Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Jája, 13. 7. 2015 9:48)

Stando, já mám takovou radost , jak mě vždycky podpoříš. Krásně to vždycky vystihneš. Jarkovi už musí být po tom našem psaní jasný, jak moc ty jejich písničky potřebujem. Určitě se s tím dá něco dělat. Na tu mou Nokiu C1-02 toho moc nenahraju. Furt má strach, že dlouho nevydrží a zdokumentovat to nechce. Myslím, že ani úplateček by nezabral. Tak uvidíme, co bude!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Standa, 13. 7. 2015 14:23)

On to ví,ale nic nedělá,budem muset říct nebo napsat Pavlínce,at mu domluví nebo promluví,než ho pustí na zahrádku!Ale něco s tím musí udělat!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Pták, 11. 7. 2015 12:07)

Den je zalitý sluníčkem, z oken cinkají připravované příbory a talíře k sobotnímu obědu. Před očima se mně míhají Jájina písmenka, kterým vůbec nerozumím a myslím Stani, že i Tvoje obrana mužské části byla velmi opatrná a zdvořilá.
Pěkně se nám to kvítko Jája na stránkách rozevřelo!!!
Prý stydlivá, zakřiknutá a nevím ještě jaká, snad i světloplachá....
Především chci však nyní poděkovat za včerejší večer ve Višňovém. Tolik chvály a vstřícných projevů se již dlouho nesneslo na hlavy Babošů. V chladném večeru jste kamarádi hřáli jako sluníčko a myslím, že zrovna v současné době to naše kapela moc potřebovala. Babyloni vlastně mají velké štěstí, že se s námi dokážete bavit. Víte, toto všechno se píše moc dobře a děkuje se s chutí. Když jsme viděli přijet naše přátele ze Žabčic, Židlochovic, Hrušovan, Moravan, hřálo nás to u srdíčka. DĚKUJEME....
No a Jáji, Tebe ještě nemám dokončenou. Až naberu sílu, pustím se do obhajoby nás, slabých mužů....
Přeji pěkný víkend

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Jája, 11. 7. 2015 14:03)

Hele, slabý muži, to su na to zvědavá. Včera jste nevypadali slabě ani jeden. Byl to opět úžasný výkon a ta písnička, cos z ní měl takový strach a pořád ses dopředu omlouval /název pochopitelně už nevím, musela bych hodně tlačit - myslím na myšlení/, tak ta teda byla! Chválili jsme všichni a hodně. Prostě krása! Zase to bylo fajn od začátku až do konce a je škoda, že ten čas s vámi tak strašně rychle uteče. Miluju film "Sexmise". Je evidentní, že bez vás chlapů by byl řád, ale taky nuda. Ty se tady chceš pouštět do takového ožehavého tématu /Pavli, co se mu stalo? Šláplas mu na kuří očičko?/, chudák Standa se ani nebude moct zapojit, když si to nebude chtít rozházet s jednou nebo druhou stranou. On nás vždycky tak pěkně chválí a teď by si měl vybrat na čí stranu se přikloní? Ještě to dobře zvaž. Kdepak je dneska ta Mirka, že se ještě nezapojila?

Rudolf, narozky a velká radost....

(Pták, 12. 7. 2015 11:34)

Nedá se nic dělat milí přátelé, musím začít z nového soudku.
Především je zapotřebí popřát RUDOLFOVI k dnešním narozeninám, které nakousla Zdeňka na závěr ve Višňovém. Rudolfe, milý hochu, ať Ti to stále hraje jako za mlada, což lehce splníš, protože muži prý nestárnou. Ať Tě neopouští Tvůj specifický humor a chuť do života. Tož na zdraví......

VELKÁ RADOST!!!!!!
Velká radost se týká příspěvků na těchto stránkách a proto mi dovolte malé ohlédnutí. V roce 2011 přišla do kapely Old Arcus Zdeňka Kölblová a vytvořila stránky, na které svojí podobou navazují stránky Babylonů. Jenže náplň stránek kapela, ani manažerka neovlivní. Protože se časem na současných stránkách schází taková úžasná partička, můžete číst jejich veselé povídání a já se proto tolik TĚŠÍM, z obsahu těchto všech povídání. Jasně, že se týká kapely, ale vtahujete do nich i svoje "civilní" pocity, radosti či starosti.
Navíc dílem skupinky krásných lidí, spolužáků ze základky, kteří Pavlinku a mě pozvali již téměř před rokem na jejich skvělé sraziště v Žabčicích, vznikají osobní vztahy a přátelství. K tomu se přidávají ve stejném duchu všichni Ti, kteří "chodili na Baboše" před třiceti lety a dnes si na zábavách své kapely ověřují, že vůbec nezestárli. Je to krásné počteníčko a myslím, že prožíváme úsek života, o kterém se nám před třemi lety ani nesnilo...

MÁM JEŠTĚ JEDEN REST, který bych mohl nazvat V ženách se hochu nevyznáš i kdyby jsi žil 200 let.
Když jsem v průběhu včerejšího večera představoval kapelu, nepřiřadil jsem k mužským jménům stejně důležité i ženské jméno Zdeňka Kölblová. Ale ne proto, že bych na ni zapomněl, ale proto, že jsem přes světla neviděl ani do první řady a netušil kde se zrovna nachází. Protože jsem věděl, že na Zdeňku upozorním při její přímé spolupráci s návštěvníky /zapisování přání/, netušil jsem, že činím prohřešek. Navíc Zdeňka říká, mluvíš o mně moc často, na jeviště nevystoupím, z jeviště nefotím a do mikrofonu zásadně nemluvím. Ve Višňovém se změnilo vše a svým blahopřáním na jevišti Rudolfovi a do mikrofonu popřela všechny své zásady.
Rychlé představení: Zdeňka dělala manažerku Old Arcus, nyní Babylonům a čerstvě Piknikům. Stará se o fotografie, plakáty, kontakty se zadavateli, připomíná nám rozjezdy na štace, organizuje dopravu a spoustu jiných a dalších důležitostí, které nejsou vidět, ale jsou zapotřebí. Slibuji, že příští představování kapely bez její účasti nebude, protože si kapelu představí osobně.
Přeji Vám všem krásnou neděli, mějte se pěkně a vězte, že si Vás užíváme a Vašeho přátelství si vážíme....
Přejeme Vám nádherné léto a těšíme se na Vás 22. srpna ve Cvrčovicích.
S některými se snad uvidíme i dřív u Švejka na koleni......

Re: Rudolf, narozky a velká radost....

(Ivana, 12. 7. 2015 18:08)

Ptáku nemusíš nic psát my přeci víme co Zdenička všechno dělá. Pobíhá celý večer okolo nás, zapisuje naše přání, tak co máš?

Přání

(Jája, 12. 7. 2015 17:49)

Ten had si dělá co chce, přání pro Rudu je kdesi .....? Pochopitelně myslím dole.

Narozky

(Mirka B, 12. 7. 2015 11:52)

Rudy,přeji Ti k dnešním narozkám všechno nejlepší za celou skupinu fanoušků od Hrušovan u Brna a ať nám ještě dlouho hraješ s Babylony tak skvěle jako do teďka.
Ve Stařeči jsme se s Tebou bezvadně bavili když část Babošů musela odjet hrát do Moravského Krumlova.

Re: Narozky

(Jája, 12. 7. 2015 13:50)

Milý Rudo s vážnou tváří, dnešní datum v kalendáři
napoví nám kdo tu slaví, tak Ti přejem hodně zdraví!

Ať Tě anděl strážný chrání, moc nás baví Tvoje hraní,
ať Ti elán zůstává, přeje naše sestava.

P.S. Mirka mě předběhla, ale obě přání jsou stejně upřímná, jen mně trvalo to tvoření trošku dýl.

Višňové

(Mirka B, 11. 7. 2015 23:39)

Byla to písnička Pražský démon. Mám pravdu? Teď jsem si vzpomněla a myslím, že správně.

Re: Višňové

(Jája, 12. 7. 2015 8:14)

Miri, seš dobrá, já jsem věděla, že to bylo něco s Prahou, ale tím to skončilo. Začala jsem se teď smát nahlas, protože je fakt, že poprvé v životě se mi stalo, že šlo se mnou na záchod celé osazenstvo stolu. Vždycky jsme z toho udělali takovou malou procházku. Děcka, to jste fakt v životě neviděli. Byla by to i romantika, protože záchod byl hned vedle zvířátek - ovečky kozenky, slepičky, husičky, kočičky. A teď přijde to ALE, nesměla by být vedle hromada hnoje. Je pravda, že parket taky nebyl zrovna ideál a na podiu, když Jarek šlápl na určité prkno, tak se mu vžycky hezky zhoupl stojan na mikrofon. No důvodů ke smíchu a radosti bylo moře. Úžasné bylo, když přijel Stan, že ho všichni vítali jako člena rodiny. A k tomu to krásné hraní a zpívání, které nás tak bere za srdíčko. No, psalo by se ještě dlouho, co Mirko? Zase nezapomenutelné zážitky a krásně prožitý večer. Kluci, opět moc děkujem!

Višňové

(Mirka B, 11. 7. 2015 23:25)

Ahojte všichni! Já zase jenom zírám co ta Jája vyplodila! To fakt není možný co z Tebe leze a já se při čtení Tvých komentářů směju od ucha k uchu jak se to fakt dobře čte.Vždycky se s Vámi se všemi tady skvěle pobavím. No,jsme rádi,že jsme jeli za Babylony do Višňového. Zase to nebyla marná cesta.Výtečně jsme se všichni bavili. Včera zřejmě všichni vypili nápoj plný humoru,legrace a smíchu. Baboši nás bavili bezvadnými vtipy, Marcelka se skvěle doplňovala s Ptákem když něco slovně nadhodila a on jí odpovídal a opačně. Pak tam byl taky jeden fanoušek,který Vás rozesmál hned jak začal tancovat svoje neskutečné kreace,že jste se málem váleli po té trávě na které se skoro nedalo vůbec tancovat ale při pohledu na něj jste prostě na to zapomněli. Opět fantastická atmosféra! Byli jsme rádi,že se objevili další známé tváře které potkáváme v našich končinách (myslím tím okolí Hrušovan u Brna) a tuto cestu jeli i přesto,že v noci sice byla pěkná kosa ale u stolu kde jsme seděli se to hemžilo jen samými vtipy takže jsme měli pořád pusu od ucha k uchu a vlastně úsměvy nás hřály celej večer.Máme ze všech akcí s Baboši takové zážitky které si budeme pamatovat asi navždy! Ty nejčerstvější jak ze Stařeče tak z Višňového. (Ta "půl km" cesta na onu místnůstku v neobvyklém prostředí - tak ta byla něco neuvěřitelného!) Zase jsme se museli jenom smát.
Jarku a ta písnička,taky si nemůžu vzpomenout na název a myslím ,že v textech ani není, tak tu jsi zazpíval výtečně a takové jsi měl z ní obavy,že to nedáš! Stále ti to zpívá skvěle a fakt to byl fantastický výkon!!! To nejlepší na konec se přece jenom vyplatilo. Moc jsme si to všichni užívali. A Zdenička to zase všechno zdokumentovala, tak je na co se těšit. Jsme rádi,že Vás máme a Vaše manželky či přítelkyně,že mají takové bezvadné chlapy.Takže opět D Ě K U J E M E!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Jája, 8. 7. 2015 18:20)

My víme jakou funkci mají manželky, obzvlášť po délervajícím manželství. Je nám jasné, že není nikdo jiný, kdo by vám mohl opět pomoct na nohy.Ale je to naše životní poslání a děláme to velmi rády. Neboj, žádnej tok našich myšlenek jsi nezastavil, ale my už všichni trénujeme před zrcadlem taneční kreace do Višňového. Např.salto vpřed a salto vzad. Konečně chládeček, tak se snad dneska vyspíme. Ať jsme fit na tu bezva trsandu. Těšíme se na vás!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Jája, 8. 7. 2015 19:48)

Chtěla jsem se zeptat, Zdenička taky ve Starči fotila, ne? Budou ještě nějaké další fotky?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Zdeňka -web , 9. 7. 2015 8:19)

Jáji, budou. Jen jsem doma bez netu a chodím na něj přes mobil a odtud je do správy stránek nedostanu. Ale budou společně s fotkami z páteční Višňové... někdy během příštího týdne, jak pojedu k našim :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Jája., 9. 7. 2015 9:23)

Zdeni, díky za odpověď. Jo, bez netu je problém. Su na tom podobně. Tak se budem těšit do Višňového i na fotky.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: O budoucnosti a o Vás

(Pták, 9. 7. 2015 12:43)

Jáji, píšeš, že víš jakou funkci mají manželky a vypichuješ ženy, které na tom postu stojí mimořádně dlouho. Protože patřím do skupiny velmi dlouho ženatých a jen tak na mě někdo nemá, prosím o zaslání rozpisu funkcí, při tak dlouhém postižení. Ne, že bych si na něco stěžoval, není kam a komu, jen by mně zajímalo, jestli se mi dostává všeho z Tvé příručky "Funkce manželky", prostě jestli nejsem šizený?
Zítra ve Višňovém se případně můžeme střídat; Baboši 30 min. hudby, Jája 30 min. školení o funkcích manželky. Mám obavu, jestli nás nepřeválcuješ.
Když vyprodáš zámecký park, šábneš se s námi?
TĚŠÍM SE DO VIŠŇOVÉHO NA DÉLE SLOUŽÍCÍ MANŽELKY

Salta a stojky.

(Strécmiloš, 8. 7. 2015 19:47)

Jáji.My už se taky těšíme.Ještě,že nemusíme nacvičovat také nějaké figury taneční. Doufám,že ty salta budete předvádět se záchranou!!! My dříve již jsme měli naučený taky více méně taneční figuru a to byla stojka. Vždy desátého v měsíci. Ale již je to za námi a jsme rádi. Doufám,že to krásné prostředí zámeckém parku ve Višňovém pozvedne mysl a opráší vzpomínky na loňské naše vystoupení na tomto úžasném místě. Již se těším,až Vás uvidím přicházet. Přijďte si vyčistit po těchto horkách tělo i duši.
Budeme se snažit.
Ahooooj a nashledanou.
Strécmiloš

Re: Salta a stojky.

(Jája, 9. 7. 2015 9:48)

Ahoj Milošku, někteří dělali stojku i dvakrát v měsíci, ještě když byla záloha a ti, co měli menší výplatu prý i ve vaně, aby se jim nerozkutálely drobný. Na Višňové jsem zvědavá nikdy jsem tam nebyla, tak se pokocháme, poučíme a vyřádíme. Tentokrát pravděpodobně nebudem jediná delegace z našich končin a určitě to bude fajn!!! Zatím to vypadá, že na tanečky bude ideální počasí. Moc se na vás těšíme. To bude zase žůžo dobrodrůžo.S

O budoucnosti a o Vás

(Pták, 4. 7. 2015 15:08)

....chi chi chi.... krásně píšete..... a je to moc fajn.
Přidám nápad k Vašim nápadům. V Nosislavi o přestávce při čurandě jsem si povídal s jedním z příznivců. Když jsme domrkali, pověděl mi svůj příběh jak se díky Babylonům seznámil se svojí celoživotní partnerkou. Byl to příběh jako z červené knihovny a přesně by zapadal do Jájiné koncepce. Psalo by se o Babylonu, ale také o Vás. Myslím, že to koresponduje s Jájinou myšlenkou boxu. Ta kniha by mohla být o Vás o všech a Babylon by byl poněkud upozaděný.
Když jsme se stýkali před třiceti pěti lety, byla především kapela a všichni návštěvníci byli poněkud v pozadí. Jenže teď je to naopak, jste především Vy a cítíte potřebu si spolu na babošských stránkách povídat. Mě okouzlila skupina spolužáků ze základky, kteří se velmi často scházejí v Žabčicích a pořád si mají co povídat. Nekonečně krásné by bylo, kdyby se tato skupina rozrostla o právě třeba dnešní babyloňáky a scházeli se i v době, kdy Babylon již nebude mít sílu hrát. A tento obrovský grupáč by se setkával na různých kapelách jen proto, že si pořád budete mít co říct a chuť se trochu rozhýbat. A mohly by přibývat knihy třeba jen o pár listech, ale byly by to knihy o Vás.
Moc bych si to přál......


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »