Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

KLONDAJK 23.1.2016 MAŠKARNÍ VEČER

(Pták, 4. 1. 2016 10:38)

Kamarádi, ještě jednou Vám přeji úspěšný a šťastný rok 2016.
Hned na začátku letošního roku nějaký šotek vytáhl upozornění o vystoupení Babylonu na Klondajku 24.1.! Zpráva přišla Pavle na FB, Večernici a zřejmě i dalším. Ale pozor, při bližším ohledání oné zprávy zjistíte, že to je reklama na maškarní večer z minulého roku!!!!!!
Vše zůstává při starém:
BABYLONI A KLONDAJK V SOBOTU 23.1.2016 OD 18 HOD.

Nový rok

(Monika, 31. 12. 2015 12:29)

Tak kluci babylonští vše nejlepší do nového ro/c/ku a hlavně zdravíčko.Ikdyž u vás všech je vidět hlavně na těch fotkách ze zkoušky,že si užíváte plnými doušky života a to je dobře.Snad se někdy potkáme a popřeju osobně.

Re: Nový rok

(Pták, 31. 12. 2015 22:06)

Dívky babylonské, ale i kluci! Užíváme si Vás plnými doušky, protože nám moc chutnáte.
Do roku 2016 Vám všem přejeme hodně lásky, štěstí, úspěchů a velkou shovívavost k naším výkonům.
Celý rok se Vás snažil pobavit Rudolf - kytara, Jaromír - kytara, Luboš - basa, Stréc - bicí, Pták - zpěv a Zdeňka fotografka, webovka a manažerka.
MĚJTE SE MOC HEZKY

Re: Re: Nový rok

(Jája, 1. 1. 2016 11:05)

Tak už se nám to hezky přehóplo do nového roku a protože ty časy, kdy mi bylo ráno po Silvestru špatně z alkoholu jsou dávno pryč, tak můžu trošku bilancovat. Když se mě Miloš ptal na zábavě v Nosislavi v květnu léta Páně 2015, jestli s Babošama jezdím všude, kde hrají, tak jsem se zasmála a řekla, že JÁ TEDA ROZHODNĚ NE! To jsem ještě netušila, že už se "vezu". Ale že se "vezu" moc krásně. Člověk si pamatuje spoustu svých "poprvé", třeba první školní den, první lásku, první krimplenové kalhoty, nebo první boty na podpadku (týká se většiny žen a jen některých pánů). Kdy jsem objevila Babylony nevím. Tohle poprvé si, bohužel, nepamatuju. Ale to není až tak podstatné, protože po tomhle setkání mě čekala další a další a s nimi spousta krásných, milovaných písniček a bezva zážitků. (plusem byl i zajímavý /teda někdy/ genetický materiál).
A tak jsem vděčná osudu, že nás tahle "krása" potkala znovu. Baboši, moc děkujem za nejlepší nápad vašeho života. Proto nezbývá, než přát nám všem, abychom si všichni zůstali co nejdéle, k tomu přeju hodně pevné zdraví, štěstí, lásku a ať se vám splní všechno, co si přejete! Já si přeju (kromě toho předchozího), aby už bylo 23.1., abychom se zase všichni viděli a rozjeli to jako vždycky.

Re: Re: Re: Nový rok

(Standa, 1. 1. 2016 12:59)

Ano Jájo,musíme Babošům poděkovat za jejich pravidelnou péči,že každý měsíc se múžeme s nimi potkávat a bavit se.Je to úžasné.Takže BABOŠI vše dobré a at´Vám to stále tak dobře hraje.
Víc nemusím,protože to již napsala krásně Jája,
BABOŠI klondajk to jistííííííí.A my se těšíme!

Re: Re: Re: Re: Nový rok

(Jája, 2. 1. 2016 9:02)

Stando, máš pravdu. Pravidelná péče je základ a musí se vyzdvihnout. Ta se nesmí zanedbávat a díky Babošům máme šanci ji realizovat. Hoši, kromě všeho ostatního, krásnýho, milýho a zábavnýho, moc děkujem za pravidelnou péči, duchovní, duševní i tělesný rozvoj. Máte prostě zásluhy, o kterých se vám ani nesní.

Re: Re: Re: Re: Re: Nový rok

(Pták, 2. 1. 2016 11:36)

Naši spisovatelé, všichni jste úžasní a oboustranně vzájemná péče, o které píšete, je jak z filmu. Dokonce nemám strach, že vlivem věku, či jiných událostí přestanu zpívat.
Během minulého roku se některým z nás po sobě tak zastesklo, že jsme cítili potřebu se setkávat i mimo naše muzičky. Přeji nám všem, ať nám potěšení z našich návštěv a setkání ještě dlouho vydrží.
Přeji Vám úspěšný rok 2016

Prani

(Jitla, 31. 12. 2015 22:28)

Tak hosi Babylonsti preji vam vse nejlepsi do Noveho Roku a at vam to krasne ladi jeste v dalsich letech

...tak ani nevím,

(Pták, 27. 12. 2015 15:42)

jestli jste přežili to množství jídel, dárků a pohádek.
Jen aby jste nám nezlenošili..... Nepočítejte s tím, že 23.1.2016 příjdete na Klondajk, lehnete si na stoly a pustíte bednu....
TAK TO TEDY NE-ÉÉÉ

Re: ...tak ani nevím,

(Mirka B.(žabč. spolek), 27. 12. 2015 19:20)

Jarku,právě že na tom Klondajku to musíme všechno vytrsat a vypotit aby jsme byli všichni zase šlang.To by zbytek těch nabraných kil měl jít úplně sám dolů.Tedˇještě nějak přežít Silvestra pod tou hromadou jídla a bude trochu nutno zahájit půst.No a jelikož bude na Klondajku maškarní zábava tak se přece musíme vlézt do nějakýho kostýmu aby mu náhodou neruply švy.A po zábavě bude kostým na nás viset a my se budeme cítit SKVĚLE!!!

Re: Re: ...tak ani nevím,

(Pták, 28. 12. 2015 8:34)

Miri, jestli nás budeš prohánět jako na vánočním Nám. Svobody a přilehlých ulicích, tak určitě nepřiberem...
Ještě teď se mi chvějí nohy, ale zážitek to teda byl jen co je pravda, paní průvodkyně..... chi chi

Krásné a šťastné Vánoce

(Pták, 24. 12. 2015 16:35)

Vánoční čas nabízí příležitost posílat přání a hovořit s lidmi, na které sice celý rok myslíte, ale nenajdete chvilku na popovídání. Přestože se setkáváme, povídáme si a píšeme na těchto skvělých stránkách, včera jsme s Pavlinkou dokonce měli to štěstí se sejít na vánočním Nám. Svobody s úžasnou partičkou babyloňáčků z "Blučiny", tak přesto Vám nyní chceme s Pavlinkou popřát.
Možná právě sedáte ke štědrovečerním stolům, budete rozbalovat dárečky a v kruhu svých blízkých se užíváte. I my si Vás užíváme, myslíme na Vás a přejeme krásné Vánoce. Děkujeme za Vaši přízeň, za Vaše přátelství.
Pavla a Jarek

Ježíšek od manažerky.

(Pták, 19. 12. 2015 15:12)

Trochu to vypadalo, že se do Vánoc obrázků z Klondajku nedočkáme, ale nakonec vše dobře dopadlo a opět se máme z čeho těšit. Myslím, že rozesmáté tváře návštěvníků přesně dokumentují náladu a celkovou atmosféru.
Ponořte se, prosím, do obrázků, potěšte se se svými blízkými z přicházejícího vánočního času a 23.1.2016 budeme opět na Klondajku.

Narozeniny

(Strecmiloš, 17. 12. 2015 8:08)

Vážení. Gratulace Lubošovi je míněna upřimně a od srdce. Takovým lidem jako je Luboš velice rád popřeji ať je leden,únor či červen,nebo jakýkoli jiný termín. I dnes platí. Lubo měj se jak nejlíp umíš. I vy všichni,kteří svátek či narozky nemáte. Snad si ještě dokážeme popřát vše dobré i když nejste vedeni v matrilách a kalendářích. Ostatním bych popřál aby se brzy vyhouplo sluníčko a ozářilo Vás i Vaše cesty . Jazzu zdar. Strécmiloš

Milá neznámá, Jáji a všichni, kteří chodíte na tyto stránky.

(Pták, 14. 12. 2015 11:40)

Nějak se nám to všechno zamotalo..... cukroví, pavouci, plac ve Vaňkovce pro Ptáka, vysílení apod. Jsem rád, že tyto stránky existují, že se tady zasměji, že se můžu vykecat, že mám po ruce Ty, které mám rád, že je Babylon funkční atd..
Moc si toho všeho vážím a užívám. Pochopitelně máme problém s délkou vystoupení a přídavky, na druhou stranu, která kapela v našem věku, hrající na pětníku může říci MÁME PARTIČKU PŘÁTEL, SE KTEROU SE POTKÁVÁME A MÁME ZE SEBE RADOST.
A dost nostalgie; jsou před námi Vánoce a rok 2016. Těšte se z vánoční pohody, užívejte si dnů volna a uvědomte si, jak jste bohatí!!!!!! Jste bohatší o přátele, se kterými jste se kdysi dávno setkávali, časem na ně zapomněli a k mnohým se nyní opět vrátili.
Přeji Vám krásné svátky a pomalejší, rozhodně však šťastnější rok 2016

Narozeniny

(Strecmiloš, 15. 12. 2015 11:34)

Lubošku. Na těchto stránkách zvláště upřímně přeji k Tvým narozeninám mooc zdraví štěstí. Zbožňující publikum a dobré kamarády. Velice si Tě vážím a jsem moc rád,že se můžu považovat za Tvého kamaráda. Doufám,že ještě toho hodně zažijem.

Re: Narozeniny

(Pták, 16. 12. 2015 18:29)

STRÉCU, SVĚT CHCE BÝT KLAMÁN!!!!!
Zaslechl jsem, že na FB vypukly mohutné oslavy Lubošových narozenin a kapička přeprskla až sem. Jenže podle informací z rubriky KAPELA, Luboš má nebo měl narozeniny 15.1.!!!!! A tuto rubriku psala sama manažerka Zdeňka, takže údaj musí být pravdivý. Nevím jak vše vzniklo, ale protože osobně slavím rád a často, přidávám se k oslavám s prosbou, jestli by se některé z uvedených narozenin nemohly posunout dál od konce či začátku roku do míst, kde je slavící prázdnota.
Ve výše zmiňované rubrice KAPELA najdete data narození všech členů kapely a sami musíte uznat, že hrát v našich letech je hotové hrdinství, možná, že až dobrodružství.
Na zdraví.......

Mikulášský Klondajk

(Mirka B.(žabč. spolek), 6. 12. 2015 23:21)

Ahojte všichni!
Tak včerejší mikulášský večer neměl chybu! Opět jsme se všichni bezvadně bavili.Zábava se pěkně rozjela i když to ze začátku moc nevypadalo.Babyloni hráli jak jinak než skvěle. Jarek zpíval co mu hlas stačil a my mu vydatně pomáhali. Překvapením večera byla skupina Piknik.Hráli a zpívali taky perfektně. Pěkně jsme se odvázali.A tak to má být,člověk potřebuje taky někdy vypnout když má starostí až nad hlavu.Potřebuje přestat myslet na nemoci jinak by se utrápil nebo zbláznil.Aby na toto na všechno asponˇ na chvíli zapomněl,tak je nejlepší lék se nějak odreagovat.Každý to řešíme jinak.Já to řeším tak,že si jdu s přáteli zatancovat,zazpívat si,pobavit se,pokecat si.A když k tomu hraje vynikající kapela tak je to úžasné! A večer byl o to hezčí,že se bylo na co koukat,protože to byl mikulášský večer a čertama a čerticema se to jen hemžilo.Samozřejmě že nechyběl ani Mikuláš a andělé.Pánové,vůbec se nám nechtělo domů a vy to moc dobře víte.Ale musíme Vás trochu (hodně) šetřit aby jste nám v příštím roce zase něco zahráli! Jste skvělí a my Vás, Baboši, m i l u j e m e ! ! !

Re: Mikulášský Klondajk

(Jája, 7. 12. 2015 8:45)

Miri, tak jsem ráda, žes to zachránila. Od soboty se sem koukám a nikdo nepíše. Už jsem se bála, že vás všechny vzali čerti. A jak známo, co peklo schvátí, už nikdy nenavrátí. Jediné, co mě drželo nad vodou bylo, že na Klondajku byli přece v sobotu samí hodní lidi a že na únos do pekla určitě nedošlo. V rozsvícené vánoční Vídni zrovna na radnici odbíjeli 18.00 hod a já na vás intenzivně myslela, trošku plakala, hodně záviděla a v duchu si pořád zpívala babošácký písničky. Že si to všichni užijete, o tom jsem nepochybovala ani na vteřinu. Uhlí určitě nikdo nedostal. (V televizi zrovna říkali, že uhlí není).
Tak se mi ulevilo, že nejste všichni v pekle a že mám šanci vás zase brzo vidět. Jinak bych musela začít strašně zlobit, abych se za vama dostala a to JÁ, která su od přírody tak strašně moc hodná, vůbec neumím. Měla bych s tím velký problém. Ale ty zábavy v tom pekle si představuju úplně živě.

Re: Re: Mikulášský Klondajk

(bertik, 8. 12. 2015 11:01)

Jestli jsou v pekle takové hezké čertice a tak skvělá zábava,jako na Klondajku,tak začínám zlobit.Ať si mě to peklo klidně schvátí.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »