Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...tak ani nevím,

(Pták, 27. 12. 2015 15:42)

jestli jste přežili to množství jídel, dárků a pohádek.
Jen aby jste nám nezlenošili..... Nepočítejte s tím, že 23.1.2016 příjdete na Klondajk, lehnete si na stoly a pustíte bednu....
TAK TO TEDY NE-ÉÉÉ

Re: ...tak ani nevím,

(Mirka B.(žabč. spolek), 27. 12. 2015 19:20)

Jarku,právě že na tom Klondajku to musíme všechno vytrsat a vypotit aby jsme byli všichni zase šlang.To by zbytek těch nabraných kil měl jít úplně sám dolů.Tedˇještě nějak přežít Silvestra pod tou hromadou jídla a bude trochu nutno zahájit půst.No a jelikož bude na Klondajku maškarní zábava tak se přece musíme vlézt do nějakýho kostýmu aby mu náhodou neruply švy.A po zábavě bude kostým na nás viset a my se budeme cítit SKVĚLE!!!

Re: Re: ...tak ani nevím,

(Pták, 28. 12. 2015 8:34)

Miri, jestli nás budeš prohánět jako na vánočním Nám. Svobody a přilehlých ulicích, tak určitě nepřiberem...
Ještě teď se mi chvějí nohy, ale zážitek to teda byl jen co je pravda, paní průvodkyně..... chi chi

Krásné a šťastné Vánoce

(Pták, 24. 12. 2015 16:35)

Vánoční čas nabízí příležitost posílat přání a hovořit s lidmi, na které sice celý rok myslíte, ale nenajdete chvilku na popovídání. Přestože se setkáváme, povídáme si a píšeme na těchto skvělých stránkách, včera jsme s Pavlinkou dokonce měli to štěstí se sejít na vánočním Nám. Svobody s úžasnou partičkou babyloňáčků z "Blučiny", tak přesto Vám nyní chceme s Pavlinkou popřát.
Možná právě sedáte ke štědrovečerním stolům, budete rozbalovat dárečky a v kruhu svých blízkých se užíváte. I my si Vás užíváme, myslíme na Vás a přejeme krásné Vánoce. Děkujeme za Vaši přízeň, za Vaše přátelství.
Pavla a Jarek

Ježíšek od manažerky.

(Pták, 19. 12. 2015 15:12)

Trochu to vypadalo, že se do Vánoc obrázků z Klondajku nedočkáme, ale nakonec vše dobře dopadlo a opět se máme z čeho těšit. Myslím, že rozesmáté tváře návštěvníků přesně dokumentují náladu a celkovou atmosféru.
Ponořte se, prosím, do obrázků, potěšte se se svými blízkými z přicházejícího vánočního času a 23.1.2016 budeme opět na Klondajku.

Narozeniny

(Strecmiloš, 17. 12. 2015 8:08)

Vážení. Gratulace Lubošovi je míněna upřimně a od srdce. Takovým lidem jako je Luboš velice rád popřeji ať je leden,únor či červen,nebo jakýkoli jiný termín. I dnes platí. Lubo měj se jak nejlíp umíš. I vy všichni,kteří svátek či narozky nemáte. Snad si ještě dokážeme popřát vše dobré i když nejste vedeni v matrilách a kalendářích. Ostatním bych popřál aby se brzy vyhouplo sluníčko a ozářilo Vás i Vaše cesty . Jazzu zdar. Strécmiloš

Milá neznámá, Jáji a všichni, kteří chodíte na tyto stránky.

(Pták, 14. 12. 2015 11:40)

Nějak se nám to všechno zamotalo..... cukroví, pavouci, plac ve Vaňkovce pro Ptáka, vysílení apod. Jsem rád, že tyto stránky existují, že se tady zasměji, že se můžu vykecat, že mám po ruce Ty, které mám rád, že je Babylon funkční atd..
Moc si toho všeho vážím a užívám. Pochopitelně máme problém s délkou vystoupení a přídavky, na druhou stranu, která kapela v našem věku, hrající na pětníku může říci MÁME PARTIČKU PŘÁTEL, SE KTEROU SE POTKÁVÁME A MÁME ZE SEBE RADOST.
A dost nostalgie; jsou před námi Vánoce a rok 2016. Těšte se z vánoční pohody, užívejte si dnů volna a uvědomte si, jak jste bohatí!!!!!! Jste bohatší o přátele, se kterými jste se kdysi dávno setkávali, časem na ně zapomněli a k mnohým se nyní opět vrátili.
Přeji Vám krásné svátky a pomalejší, rozhodně však šťastnější rok 2016

Narozeniny

(Strecmiloš, 15. 12. 2015 11:34)

Lubošku. Na těchto stránkách zvláště upřímně přeji k Tvým narozeninám mooc zdraví štěstí. Zbožňující publikum a dobré kamarády. Velice si Tě vážím a jsem moc rád,že se můžu považovat za Tvého kamaráda. Doufám,že ještě toho hodně zažijem.

Re: Narozeniny

(Pták, 16. 12. 2015 18:29)

STRÉCU, SVĚT CHCE BÝT KLAMÁN!!!!!
Zaslechl jsem, že na FB vypukly mohutné oslavy Lubošových narozenin a kapička přeprskla až sem. Jenže podle informací z rubriky KAPELA, Luboš má nebo měl narozeniny 15.1.!!!!! A tuto rubriku psala sama manažerka Zdeňka, takže údaj musí být pravdivý. Nevím jak vše vzniklo, ale protože osobně slavím rád a často, přidávám se k oslavám s prosbou, jestli by se některé z uvedených narozenin nemohly posunout dál od konce či začátku roku do míst, kde je slavící prázdnota.
Ve výše zmiňované rubrice KAPELA najdete data narození všech členů kapely a sami musíte uznat, že hrát v našich letech je hotové hrdinství, možná, že až dobrodružství.
Na zdraví.......

Mikulášský Klondajk

(Mirka B.(žabč. spolek), 6. 12. 2015 23:21)

Ahojte všichni!
Tak včerejší mikulášský večer neměl chybu! Opět jsme se všichni bezvadně bavili.Zábava se pěkně rozjela i když to ze začátku moc nevypadalo.Babyloni hráli jak jinak než skvěle. Jarek zpíval co mu hlas stačil a my mu vydatně pomáhali. Překvapením večera byla skupina Piknik.Hráli a zpívali taky perfektně. Pěkně jsme se odvázali.A tak to má být,člověk potřebuje taky někdy vypnout když má starostí až nad hlavu.Potřebuje přestat myslet na nemoci jinak by se utrápil nebo zbláznil.Aby na toto na všechno asponˇ na chvíli zapomněl,tak je nejlepší lék se nějak odreagovat.Každý to řešíme jinak.Já to řeším tak,že si jdu s přáteli zatancovat,zazpívat si,pobavit se,pokecat si.A když k tomu hraje vynikající kapela tak je to úžasné! A večer byl o to hezčí,že se bylo na co koukat,protože to byl mikulášský večer a čertama a čerticema se to jen hemžilo.Samozřejmě že nechyběl ani Mikuláš a andělé.Pánové,vůbec se nám nechtělo domů a vy to moc dobře víte.Ale musíme Vás trochu (hodně) šetřit aby jste nám v příštím roce zase něco zahráli! Jste skvělí a my Vás, Baboši, m i l u j e m e ! ! !

Re: Mikulášský Klondajk

(Jája, 7. 12. 2015 8:45)

Miri, tak jsem ráda, žes to zachránila. Od soboty se sem koukám a nikdo nepíše. Už jsem se bála, že vás všechny vzali čerti. A jak známo, co peklo schvátí, už nikdy nenavrátí. Jediné, co mě drželo nad vodou bylo, že na Klondajku byli přece v sobotu samí hodní lidi a že na únos do pekla určitě nedošlo. V rozsvícené vánoční Vídni zrovna na radnici odbíjeli 18.00 hod a já na vás intenzivně myslela, trošku plakala, hodně záviděla a v duchu si pořád zpívala babošácký písničky. Že si to všichni užijete, o tom jsem nepochybovala ani na vteřinu. Uhlí určitě nikdo nedostal. (V televizi zrovna říkali, že uhlí není).
Tak se mi ulevilo, že nejste všichni v pekle a že mám šanci vás zase brzo vidět. Jinak bych musela začít strašně zlobit, abych se za vama dostala a to JÁ, která su od přírody tak strašně moc hodná, vůbec neumím. Měla bych s tím velký problém. Ale ty zábavy v tom pekle si představuju úplně živě.

Re: Re: Mikulášský Klondajk

(bertik, 8. 12. 2015 11:01)

Jestli jsou v pekle takové hezké čertice a tak skvělá zábava,jako na Klondajku,tak začínám zlobit.Ať si mě to peklo klidně schvátí.

Re: Re: Re: Mikulášský Klondajk

(Pták, 9. 12. 2015 16:17)

Bertiku, máš skvělý postřeh!!! Babošům posílají z pekla ty nejhezčí čertice. Bohužel se vyrojí jen jedenkrát v roce a pokud nechceš být šizený, musíš fakt do pekla. Jen aby v něm nebylo za chvíli plno....... chi chi chi
Byl na tancovačce jeden vyčuránek, který byl napůl anděl a napůl čert. Ten by Ti to možná mohl domluvit oběma směry!!!!
RADĚJI JEŠTĚ NIC NEPODEPISUJ. Třeba čertovské holky potkáš i bez úpisu..... S Babošama určitě!!!!!

Re: Re: Re: Re: Mikulášský Klondajk

(Jája, 11. 12. 2015 8:57)

Tak jsem se chtěla, Jarku, zeptat, jestli ten pánský striptýz byl zlatý hřeb večera, aby si taky dámy přišly na své?

Re: Re: Re: Re: Re: Mikulášský Klondajk

(Pták, 11. 12. 2015 9:53)

Ne ne Jáji a děsí mě, že jsi neviděla tu obří únavu, zničené tělo i ducha. A zřejmě by mně bylo v tomto stavu úplně jedno, kterým směrem bych byl odnesen.
V podstatě to byl zoufalý výsledek přátelského pokřiku návštěvníků JEŠTĚ JEŠTĚĚĚĚĚÉÉÉÉÉ. Myslím, že úplně stejně na tom byli i další členové kapely, kteří nechtěli svůj stav dokumentovat z prostého důvodu:
Všechny by nás odvezli na nejbližší JIPKU a nechali nás na kapačkách až do příštího roku.....

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mikulášský Klondajk

(Jája, 11. 12. 2015 18:35)

No, vidíš, všechno je relativní, já jsem z toho cítila erotické dusno a ona to byla v podstatě předsmrtná agónie. My voláme JEŠTĚ, JEŠTĚ, protože na nás ta předsmrtná agónie přichází až druhý den, ale když jsme s vámi, tak si to chceme beze zbytku užít a jsme "čerství" jako zamlada. Jak psala Mirka, musíme si vás šetřit. Ale jak najít tu zlatou střední cestu? Tu budoucnost vidím fakt v tom CD. Napůl zábava, napůl diskotéka, kdy si budete moct "dáchnout". A možná taky z večerních zábav přejít na odpolední čaje. Bude to chvilku trvat, než si osazenstvo zvykne, ale zjistí, že je to prospěšné pro nás všechny. Chtělo by to anketu na fejsbůčku. (Jak jsem napsala slovo "bůček", tak jsem dostala hlad. Jdu večeřet).

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mikulášský Klondajk

(Pták, 13. 12. 2015 12:32)

Milá Jáji, jestli moje únavou zřícená a lety ohlodaná postava v Tobě vyvolává erotické dusno, máš nejlepší erotická dobrodružství teprve před sebou a těš se do Domu pro seniory. Tam si teprve přijdeš na své. Dnes jsem byl dopoledne v lidmi přecpané Vaňkovce. Škoda, že jsem Tvoje hodnocení mé ztepilé postavy četl až teď. Asi se tam vrátím, vysvléknu do trenkáčů, ať si mé tvorby erotického dusna také užijí.
Ale všechny další Tvoje myšlenky stojí za úvahu. Ať je to jak je to, roků a sil nám určitě přibývat nebude a pokud se chceme společně ještě nějakou dobu setkávat, musíme tuto otázku řešit. Kapela má do konce roku "uměleckou" přestávku, ve které si budeme dávat do pořádku svoji tělesnou stránku. V této pauze o několik kilogramů zkrásníme, ale společně v novém roce všechno vyběháme.
Zatím si užívejte předvánočních příprav, ALE HLAVNĚ V KLIDU.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mikulášský Klondajk

(Jája, 13. 12. 2015 21:15)

Je krásný mít před sebou světlý zítřky v podobě domovů pro seniory. Taky je fakt, že ve Vaňkovce mívají místo "fontány" občas přehlídkové molo. Stačí vystihnout tu správnou chvilku a Brno je Tvoje. Kam se pak hrabe vaše "křoví". Každopádně mě zaujala myšlenka (doufám, že ještě hodně předčasná), že byste mohli být předskokany své vlastní diskotéky, nebo také hosty, záleželo by na tom, jestli byste chtěli hrát hned na začátku, nebo až v průběhu. Původně mi to přišlo vtipný, ale až tak k popukání to není. Padl na mě z toho splín, byť to bylo myšleno dobře. No, jak se říká, "necháme to koňovi, ten má větší hlavu" a raději se budem intenzivně věnovat těšení na další akci. Je to lepší, než těšení na Vánoce, neboť vaše akce nejsou spojeny s bezhlavým utrácením za mnohdy nesmyslné dárky, velkým úklidem (chudáci pavouci jsou mordováni přímo v domácnostech, nebo "humánně" vynášeni do mrazu, kde záhy zahynou), pečením něčeho, co v mém případě nevypadá jako cukroví, ani s nadbytečnými kily po bezuzdném přežírání. Takže, po Novém roce hurá na naše milované Baboše!!!!!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mikulášský Klondajk

(neznámá, 14. 12. 2015 10:27)

nepřeháněj

Re: Mikulášský Klondajk

(Pták, 7. 12. 2015 9:09)

O takové vyznání lásky se budou muset Babyloni mezi sebou podělit.
Souhlasím, že večer byl s Vámi, naši přátelé, skvělý a kostými nádherné. Včera jsem začal upravovat obry, které nafotila Pavlinka. Myslím, že se máte na co těšit. A na závěr defilé těchto obrázků uvidíte, jaké úsilí během večera vynakládáme a že nám jde doslova o život!
Ale za Vás ho rádi položíme


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66

následující »