Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tady nejsi sám ( píseň z repecu Babošů )

(Stan, 13. 9. 2015 18:30)

Je to nádherné mít kam jít....................
Dámy a pánové, konec pláče a naříkání.
Pomůžeme doktorům, navrhuji:
Za uzdravení a na počest Stréca - muzikantskému božstvu obětujeme pečené kolínko s křenem, které zalijeme pivkem.
To by bylo, aby Stréc si nesedl zpět na Babošskou bubenickou židli.
Jarku neboli Ptáku Kosmoptáku, zajisti a zveřejni prosím termín pro ozdravnou oběť v restauraci U Švejka.
Jájo a fandové Babylonu co Vy na to? Stan

Re: Tady nejsi sám ( píseň z repecu Babošů )

(Jája, 13. 9. 2015 18:36)

Pokud nejsem mylně informovaná, tak měl být na řadě Klondajk v Hrušovanech, ale Jarek už nám napíše co a jak. Já jsem každopádně pro spáchání něčeho.... Hlavně, když je to v zájmu zdraví.

zénět

(Mirka, 6. 9. 2015 15:53)

Strécu držím palce tak se brzo uzdrav.Vím o čem mluvíš.Já mám ted zánět /růži jak se tomu říká/v obou nohách a je to síla.Ne a ne se z toho dostat

Choroby nechodí po horách,ale po lidech.

(strecmilos, 3. 9. 2015 20:35)

Bohužel i mě potkala taková nepříjemnost,že jsem dostal zánět kloubů u nohou(kotníky) a rukou. Není síla,která by mohla odvést standadní výkon u bicích nástrojů.Velmi mě to mrzí,že jsem zklamal všechny Ty, kteří se chystali přijít na další babylonskou událost. Již,ale vidím světélko na konci tunelu a věřte,že náhradní termín Vám všechno vynahradí. Zatím jsem nucen odpočívat,ale v hlavě již kolují myšlenky co Vám nového předvedeme a věřte,že toho bude dosti. Smuten se loučím a těším se na Vás Všechny. Babošům zdar.

Re: Choroby nechodí po horách,ale po lidech.

("Doctor", 4. 9. 2015 6:11)

Nazdar strécu, 3x denně prohřívej klouby infra-lampou a bude po zánětu. Nejlepší je takový to totalitní horský slunko, ale zapnutý jen na IR, bez výbojky

Re: Choroby nechodí po horách,ale po lidech.

(Standa, 4. 9. 2015 7:41)

Ahoj strécu,přeji brzké uzdravení,šak Ty to zvládneš a ten zánět pošleš někam dál.No a my to vydržíme a budeme se těšit ještě více na Baboše.

Re: Choroby nechodí po horách,ale po lidech.

(Jája, 4. 9. 2015 13:27)

Ahoj strécu, víš dobře, že se nemáš za co omlouvat, že tyhle "špeky" si člověk fakt nevybírá. Navíc je vidět, že jsi obzvlášť fajnšmekr, ne jen jedna ručička, nebo nožička, ale hned všechny čtyři končetiny naráz. A je nám jasný, že bys byl raději zdravý s námi, než nemocný bez nás. Všichni se kterými jsem mluvila říkají - hlavně, aby byl v pořádku, to je nejdůležitější, takže Ti to tímto vyřizuju, že na Tebe všichni moc myslíme a držíme pěsti, ať jsi co nejdřív v cajku. A na to horský slunko pozor! Jedna od nás z dědiny si spletla knoflíky, tím pádem horský slunko se soluxem, který jen nahřívá a měla spálenou celou tvář a na uchu puchýře, takže proštuduj návod. Solux taky používaly ženský v porodnici, aby se jim spustilo mlíko, ale to asi potřebovat nebudeš. Několik lidí dokonce uvítalo, že se termín přesune, protože nemohli být z nějakého důvodu, většinou termínu pozdní dovolené, přítomni. Takže strécu tfuj, tfuj, tfuj a buď vzorný pacient, ať Tě všechny neduhy co nejdřív opustí!!!!!

Re: Re: Choroby nechodí po horách,ale po lidech.

(Pták, 4. 9. 2015 16:27)

Přátelé, mezi tím co jste si plnými doušky užívali života, Vám Babyloni zestárli a ani jste si toho nevšimli. Všichni křepčíte, výskáte a myslíte si, že je /Babylony/ máte na furt. Když jsem Vám psal, jak jsme si po Cvrčkách vzájemně lízaly rány, mysleli jste si, že si dělám prču. Vidíte?.....a je to tu. Ve Strécovým stavu se nacházíme všichni a proto se s námi musí velice ópatrně. Jarek je sice méně opotřebovaný, ale s Vaší pomocí nás brzo dožene.
Jedna pozitivní zpráva tu ale je. Všimněte si, že v dobách veder měli Baboši vždy kosu. Na pátek a sobotu byla hlášená krutá zima a vlezlé vlhko. Píšu písmenka, koukám ven a venku slunečno a příjemno. Zítra jeďte k vodě a přemýšlejte, kdo nám ty naschvály dělá.

Re: Re: Re: Choroby nechodí po horách,ale po lidech.

(Jája, 4. 9. 2015 18:27)

Čoveče, Ptáku, Tys musel být v minulým životě černoch v rovníkové Africe. Venku čtyřicítky, většina z nás na smrt (já určitě) a Pták hýří humorem. Venku pětadvacet, mě to vrací do života a Pták vytáhne pesimistický řeči o stáří, o nemocech a o spiknutí nadpřirozených sil a kdoví o čem ještě. Chlapče, kdo vydrží to, co vy, kdo rozdá tolik radosti, co vy, kdo udělá pro nás všechny to, co vy není ani starej ani nemocnej. To, že někomu občas vypoví tělo není jen "výsada" stáří a sám tady pořád píšeš, jaký nás potkalo štěstí, že jsme se zase všichni našli.
Ve Starči bylo snad sedm stupňů, ale zima nám mohla škrabat záda, když jsme si mohli zatrsat u vašich písniček (i když jsme si vás moc neužili). Ve Višňovým to taky nebylo zrovna na bikiny, ale bylo nám to jedno. Jak to bylo krásný a super!!!!! I stréc se zaměřuje na světlý zítřky náhradního termínu, tak to těšení nesabotuj jenom kvůli tomu, že klesla rtuť na teploměru o pár stupínků. Jarku, my na vás dojdem i kdyby bylo mínus dvacet a Tobě specielně přinesem teplomet, kulicha a případně Tě obestoupíme a budem se k Tobě hromadně tulit, jestli Ti to pomůže. Chlapče, hlavu vzhůru. Jak je to v té písničce? Bude zima, bude mráz, kam se Ptáčku, kam schováš? A teď bez rýmu - schovám já se do sokolovny nebo do kulturáku a budu s ostatníma Babošama zpívat a hrát vám, kteří nás bezmezně milujete. A proč? Právě proto, že v tu chvíli je pryč stáří, nemoci i starosti a vygumovat tyhle "blbý věci" ze života umí jen opravdoví frajeři jako jste VY. Tak nebrblej, trošku se přiobleč a těš se na nás. My se na vás těšíme úplně nejvíc!!!!!!!!!!!!!!

Re: Re: Re: Re: Choroby nechodí po horách,ale po lidech.

(Jája, 4. 9. 2015 19:42)

Jo a když bude situace kritická, tak zase zavedete odpolední čaje, tak jak to bývalo dřív (sakra, marně vzpomínám, jestli jsem tam někdy někoho viděla s čajem). Já klidně ve tři švihnu na poli s motykou, vykašlu se na brambory nebo na řepu a vyrazím do víru tance. Řešení se najde vždycky.

...jak to vidím a slyším...

(Jaromír 2, 29. 8. 2015 16:55)

Ahojte Babošky a Babošáci,
po delší odmlce se osměluji a napíšu pár řádek, můžu ?
Cvrčovice byly moje pátá "štace", neboli "kšeft" s Babylonem, tak mě prosím dovolte malé ohlédnutí...
Začínal jsem o obrovskou trémou,sevřeným žaludkem a bušícím srdcem (což mám teda před každým mým vystoupením před publikem), ale hlavně s velkým otazníkem - jak to dopadne,jak mě přijme kapela a hlavně VY - publikum..., nikdy bych nevěřil, že může být na těchto akcích taková perfektní atmosféra a soulad mezi publikem a muzikanty.Neznám ještě úplně perfektně celý repertoár Babylonu (proto se taky snažím procpat nový písničky, který se naučím s předstihem :-)) ),ale díky Vám všem, co vytváříte tak nejenom pro mne úžasnou atmosféru, se cítím čím dál tím lépe na pódiu i mimo něj...,chtěl bych Vám a kapele poděkovat za tyto všechno, jsou to pro mne chvíle absolutního hudebního štěstí a budu se snažit ze všech mých zbývajících sil, aby to bylo ještě lepší.
Když Vás totiž vidím "na place" s rukama nad hlavou, nedá mě to a (pokud to charakter skladby dovolí) a musím za Váma...,s kapelou jsem dohodnutý, že pokud to přesáhne určitou míru, seberou mě vysílačku, budu pak uvázán na kabelu od kytary a bude po ptákovi..., ježišmarjá, to néééé, po Ptákovi nesmí být nikdy !!! Tedy ani po ostatních, kde bych takový pohodový muzikanty našel..., takže se strašně moc těším do Blučiny, jak si to skvěle užijeme. Zpočátku jsem záviděl kolegům z kapely, že mají všude svoje známý a kamarády, se kterými se srdečně zdraví a vítají, já už pár z Vás taky znám a doufám, že ještě pár poznám...,proto VŠICHNI HURÁ DO BLUČINY !!!!!

Re: ...jak to vidím a slyším...

(Pták, 30. 8. 2015 13:18)

Jáji, vždy je co dodat!!! Třeba to, že Jarek bezva naskočil do rozjetého vlaku a umí parádně přikládat pod kotel. Trošku odsunul Zdeňčiny údaje s návštěvností stránek, ale nám to neva, protože víme jak je šupnout opět do čela..... ony totiž stojí za to.
Teď se kocháme Jarkem, který velmi příjemně překvapil. Ona každá lidská činnost prozrazuje STAV MYSLI. Mysl Tě žene kupředu nebo na gauč, Tvoje mysl způsobuje jestli v přátelích stále nacházíš nějaké krásné novinky a nebo již na ně nemáš náladu. Stréc by řekl nemudruj a nekaž lidem neděli. Má pravdu a proto říkám:
Všechny starší vzpomínky,
jsou jak z mozaiky kamínky.
Dnes nové berem do rukou
ať za pár let nám pomohou,
vzpomínat a říkat všem,
jak bylo fajn být Babošem.

Pochopení, prozření

(Jája, 30. 8. 2015 12:32)

Tak já už se nedivím, že sem zavítá tolik lidí a nenapíšou ani čárku. Člověk má pocit, že není vůbec co dodat. Vše je řečeno a jak krásně. Ale já si to stejně neodpustím a brzo sem zase něco dopíšu. Jak jinak.

Malé info o těchto stránkách :-)

(Zdeňka - web , 28. 8. 2015 14:01)

Přátelé,
tak mě dnes napadlo dát dohromady malou statistiku o návštěvnosti, příspěvcích a fotkách, zveřejněných na našich stránkách, od jejich vzniku.

Stránky běží již 513 dní.
Za tuto dobu zde bylo zveřejněno 2036 fotografií.
Ve vzkazníku máme 658 příspěvků.
A celkový počet všech návštěv je 26 567, což je průměrně 51 návštěv za den....
No, když ty čísla takto vidim, ani se mi tomu nechce věřit...
Co dodat?..... Moc, moc Vám všem děkujeme, jste prostě úžasní!!!!!!!!!!!!! <3

Re: Malé info o těchto stránkách :-)

(Pták, 29. 8. 2015 15:16)

......musím souhlasit se Zdeňkou. Všechny Vaše hlasy totiž neznamenají, že jsme dobrá kapela, ale řízením osudu jsme dostali nádherné kamarády a fandy, kteří se chtějí bavit a ke svému skotačení si vybrali nás.... Tak ať nám to společně ještě "pár" dní vydrží......
BABOŠI VÁM MOC DĚKUJÍ A MAJÍ NA VÁS CHUŤ
NEJLÉPE ZA TÝDEN V BLUČINĚ

Navigace

(Pavla, 26. 8. 2015 14:22)

Jáji a to ještě není vše. Jsou tam fotky z Višňového od Mirky .

Re: Navigace

(Jája, 26. 8. 2015 16:52)

Pavli, díky, k tomu už jsem se taky propracovala a to už se nemůžu vymlouvat ani na to slunko. Já jsem pak šmejdila a čenichala a našla.

Navigace

(Jája, 26. 8. 2015 11:02)

Ahoj, píšu pro ty , kteří jsou na tom podobně jako já a nenapadlo je kliknout ve fotogalerii na fotku, kde je Mirka a Standa, vedle fotek od Pavlínky. Je tam schováno dalších 28 fotek.

Dotaz

(Jája, 24. 8. 2015 17:53)

Prosím, prosím, mohla bych se zeptat, jak se jmenuje ta písnička, co má refrén: "Ná ná ná na" a myslím, že je to Prodavač něčeho. Moc děkuji. Krásná práce ten počet platících, co?

Re: Dotaz

(Pták, 24. 8. 2015 18:31)

Jáji, písnička se jmenuje Prodavač peří, o kterém se v písničce zpívá. No a počet platících ve Cvrčovicích? Přehrávám si v hlavě útržky filmu, na který jsem se koukal z jeviště, usmívám se a děkuji Vesmíru, že jsem u toho mohl být


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »