Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Narozeniny

(Jája, 22. 1. 2021 13:28)

Milý Jarku, k Tvým narozeninám všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky, Božího požehnání, klidu a pohody Ti ze srdce přejeme my všichni z Jihu. Milý Ptáčku jarabáčku, tím bych mohla skončit, ale bylo by to málo. Jenže ono je všechno málo. Čeština je krásná a malebná řeč, ale někdy slova nestačí. Takže to, co jsem Ti za všechny přála si, prosím, vynásob mnohokrát!

Omyl?

(Jája, 8. 1. 2021 13:54)

Tak se teď dívám, že jsem možná špatně pochopila Stanovu poslední zprávu. Četla jsem to jako Novoroční přání, ale je tam Novoroční PRANÍ. Tak možná to měla být poslední výzva, kdo mu konečně vypere. Omlouvám se, ale k tomu se nehlásím.

Novoroční praní

(Stan, 4. 1. 2021 21:29)

Poslední výzva

Re: Novoroční praní

(Jája, 6. 1. 2021 15:33)

Ahoj všichni, su ostuda, že ani nic nepíšu, ale su tak nějak vyšťavená, bez nálady a bez energie. Ale, když jsem si přečetla, že je to poslední výzva : - ), tak jsem se lekla a vím, že musím! Abych pravdu řekla, vím moc dobře, proč se mi do toho nechce, emoce která převládá je dojetí. Loňský Rajhrad, to byla prvotřídní pecka a ještě teď cítím tu úžasnou energii z celé zábavy. Pak se to všechno trošku potentočkovalo, ale naštěstí přišla Blučina. Krásné setkání naší party, krásné setkání s muzikanty a milovanými písničkami, úžasné pohlazení po duši a osvěžující sprcha. Taky to vypadalo jako příslib, že bude líp. A vidíte, už se vezu, Stano mi věřil, že tu dokážu zvednout náladu a ono mi to moc nejde. Ale napíšu, kdo mi v poslední době zvednul náladu. Beruška - Vraťa je už několik měsíců po operaci, bebinko na noze se hojí (nechci zlehčovat), a když mě informoval o zdravotním stavu, tak napsal: "Brzy na Babylonech protancujem troje střevíce." Pobavil mě i komentář Mari Paulíčka, jak bude na starý kolena chodit na Baboše. Tomu se říká optimismus a měla bych si brát příklad. Vzpomínat teď nemůžu, protože mě to neskutečně dojímá, jen napíšu, že všeho, co jsem s vámi všemi prožila, si nesmírně vážím. Takže dofňukám, dokňučím a popřeju nám všem hooooooooodně zdraví, lásky, štěstí, klidu, pohody a Božího požehnání. Taky víru v to, že se brzo ten pitomej virus umoudří jako ten král Kazisvět v Pyšné princezně a potupně odtáhne. A my se zase sejdeme a když budeme zpívat, že "nechodím do restaurací", tak si už ani nevzpomeneme, že by to mohlo být kvůli koronaviru. Děcka, já se na vás na všechny moc těším. Tak se držte!!!!!! Babošům zdar!

Ahoj kamarádi,

(Pták, 22. 12. 2020 15:02)

nadešel čas pohlazení a dárků. Jeden takový jsme dostali od Jaroslava z Damnic v listopadu a já s omluvou velikou musím říct, že současná doba nás zaměstnávala a směrovala špatným směrem a my zahleděni do svých trampot jsme nereagovali na tak silnou vzpomínku. Jaroslave pár Tvých řádků mně ale nyní vrátilo zpět do let, které kdo nezažil a chtěli byste mu je popisovat, tak řekne, že kecáte a tak to nemohlo být. ALE BYLO. Sály byly natřískané k prasknutí a venku, když se zadařilo bylo ke 2 000 lidí a my hráli téměř na rádia. A tehdy jsme si nikdo neuvědomovali, že v sobě neseme nádherné vzájemné pouto, které po téměř čtyřiceti letech oprášíme a budeme si ho užívat dál díky Vám.
Současnost je taková jaká je a s plnou hlavou starostí se špatně vzpomíná na to co nás těšilo, co v ten moment byl náš svět. Kamarádi, přátelé, chci Vám za kapelu Babylon popřát krásné a klidné rouškové vánoční svátky a v příštím roce, dostatečně opíchaní, se budeme na ulicích poznávat, protože budeme již bez roušek. Do té doby prosíme, buďte na sebe a své okolí opatrní.
KRÁSNÉ VÁNOCE A ÚSPĚŠNÝ ROK 2021 VÁM PŘEJÍ BABOŠI

Zábavy Damnice

(Jaroslav Jakub, 26. 11. 2020 17:33)

Zdravím.Svoje mládí jsem trávil za totáče s vaší kapelou po zábavách.Pocházím z Damnic a často jste zde hráli.Absolutní špička tehdy,zpěvák Jara se super hlasem a skvěle česky otextovanými hity světových kapel.Perfektně zahrané jako originály,někdy i lépe

Ahoj Babyloni,

(Pták, 31. 10. 2020 15:59)

Zdar Jarku, Doufám, ze přežíváte v pohodě a ve zdraví.
Je potřeba zvednout náladu, slib nám lepší časy na stránkách Babošů. Dej tam nějaký zážitek z natáčení. Probud i Jaju!!! Zakázal jsem si televizi a je mi lip, dokonce jsem dodatečné zjistil změnu času. St

Ahoj Baboši, dnes mě Stano trochu popostrčil abych se ropohyboval a v podstatě napsal to co Stano. Trochu jsem se zarazil, protože kolikrát sám potřebuji náladu zvednout, ale začnu jako Stano...... Celá kapela věříme, že jste v pořádku, dokážete chránit svoje zdraví a i svoje okolí, že se potkáme a společně si zazpíváme písničky, na které se nedá zapomenout. Dokonce jsme se již domlouvali a hledali termín pro zkoušku, jenže koronáč přitlačil a ze skoušky sešlo. Neva, možná na jaře nebo vlétě se potkáme a zahalekáme..... Co říkáš Jáji, Stando, Miluško, Pavle, Evičko, Beruško, Mirečko a všichni další kamarádi...... Jsme rozumní, umíme a chceme bránit sebe i své okolí a nenecháme si vzít naše společné mládí a to co nás dlouhé roky spojuje..... naše písničky a zábavy

Babosi, jejich příznivci a covid

(Stano, 30. 10. 2020 13:28)

Všem, všem, všem - bude lip a to věřte

Nehledáte bubeníka?

(Milan, 27. 8. 2020 7:38)

Vím, že Stréc je jen jeden a nenahraditelný. Tohle je ale talent.

https://youtu.be/hN90tUdRoIw

Dotaz

(Mara Paulíček, 18. 8. 2020 23:31)

Zdar kluci našel sem vaše stránky a su nadšené z tolika informací o vás. Když sem ale procházel písničky chyběly mě tam dvě oblíbený Svobodova S rockenrollem kolem světa a Město. Ne rockové. Hrajete je? Dík a ať se daří. Byli ste kapela mýho mládí a moc se těším jak na vás zas budu na starý kolena chodit :-) :-)

Zrušení zábavy 12.9.

(Pták, 5. 8. 2020 16:44)

Ahoj kamarádi, Babyloni ruší termín zábavy 12. září, protože basák Děda Jarda jde krátce předtím na operaci kýly. Jak to bude možné, dáme vědět. Otázkou je, jak bude vypadat vystupování v uzavřený prostorách. Vše se v pravý čas dovíte. Je nám to líto..... Vaši Baboši

Rudolf Keprta

(Pták, 12. 7. 2020 13:34)

dnes slaví narozky. Ne že bych Vám nechtěl říci kolik dnes oslavuje, ale já to fakt nevím. No co, je to mladý chlap. Rudolfe užívej si života a muziky s babošskými kamarády.
Co kapela? Na jednom místě v kapele ještě dojde k výměně, ale už fakt dáme pokoj. Navíc toho příchozího borce znáte. Mohl bych vám říci i místo kde opět vystoupíme, ale protože ještě není vše domluveno na 100%, tak Vám sdělím pouze datum. Bude to 12. září, hrát budeme od 20 hod. a celá kapela přísahá, že budeme mít kratší přestávky než v Blučině, které se tímto omlouváme.
Nestihl jsem dát na naše stránky obrázky z Blučiny, ale protože Zdeňka byla extrémně rychlá a vše bylo bleskově na vašich FB, tak by mně to mohlo projít. Děkuji za vaše pochopení
...... REZERVUJTE SI 12. ZÁŘÍ......

Děkujeme za krásný večer

(Pták, 30. 6. 2020 11:53)

Ahoj kamarádi, díky Vám jsme prožili nádherný večer. Vesmír dodal luxusní počasí, nevěsta se svými družičkami možná již dokončuje svatební přípravy a pořadatelé byli jako vždy skvělí. Bohužel se přes prázdniny neuvidíme, protože jsme si špatně dohodli dovolenou.
PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO, NÁDHERNÝ DOVOLENKOVÝ ČAS A HLAVNĚ AŤ SE NA PODZIM VE ZDRAVÍ OPĚT SEJDEME

Milí babylonští přátelé,

(Pták, 25. 6. 2020 9:42)

je to tu! Právě jsem si přečetl info o počasí, ve kterém se předpovídá teploučko. Chtěl jsem požádat Stréca a jeho zaklínače o pomoc proti dešti, ale buď již zakročil a nebo se začal chystat. Myslím si ale, že bychom Stréca všichni rádi viděli i když by nerozháněl. Párky stany pro jistotu necháme dešti jako výstrahu, ať v sobotu otravuje někde jinde.

BLUČINA V SOBOTU OD 20 HOD BLUČINA V SOBOTU OD 20 HOD

BABYLON JE NATĚŠENÝ, BABYLON JE NATĚŠENÝ, BABYLON JE NATĚŠENÝ

Re: Milí babylonští přátelé,

(Jája, 26. 6. 2020 7:39)

Ahoj, pro neznalé poměrů se mám zeptat, kam se mají přesně dostavit? Stréc, jako překvapení večera, by nás moooooc potěšil. Držme si pěsti, ať všechno klapne. Už se nemůžem dočkat!!!!!!!!!!!!

Zdravim

(Zdenek, 22. 6. 2020 16:34)

Blučina v sobotu plati a kdy začinate děkuji

Mám samé dobré zprávy

(Pták, 29. 5. 2020 10:19)

Zdar Stano a Stando, borci, čas neztrácíme protože ho není nikdy dost. Jen se podívejte jak jsme ošuntělí a to udělal, i přes naše protesty, právě čas. A navíc ani nevíme, kolik nám ho bylo na počátku cesty dáno. A určitě s námi nezmrznete. Nevíme jak budeme vše co zkoušíme umět, ale s touto partičkou bude určitě sranda. Přijďte na zkoušku a uvidíte.... nebo raději ne a nechejte se překvapit....
Vždyť víte; TĚŠÍME SE NA VÁS

Re: Mám samé dobré zprávy

(Standa, 29. 5. 2020 10:57)

No my se Jarku necháme překvapit,protože času není nikdy dost!!!Hurá do murdie!!

Re: Re: Mám samé dobré zprávy

(Jája, 9. 6. 2020 11:17)

Když si přečtu titulek, tak tohohle bych se chtěla jednou dočkat od komentátora zpráv v televizi. To by byla krása, to by se poslouchali zprávy. Ale vzhledem k tomu, že stojím pevně nohama na zemi je jasné, že šance je pramalá. O to krásněji se to čte na těchto stránkách, protože víme, že tady se nekecá!!! Já jsem tolik moc děkovala Babošům a osudu tam nahoru, že nám všem tak úžasně, nádherně, bezvadně a suprově vyšla únorová zábava v Rajhradě. To byla jízda! Žila jsem z toho dlouho a při té vzpomínce je mi pořád moc krásně. Proto je velice fajn, že se máme znovu na co těšit, a že je na světě někdo, komu záleží na tom, aby nám bylo hezky a dobře a vrátí nás o pár let zpátky, kde se zapomíná na bolesti těla i ducha. Moc se těším na známé tváře a doufám, že tam budete všichni. Jsme každý jiný, máme své lepší či horší osudy, ale na babošáckých zábavách jsme všichni úplně stejní v jedné věci. V lásce k Babošům a jejich úžasným písničkám, které nám dávají zapomenout na starosti a bolesti všedních dní. Najednou jsou z nás zase ti puberťáci, kteří trsají s plným nasazením, radostně a bez bolestí. Co na tom, že po sérii písniček odkulháme z parketu, ale při tanci vůbec nikdo nepozná, že nás bolí pata, loket, koleno, nebo srdce. Říkám to pořád dokola - LURDY. To je ušetřených peněz a času za cestování. Moc se na vás na všechny těším!

Re: Re: Re: Mám samé dobré zprávy

(Jája, 11. 6. 2020 21:52)

Zprávy by se poslouchaly! Hrubka


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64

následující »