Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Máš pravdu Stano,

(Pták, 27. 1. 2019 14:38)

chce to úklid na stránkách i v nás.....
Především jsem se se Strécem špatně domluvil. Stréc si v lázních dokončuje přípravu na sezonu, zatím co já se chystám na operaci kýly, kterou jsem si uhnal koncem minulého roku. 26.2. bude operace a po nějaké době ???? začne testování zbytku sil /celou dobu nezpívám/, potom zkoušení a snad na konci května, zároveň s příchodem voňavých jarních dívek, se postavíme na jeviště. Dáme do latě stránky a sami sebe.
Moc se omlouvám, prosím, ještě chvilku vydržte...
TĚŠÍME SE NA VÁS

Ahoj Babošky a Baboši

(Pták, 21. 12. 2018 17:31)

Dnešní psaní není o tom kde se společně uvidíme, ale je to takové maličké shrnutí toho, co jsme společně v tomto roce prožili a jak se společná muzikantská rodina rozrostla. Tou společnou rodinou mířím ke společnému vystupování Babylonu a Old Arcus a jejich letošnímu poslednímu vystoupení v listopadových Branišovicích. Radek a Zdeněk zde společně nafotili asi čtyři stovky fotografií, které jsem upravoval pro tyto stránky. /Jestli jste byli hodní, tak vám je Ježíšek do Vánoc sem nadělí/
Branišovický večer otevírali jako "domácí" Baboši a pod jevištěm je povzbuzovali jejich fanoušci. V polovině večera nastoupili Old Arcus se svými fanoušky a babylonští přátelé si užívali večer v druhé polovině sálu. Tuto vaši rošádu vnímám pochopitelně i na jevišti, ale na těch fotkách je to senzační. No a potom tu je třetí skupina přátel, kteří někde v pozadí sálu kašlou na rošády, žijí si vlastním životem a tancují a tancují...... a to je teprve pecka!! Představitelkou této skupiny je dívka v modrých šatech, které jsem si všiml až díky fotkám. Bravo bravo.... Našla se tam ještě jedna dívka, které bylo plno /ahoj Jituš/, ale ta ze sebe potřebovala dostat roky strávené na radnici. Pochopitelně, že všichni jsme úžasní už proto, že ve svých letech neležíme na divanu, ale chceme se bavit stejně jako před mnoha lety a naše večery si prostě užíváme ať v předu či vzadu.
Prostě byl na vás všechny krásný pohled a obě kapely vám všem děkují za celoroční přízeň. Přejeme vám krásné svátky plné pohody a klidu. Do roku 2019 si naložte zdraví, zdraví a zdraví, protože mnozí z nás už dobře vědí, jaké to je, když taková samozřejmost chybí. V děkovačce nesmíme zapomínat ani na naše sponzory. Děkujeme a děkujeme, protože jste nám pomohli s plakáty, tričky s otopem ve zkušebnách, prostě při každé akci jste s námi.
DĚKUJEME VÁM VŠEM A VĚZTE, ŽE BEZ VÁS BY NEBYLA ŽÁDNÁ KAPELA

Re: Ahoj Babošky a Baboši

(Standa, 24. 12. 2018 12:35)

Jarku je vidět,že jsme byli moc hodní a ježíšek nám nadělil pod stromeček.Děkujeme ježíškovi.
Přeji všem pohodové svátky Vánoční a v Novém roce mnoho zdraví a štěstí.Těším se na další setkání s Babylony a Old Arcusem.

Branišovice ach Branišovice.....

(Pták, 7. 11. 2018 15:17)

Pro Babylony a jejich příznivce celkem smutný večer. Stréc Miloš se chystá opět pod kudlu a Jarek Mašek změnil zaměstnání a směnování mu nedovoluje další působení v kapele. Pro samý pláč nebudeme vidět na noty. Pokud bychom neviděli i na sebe, nahmatáme se. O Stréca se nebojte, ten se vrátí, ale Jarka bude dobře si ohmatat důkladně, do památníčků napsat tel. číslo, adresu, případně rozměry. Věřím tomu, že i Jarek si přijde zahrát, když mu to čas dovolí.
V Branišovicích začínají Baboši ve 20 hod a budou vám k dispozici i během vystupování kapely Old Arcus, takže program to bude určo NÁROČNÝ.
A jako pokaždé........TĚŠÍME SE NA VÁS

Troskotovice a my

(Pták, 4. 9. 2018 18:44)

Ahoj přátelé babošského uskupení. Zopakujeme si průběh sobotního rozhodování, které bylo postaveno na slovech mistra Kemra: chčije a chčije.......
Zdeňka a pořadatel = hrát, já a pořadatel = nehrát. Pořadatel se přiklonil k názoru Zdeňky, protože je manažerkou. Myslím, že dobře udělali. Zprvu to vypadalo, že tam budeme pouze s pořadateli, ale nakonec se rozjel takový mazec, jaký umí udělat pouze naši fandové. A chci hrát JENOM v sálech bez jeviště. V Troskotovicích nebylo podium a chvilkami nebylo poznat kdo je muzikant a kdo tančící. A mohli jsme na sebe sahat a pozorně okukovat. Obzvlášť u ploužáků se děli věci až zrak a pudy přecházely. No, že text vypadával častěji než jindy? V tom fofru si toho stejně nikdo nevšímal a za mě díry dozpíval.
KDE JSME PŘÍŠTĚ?
1O 11 10 11 10 11 10 11 1O 11 10 11 10 11 10 11

10.11. JSME V BRANIŠOVICÍCH A POTOM BUDE PAUZA.... či co...

Re: Troskotovice a my

(Pták, 5. 9. 2018 14:51)

Díky za obrázky specialistům, Zdeňce, Radkovi, Milanovi a Zdeňkovi

DNEŠNÍ TROSKOTOVICE PLATÍ

(Pták, 1. 9. 2018 11:27)

Ahoj kamarádi, dnes se potkáme v Troskotovicích od 20. hod. v sále na myslivně. Pojedete-li od Vlasatic, je to 2. odbočka od OÚ vpravo.
TĚŠÍME SE

Úžasná zpráva pořadatelů z TROSKOTOVIC

(Pták, 31. 8. 2018 17:20)

ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Vítejte v Troskotovicích, dovolenkáři...

(Pták, 27. 8. 2018 16:18)

.... uteklo to, že? Můžeme se setkat v Troskotovicích již tuto sobotu, povídat si o zážitcích a dovádět. Co nového v Babylonu? Co se zábav týká, je to bída, protože se uvidíme v tomto roce naposledy 10.11.. Kde? To se dozvíte právě v Troskotovicích, no a co dál? Těžko říct, protože Stréc jde opět na omlazující zákrok a přesný návrat zpět za bicí se nedá určit.
Máme tedy na sebe, v tomto roce, pouhé dvě soboty, tak si je spolu pořádně užijme. V Troskotovicích jsou jako domácí Babylon, tudíž nastoupí jako první ve 20 hod. Okolo třiadvacáté hodiny budou na jevišti Old Arcus a chtějí Vás bavit do druhé hodiny ranní.
BABYLONI I OLD ARCUS SE NA VÁS TĚŠÍ

1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS

(Pták, 30. 7. 2018 17:50)

1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS

Krásné prázdniny a pohodovou dovču

(Pták, 17. 7. 2018 16:29)

Ahoj přátelé, ve Višňové jsme ukončili první polovinu svých čtyřicátin, rozšouráme se na odpočinkové dovolené a půjde-li vše jak má, tak prvního záři, opět s Old Arcus, se sejdeme. O místě intenzivně jednáme a v pravý čas, až bude vše upečeno, se dovíte kde se opět sejdeme.
UŽÍVEJTE SE ahóóój

Písničky, obrázky a pytle přes hlavu

(Pták, 27. 6. 2018 9:32)

Konečně opět AHÓÓJ
Po dlouhé době opět mám důvod Vás pozvat na hudební sešlost do Blučiny na tuto sobotu. Určitě tušíte jak moc se, spolu s Babylony, těším postavit se na jeviště, koukat na Vás, užívat si Vás a celý večer škemrat Vesmír, aby to nikdy neskončilo.
V Blučině budou ve 20 hod. jako první vystupovat Baboši a od 23 hod. Old Arcus. Pochopitelně obě partičky silně natěšené. A pozor!!! HRAJE SE NA MYSLIVNĚ.
Až potud se vše jeví jako pěkné, zalité sluníčkem. Nikdy bych ale netušil, že se budou řešit takové pitomosti, jestli se můžeme fotit a z obrázků se potom společně těšit na různých sítích. Je mně už moc roků a tyto vzpomínky si nechci nechat ujít. Proto Vám sděluji, že na Babylonech se fotíme a kdo nechce, ať si dá pytel přes hlavu. Vždy jsme respektovali přání jednotlivců nebýt na našich stránkách a tak to bude opět, ale proč se navzájem nefotit když nás to těší, nechápu.
TĚŠÍME SE NA VÁS

Čarodky

(Jája, 1. 5. 2018 13:25)

Děcka, jdu hledat třešeň, pod kterou bych se mohla s mou drahou polovičkou políbit, vzhledem k věku nám to bude trošku trvat. Proto určitě pochopíte, že nemůžu hned napsat, co bylo včera, ale propracuju se. Myslím, že stejně kvůli líbání nebudete mít čas číst. Navíc plním záslužnou činnost. Kdo na to zapomněl, může doma překvapit.

Re: Čarodky

(Pták, 6. 5. 2018 12:58)

Jáji, jde to i bez třešní! Hlavně se u toho konání neunav..

Čarodky

(Jája, 3. 5. 2018 9:02)

Ahoj všichni, jala jsem se vypisovat hlavičku a do políčka Jméno jsem napsala "Čarodějnice", takže jsem se hned po ránu dotkla sama sebe. To naštve. V Židlochovicích to bylo moc fajn, Baboši opět krásně hráli a zpívali, a navíc nám po dvou letech konečně vyšlo i počasí. Sice se trochu ochladilo, ale nám tancujícím bylo velmi dobře. Oheň hořel, buřty se opékaly a plný parket nás, dříve narozených (fuj), sledovali s lehkým úsměvem ti mladší. Tak jsem jim v duchu popřála, aby jednou dokázali, tak jako my, zvednout sedinku (což je čím dál těžší) a jít se takhle perfektně bavit, zabékat si a vidět se s těmi, které máme rádi.

Narozeniny

(Jája, 28. 4. 2018 12:26)

Milý Strécu, my Ti přejem ať se Ti vše podaří, hodně zdraví, hodně štěstí, co nejmíň cest k lékaři. Děkujem Ti, že seš s náma a za spoustu radosti, my Tě máme všichni rádi, neb jsi dobrák od kosti. Končí naše krátké přání, ať jsi dlouho naživu a ať je Ti vždycky dobře po rumu i po pivu.

Čarování s čarodějnicemi..

(Pták, 28. 4. 2018 11:36)

zdravím všechny včetně stálé dopisovatelky Jáji. Asi před třemi měsíci mě oslovil velký fanda Babošů Olda Neumann a ptá se .... nechceš Rybáře?... a ty ho máš?.. jasně a na LP Meteor lásky ho zpívá i velká pěvice Špinarová.... Věděl jsem, že text mám a jeden z největších hitů Babylonu je díky Oldovi opět na světě.
Jáji, obrázky na stránkách vyhlížím stejně jako Ty, protože na FB nechodím. Dostalo se mi od Zdeňky ujištění, že do Čarodek obrázky z Branišek budou.
No a když jsem tak rozepsaný, tak Vás zvu dnes večer do nočního klubu Maxim v Mor. Krumlovu, kde si zazpívám s Old Arcus. Atmosféra je tam stejná jako před pětatřiceti lety, včetně kouření cigaret.
Mějte se moc pěkně a těším se na Vás....

Branišovice

(Jája, 25. 4. 2018 14:45)

Píšu znovu, už víc v klidu. Jak mi bylo správně připomenuto - těm, co se do Branišovic nedostali jsem ani neprozradila, jaké že bylo to úžasné tajemství. Byli jsme opět velice potěšeni, protože to byla písnička "A ryby neberou". Já osobně si moc vážím toho, že se kvůli nám kluci do toho pustíte a nacvičíte něco, co jste tak dlouho nehráli, abyste nám udělali radost. A pochopitelně čekám, kdopak ji někde prstíčkem vyšťáral, když se tak dlouho někde schovávala? A byť jsme se snažili ji objevit, tak nebyla. Jakpak se jmenuje originál? A co tak šoupnout na stránky do textů i textík, ať si můžem notovat i něco jiného, než refrén. Ach jo, nostalgie každým coulem. Trochu smutná, ale krásná. A už se těšíme, co nám vyčarujete na čarodějnice. Ale vy nemusíte čarovat, vám stačí zahrát a zazpívat a kouzlo je na světě.

Branišovice

(Jája, 23. 4. 2018 13:25)

Na fejsbuku fotek mraky, na stránkách nic, my chcem taky :) :) :) !

Branišovice

(Jája, 16. 4. 2018 19:40)

Ahoj všichni, byla jsem, viděla jsem, trsala jsem, ale psát budu mít čas až zítra. Napíšu!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62

následující »