Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Přání

(Pták, 22. 1. 2016 12:19)

Jáji, pokaždé když čtu Tvoje a všech ostatních písmenka uvědomuji si s obrovskou pokorou, jaké potkalo nás Babylony štěstí, že Vás máme. Tomu, kdo tuto cestu osudu naplánoval, nepřestávám děkovat.....

vinšování

(Standa, 22. 1. 2016 10:49)

Jarku,vše nejlepší,mnoho zdraví a takového elánu co stále máš a nám všem rozdáváš, at´Ti neopouští.Tak
at´žiješ Ti přej Mila a Standa.

Re: vinšování

(Pták, 22. 1. 2016 11:30)

Děkuji moc, jen nevím, jestli s elánem nepřeháníš

Co se děje?

(Stano, 21. 1. 2016 16:50)

Tož Babyloňáci spíte nebo co?
Je tady nějak mrtvo, že by vyschlo v písmenkách. Budeme muset trošku dotankovat hrušovanskou tlačenku.

Re: Co se děje?

(Pták, 22. 1. 2016 11:28)

Stano, nespíme, učíme se....... texty, písničky, zkoušíme masky, prostě jak na Vás 23.1. v 18 hod.
Klondajk to zhodnotí!!!!!

Co se děje?

(Stano, 21. 1. 2016 16:49)

Tož Babyloňáci spíte nebo co?
Je tady nějak mrtvo, že by vyschlo v písmenkách. Budeme muset trošku dotankovat hrušovanskou tlačenku.

Gratulace

(Jája (žabčický spolek), 15. 1. 2016 17:23)

Tak, Luboši, je to tady,
tentokrát už doopravdy.
Hodně zdraví, hodně štěstí,
v lásce též držíme pěsti.
Ať jak dobré víno zraješ,
ať nám ještě dlouho hraješ.
A protože už mě napadají jen samé infantilní veršíky, tak za všechny jen to nejlepší. My vás fakt "sakra" potřebujeme.

Re: Gratulace

(Mirka B.(žabč. spolek), 15. 1. 2016 23:31)

Jo,jo,Luboši,tak za pár minut končí Tvůj narozeninový den,tak ještě dodatečně blahopřeju i když Jája už to napsala za nás a moc hezky.Zdravím a brzy na viděnou!

Muzikanti pohřbívají basu, Babyloni sami sebe

(Pekárek, 7. 1. 2016 8:51)

No naštěstí vše dobře dopadlo, ale není důvod k jásotu, když si člověk přečte, že Babylon slouží jako béčko a zásobárna jiným kapelám. Budiž hlavně poučením muzikantům, že důvěra a přátelství se buduje dlouho, ale zmizí velmi rychle při neuváženém kroku.
Díky právě vašim příznivcům Mirce, Jáji a dalším zúčastněným, jste vlastní "test" ustáli a já bych se chtěl zeptat, jestli tušíte, kolik by Vám na Klondajk 30.1. přišlo fanoušků?
No a co s Pekárkem? Myslím, že se může uložit k zimnímu spánku, protože Jája, Mirka a ostatní si Vás ukočírují.

Re: Muzikanti pohřbívají basu, Babyloni sami sebe

(Jaromír 2, 10. 1. 2016 12:06)

Ahoj panu Pekárkovi a všem příznivcům Babošů !
Dovolte mě, abych napsal pár řádků na vysvětlenou
"z druhé strany" - muzikantské. Je mě totiž trochu smutno z vyjádření, že Babylon slouží jako zásobárna
muzikantů jiným kapelám...
Uvedu to na sobě, ale platí to asi obecně pro většinu muzikantů...,za celou dobu, co hraju, jsem hrál v x kapelách a vždycky jsem byl proti tomu hrát ve více kapelách. Pak totiž mohou nastat "termínové kolize",jak se stalo právě teď. Za svého 20-ti letého působení v Lídl Music jako opravář hudebních nástrojů jsem se seznámil se spoustou profi i amatérských muzikantů a vím, že toto se občas stane. S bývalou kolegyní, která zpívá ve třech kapelách jsem vedl spory a hádky, že to není zrovna "košer" vůči lidem, za jeden večer jít na dvě hodiny s jednou kapelou, na dvě s druhou a pak jet cca 50 km
na ples se třetí kapelou. U "profíků" je to jasný - mony,money,money..., já jsem v roce 2008 nastoupil do kapely PIKNIK a chtěl se věnovat jen této kapele.
asi půl roku jsem odolával lanaření Stréca Miloša do Babylonu právě z výše uvedených důvodů. Ale v lednu
2015 náhle zemřel kapelník a basista Franta Šauer
a my byli bez basy a řešili, co dál...,Miloš "ukecal"
skvělého Luboše Padrtu na post basy v PIKNIKU a já jsem cítil povinnost pomoci BABYLONU s druhou kytarou, čehož vůbec nelituju, spíš naopak. To, že jsem z podobných důvodů nastoupil nakrátko do třetí "Milošové kapely" DOKTOŘI, je mimo toto povídání.
To jen na vysvětlenou, jak dochází k fungování muzikantů ve více kapelách. A protože většina muzikantů hraje ráda, je tento jev asi pochopitelný.
Pokud tedy dojde ke "kolizi termínu", není to příjemná věc ani pro muzikanty (zodpovědné) a je to
problém, jak to vyřešit. Rozhodně to není z nějaké
"muzikantské pýchy", kam a pro koho jít hrát...
Když jsme tohleto řešili a hádali se s BABYLONEM, já
jsem vyslovil přesvědčení, že VY - příznivci Babošů, jste tak skvělý a fantastický publikum, že to pro jednou pochopíte a omluvíte. Ale taky mě nedošlo, že si měníte termíny dovolených, směny v práci, atd..
Rozhodně bych to nedával do souvislosti s důvěrou nebo nedůvěrou v kapelu. Já za sebe (a myslím, že i za ostatní Baboše) říkám, že mě každé hraní pro Vás nesmírně těší a svědčí o tom moje žaludeční problémy a tréma před každým hraním pro Vás.
Nejsem totiž ten "muzikantský suverén", který zvládne vždycky všecko na jedničku...souvisí to s povahou, zodpovědností vůči publiku a taky bohužel s časem, který mohu muzice věnovat. V "mladších dobách" to bylo jiné - spousta času a elánu a nebyla nutnost dělat kompromisy...
Takže já si hraní pro Vás nesmírně užívám a doufám, že to tak bude i nadále. Jenom bych chtěl moc poprosit o trošku pochopení a shovívavosti z Vaší
strany - jsme jen lidi a děláme, co je v našich silách.
Toto je tedy pokus o vysvětlení situace z "pohledu muzikantského". Jestliže jste tedy dočetli až sem, děkuji za Vaše pochopení a těším se s Vámi na shledanou !
Jaromír 2

Re: Re: Muzikanti pohřbívají basu, Babyloni sami sebe

(Jája, 10. 1. 2016 19:30)

Ahoj, Jaromíre, taky si myslím, že je každého věc, v kolika hraje kapelách a pro někoho, jak je vidno, je hodně těžké pochopit, že dneska je prostě taková doba, že ne všichni pracují od pondělka do pátku a šlus. (Viz diskuze dole). Spousta lidí pracuje o sobotách a nedělích a třeba právě proto, že jdou v sobotu na zábavu si musí vzít v neděli volno, protože prostě není možné jít v neděli do práce, když přijdou domů v jednu, nebo ve dvě v noci. Nebo si kvůli zábavě vymění směnu a pak nic. A zpátky to někdy vzít nelze a další týden mu směnu už nikdo nevymění. Pro někoho běžná a logicky pochopitelná praxe, pro některé zřejmě sci fi. Takže nejde o žádné provokace či naschvály, ale o velké zklamání možná hrstky lidí. Ta "hrstka" možná pro někoho nemá až takovu cenu, ale jde o lidi, kteří mají k Babylonům dlouhodobý vztah a jejich zklamání by se nemělo ignorovat. V našem věku (nemám to škatulkování ráda) si většinou uvědomujeme, co pro nás má v životě cenu, co nám pomáhá a co je pro nás důležité. Myslím, že možností k pobavení a setkání s lidmi, které rádi vidíme není zase až tak mnoho. Proto není nic divného, že se někdo měsíc na něco těší a pak se nikam kvůli práci nedostane jenom kvůli tomu, že se změní termín. A nikdo z nás nemůže vědět, co bude v měsíci dalším. Pro mě tyhle zábavy hodně znamenají a ať si o mně třeba někdo myslí, že jsem zralá na blázinec. A je mi jedno, jestli se zúčastní 50 nebo 300 lidí. Pro nás se vrátilo něco, co se zdálo nevratné a nejsem sama, kdo si toho nesmírně váží a hodně si to užívá. Proto to beru tak, že šlo o špatné zvážení situace. Nejde o toleranci, či netoleranci fanoušků Babylonu, ale o možnost nebo nemožnost účasti na akci a s tím související zklamání. Určitě tahle situace nikoho netěší, ale myslím, že pro příště už budeme mít všichni jasno v tom nejlepším slova smyslu. Moc se na vás všichni těšíme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Muzikanti pohřbívají basu, Babyloni sami sebe

(Stano, 11. 1. 2016 12:15)

Drazí příznivci Babošů,
do r.2016 všem hóóóóóódně zdraví a štěstí.
Nedívejme se na svět tak skepticky, pokud ještě píšeme - znamená to, že žijeme. Horší je kácejí v našem lese, jak mi napsala Jája, nebo mi přišlo parte kolegy v našem věku.
Tak hurá vesele na Klondajk :
Hrají Baboši na Klondajku a uprostřed skladby Stréc hrající i na triangl ho popadne oběma rukama a zdemoluje. Po skončení se ho Pták ptá, co to jako mělo znamenat. Hráč: "Když tady v notách stojí 'Ohne Triangel'."
Natěšenej Stano

Re: Re: Muzikanti pohřbívají basu, Babyloni sami sebe

(Jája, 11. 1. 2016 16:37)

Tak jsem teda pro, tlustá čára a vrhnem se do víru tance. Já už to potřebuju jako sůl. Obětuju kvůli tomu i mysliveckej ples a zvěřinu z tomboly. Baboši, to je pro proti jídlu jasná volba, (což je u mě co říct).
Děcka Stano má pravdu, umřel nám kamoš, ráno šel do práce a domů už nedorazil. Važme si všichni toho, že můžem cokoliv.

Re: Re: Re: Muzikanti pohřbívají basu, Babyloni sami sebe

(Jája, 11. 1. 2016 16:39)

Sakriš, ta představa, že Stréc hraje na triangl je úplně překrásná. Milošku, co Ty na to?

Zdravím!

(Zdeněk S, 9. 1. 2016 13:51)

Tento týden sleduji co se to tady děje a musím ti, Moniko,říct že Jáju znám a to by jsi se divila jakou má velkou rodinu a manžela,který ji pustí na zábavu. Víš,žijeme jenom jednou,není nám už zrovna dvacet a nikdo nevíme jak tady na tom světě budeme dlouho.Tak pokud je příležitost,jdu se i já s kamarády pobavit,dát si pivko a zapařit protože to k zábavě a hudbě patří.Mě se taky moc nelíbilo že to datum Baboši přehodili,ale co by jsme nadělali.Byl jsem rád,že se to vrátilo na to původní,protože se mi to nehodí nebotˇ jsem 30 v práci.
Na Babylony jsem chodil snad od svých šestnácti let a byl jsem nadšený,když se po tolika letech dali zase dohromady.Jsou pořád skvělí i v tomto věku! Když se do hraní pořádně opřou tak to stojí opravdu za to!
Měla by jsi na zábavu dorazit a přesvědčit se na vlastní oči a ne kritizovat něco o čem nemáš ani ponětí.

Re: Zdravím!

(Jana, 9. 1. 2016 15:29)

No vidíš Moniko tak stará a tak nevychovaná z doby Staně a Knofle. Ti by asi měli radost. Pak to s těma mladýma nemá tak vypadat když to vychovává nádoba plná zloby. Asi máš hodně kamarádek, dyž seš tak hodná a přející. Proto asi smrdíš doma a vypisuješ hovadiny. Musíš být hodně neštastná když jediný o tě uspokojí je urážet lidi, kteří jsou spokojení a dobře se baví. Myslim, že by s Tebou nikdo ani nikam radši nešel.

Re: Re: Zdravím!

(monika, 9. 1. 2016 18:19)

Možná smrdíš sama doma Ty já určitě ne.Na tu zábavu občas zajdu ale když to prostě nejde a přesune se termín tak z toho nedělá romány o to jde.Zdar a dej pokoj.

Re: Zdravím!

(Pták, 9. 1. 2016 15:55)

Kamarádi, je mi líto a stydím se za to co jsme provedli. Na stránky, na kterých se máme bavit vstupují pod různými jmény lidé, kteří chtějí škodit. Bohužel, ty dveře jsme otevřeli my, Babyloni. Ivo a Moniko, buďte opatrné, protože se dá dohledat, ze které IP adresy voláte. Proto vím, že Ivana již tady otravovala pod jiným jménem /doplní Zdeňka/.
Kamarádi, ještě jednou se omlouvám za "blbou" náladu a prosím, dejte nám příležitost, abychom Vás 23.1. mohli potěšit a pobavit.
SOBOTNÍ MAŠKARNÍ TANCOVAČKA NA KLONDAJKU ZAČÍNÁ V 18 HOD.
TĚŠÍME SE NA VÁS VÍC NEŽ JINDY..... A DÍKY....

Re: Re: Zdravím!

(Jája, 9. 1. 2016 18:19)

Hele, Ptáčku Jarabáčku, Ty seš ten poslední, co by se měl omlouvat. Přece se nebudeš omlouvat za to, že nám rozdáváte tolik pěkných chvilek, tolik radosti a zábavy. A že nám to někdo nepřeje? To se tak v životě někdy stává. Nezbývá, než Monice a Ivě popřát hodně štěstí a slunce v duši.

Klondajk 23 ledna bude!

(Luboš, 6. 1. 2016 21:16)

Ahoj Mirko, Jájo, a vůbec všichni naši kamarádi! Vaše smutná slůvka mě utrápily skoro k slzám.... Dobří lidé však ještě nevymřeli a pomohli, takže se uvidíme na Klondajku v původním termínu 23.1 tak, jak bylo původně dohodnuto. Těšíme se na Vás na všechny a pojďme si to užít. Mám radost.... Vy taky...? -a bude se mě líp usínat. Přeju všem moc hezkou dobrou noc a na Klondajku v sobotu 23 ahoj!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »