Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Kdo se ráno nestydí, zřejmě včera večer dobře nebavil (Luboš)

(Pták, 29. 4. 2016 12:46)

Stano, je to poprvé, co Tvým písmenkům vůbec nerozumím..... nemohl by jsi myšlenku rozvést???? Stačí klidně zítra večer v Židlochovicích na čarodkách

Miloš Stréc Svoboda

(Pták, 28. 4. 2016 12:03)

je spoluzakladatelem kapely Babylon a dnes se dožívá kulatých kulatin /málem mě dohnal/. Strécu, nechť Ti paličky v rukou kmitají jako doposud a rozdáváš radost jak v Babylonech, tak i v Piknicích.
Drž se hochu........

Re: Miloš Stréc Svoboda

(Mirek, 28. 4. 2016 14:36)

Gratulace

Re: Re: Miloš Stréc Svoboda

(Jája, 28. 4. 2016 21:31)

Strécu, dostávám se k internetu až teď. Všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, štěstí, lásky, klidu a hodně společných večerů na zábavách přeju za celý náš spolek.

Ořechov

(Standa, 25. 4. 2016 7:24)

Po měsíční přestávce jsme se opět mohli bavit s Babylony v Ořechovské sokolovni,sice Pták psal,že nezkoušeli,ale nebylo to znát,byli skvělí!!A my jsme se zase vyřádili,jen nám tam chybělo několik milých přátel,které skolily různé neduhy.V Židlách se doufám již uvidíme.Baboši dík a těšíme se na čarodky,snad nebude padat sníh?!Jo a zdravím všechny co tam nebyli!

Re: Ořechov

(Pták, 25. 4. 2016 20:31)

Ahoj Stani, byl to mazec!!!!! Myslím, že to všechno vyšlo jak mělo. Původně jsme měli obavu ze sálových ozvěn, ale upravená Orlovna, kromě přijatelné akustiky, nabízela návštěvníkům i nadstandartní zázemí. Bude-li to možné, rádi se v Ořechově opět někdy mihneme.
Stanovo zvolání, S Babylony mládneme, které umístil na trika, byl tak trochu úlet. Když pěti troskám sličné mažoretky přetahovaly ony trika přes hlavu, musely v duchu pukat smíchem. Já se směji ještě teď. Co dodat? V Ořechově bylo bezva, nálada skvělá a poznali jsme několik nových přátel, kteří se vyšli po třiceti letech na Babylony.
Již tuto sobotu se můžeme opět společně vidět a zařádit si v Židlochovicích na letňáku. Čarodějky budou krášlit večer a my je za to nehodíme do hladových plamenů, ALE BUDEME SI JE UŽÍVAT.
NA SOBOTNÍ VEČER NÁS POZVALI SKVĚLÍ MILTONI KE SPOLEČNÝM REJŮM.
Pozor, začínáme v 19 hod.!!!!!!

Re: Re: Ořechov

(Pták, 25. 4. 2016 20:34)

JÓ A BACHA!!! NA POČÍTADLE JE ZA DNEŠEK 74 PŘIPOJENÍ, Z TOHO PRÁVĚ TEĎ ONLINE 7......

DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM!!!!!!

Re: Re: Re: Ořechov

(Jája, 26. 4. 2016 8:15)

A já jsem tam nebyla, fňuk, fňuk. Děkujem, že jste na nás mysleli.

Ořechov 23.4.2016 Babylon

(Stano, 21. 4. 2016 10:24)

Ahoj všichni, Protože jsem nepíšící, naučil jsem se kopírovat A tak použiju Jáju - snad se neurazí. Otázka zní kolik je písní v dalším Jájině textu:
Pořád se ptám - "kam roky jdou, jdou, jdou" a jako každej "mám svý přání, zvláštní přání, tajný přání" a je mi to úplně na prd.
Chtěla bych být "král diskoték" a taky, aby můj život byl "krásná diskopouť", ale přitom už ani "nechodím do restaurací" a v lékařské zprávě mám napsáno - stopkuřák již řadu let, tudíž mě nezajímají ani "cigarety". A jímá mě "závist", že si můžeš klidně zpívat - "města tep cítím, města tep znám" a já to můžu zažít tak jednou za půl roku, když jedu do Brna k doktorovi. Je pravda, že v těch hicech bylo lepší sedět doma a nebo odletět na "severní pól", ale kde na to vzít prachy.
Nemám čas ani na drby, takže mě vůbec nebere, že "Gina chodí krajem" a to, že "chytila mu malýho" by mohlo být aktuální, jde úplně mimo mě. Taky nestíhám sledovat politiku, akorát je mi jasný, že když někdo křičí - "a teď bydlím jak sám král", tak na to většinou dojede.
Je pravda, že mě trochu děsí, že už nemám komu říkat "ven dej ruku", ale to už k mému věku asi patří. Občas řeknu manželovi - "tak dej mi pár pus" a když je dobrá konstelace hvězd, tak je i dostanu. Sice mě potěší, když mi někdo řekne "koukej, koukej, chtěl jsem mít Tvou lásku", ale minulost už mám vyřešenou a srovnanou (kecám).
Někdy přemýšlím o tom, že jsem před deseti lety mohla odejít žít do Austrálie, ale jsem moc ráda, že jsem to neudělala, protože bych si dneska určitě říkala, že "až tam za mořem je má rodná zem, po ní toužím". Už se ani neptám "kampak jít, kam se dát?" Ale, i když je můj život tak hektický, tak si vůbec nestěžuju, protože mám blízko sebe krásné "dětské oči" a klidně "každodenní pouť mám a zas táhnu ten svůj nákup" a ani to moc neřeším. Tak takhle já teď žiju.
Co je pro mě moc fajn, že opět začali hrát Baboši a můžeme zvolat "pojď, my jsme tady, nejsme nikdy sami" a krásný je, že "opět jsme přesto našli společnou řeč, buďme zas přáteli, jen žádnou křeč, JEDEM do Ořechova.
Těší se na Vás kopírující Standa z Ořechova

Re: Ořechov 23.4.2016 Babylon

(Jája, 22. 4. 2016 6:35)

Ahoj, kopírování se povoluje. Tos na to narazil náhodou, nebo proběhlo hledání? Tos toho musel dost pročíst, ne? Každopádně, vzhůru do Ořechova.

Re: Re: Ořechov 23.4.2016 Babylon

(Jája, 22. 4. 2016 20:06)

Jinak je pravda, že jsem se tenkrát docela vyblbla a klidně by to mohlo mít pokračování. Pták by určitě rád viděl ty "Jarní dívky", ale protože se má ochlazovat, tak si jich asi moc neužije. A navíc je jak "Poutník" pořád na cestách, myslím, že je to "Dlouhá pouť a nikoliv "Cesta za slávou". Pozná mnohá "Města" a víme, co s lidmi dokáže udělat "Závist". Chudák nemá čas ani přečíst si noviny. To by mi určitě potvrdil každý "Kamelot". To mě, jak už tu bylo řečeno, "Jarní dívky" moc neberou. Spíš by mě mohli zajímat "Nováčci v armádě", ale vzhledem k mému věku už bych působila stejně divně jako ten "Prodavač peří" a to bych nerada. Měla bych se spíš vzdělávat a pozorovat v noci třeba "Sírius". Držím se toho! Nestarám se už o drby, je mi jedno, co spolu mají "Nejhezčí žena", "Pilot", "Gizela" nebo "Měsíční muž".
Myslím, že kvůli tomu, že měli Baboši tak dlouhou pauzu svádíme velký "Boj". Když není delší dobu zábava, tak o Baboších aspoň "Sníme", po delší době už voláme "SOS" a bohužel nám nepomůže žádná "Protekce". Ale už je tady Ořechov, takže volám "Pojď a bav se", "Tady nejsi sám"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ořechov téměř po třiceti letech!!!!

(Pták, 21. 4. 2016 14:11)

Stano z Ořechova /i Moravan/ mě předběhl nádhernou zdravicí. Vlastně po jejím přečtení mně spadla brada.
Tak tedy, Ořechov patřil k našim stálým štacím a pro velkou kapacitu sálu Orlovny /tehdy jsme ho uměli zaplnit/ byla atmosféra dokonalá. Téměř po třiceti letech se v sobotu 23.4. do něj vrátíme. S jakou přijedeme???? Nabídneme Vám všechny tehdejší hity jako Chytila mu malýho, Džingischán, Severní pól a spoustu dalších. Díky úsilí našich fandů byly dohledány další pecky jako od Nazarethů Malá část a nebo Noc naše noc. Pro Ořechov je tato sobota svátečním dnem v rámci oslav osvobození RA. Po celodenním kulturním programu nastupují Babyloni, kteří budou chtít celý sváteční den završit. Jde tedy o to, aby jste šetřili silami a na začátku babylonského večera byli svěží. Jací budeme na jeho konci je ve hvězdách.
Musím se vrátit ještě ke Stanovi a k Vám ostatním, kteří se ve Fotoalbu usmíváte a mnozí ve věku babiček a dědečků tancujete, zpíváte, prostě řádíte líp jako za mlada. Patří Vám veliký dík kapely Baylon. To Vy jste ji postavili na nohy, Vy jste ji rozpohybovali a udržujete ji v chodu. Takové zázemí, takovou podporu fandů a dnes už přátel, nikdo nemá!!!! Vážíme si toho a máme Vás rádi. Protože Vás máme a trochu si foukáme, zeptám se, vlastně řvu to na Vás.....
PŘIJDOU V SOBOTU DALŠÍ STARONOVÍ PŘÁTELÉ ???
BUDEME SE BAVIT A ZPÍVAT CO NÁM SÍLY BUDOU STAČIT????
ZAPLNÍME ORLOVNU JAKO KDYSI????
TĚŠÍME SE NA VÁS!!!!!!

Su grogy......

(Stano, 15. 4. 2016 15:07)

Na plakátech propagující Ořechov se píše o odpočinutých Babylonech, možná jsem se přehlídl, že by Babyloni na odpočinku??

Re: Su grogy......

(Jája, 15. 4. 2016 18:58)

No, já si myslím, že přesně naopak. Tipovala bych to na přemíru práce. Ale nebuj, už se nám blíží zábava, roztříštíme stereotyp všedního dne a zase se nabijeme (ne si !!!) na další akci. Ta naštěstí bude brzo, tak budeme nabití až až. A já to teda moc potřebuju. Tělíčko z nedostatku pohybu ochabuje a chřadne a taktéž hlasivky, kterým chybí moje zvolávání do hlaholícího davu. (Dřív jsem věřila tomu, že zpívám). Moc se mi na tom líbí, že můžu zkusit, jak to mají hoši v pubertě, když jim přeskakuje hlas. Každá zkušenost se hodí. Ale vzhledem k tomu rachotu okolo mě si toho naštěstí nikdo nevšimne. A je mně to buřt i kdyby jo. Dneska už člověk moc nezažije pocity čisté radosti, moc si neuvědomujeme atmosféru okolo sebe, ale na těchhle zábavách je to setsakra cítit. A já tady z plných plic nasávám (atmosféru pochopitelně), raduju se, užívám si a jsem strašně vděčná, že mám tu šanci. Taky obdivuju kluky, jak jim to krásně jde a moc oceňuju, co pro nás dělají. Je bezva být s takovou spoustou lidí na "stejné vlně", těšit se na sebe, na písničky a na tancování. A teď schovat kapesníky, utřít slzy a začít se těšit. Všichni víme, že máme na co! Hurá, už jen týden a kousek.

Re: Re: Su grogy......

(Jája, 15. 4. 2016 19:34)

Pardon, napřed utřít slzy, pak schovat kapesníky.

Re: Re: Re: Su grogy......

(Pták, 17. 4. 2016 15:31)

V podstatě oba máte pravdu, dílem se odpočívalo od muziky i zkoušek a dílem je hodně práce, což je dobře. Co mě ale děsí, je pohled na hrací kalendář na těchto stránkách, spolu s faktem, že do Ořechova zbývá již jen týden a k tomu vědomí, co všechno jsem se nenaučil. Hlasivky se rozlenošily a naříkají, že by už chtěly do důchodu, pamětˇ vynechává. Prostě, je to jak píše Jája, která ví, jak to mají hoši s hlasivkami v pubertě. Jenže Jáji, jsem na tom jako ti hoši s tím rozdílem, že mě puberta již nezasáhne. S jakou chutí bych si ji opět dal. Až na ty hlasivky mně v pubertě všechno fungovalo.
Takže v dubnu se uvidíme hnedle 2x a možná se i uslyšíme. Nejdříve 23.4. v Ořechově na Orlovně a 30.4. s Miltonama a čarodkama v Židlochovicích na letňáku. Co dodat?
NO PŘECE, TĚŠÍME SE NA VÁS

Změna

(Jája, 31. 3. 2016 12:10)

Ahoj, pro ty, kteří chodí jenom do Vzkazníku a nedívají se na titulní stránku (jako většinou já), je zábava v Ořechově 23. 4. ne 16. 4.

Re: Změna

(Jitka, 5. 4. 2016 19:09)

Ahojik hosani tak kdy tedy budete v tom Orechove pisete 16.4 a potom 23.4.tak proto se ptam.uz bych potrebovala zase chvili relax,jinak vas moc zdravim pa

Re: Re: Změna

(Jája, 9. 4. 2016 14:38)

Ahoj Jity, jestli si chceš udělat výlet, tak klidně vyraž do Ořechova 16., ale Baboše tam potkáš až 23. 4.

Stroj na čas

(Mirek, 25. 3. 2016 16:32)

Príma


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »