslet si, že v knížce o Babylonech by měli být Babyloni v pozadí /sakriš, vybavil se mi ten Tvůj rozhovor z oné místnosti/, to už vůbec není dobrej nápad. Přece si nemyslíš, že bych vás z toho vynechala. Každej z vás by musel řádným dílem přispět. /Neumím na tom tabletu dělat odstavce/. Takže, kdyz už na ten smutnej nápad s tím vzpomínáním přistoupím /hrůza jen pomyslet/, tak jenom v případě, že to budou diskotéky, kde se budou hrát vaše CD /všimni si, že už jsem zvýšila množství z jednoho minimálně na dvě/. A Ty tam můžeš sedět na kolečkovým křesle, přikrytej kostkovanou dekou a můžem spolu o přestávkách pokecat, pokud si oba vzpomenem, o čem jsme chtěli mluvit. A taky, pokud se poznáme, uvidíme a uslyšíme. Čoveče, nezlob mě! Teď by byl odstavec. Ta romantická příhoda, cos vyslechl na záchodě se týká spousty z nás. My jsme se s manželem taky seznámili na vaší zábavě. A bylo to zrovna docela veselý. Jenže jak chceš ty lidi donutit psát? Možná by se tu mohla objevit další "přihrádka", kde by se ty sebrané spisy mohly shromažďovat. Muselo by se to napsat i na "fejsbůček" pro ty, co na tyto stránky nechodí. Možná by se to ujalo a já bych upustila od původně plánovaného, dramatického konceptu. Po tom Tvém psaní bych měla i konec, kdy hlavní hrdinka, po tom, co Babyloni definitivně skončí s hraním, skočí ze skály do Švarcavy. Jen ještě musím zjistit, jestli jsou někde kolem Švarcavy nějaké skály, kvůli autenticitě.

Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Pták, 6. 7. 2015 15:15)

Jáji, nechci žádné chmury, ty sem nepatří. Jen je fakt, že mám hlasivky již málo ohebné a nikdy nevím, kdy řeknou "tak již dost, hochu". Příběh z čurandy vůbec nebyl smutný!!!!! A ten hoch ho určitě poví.... a jak sbírat materiály? Je to snadné, přece na diktafon a nebo do telefonu.... proč Baboši v pozadí?.... Protože nás máte za ty roky přečetné, ale má-li být takováto kniha úspěšná, musí tam být vzpomenuta celá rodina.
Jáji, udělejme dohodu, budeš-li mít cestu do Brna, domluvíme se, vezmeš sebou několik kamarádů, přijedete k nám na firmu, my Vám ukážeme jaké knihy děláme nejvíce a trochu kolem toho splknem.
Nebo, domluvíme si termín, sejde se skupina lidí na Klondajku, zavřeme se v salonku a budeme si povídat a prohlížet knihy jako mustr.
I ty posbírané příběhy a životní osudy se musí upravit, aby to bylo čtivé.
Prosím, zastav svoji hlavní hrdinku, rozmluv jí skok do Švarcavy, protože teď v ní bude málo vody a místo plavání by se potloukla.....
Mrzí mně, že jsem zastavil tok Vašich myšlenek a pokazil rozpustilou zábavu na těchto senzačních stránkách.
Heleď, půjdeš dnes navečer na zahrádku? Máš na mě tel. číslo? Mirka a nebo Pavel Zajíc ho mají. Jestli mi dnes zavoláš, sbalím sbalenou Pavlinku, přijedeme za Tebou a na kolenou Tě odprosím....

Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Standa, 6. 7. 2015 15:59)

Ono se to krásně čte,protože jste profíci a umíte to podat,ale hůř se na to odpovídá,jelikož je tam vše řečeno.Klobouk před Vámi smekám a ktomu se ukláním.Takže Jájo a Jarku čekáme na to vydání....
Jarku až budeš odprošovat Jáju,tak dej bacha na sklo,to tam na zahrádce bývá,přece nemůžeš ve Višnovém chybět!! Dej si pod kolena tácky!Měli by tě ochránit.

Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Pták, 6. 7. 2015 18:14)

Jenže Stando, Ty nebudeš čekat na nějaké vydání nějaké knížky. TY SE PĚKNĚ ZAPOJÍŠ!!!!! A vy ostatní také. Jája potřebuje Vaše příběhy!!!!! A nejsme žádní profíci!!!! Bude to Vaše normální povídání o tom, co jste prostě zažili jak s Babošama za mlada a nebo v nejlepších Vašich současných letech.
Tak to vypadá, že dnes již klečet před Jájou nebudu.....
No nic, půjdu do jiného zahradnictví

Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Standa, 6. 7. 2015 18:30)

no Jarku to Ti schvaluju,ale vem sebou Pavlínku,ať Ti hlídá ty kolena,to víš sami to nezvládneme......

Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Jája, 7. 7. 2015 6:35)

Tak si dá člověk odpoledne dvacet a tady je pohyb, jak na nádraží. Ještěže ten Standa to vždycky zachrání. Jarku, šetři kolena, vše odpuštěno! Nějaké setkání je prý v plánu, tak to určitě nějak domluvíme. S Mirkou jsem v čilém kontaktu, tak jsem informovaná a nic mi neuteče. Teď beru mou věrnou kamarádku motyku a vyrážím na pole, hezky za chládečku. Až na to okopávání je tam krásně. Mrzí mě, že jsem včera nebyla na zahrádce, ale pole si dneska užiju až až.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »