Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Dotaz

(Jája, 24. 8. 2015 18:39)

A to nás děkuje strááášně moc. Díky za odpověď. Furt si ju zpívám. Má dobře zapamatovatelnej refrén a je krásná.

Cvrčovice

(Jája, 23. 8. 2015 10:03)

Ahoj všichni, tak jsem chtěla být po čtyřech hodinách spánku stručná a pochválit Baboše za výkon a výdrž, ale nevím, jestli to není nějaký divný.
Po pravdě jsem dost pochybovala, že budu schopná se vůbec zábavy zúčastnit. Měla jsem náročný týden a taky jsem měla strach, jestli po celodenním výletě úplně neodpadnu, ale všechno dobře dopadlo.
Takže, co dodat, opět všechno super, písničky úžasný, včetně písničkových "překvápek", počasí bezvadný, lidí jak maku, což obnáší minimálně 330 platících (to byla má poslední informace), no prostě se to všechno povedlo! A byl taky bonus a hrálo se do tří. Kluci, děkujem za to, co pro nás děláte. Musí to být náročný se to všechno naučit a nazkoušet. A přitom to vypadá, jako byste přestali hrát před měsícem a všechno si jenom trošku zopákli. Je dobrý, že teď nemusíme dlouho strádat, Blučina je na dosah a máme natrénováno.

Re: Cvrčovice

(Pták, 23. 8. 2015 16:44)

Celý večer byl skvělý díky Vám, našim příznivcům. Škoda, že jste se nemohli vidět jako my Vás z pódia. Doslova jako před třiceti lety.....
Když jsme končili, tak vše vypadalo, že jsme v poho, ale hned jak jste odešli, tak jsme lezli málem po čtyřech totálním vyčerpáním...... ale neva..... stálo to za to.
V BLUČINĚ, V SOBOTU 5.9., SI TO RÁDI ZOPAKUJEME!
MOC VÁM ZA VŠE DĚKUJEME!!!!

Re: Re: Cvrčovice

(Jája, 23. 8. 2015 18:19)

Je to pravda, spousta dobře se bavících lidí. Navrhuji příště další soutěž a odměnou by mohl být třeba pětiminutový pobyt na pódiu, ať teda vidíme ten pohled taky. Myslím, že to fakt musí stát za to. Rekord jsme evidentně překonali. Ví se, kolik bylo platících?
Taky se dneska ploužím po baráku jak bílá paní, byl to záhul tancovat tolik hodin, ale je to bezva mít tu možnost, ještě v dobré společnosti a při našich milovaných písničkách. Navíc, jak všichni víme, pohyb je zdravý a ve zdravém těle zdravý duch!

Re: Cvrčovice

(Petr, 23. 8. 2015 20:39)

Pánové, klobouk dolů....... Včerejší zábava ve Cvrčovicích se opravdu povedla. Návštěva 390 platících byla neuvěřitelná. Doufám, že se k nám ještě někdy podíváte. Jste supééééééér !!!!!

Zábava ve Cvrčovicích.

(Mirka B, 23. 8. 2015 18:02)

Vážení,tak Babyloni opět nezklamali! Byla to vynikající zábava.Je to až neuvěřitelné co s Baboši prožíváme.Opět nasadili latˇku hodně vysoko,nebotˇ vzkřísili dvě staronové písničky a úžasně je zahráli.Zábava se vydařila i kvůli krásnému prostředí za cvrčovickou hospodou U Vavříků kde je prostor na tancování.Nikdy bych nevěřila,že v hospodě může být tak útulno! Počasí nám přálo,bezvadná atmosféra a Baboši nám hráli až do tří hodin do rána. Pro nás, zdá se, je to málo.My bychom křepčili snad ještě déle protože se nikomu totiž z placu moc nechtělo ale musíme na ně brát trochu ohled. Nemyslíte? Musí to být pro ně pořádný zápřah. Baboši,my Vás milujem!!! Jste skvělí,úžasní,perfektní i po těch třiceti letech.Moc děkujeme!!!

Pochvala? Určitě....

(Pták, 19. 8. 2015 18:59)

ale nejen za zkrácení hada. Pochopitelně za všechno co píšeš. V podstatě trochu odpovídám i Petře. Zdeňčiny stránky nejsou nijak zabezpečeny a účelem je, aby každý kdo cítí chuť si pokecat, tak napsal co má na srdíčku. Zdeňka mě opraví, ale odhaduji, že za týden je na těchto stránkách okolo 500. návštěv. Zdůrazňuji návštěv, nikoli pisatelů. Myslím, že snad ani Petra nepředpokládá, že Jája s Ptákem toto číslo naplňuje. Prostě jde sem ten, koho baví se koukat co se na stránkách děje. Tyto stránky mají i tu úžasnou výhodu, že jejich návštěva není povinná a komu se nelíbí, sem nemusí.
Co mě se týká, tak já si stránek užívám a jsem za ně vděčný. Ony nám totiž daly zpět všechny tváře a příběhy, které jsme dříve znaly a prožívaly. Je to úžasné se koukat ve fotoalbu na kamarády, které jsme již nikdy nemuseli potkat.
Baví mě to sem chodit, číst si a odepisovat....
ZA CHVÍLI SI TO VE CVRČOVICÍCH DOPOVÍDÁME!!!
22.8. VE 20 HOD. za HOSPODOU

Re: Pochvala? Určitě....

(Jája, 23. 8. 2015 17:57)

Díky moc, napsals to moc hezky a je to svatá pravda.

Cvrčovice:

(Standa, 23. 8. 2015 9:29)

Tak jsme se konečně dočkali:další vydařená akce,kde Baboši předvedli úžasný výkon a těch lidiček!!co se bavili v pěkném prostředí na Cvrčovickém placu za hospodou.A to milé setkání s ještě milými kamarády-no super.Baboši dík za staronové skladby,které Jája s Mirkou, Vám předali,abyste je mohli zase hrát.Jo a už se těšíme do Blučiny,eště že to je za čtrnáct dní,kdo má tak dlouho čekat??!!

Re: Cvrčovice:

(Jája, 23. 8. 2015 11:09)

Ahoj Stando, koukám taky ranní ptáče.

Cvrčovice od Višňové jsou daleko...

(Pták, 22. 8. 2015 9:42)

ano, po všech stránkách, ale nejvíc po časové. S těmi, kteří do Višňové dorazili jsme se neviděli 32 dní a pro které bylo Višňové z ruky, ještě déle. Proto se tak moc na Vás těšíme, proto jsme připravili /oprášili/ dvě písničky. Jako poslední ve druhé sadě budeme hrát pomalou novinku a dotaz bude znít jestli si vzpomenete, kdo ji kdysi dávno z Babylonů zpíval. Nenechte si ji ujít!!
Heleďte; počasí má být příjemné a bez srážek, takže jediné srážky budou na tanečním parketu ve Cvrčkách

Děcka nebojte se!!!!!!!!!!!!!!

(Jája, 18. 8. 2015 17:40)

Ahoj! Začínám nového hada (určitě bude pochvala) a chtěla bych oslovit případné pochybovače, kteří neví, jestli se kvůli chladnějšímu počasí zúčastnit, či ne. My jsme zatím skoro všechny letošní akce absolvovali v chladnějším počasí. Všichni zúčastnění mi dají určitě za pravdu, že tanec a blízkost fajn lidí, které spojuje láska k Babylonu a k jejich písničkám hoooooooodně zahřeje a není třeba se vzdávat před tím, než to vyzkoušíte. My máme fakt ty nejkrásnější vzpomínky, které nám nikdy nikdo nevezme. (A pro některé "čtenáře" zdůrazňuji, že píšu za větší okruh lidí, s jejich vědomím a souhlasem, ne jen za sebe). Myslím, že nahoře už to topení opravili, ale zase nějak špatně zregulovali klimatizaci. Máme dvě možnosti - naštvat se a zachumlat se do deky, nebo se vzpeřít osudu a vyrazit na zábavu. Já osobně zvedám ruku pro to druhé. A vím, že zvedání ruky nestačí, takže v sobotu, byť zmožená po celodenním rodiném výletě, vyrážím s věrnými druhy a družkami směr Cvrčovice. A abych z toho neudělala "Staré pověsti české" tak končím a těším se na vás na všechny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cvrčovice

(Zdeňka - web, 11. 8. 2015 21:54)

Přátelé babyloňané,
dnes jsem byla omrknout ve Cvrčovicích Hospodu pana Vavříka / mimochodem, je to také babylonský fanda a dokonce byl s některým z pánů muzikantů, který prošel Babylonem, na vojně /.
Velice mile mě překvapilo prostředí " hracího plácku ", kam se údajně vejde 300 sedících. Ale pokud se Vás přijde s námi pobavit více / což bychom si všichni moc přáli /, nebojte se, bude postaráno i o Vás :-)
Tak snad už jen upřesním, že vchod na zahrádku je přes hospůdku. Točit pivko a limča se bude venku na dvou místech, tak velké fronty by neměly hrozit. WC najdete v hospůdce.
Snad jsem na nic důležitého nezapomněla.
Už jen malé připomenutí, že začínáme ve 20:00 hod.
Přátelé, pojďme Vavříkům udělat rekord v návštěvnosti. Na Boba byla návštěvnost 250 platících.... A co my? Dáme víc??

Ahoj příští sobotu ve Cvrčkách :)

Re: Cvrčovice

(Pták, 13. 8. 2015 8:30)

.... tady od Zdeňky čtu výzvu jako hrom o překonání návštěvnosti ve Cvrčkách a Jája řeší, že se nemá čeho přidržovat.... no to je úroveň.....

Re: Re: Cvrčovice

(Jája, 13. 8. 2015 20:10)

Slušně odpovídám na na mě položenou otázku. Již jsem několikrát vysvětlovala, že funguju tak na 50% a čekala bych soucit a pochopení, možná i uronění slzy, byť chápu, že jsme na tom všichni stejně. Cvrčky jsou pro mě moc daleko, ještě jsem je neprobrala ani s Mirkou. V pondělí slibují 25 stupňů, tak možná "naskočím" a začnu žít. Ve Cvrčkách se uvidíme, tak to můžem ještě osobně probrat, co dělám špatně. (Neocení Jaroušek příspěveček, brblat bude). Myslím si, že u nás v Nosislavi je určitě tepleji, než u vás na zahrádce, jinak si neumím vysvětlit Tvůj neutuchající humor. Je fakt, že vy jste víc na severu, tak to asi bude ono. Já pořád zasmušile hledím na oblohu a vítám každý mráček (nic to neřeší). V jednu v noci jsem vyhlížela ty padající hvězdy (nic moc) a teplo bylo pořád stejně. Zvolávat nic nebudu a pointa taky nebude. Zdeňku musím pochválit, za vyčerpávající informace. Vypadá to velice lákavě a při čtení jejího příspěvku jsem dostala chuť na studenou sodovku. Je to silnější, než já.

Re: Re: Re: Cvrčovice

(Pták, 14. 8. 2015 17:24)

No Jáji co to píšeš, před Tvými příspěvky se hluboce skláním a vážím si jich!!!!! A jak se bránit současným teplotám??? S Pavlinkou zajdeme do Olympie, potulujeme se mezi nabídkami obchodů, pozorujeme kolem vychládající návštěvníky, Pavlinka se kouká po ženách a kontroluje stav módy a já taky koukám, ale dělám, že mně to nebaví....
Soucitu a porozumění mám plnou nůši, ale bacha, zítra se ochladí. Já přestanu civět na polonahé krásky a společně se začneme připravovat NA CRVRČOVICE

Re: Re: Re: Re: Cvrčovice

(Jája, 14. 8. 2015 21:07)

Tak to jste frajeři, že se ještě dokážete potulovat. Mně už byste museli vozit v košíku, což, když si to představím, není moc pohodlné. Takže radši budu sedět doma a doufat, že ti nahoře už to polámaný topení nechají spravit a bude líp.

Re: Re: Re: Re: Re: Cvrčovice

(Pták, 16. 8. 2015 11:19)

Jáji, v žádném košíčku Tě nemusíme vozit, v Olympii je malý vláček, který dokonce houká....
Koukni teploty letí dolů!!!!! Nemusíš tedy do Olympie, ale do Cvrček....... nezapomeň...
CVRČKY A BABOŠI ZA HOSPODOU 22.8.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cvrčovice

(Jája, 16. 8. 2015 17:17)

Nebuj, nemyslím na nic jinýho, trénuju už taneční kreace, ale trochu se zadýchávám, počasí ještě není úplně ideální. Tak zatím jenom nohy. Ruce přidám, až jim vyjde předpověď.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cvrčovice

(Petra, 17. 8. 2015 11:13)

Diskuze mezi Ptákem a Jájou


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »