Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Stařeč

(Jája, 24. 6. 2015 19:04)

Ahoj Jarku, předem se moc omlouvám, že se pletu do věci, po které mi nic není. Staré české přísloví praví cosi o perlách a jistých domácích zvířátkách. Kdosi tady Tě chtěl vyprovokovat a vytočit a evidentně se mu to Spovedlo a tím pádem jsme my, lačnící po dojmech a zážitcích z obou vystoupení přišli trošku zkrátka. Šlo by s tím něco udělat? Na fotkách ze Starče jste vypadali velice spokojeně, takže jste se asi rozehřáli. Při našem tancování tam kdosi vtipně poznamenal, že parket je vyhřívaný, že je tam podlahové topení, protože při tanci nám bylo fakt horko. Evidentně bylo vyhřívané i pódium, protože zmrzle nevypadáte ani jeden.

Re: Stařeč

(Pták, 25. 6. 2015 12:23)

Ahoj Jájinko, vůbec nevím o jaké provokaci hovoříš? Pochopitelně se musí počítat s tím, zvedají-li se emoce a co jich v Krumlově bylo a díky za ně, že někomu vyklouzne nějaká nedůležitá hloupost.
Ale popořádku; nevím, proč Baboši nepsali o Starči, ale já byl celý týden na cestách, brzo ráno jsem vyjel a pozdě večer vrátil. Budu tedy psát pouze o svých pocitech.
STAŘEČ JE PRO MĚ SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST. Spolu s Old Arcus jsme v roce 2011 jako hosté zde účinkovali poprvé. Celý den a noc pršelo, přesto se přišlo podívat okolo dvou tisícovek diváků. Líbila se mi úroveň a pohoda účinkujících kapel i bezvadné obecenstvo. V letech 2012 a 2013 výrazně lepší počasí a ještě víc spokojených návštěvníků. Potom jsem měl pauzu a byl jsem srozuměný s tím, že Stařeč již neuvidím. Jenže jsme byli letos s Babylonem pořadateli osloveni, zda bychom přijeli. Co dodat? Pro mě to byla obrovská čest a moc jsem se těšil.
Trošku se to všechno zamíchalo s nabídkou vystupovat ve stejný den na čtyřicetinách Arcusů a jsem opravdu rád za svoji účast i v Mor. Krumlově. Jak na mě působila Stařeč a jak Mor. Krumlov? Ve Starči jsem vstupoval do známého prostředí, ale přesto jsem si moc vážil přivítání s muzikanty ostatních kapel, s dokonalými pořadateli a senzačními diváky.
A co Moravský Krumlov? Odjel jsem ze Starče po odzpívání prvního bloku písniček a sunul jsem se za Arcusi. Byl jsem neuvěřitelně nervozní a nejistý zda přijíždím vítán, či naopak. Moje nervozita se stupňovala s minutami, které zbývaly do vystoupení. Když jsem vstoupil na jeviště, viděl a slyšel tu masu natěšených diváků, myslel jsem si, že to nedám. Začalo se hrát a já zažil něco o čem se mně bude zdát a na co budu vzpomínat až do úplného svého konce. To co bylo vidět z jeviště mi připadalo jako ve filmu, do kterého jsem byl omylem zavlečen. Třásl jsem se jako ratlík, zpíval zmatený jako ve snách, užíval si kapelu Old Arcus, která byla skvělá jako vždy A VÁS, DIVÁCI A PŘÁTELÉ! NA VEČER, KTERÝ JSTE VYTVOŘILI NEZAPOMENU NIKDY!
Když píši tyto řádky, je důležité poděkovat mé manželce Pavlince za její trpělivost, kdy několik desítek let smutně přehlížela moji častou domácí absenci, našemu synu Martinovi, který si tátu neužil tak jak by měl.
Nesmím zapomenout na Luboše Čtveráčka, kdy bez jeho domlouvání bych tyto řádky nenapsal.....
Milí příznivci, mám Vás rád.....

Re: Re: Stařeč

(Standa, 25. 6. 2015 20:29)

Jarku, my Tě máme taky rádi a napsal jsi to od srdce moc pěkně.

Re: Re: Re: Stařeč

(Jája, 26. 6. 2015 9:21)

Jasně Stando, máme ho rádi a všechny kluky babylonský a vy dva s Milanem jste to napsali moc pěkně a zasloužíte pochvalu. Jarku, to víš, měla jsem o Tebe strach. Vím, že jsi křehká nádoba, nedávno jsi dojetím proplakal kvůli mému příspěvku celou sobotu, seš plnej dojmů a emocí, tak nemůžu vědět, jestli ses nervově nezhroutil. Taky pořád všude píšeš, že seš starej, ale to je nesmysl, protože to, co vy, kluci, zvládáte, by žádnej starej nezvládl, máte energie na rozdávání a spousta lidí
si asi ani neumí představit, co všechno musíte absolvovat a podstoupit, abyste nás pak po večerech mohli tak královsky bavit. Vy jste totiž úplně stejně bezvadní jako kdysi a člověk z vás má pocit, že to máte tak zmáknutý, že pro to nemusíte nic moc dělat. My moooc oceňujeme, že vám za tu práci stojíme, moc oceňujeme, že s váma můžem zapomenout na to špatný, co je okolo. A kafrový mazání na kolena, záda a další části těla přichází na pořad dne až v neděli, protože v sobotu večer je nám všem dvacet a míň. Takže znovu, velký dík za všechno a moc zdravím Pavlínku i Zdeňku.

Re: Re: Re: Re: Stařeč

(Pták, 26. 6. 2015 10:48)

Jáji, máš vidět sobotního hrdinu, jak si v neděli líže rány, nemůže mluvit a bolí ho všechny původní zbylé klouby. Ale v podstatě je to tak jak píšeš. Ten hrdina v neděli sice bolestí vyje jako šakal, ale v sobotu už opět pevně stojí.....

Re: Re: Re: Re: Re: Stařeč

(Jája, 26. 6. 2015 16:38)

Chlapče, víš jak je to ve filmu Vesničko má středisková. "Kolikrát nemůžu ani vsát!" "Ale vstaneš?" "No nakonec jo, páč musím." "No tak si nestěžuj, sou lidi, co nevstanou". Je to těžký, ale musíme to tak brat. Budiž nám útěchou, že jsme na tom všichni podobně a musíme děkovat, že to není horší. A že máme šanci na těch zábavách vracet čas. Je to omlazující kůra za pár peněz.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stařeč

(Mirka B, 26. 6. 2015 23:12)

Jájo a Jarku,
vidím jak vy dva si píšete hezky do noty.Já bych to lépe nenapsala a nevyjádřila.Já ani nemusím nic psát.Jája to vždycky napíše a vyjádří i za mě.Jako by to byla i moje slova. Fakt redaktorka nebo načisto spisovatelka.
Prostě Stařeč byla perfektní!!! Výborná organizace, super skupiny,pohodička s Babošama i když část se musela vzdálit,ale přesto jsme si to všechno užívali i když to kazilo někdy počasí,které se ale nakonec přeci jenom umoudřilo.
Prostě když máte Babylony pod kůží a máte je rádi tak není co řešit!!!
Kluci moc děkujeme za skvělý večer a jsme moc rádi,že zase jste i když léta jsou tu ale s Vámi si je vůbec nepřipouštíme!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stařeč

(Pták, 27. 6. 2015 11:31)

Mirečko, není účel psát s Jájou stejně a ani to neděláte. Na těchto stránkách se dělíme o radost, že jsme, že se potkáváme a společně radujeme. A je to tak upřimné, jako nikdy před tím. Píšeš výborně a všichni se z Tvých písmenek těšíme....
Máš pravdu, Stařeč byla skvělá....

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stařeč

(Pták, 27. 6. 2015 11:34)

No Jáji? Úplně jsem se orosil, že mě posíláš do Pelhřimova!!!!! ...... chi chi chi

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stařeč

(Pták, 27. 6. 2015 11:40)

Chtěl jsem vtipně odpovědět a písmenka mně odletěla úplně dolů. Překopíruji si je sem k Jáji, ale bude to chtít přijít s novou myšlenkou a začít nevého hada.

No Jáji? Úplně jsem se orosil, že mě posíláš do Pelhřimova!!!!! ...... chi chi chi

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stařeč

(Mirka B, 28. 6. 2015 23:20)

Jájo a Stando,vy dva se taky krásně doplnujete.Já nestačím zírat! Co zkrátka Jája vyplodí tak to stojí za to.
Tak ta kniha,ta by byla fakt dobrá! Jenomže Jájo.když by teoreticky vyšla,tak kdy by potom Baboši hráli? No,když by si všichni fanoušci tu knihu koupily a pak celej sál by si ju chtěl nechat podepsat od každýho muzikanta,tak to by ani do rána přece všem podepsat nestihli!
Většinou hrají na zábavách do 02 h a než by to naše pětice všem zpodepisovala tak by bylo poledne. A nebo potom by musela být autogramiáda ale kdy, když hrají 1x měsíčně a my raději chceme aby hráli než aby podepisovali.
Takže,Jájo,nápad je to ale super!!!
A už to opravdu chce novýho hada.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stařeč

(Jája., 29. 6. 2015 9:20)

Seš dobrá, hned's poznala, že by to byl absolutní trhák.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stařeč

(Jája., 28. 6. 2015 8:06)

No, ještě nemůžu začít nového hada, když musím reagovat. Přece si nemyslíš, že bych Tě posílala do Pelhřimova, když vás tady furt přesvědčuju, jací jste mlaďoši. Navíc v Pelhřimově žádné krematorium nemají. Jedno si tam postavili, ale shořelo jim, tak tam mají pamětní desku. Když jsem si to vygooglila, tak jsem se od srdce zasmála. Krásná recese. Utvrdilo mě to v tom, jak jsme jako národ úžasně vynalézaví v dotahování hovadin do krásných absurdních detailů. Je třeba myslet optimisticky. Jak je vidět na Mirčině fotce, potkávají nás nejen neduhy, ale i duhy. A ve Starči byly jednu chvíli dokonce dvě. A jak Mirka píše, že su načisto spisovatelka, tak už jsem náhodou začala psát o Babylonech knihu. Bude to patřit do vážné literatury, ale podrobnosti ještě nemám ujasněny. :-) :-) :-) Zdravím všechny, kdo se těší do Višňového, i ty ostatní.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stařeč

(Standa, 28. 6. 2015 10:14)

Jájo,zřejmě kniha o Babylonech určitě půjde na odbyt,objednávám si u Tebe jeden výtisk.Mirka má o té spisovatelce pravdu,Tvoje písmenka se čtou moc pěkně.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stařeč

(Jája, 28. 6. 2015 13:55)

Jasně Stando, jsme domluvení. Akorát budeš muset vydržet. Mám teprve první kapitolu: "Konečně přišla na místo. Hrdlo se jí sevřelo úzkostí. Už tak dlouho nebyla mezi lidmi. Pomalu vešla do sálu. Tolik známých i neznámých tváří. Opatrně si sedla na jednu z posledních židlí. Slyšela hlasitý tlukot svého srdce. Konečně začali hrát! Věděla, že opět našla smysl svého života. Byli to opravdu oni - BABYLONI!!! " Jistě chápeš, že dál už psát nemůžu, někdo by mě mohl literárně vykrást. Hned jak to vyjde dám vědět.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stařeč

(Standa, 28. 6. 2015 18:53)

Jáji, kam na to chodíš? smekám a hluboce se ukláním před Tvojí literární dispozicí,jen tak dále!Had pokračuje.....

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stařeč

(Jája, 28. 6. 2015 21:49)

Jo, na takový blbosti su já kadet. Červená knihovna hadr. Díky za pochvalu.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stařeč

(Jája, 28. 6. 2015 14:24)

Had začal sám.

fotky

(linda, 26. 6. 2015 14:11)

ahojky fotečky ještě nejsou?

Re: fotky

(Zdeňka - web , 26. 6. 2015 17:19)

Lindo, fotečky jsou ve fotoalbu. Ve složce Stařeč. :-)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62

následující »