Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Setkání s fanoušky

(Mirka B.(žabč. spolek), 13. 10. 2015 20:29)

Vážení,tak kdo nebyl na pátečním setkání Babylonů s fanoušky na Klondajku o hodně přišel! Jarku,to,že jste přijeli o trochu později jste nám plně vynahradili tím Vaším překvapením! To jsme teda nečekali! Byla tam skvělá atmosféra s báječnýma lidičkama se kterýma se potkáváme na Vašich zábavách a samozřejmě Vy Baboši a Vaše drahé polovičky.Na tlačence jsme si všichni moc pochutnali,dost se fakt mluvilo i pilo a hodně jsme se nasmáli až jsme se za břicha popadali. Končili jsme jak jinak než zpěvem a tancem v jednu hodinu ranní. Baboši jste skvělí a patří Vám velký dík!

A přece se mluví...

(vecernice, 10. 10. 2015 21:44)

Zdravím všechny příznivce zdravého cholesterolu,ještě zdravější nálady a zároven' fandy Babošů.Ačkoliv jsem se včera nádherně,ale nuceně musela zdejchnout tzv.po anglicku-chci vám všem poděkovat za příjemnou sešlost na Klondike a těšíme sa na vás zase příště!

Klondajk 9.10.

(Standa, 10. 10. 2015 13:57)

Tak máme za sebou pěkné posezení s Babylony a milými babylon´áky,bylo to super, po delší pauze jsme se mohli setkat, poklábosit a zaspívat naše rockové hity,abychom se připravili na další setkání ve Smolíně.
Už se na Vás Baboši těšíme.Jo a u jídla se mluvilo a hodně!

Děcka, to byla pecka

(Jája, 10. 10. 2015 13:47)

Zdravím včerejší účastníky úžasné sešlosti i ty ostatní, kteří si to nechali ujít. Byla jsem hodně zvědavá, jak bude večer probíhat. Jestli se nás sejde 50, nebo jen 5. Myslím, že všechno klaplo úžasně. Tláča byla výborná, zábava perfektní, krásně jsme si zabékali a stmelili kolektiv. Jeden fakt čučí, jakým směrem se to všechno řítí a melu pořád dokola, že by nás to nikdy nenapadlo, že se takhle krásně znovu najdeme a potkáme.
My, slabší jedinci jsme to "zapíchli" už o půl jedenácté, zábava byla v plném proudu a zpívalo se jako o život. Někdo určitě doplní, kdy a jak se končilo. Teď už se všichni těšíme na to, až hodíme taneček ve Smolíně. A opět zvolávám: "To je tááááááááák hezký!"

Prosba

(Jája, 8. 10. 2015 17:57)

Ahoj děcka, moc a moc prosím o to, aby se novinky s facebooku dostaly zavčas i na tyto stránky. Prý je změna, prý padly Pohořelice a v plánu je Smolín o týden dřív. Moc se přimlouvám o aktuální informace i na těchto stránkách. Já se fakt na facebook nedostanu, dokonce ani z těchto stránek, tablet mě opustil a jsem odkázaná jen na tento vzkazník. A myslím, že nejen já. Zítra se zúčastním, tak budu v obraze, ale co ti druzí?

Re: Prosba

(Zdeňka - web, 8. 10. 2015 21:40)

Ahoj Jájo,
všechny informace jsou od úterý zde na stránkách. Na Úvodní stránce i v sekci Akce :)

Re: Re: Prosba

(Jája, 9. 10. 2015 2:01)

Á, hurá, díky za navigaci.

Re: Re: Re: Prosba

(Pták, 9. 10. 2015 10:19)

..... je dobře, že se staráte o termíny společných večerů s Babylony a moc za vše děkujeme....
Jáji, pokud vím, říjnový termín, 24.10., se neměnil. Pouze místo a i to se hledalo v blízkosti původně ohlášeného, proto Smolín. Dnešní večer tedy nebude pouze o tlačence, pivu, rumíku, ale i částečně pracovní. Dnes proběhne historicky první společný sedánek, na kterém si budeme povídat jak účinněji předávat informace, jak ještě lépe a radostněji se bavit. Pochopitelně nemohou chybět společná fota pod pamětní deskou.
Soutěžní otázka; MYSLÍTE ŽE BABOŠI DNES PŘIJDOU S NĚJAKÝM PŘEKVAPENÍM?

U JÍDLA SE NEMLUVÍ?

(Pták, 8. 10. 2015 11:40)

Než se dostanu k odpovědi na tuto otázku popíši dříve zmíněný den 12.11. v Livingstonu.
Poloha pro mimobrněnské je výborná, protože jeden vchod je z Nám. Svobody pasáží Domu pánů z Lipé a druhý vchod z Dominikánského nám. 5, opět pasáží z vrchu od nové radnice. Klub je tedy v pasáži, otevírá se v 19 hod. a produkce začíná v 19,30 hod. Je to normální tancovačka s delšími sadami v útulném, spoře osvětleném, doupátku. Všechny písničky, které máte rádi pochopitelně v Livingstonu uslyšíte. K nádraží na spoje coby kamenem dohodil. Mirku, doufám, že přijdeš, aby jsi se na vlastní oči přesvědčil, že Babylon se hodí do každého prostředí. Stojí za tím letitá průprava na Klondajku.
U JÍDLA SE NEMLUVÍ?
Když jsem byl malý, rodiče mně u jídla vždy zdůrazňovali, mlč, u jídla se nemluví. Ale zítra ano, dokonce to bude nutné! Budeme se cpát, pít a hlavně mluvit. Budeme si povídat a do toho s chutí mlaskat. V úterý na zkoušce, jsme si udělali menší prubu na zítřejší den. Luboš vytáhl utopence, pivo a my kecali a kecali. Tak dobře prozkoušení jsme již dlouho nebyli.
Těmito písmenky Vám chce Babylon říct, že se na Vás těšíme, volně se budeme scházet okolo 18 hod. a hlavně vzkazujeme: U JÍDLA SE MLUVÍ.....

JE BRNO PŘIPRAVENÉ NA BABYLON ????

(Pták, 2. 10. 2015 16:35)

tuto větu k zamyšlení včera na zkoušce vyřkla Zdeňka. Že neznáte souvislosti? Je to jednoduché: Babylon bude 12.11. hrát v brněnském klubu Livinkstone /dříve Moragro/. Tak a dost....... teď vás nechám si s touto myšlenkou pohrávat, třeba se jí chopí další Baboši, ale já začnu z jiného soudku.
Nebudu rozebírat radost ze společného poznávání se a těšení na sebe. To jsme si pověděli mnohokrát a jsme za to vděčni. Ale podívejme se kolik nám přibývá dalších společných radovánek. Po Švejkovi jste Vy rozhodli, že chcete další sešlost, ale blíž k Vám, protože je mnoho kamarádů, kteří si chtějí jen tak posedět a popovídat. Proto říjnové posezení na Klondajku. Kdo by to minulý rok řekl, že spolu budeme chodit na pokec ??!! Pochopitelně v říjnu ještě zahrajeme. Do toho v listopadu Livinkstone a televizní natáčení přímo v srdci působení Babylonu. V prosinci se na Vás na Klondajku budou těšit andělé s krotkými čerticemi.
No, vraťme se k položené otázce, kterou budeme dále rozvíjet a navzájem si budeme předávat informace a svoje pocity.
JE VŮBEC BRNO PŘIPRAVENÉ NA BABYLON ???????

Klondajk 9.10.

(Zdeňka - web , 29. 9. 2015 18:07)

Přátelé,
nejdříve se Vám všem chci omluvit za chaos, který zřejmě způsobuji.
Od dubna jsem bez pevného pc, tudíž téměř všechny příspěvky, které přidávám na net, jdou na Facebook přímo z mobilu. Pouze v případu vkládání fotek po akci, jezdím na net k rodičům.
Proto se také stalo to, že info o Klondajku bylo zveřejněné pouze plakátem na Fb. A tak trošku jsem doufala, že se dostane i k Vám, co Fb nemáte.
Ale slibuji, že do konce tohoto týdne to napravím a plakát dám i na tyto naše stránky.
Klondajk.
O co tedy vlastně jde?
Jde o společné povídání, popíjení pivka a pojídání tlačenky :-)... Prostě fajn večer s přáteli.
Doufám, že někdo z pánů kluků, vezme i kytaru a můžeme si všichni zazpívat.
Teď odpovím i na dotaz, který mi přišel na Fb.
Přátelé, v žádném případě nejde o zábavu, tancovačku, či šraml. Tudíž nebude ani žádné vstupné!
Jen tak, komu se bude chtít....prostě půjdeme společně v pátek na pivo :-)
/Ale čert ví, kam se to strhne, třeba si všichni i trsneme :-D /
Tak snad jsem Vám to tu trošku objasnila.
Ještě jednou upřesním:
PÁTEK 9. ŘÍJNA OD 18:00 HODIN - KLONDAJK, HRUŠOVANY / RESTOURACE U NÁDRAŽÍ /
Těším se, ahoj Z.
Re: Klondajk 9.10.

(Eva, 2. 10. 2015 16:06)

Zdeni, děkujeme za vysvětlení.

Jája, Zuzanka, Pavlinka, Honzík a já....

(Pták, 29. 9. 2015 16:07)

.....oklikou jsme se dozvěděli, že bude na Klondajku babylonská sešlost. No jo, jenže to je pro ty, kteří chodí na FB, ale my, věrni těmto stránkám víme kulový....
Může nám někdo z aktivistů říct o co se jedná?
Vaši Jája, Honzík, Pavlinka, Jarek a kořalka se Zuzankou...

Re: Jája, Zuzanka, Pavlinka, Honzík a já....

(Jája, 30. 9. 2015 12:43)

Moc bych chtěla poděkovat za včerejšek a za moc, moc příjemné a zajímavé i poučné posezení. Moc se nám to líbilo, Honzík byl nadšen. Kdyby mi to někdo řekl před 35ti lety, že mě něco takového potká, tak mu dám mokrej hadr na hlavu a budu mít o něho strach. Díky za krásné odpoledne.

Re: Re: Jája, Zuzanka, Pavlinka, Honzík a já....

(vecernice, 1. 10. 2015 21:01)

Sííííím poslušně hlásíme,že i pro nepříznivce tlačenky se najde určo něco dobrého na zub.Např.kančí gulášek,řízeček a něco dalšího.Přece vás nenecháme hladem ladem.Klondike se těší až nás opět navštívíte a vytvoříte příjemnou atmosféru,která je Babošům vlastní.No dobře no-nejen Babošům,ale všem příjemným lidičkám!

Re: Re: Re: Jája, Zuzanka, Pavlinka, Honzík a já....

(Jája, 2. 10. 2015 9:06)

No, krása, co můžem chtít víc? Dobrá společnost, dobré jídlo, myslím, že nic nechybí.

Re: Re: Re: Re: Jája, Zuzanka, Pavlinka, Honzík a já....

(Pták, 2. 10. 2015 13:43)

BEZVA.....máme potvrzeno Františkovou Večernicí, že hlady neumřeme, ale když znaveni tímto večerem nebudeme moci odjet, bude i tak o nás postaráno?????
PTÁM SE, ABYCH SI MOHL ROZVRHNOUT SÍLY...
to víte, v mém věku se už musí plánovat......

Trauma

(Pták, 24. 9. 2015 9:59)

Děkuji za přáníčka k jmeninám. Jmeniny mám rád, protože u nich nefiguruje rodné číslo. Jenže letos se poprvé musím DĚLIT!!!!!! Dříve byl jediný Jaromír na světě a já věděl, že přání patří pouze mně. Dnes mi Stréc poslal sms s přáním Jaromírovi, ale vím já, že se nespletl a fakt přeje mně?
No nic, musím se s tím nějak vypořádat a zřejmě začnu vyhlížet narozeniny, protože tak hrozné číslo má již málo kdo.
Dívky, i když se letos dělím, určitě zase musíme oba Jaromírové ocenit Vaše brzké jmeninové vstávání a za to ona dělba stojí.....
Děkuji za oba, máme Vás rádi mlask /to si vyberu/

Re: Trauma

(Jája, 24. 9. 2015 15:56)

No, když máš "tak hrozný rodný číslo", tak to si mlask určitě zasloužíš. Když Tě vidím lítat po pódiu a mezi tančícími, tak bych se zase o to Tvoje rodné číslo tak nebála. Ptáku, jak říkal moravský Venoš v básnících - "Klííííííííííííííííííííd"!.

Re: Re: Trauma

(Pták, 25. 9. 2015 15:41)

Jáji, slyšel jsem, že se v příštím týdnu setkáš s Pavlinkou na F.R.Z.u. Budu se snažit tady být a přivítat Tě tak, jako nedávno Pavla Zajíce se svojí skupinou. Stáváme se tak přímou konkurencí Klondajku ....... cha cha cha cha
Pro mlask si určitě Jáji přijdu, protože číslo mám fakt hrozný, ale abych se z toho vzpamatoval, začínám vymýšlet další ptákovinu. Protože musím zachovat služební postup zavedený od roku 1978 v Babylonech a který se vztahuje i na ptactvo, nejprve s ním seznámím vedení Babylonu a projdu-li, ohlásím se Vám. Protože máme lepší mravy než na Hradě, obálku, která mě leží stejně pevně jako vše ostatní, tak tu obálku rozlepím některý z příštích týdnů a celý zvědavý Vám přečtu její obsah. Jen nevím, jestli mě přes stránky uslyšíte.
Tož, teď to jdu nahlásit babošským mudrcům a mudrdce........


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66

následující »