Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Choroby nechodí po horách,ale po lidech.

(Jája, 4. 9. 2015 19:42)

Jo a když bude situace kritická, tak zase zavedete odpolední čaje, tak jak to bývalo dřív (sakra, marně vzpomínám, jestli jsem tam někdy někoho viděla s čajem). Já klidně ve tři švihnu na poli s motykou, vykašlu se na brambory nebo na řepu a vyrazím do víru tance. Řešení se najde vždycky.

...jak to vidím a slyším...

(Jaromír 2, 29. 8. 2015 16:55)

Ahojte Babošky a Babošáci,
po delší odmlce se osměluji a napíšu pár řádek, můžu ?
Cvrčovice byly moje pátá "štace", neboli "kšeft" s Babylonem, tak mě prosím dovolte malé ohlédnutí...
Začínal jsem o obrovskou trémou,sevřeným žaludkem a bušícím srdcem (což mám teda před každým mým vystoupením před publikem), ale hlavně s velkým otazníkem - jak to dopadne,jak mě přijme kapela a hlavně VY - publikum..., nikdy bych nevěřil, že může být na těchto akcích taková perfektní atmosféra a soulad mezi publikem a muzikanty.Neznám ještě úplně perfektně celý repertoár Babylonu (proto se taky snažím procpat nový písničky, který se naučím s předstihem :-)) ),ale díky Vám všem, co vytváříte tak nejenom pro mne úžasnou atmosféru, se cítím čím dál tím lépe na pódiu i mimo něj...,chtěl bych Vám a kapele poděkovat za tyto všechno, jsou to pro mne chvíle absolutního hudebního štěstí a budu se snažit ze všech mých zbývajících sil, aby to bylo ještě lepší.
Když Vás totiž vidím "na place" s rukama nad hlavou, nedá mě to a (pokud to charakter skladby dovolí) a musím za Váma...,s kapelou jsem dohodnutý, že pokud to přesáhne určitou míru, seberou mě vysílačku, budu pak uvázán na kabelu od kytary a bude po ptákovi..., ježišmarjá, to néééé, po Ptákovi nesmí být nikdy !!! Tedy ani po ostatních, kde bych takový pohodový muzikanty našel..., takže se strašně moc těším do Blučiny, jak si to skvěle užijeme. Zpočátku jsem záviděl kolegům z kapely, že mají všude svoje známý a kamarády, se kterými se srdečně zdraví a vítají, já už pár z Vás taky znám a doufám, že ještě pár poznám...,proto VŠICHNI HURÁ DO BLUČINY !!!!!

Re: ...jak to vidím a slyším...

(Pták, 30. 8. 2015 13:18)

Jáji, vždy je co dodat!!! Třeba to, že Jarek bezva naskočil do rozjetého vlaku a umí parádně přikládat pod kotel. Trošku odsunul Zdeňčiny údaje s návštěvností stránek, ale nám to neva, protože víme jak je šupnout opět do čela..... ony totiž stojí za to.
Teď se kocháme Jarkem, který velmi příjemně překvapil. Ona každá lidská činnost prozrazuje STAV MYSLI. Mysl Tě žene kupředu nebo na gauč, Tvoje mysl způsobuje jestli v přátelích stále nacházíš nějaké krásné novinky a nebo již na ně nemáš náladu. Stréc by řekl nemudruj a nekaž lidem neděli. Má pravdu a proto říkám:
Všechny starší vzpomínky,
jsou jak z mozaiky kamínky.
Dnes nové berem do rukou
ať za pár let nám pomohou,
vzpomínat a říkat všem,
jak bylo fajn být Babošem.

Pochopení, prozření

(Jája, 30. 8. 2015 12:32)

Tak já už se nedivím, že sem zavítá tolik lidí a nenapíšou ani čárku. Člověk má pocit, že není vůbec co dodat. Vše je řečeno a jak krásně. Ale já si to stejně neodpustím a brzo sem zase něco dopíšu. Jak jinak.

Malé info o těchto stránkách :-)

(Zdeňka - web , 28. 8. 2015 14:01)

Přátelé,
tak mě dnes napadlo dát dohromady malou statistiku o návštěvnosti, příspěvcích a fotkách, zveřejněných na našich stránkách, od jejich vzniku.

Stránky běží již 513 dní.
Za tuto dobu zde bylo zveřejněno 2036 fotografií.
Ve vzkazníku máme 658 příspěvků.
A celkový počet všech návštěv je 26 567, což je průměrně 51 návštěv za den....
No, když ty čísla takto vidim, ani se mi tomu nechce věřit...
Co dodat?..... Moc, moc Vám všem děkujeme, jste prostě úžasní!!!!!!!!!!!!! <3

Re: Malé info o těchto stránkách :-)

(Pták, 29. 8. 2015 15:16)

......musím souhlasit se Zdeňkou. Všechny Vaše hlasy totiž neznamenají, že jsme dobrá kapela, ale řízením osudu jsme dostali nádherné kamarády a fandy, kteří se chtějí bavit a ke svému skotačení si vybrali nás.... Tak ať nám to společně ještě "pár" dní vydrží......
BABOŠI VÁM MOC DĚKUJÍ A MAJÍ NA VÁS CHUŤ
NEJLÉPE ZA TÝDEN V BLUČINĚ

Navigace

(Pavla, 26. 8. 2015 14:22)

Jáji a to ještě není vše. Jsou tam fotky z Višňového od Mirky .

Re: Navigace

(Jája, 26. 8. 2015 16:52)

Pavli, díky, k tomu už jsem se taky propracovala a to už se nemůžu vymlouvat ani na to slunko. Já jsem pak šmejdila a čenichala a našla.

Navigace

(Jája, 26. 8. 2015 11:02)

Ahoj, píšu pro ty , kteří jsou na tom podobně jako já a nenapadlo je kliknout ve fotogalerii na fotku, kde je Mirka a Standa, vedle fotek od Pavlínky. Je tam schováno dalších 28 fotek.

Dotaz

(Jája, 24. 8. 2015 17:53)

Prosím, prosím, mohla bych se zeptat, jak se jmenuje ta písnička, co má refrén: "Ná ná ná na" a myslím, že je to Prodavač něčeho. Moc děkuji. Krásná práce ten počet platících, co?

Re: Dotaz

(Pták, 24. 8. 2015 18:31)

Jáji, písnička se jmenuje Prodavač peří, o kterém se v písničce zpívá. No a počet platících ve Cvrčovicích? Přehrávám si v hlavě útržky filmu, na který jsem se koukal z jeviště, usmívám se a děkuji Vesmíru, že jsem u toho mohl být

Re: Re: Dotaz

(Jája, 24. 8. 2015 18:39)

A to nás děkuje strááášně moc. Díky za odpověď. Furt si ju zpívám. Má dobře zapamatovatelnej refrén a je krásná.

Cvrčovice

(Jája, 23. 8. 2015 10:03)

Ahoj všichni, tak jsem chtěla být po čtyřech hodinách spánku stručná a pochválit Baboše za výkon a výdrž, ale nevím, jestli to není nějaký divný.
Po pravdě jsem dost pochybovala, že budu schopná se vůbec zábavy zúčastnit. Měla jsem náročný týden a taky jsem měla strach, jestli po celodenním výletě úplně neodpadnu, ale všechno dobře dopadlo.
Takže, co dodat, opět všechno super, písničky úžasný, včetně písničkových "překvápek", počasí bezvadný, lidí jak maku, což obnáší minimálně 330 platících (to byla má poslední informace), no prostě se to všechno povedlo! A byl taky bonus a hrálo se do tří. Kluci, děkujem za to, co pro nás děláte. Musí to být náročný se to všechno naučit a nazkoušet. A přitom to vypadá, jako byste přestali hrát před měsícem a všechno si jenom trošku zopákli. Je dobrý, že teď nemusíme dlouho strádat, Blučina je na dosah a máme natrénováno.

Re: Cvrčovice

(Pták, 23. 8. 2015 16:44)

Celý večer byl skvělý díky Vám, našim příznivcům. Škoda, že jste se nemohli vidět jako my Vás z pódia. Doslova jako před třiceti lety.....
Když jsme končili, tak vše vypadalo, že jsme v poho, ale hned jak jste odešli, tak jsme lezli málem po čtyřech totálním vyčerpáním...... ale neva..... stálo to za to.
V BLUČINĚ, V SOBOTU 5.9., SI TO RÁDI ZOPAKUJEME!
MOC VÁM ZA VŠE DĚKUJEME!!!!

Re: Re: Cvrčovice

(Jája, 23. 8. 2015 18:19)

Je to pravda, spousta dobře se bavících lidí. Navrhuji příště další soutěž a odměnou by mohl být třeba pětiminutový pobyt na pódiu, ať teda vidíme ten pohled taky. Myslím, že to fakt musí stát za to. Rekord jsme evidentně překonali. Ví se, kolik bylo platících?
Taky se dneska ploužím po baráku jak bílá paní, byl to záhul tancovat tolik hodin, ale je to bezva mít tu možnost, ještě v dobré společnosti a při našich milovaných písničkách. Navíc, jak všichni víme, pohyb je zdravý a ve zdravém těle zdravý duch!

Re: Cvrčovice

(Petr, 23. 8. 2015 20:39)

Pánové, klobouk dolů....... Včerejší zábava ve Cvrčovicích se opravdu povedla. Návštěva 390 platících byla neuvěřitelná. Doufám, že se k nám ještě někdy podíváte. Jste supééééééér !!!!!

Zábava ve Cvrčovicích.

(Mirka B, 23. 8. 2015 18:02)

Vážení,tak Babyloni opět nezklamali! Byla to vynikající zábava.Je to až neuvěřitelné co s Baboši prožíváme.Opět nasadili latˇku hodně vysoko,nebotˇ vzkřísili dvě staronové písničky a úžasně je zahráli.Zábava se vydařila i kvůli krásnému prostředí za cvrčovickou hospodou U Vavříků kde je prostor na tancování.Nikdy bych nevěřila,že v hospodě může být tak útulno! Počasí nám přálo,bezvadná atmosféra a Baboši nám hráli až do tří hodin do rána. Pro nás, zdá se, je to málo.My bychom křepčili snad ještě déle protože se nikomu totiž z placu moc nechtělo ale musíme na ně brát trochu ohled. Nemyslíte? Musí to být pro ně pořádný zápřah. Baboši,my Vás milujem!!! Jste skvělí,úžasní,perfektní i po těch třiceti letech.Moc děkujeme!!!

Pochvala? Určitě....

(Pták, 19. 8. 2015 18:59)

ale nejen za zkrácení hada. Pochopitelně za všechno co píšeš. V podstatě trochu odpovídám i Petře. Zdeňčiny stránky nejsou nijak zabezpečeny a účelem je, aby každý kdo cítí chuť si pokecat, tak napsal co má na srdíčku. Zdeňka mě opraví, ale odhaduji, že za týden je na těchto stránkách okolo 500. návštěv. Zdůrazňuji návštěv, nikoli pisatelů. Myslím, že snad ani Petra nepředpokládá, že Jája s Ptákem toto číslo naplňuje. Prostě jde sem ten, koho baví se koukat co se na stránkách děje. Tyto stránky mají i tu úžasnou výhodu, že jejich návštěva není povinná a komu se nelíbí, sem nemusí.
Co mě se týká, tak já si stránek užívám a jsem za ně vděčný. Ony nám totiž daly zpět všechny tváře a příběhy, které jsme dříve znaly a prožívaly. Je to úžasné se koukat ve fotoalbu na kamarády, které jsme již nikdy nemuseli potkat.
Baví mě to sem chodit, číst si a odepisovat....
ZA CHVÍLI SI TO VE CVRČOVICÍCH DOPOVÍDÁME!!!
22.8. VE 20 HOD. za HOSPODOU

Re: Pochvala? Určitě....

(Jája, 23. 8. 2015 17:57)

Díky moc, napsals to moc hezky a je to svatá pravda.

Cvrčovice:

(Standa, 23. 8. 2015 9:29)

Tak jsme se konečně dočkali:další vydařená akce,kde Baboši předvedli úžasný výkon a těch lidiček!!co se bavili v pěkném prostředí na Cvrčovickém placu za hospodou.A to milé setkání s ještě milými kamarády-no super.Baboši dík za staronové skladby,které Jája s Mirkou, Vám předali,abyste je mohli zase hrát.Jo a už se těšíme do Blučiny,eště že to je za čtrnáct dní,kdo má tak dlouho čekat??!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62

následující »