Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Mikulášský Klondajk

(Pták, 9. 12. 2015 16:17)

Bertiku, máš skvělý postřeh!!! Babošům posílají z pekla ty nejhezčí čertice. Bohužel se vyrojí jen jedenkrát v roce a pokud nechceš být šizený, musíš fakt do pekla. Jen aby v něm nebylo za chvíli plno....... chi chi chi
Byl na tancovačce jeden vyčuránek, který byl napůl anděl a napůl čert. Ten by Ti to možná mohl domluvit oběma směry!!!!
RADĚJI JEŠTĚ NIC NEPODEPISUJ. Třeba čertovské holky potkáš i bez úpisu..... S Babošama určitě!!!!!

Re: Re: Re: Re: Mikulášský Klondajk

(Jája, 11. 12. 2015 8:57)

Tak jsem se chtěla, Jarku, zeptat, jestli ten pánský striptýz byl zlatý hřeb večera, aby si taky dámy přišly na své?

Re: Re: Re: Re: Re: Mikulášský Klondajk

(Pták, 11. 12. 2015 9:53)

Ne ne Jáji a děsí mě, že jsi neviděla tu obří únavu, zničené tělo i ducha. A zřejmě by mně bylo v tomto stavu úplně jedno, kterým směrem bych byl odnesen.
V podstatě to byl zoufalý výsledek přátelského pokřiku návštěvníků JEŠTĚ JEŠTĚĚĚĚĚÉÉÉÉÉ. Myslím, že úplně stejně na tom byli i další členové kapely, kteří nechtěli svůj stav dokumentovat z prostého důvodu:
Všechny by nás odvezli na nejbližší JIPKU a nechali nás na kapačkách až do příštího roku.....

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mikulášský Klondajk

(Jája, 11. 12. 2015 18:35)

No, vidíš, všechno je relativní, já jsem z toho cítila erotické dusno a ona to byla v podstatě předsmrtná agónie. My voláme JEŠTĚ, JEŠTĚ, protože na nás ta předsmrtná agónie přichází až druhý den, ale když jsme s vámi, tak si to chceme beze zbytku užít a jsme "čerství" jako zamlada. Jak psala Mirka, musíme si vás šetřit. Ale jak najít tu zlatou střední cestu? Tu budoucnost vidím fakt v tom CD. Napůl zábava, napůl diskotéka, kdy si budete moct "dáchnout". A možná taky z večerních zábav přejít na odpolední čaje. Bude to chvilku trvat, než si osazenstvo zvykne, ale zjistí, že je to prospěšné pro nás všechny. Chtělo by to anketu na fejsbůčku. (Jak jsem napsala slovo "bůček", tak jsem dostala hlad. Jdu večeřet).

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mikulášský Klondajk

(Pták, 13. 12. 2015 12:32)

Milá Jáji, jestli moje únavou zřícená a lety ohlodaná postava v Tobě vyvolává erotické dusno, máš nejlepší erotická dobrodružství teprve před sebou a těš se do Domu pro seniory. Tam si teprve přijdeš na své. Dnes jsem byl dopoledne v lidmi přecpané Vaňkovce. Škoda, že jsem Tvoje hodnocení mé ztepilé postavy četl až teď. Asi se tam vrátím, vysvléknu do trenkáčů, ať si mé tvorby erotického dusna také užijí.
Ale všechny další Tvoje myšlenky stojí za úvahu. Ať je to jak je to, roků a sil nám určitě přibývat nebude a pokud se chceme společně ještě nějakou dobu setkávat, musíme tuto otázku řešit. Kapela má do konce roku "uměleckou" přestávku, ve které si budeme dávat do pořádku svoji tělesnou stránku. V této pauze o několik kilogramů zkrásníme, ale společně v novém roce všechno vyběháme.
Zatím si užívejte předvánočních příprav, ALE HLAVNĚ V KLIDU.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mikulášský Klondajk

(Jája, 13. 12. 2015 21:15)

Je krásný mít před sebou světlý zítřky v podobě domovů pro seniory. Taky je fakt, že ve Vaňkovce mívají místo "fontány" občas přehlídkové molo. Stačí vystihnout tu správnou chvilku a Brno je Tvoje. Kam se pak hrabe vaše "křoví". Každopádně mě zaujala myšlenka (doufám, že ještě hodně předčasná), že byste mohli být předskokany své vlastní diskotéky, nebo také hosty, záleželo by na tom, jestli byste chtěli hrát hned na začátku, nebo až v průběhu. Původně mi to přišlo vtipný, ale až tak k popukání to není. Padl na mě z toho splín, byť to bylo myšleno dobře. No, jak se říká, "necháme to koňovi, ten má větší hlavu" a raději se budem intenzivně věnovat těšení na další akci. Je to lepší, než těšení na Vánoce, neboť vaše akce nejsou spojeny s bezhlavým utrácením za mnohdy nesmyslné dárky, velkým úklidem (chudáci pavouci jsou mordováni přímo v domácnostech, nebo "humánně" vynášeni do mrazu, kde záhy zahynou), pečením něčeho, co v mém případě nevypadá jako cukroví, ani s nadbytečnými kily po bezuzdném přežírání. Takže, po Novém roce hurá na naše milované Baboše!!!!!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mikulášský Klondajk

(neznámá, 14. 12. 2015 10:27)

nepřeháněj

Re: Mikulášský Klondajk

(Pták, 7. 12. 2015 9:09)

O takové vyznání lásky se budou muset Babyloni mezi sebou podělit.
Souhlasím, že večer byl s Vámi, naši přátelé, skvělý a kostými nádherné. Včera jsem začal upravovat obry, které nafotila Pavlinka. Myslím, že se máte na co těšit. A na závěr defilé těchto obrázků uvidíte, jaké úsilí během večera vynakládáme a že nám jde doslova o život!
Ale za Vás ho rádi položíme

strécovina

(Strécmiloš, 5. 12. 2015 14:22)

Již za několik hodin se kočovná skupina Babylon prokličkuje po silnicích a cestách k posvátnému místu Klondajk. Rozčepovaná piva dostanou své majitele a žehlička bude tančit po kostýmech účinkujících. První přicházející návštěvníci si asi řeknou "koho to nám sem Ti čerti nesou?" Napovím. Jenom jsme pozvali pár vynikajících muzikantů,aby ten dnešní Mikuláš nebyl jenom o čertech,ale aby jste si taky zazpívali něco o Vánocích. Takové malé překvápko. Už se všichni těšíme. Já již spěchám naleštit kopyto a srovnat ocas,aby mě nepomluvily. Všimněte si,že píšu nepomluvily tak,aby bylo jasné koho tím myslím. Tak za chvílí ahooooj.Strécmiloš.

Re: strécovina

(Standa, 5. 12. 2015 15:53)

No Strécu to kokám a jak se Ti to rýmuje,tak za moment čáááu...

Křoví na věčné časy a nikdy jinak...

(Pták, 27. 11. 2015 12:53)

všechno Vaše povídání vnímám, užívám si ho a baví mě i když hned neodpovídám. Pracovně bývám často na cestách a tak mně Pavlinka přes mobil čte abych za jízdy neusnul. To se potom bavíme oba.
Slyšel jsem několik variant o vzniku našeho KRÁSNÉHO křoví, ale já Vám napíši správnou verzi. Ve Starči na fesťáku, v Mor. Krumlově při rozlučce s Arcusama, ale hlavně v létě ve Cvrčovicích jsem měl v sobě obrovskou touhu se s někým podělit o pohled na velké množství dobře se bavících lidí. Největší zásluhu na vzniku babylonského křoví má ovšem Mistr Springsteen, který na jednom ze svých koncertů jednou rukou vyzvedl dívku z podpódia na jeviště a ona na tom jevišti začala nádherně křepčit. Moc se mi to líbilo, ale protože už nevyzvednu ani malé dítě, tak se vymyslelo KŘOVÍ NA VÝZVU. Je na Vás milé dívky, jak tuto příležitost, koukat se na tančící přátele, využijete.
JE TO POHLED PRO BOHY A PRO VÁS

Re: Křoví na věčné časy a nikdy jinak...

(Standa, 27. 11. 2015 18:08)

Jarku s tím nadpisem souhlasím!A už ses mohl dávno rozhodnout tu touhu realizovat,ani nevíš o co jsme přišli a o co jsi ochudil naše tancechtivé dívky,které se na to také jistě těšili.Takže KŘOVÍ ,,NAFURT''

Re: Křoví na věčné časy a nikdy jinak...

(Stan, 28. 11. 2015 7:23)

Křoví - Ptakova závist
Myslím si, že nám chlapům na parketu záviděl, jukal z jeviště, záviděl a záviděl .....
Potom prǐšel blesk a Ptákovii se rozsvitílo. Protože platí, přej a bude ti přáno, Jarku takových napadǔ vicG

Re: Re: Křoví na věčné časy a nikdy jinak...

(Pták, 28. 11. 2015 14:29)

......cha cha cha..... bavíte mě hoši..... oba máte pravdu!!! Standovi se omlouvám, že měl tak dlouho pohledový absťák a Stano má recht, že vše vzniklo ze závisti, jééééé to je prča..... Jenže Stano, musím se Ti k něčemu přiznat. Proč myslíš, že tak hojně zapomínám texty? To proto, že Vám Vaše dívky ukukuji a těším se z nich!!! JO!!! Takže vytvořením KRÁSNÉHO KŘOVÍ jsem byl vlastně šizenej já s ostatními muzikanty...... a teď jsou dívky sice blízko nás, ale olizujete se VY!
Všechno je jinak! Je to o zábavě! Myslíte, že Vaše babičky a dědové měli podobné nápady? My, kteří tento titul již používáme, blbneme a užíváme se víc jak za mlada. A Vy, všichni přející i nepřející, ruku na srdce /nejčastěji se vaše srdíčko pohybuje kolem levého ňadra/!!!!! Kdo jste viděl křepčit Vaši babičku na jevišti??????
Na Klonajku je jeviště sice menší /nebo ho František rozšíří??/ ale určitě něco vymyslíme i tam.
JIŽ ZA TÝDEN 5.12. OD 18. HODIN

Re: Re: Re: Křoví na věčné časy a nikdy jinak...

(Pták, 2. 12. 2015 23:51)

.....téměř poslední zvonění před andělsko - čertovským večerem na Klondajku....
OPRAVDU ZAČÍNÁME V 18 HOD

Ahoj Stando,

(Pták, 23. 11. 2015 9:18)

myslím, že jsme vzhůru a spíš musíme vyměnit víkendové myšlenky za běžné, normálního pracovního dne. Přísnotice z pohledu kapely byly vydařené, užívali jsme si spoustu oslavenců, zadařilo se společné foto i "rozhýbané" křoví na jevišti.
V Hrušovanech na Klondajku se snad předvedeme bez nachlazení a díky Vám i s výtečnou náladou.....
NASTÁVÁ ČAS ANDĚLŮ, ČERTŮ A MIKULÁŠŮ

Re: Ahoj Stando,

(Standa, 23. 11. 2015 13:42)

tak doufám Jarku ,že budete ok,abys ty anděle také spatřil.To křoví nemělo chybu,užívali si to všichni,ten prvek byl dobré nápad,akorát nevím kam to křoví na Klondajku vsuneš?Šak Ty na něco přijdeš...

Re: Re: Ahoj Stando,

(Pták, 23. 11. 2015 19:01)

Dobré křoví si cestičku samo najde.... není umění se rozdávat na velkým placu, ale ve stísněných prostorách!!!! chi chi chi

Re: Re: Re: Ahoj Stando,

(Jája, 23. 11. 2015 22:20)

Koukám kluci, jak si pěkně klapete do noty, ani bych vám do toho neměla kecat. Ale která ženská by chlapovi nepřála křoví, že? Mně se hrozně líbí, jak jsou Baboši flexibilní. To je dneska velmi frekventované slovo. Prostě je nic nepřekvapí. A to je krása. Jinak moc děkuju za poslední písničku v Přísnoticích, byť nebyla v plánu. Ale Vraťův mocný hlas udělal své. Děcka, stejně je to krása, to, co se odehrává. Možná je mně blbý o tom pořád psát, ale té radosti, co zažijeme, toho štěstíčka, co si užijeme a navíc je pořád něco před nama. Kluci, jste úplně nejlepší a sobota prostě neměla chybu. A omlouvám se, že vám zasahuju do vašeho chlapského "notování". Berte to jenom jako nenápadnou, decentní vsuvku. :)

Re: Re: Re: Re: Ahoj Stando,

(Mirka B.(žabč. spolek), 23. 11. 2015 23:01)

Ahojte všichni! Tak vidím,že se tady ta debata pěkně rozjela,tak tu nemůžu chybět.Přísnotice dopadly na jedničku.Skvělá zábava,bezvadná atmosféra.Všichni jsme si to opět užívali a perfektně jsme se bavili. Takový narozky jsem nikdy nezažila,proto jsem si to užívala o to víc..Baboši byli jste opět úžasní.Doufám,že jsem vám to tím křovím moc nekazila.Pro mě to bylo totiž něco nového,ale moc se mi to líbilo.A děkuju ještě za písničky na přání.Náležitě jsme se do nich ponořili a vychutnávali si je tak,jako pak i ty ostatní.Hrálo vám to výtečně.Jste čím dál lepší.Děkujeme!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »