Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj, už jste mě chyběli

(Pták, 4. 3. 2022 16:37)

Gizelu zazpíval pořádně jenom Stréc. Když se do ní opřel tak měla holka co dělat aby ten hukot přežila.....
Jak dopíši tyto řádky, tak hned začnu budit zakleté Baboše. Sám jsem zvědavý jak na tom jsme.
Ani nevíte jak se těším. Kdo se netěší tak to jsou hlasivky....... to je fakt mizérie. Při nejhorším dáme kolena.
Mějte se pěkně a musím konečně položit muzikantům záludnou otázku. Jak jste na tom hoši?

Svátek

(Jája, 18. 2. 2022 17:49)

Ahoj, kdo má dneska svátek? Gizela! Tak jestli uhodnete, co si od rána zpívám? (Je zvláštní, že neznám ani jednu. Vy jo?) A nevím, jak Baboše, ale Ptáka brzo rozhýbou jarní dívky. Už se začíná trošku oteplovat, za měsíc seš "jura" i bez rozcvičky.

Re: Svátek

(Standa, 20. 2. 2022 7:00)

I já jsem si pobrukoval v úterý Jiřinu a hlavně v pátek
Giiizela! a to mě vydrželo celé den.Jáji Pták už se s té zimy probouzí,tak se máme na co těšit HURÁ!!!

Ahoj Babošky a Baboši,

(Pták, 14. 2. 2022 14:48)

nevím jestli úplně všichni slavíte Valentýna, ale já si myslím, že v životě je poměrně málo důvodů k radostem /kór když Baboši stále nehrají/ a tak by se měl využít každý svátek k příjemnému potěšení. Babyloni se pomalu probírají, protahují zdřevěnělé údy a začínají zjišťovat, jak se na nich podepsala tahle dlouhá přestávka. Prosím, nechejte nám ještě chvilku na rozhýbání.
Užijte si Valentýna a mějte se rádi.
Zdraví Vás Vaše kapela Babylon

Pozdě, ale přece

(Jája, 24. 1. 2022 19:54)

Milý Ptáku, opožděně Ti přejeme všechno nejlepší k Tvým sobotním narozeninám, hodně zdraví, štěstí, lásky, klidu, pohody, a taky ňáký ty peníze, i když křiví charakter, ale s tím by ses určitě nějak popral. A šetři síly, ať si můžem u toho táboráku ve zdraví pěkně zabékat : - ) !

Ahoj Džingischáni převlečení za Baboše,

(Pták, 30. 12. 2021 15:01)

již jen pár kroků nás dělí od roku 2022. Jaký bude? Bohužel nezáleží jen na nás, ale pevně věřme, že bude bezva. Jsem přesvědčený, že se opět potkáme na placech a z plna hrdel budeme zpívat písničky, které hulandáme víc než 40 let. Je to nádhera, že nám to tak sedlo a dlouho vydrželo. Největší zásluhu na tom pochopitelně máte Vy, fandové. ŽÁDNÁ KAPELA bez své základny nemůže existovat a proto Vám nepřestáváme děkovat
Chci poděkovat muzikantům, kteří tuto kapelu vymysleli, byli ochotni hrát písničky, které v sobě stále neseme, všem těm, kteří se v Babylonu objevili i současným muzikantům a zvukovým kouzelníkům.
UŽIJTE SI ROK 2022 VE ZDRAVÍ SE SVÝMI BLÍZKÝMI A TĚŠME SE, ŽE SE OPĚT SETKÁME. MÁME VÁS RÁDI

DŽINGISCHÁN

(miki, 16. 12. 2021 15:58)

to by člověk nevěřil ... ale tuhle písničku hraje skupina Dschinghis Khan a já pokračuji v hledání Jaromír mě pomáhá je to hodný chlapec...,ale mám dojem,že s tou "Cesta za slávou" mě bude muset opět pomoci ... a pamatujte , DOBŘE UŽ BYLO BUDOUCNOST JE NEJISTÁ ..

Re: DŽINGISCHÁN

(Jája, 16. 12. 2021 18:23)

Neplkat, neplkat, sem pesimismus nepatří. Od toho jsou ti nahoře, aby kazili vzduch, atmosféru, čeřili vodu a naháněli lidem strach. Tady se radujeme z toho, že jsme měli šanci se kdysi před pár lety :) vzájemně potkat, pak si dát na chvilku pauzu a pak se potkat znovu ve zralém věku. A najednou žádná pauza nebyla. Byli jsme stejní jako před lety, možná vděčnější za to, že se můžem znovu vídat a překvapenější, jak moc jsme se s Baboši i po těch letech vlastně vůbec nezměnili. Nikdo nepotřeboval zpěvník, protože máme spoustu textů pořád v hlavě a na rozdíl od venkovního nevlídného světa jsme se vždycky výborně bavili, jeden na druhého se usmívali, dokázali jsem se krásně odvázat a vzájemně jsme se na sebe moc těšili. A není divu, měli jsme přece tolik společného. Velký kus našeho mládí zaplnili neodmyslitelně naši Baboši. Vždyť jsme je viděli častěji, než mnohé příbuzné a v některých případech určitě mnohonásobně raději. Pamatuju si i na léčivé účinky těchto zábav. Na gymplu - do pátku marod a i když to ještě nebylo úplně dobrý, tak na Baboše se prostě muselo!!! A pak se to buď vyléčilo (mnozí ví jak - Ptáku a nemluvím o sexu) a nebo nás to dorazilo. Ale většinou vítězila ta první varianta. Asi jsme si při zpěvu roztáhli a vyčistili plíce a tancem vyhnali všechny bacily. Taky jsme jako mladí asi víc vydrželi, protože kdybych dneska měla pít to víno, co se tenkrát pilo, tak bych si přinesla na zábavu už s sebou rovnou parte. Takže, žádná negativní hesla na těchto stránkách, protože my se vždycky rádi uvidíme a bude nám spolu dobře. A když nebudou kolena, tak si někde u ohýnku (jestli nám ho EU nezakáže) opečeme špekáčky. Vraťa umotá nějakej cviboch, Bednáři dovezou víno, Mirka koupí zlatýho Jelcina a Stano může vzít kastl, (on většinou nepije, protože řídí, tak nám aspoň neubude). Ruda vezme kytaru, prohrábne struny a už to pojede. Vezmeme si deky a uděláme piknik. A já budu na mé dece držet místo extra pro Stréca, protože ten tam nesmí chybět! Pochopitelně vezmeme špekáčky i pro trio Sláma, Kolář a Hercog, protože bez nich by to nebylo ono. Takže, děti moje, opatrujte se, buďte na sebe hodní a nepodléhejte panice, určitě něco vymyslíme, abysme se zase viděli. Trochu jsem se při těch vzpomínkách dojala, takže doufám, že Janička Edlerová nebude mít promočenej polštář. (Říká se - hlavně nejmenovat, proto jsem uvedla jméno za svobodna). Moc se na vás na všechny těším!

Re: Re: DŽINGISCHÁN

(Standa, 16. 12. 2021 18:59)

Jáji už hledám deku,kdybych ju nenašel,tak ju vezmu psovi a ten vainoš beru.A už se těším,jak se potkáme.
Hurá dem na to....

Re: Re: Re: DŽINGISCHÁN

(Pták, 17. 12. 2021 10:46)

JÁJI, JEŠTĚ ŽE TĚ MÁME. NORMÁLNĚ JSI MĚ DOSTALA A VŠECHNY BABOŠE NEPŘESTÁVÁM ZDRAVIT

Re: Re: DŽINGISCHÁN

(Stan, 23. 12. 2021 17:19)

Zdravím Babošáci a Babosky,
Kastlik piv je objednán, už zbývá přežít v pohodě Vánoce a Silvestra.
Tož Vám všem přeji hóóóóóódně zdraví a lásky pod stromečkem a těším se na další setkání v Novém roce.


Re: Re: Re: DŽINGISCHÁN

(Jája, 25. 12. 2021 12:54)

Ahoj všichni, jak to tu krásně funguje, člověk vysloví přání a už se berou psům deky z boudy a zamlouvají kastle. Věřím, že i Mirka s Jelcinem klapne. Takže, když jsme u těch přání, tak já vám všem ze srdce přeju krásný svátky ve zdraví a v klidu, a taky hodně zdraví, lásky, štěstí a pohody v novém roce. Mějte se všichni moc hezky.

Re: DŽINGISCHÁN

(Pták, 19. 12. 2021 17:57)

Milý Miki, Cesta za slávou / Chytila mu malýho / se jmenuje Eeny Meeny Miny Moe - kapela LUV, s tím Džingischánev jsem onu zápletku neznal. Docela mě to pobavilo. Pěkný večer

Mikimu

(Pták, 23. 12. 2021 16:34)

a všem pravověrným Babošům přeje kapela Babylon krásné Vánoce, bezporuchový rok 2022 a snad se v něm potkáme. Máme Vás rádi

Cesta za slávou / Chytila mu malýho / se jmenuje Eeny Meeny Miny Moe - kapela LUV

Pod vánočním stromem

(Jája, 15. 12. 2021 4:33)

Ahoj Ptáku a všichni ostatní. Jája mlčí, ale stránky čte, fotky sleduje (škoda, že chybí ty z poslední zábavy). Začala další etapa mého života, jsem v nové práci a opět na začátku. Zaučování kdekoliv je vždycky o nervy a mně přichází do cesty pracovní příležitosti, které jsou mi bytostně cizí. Já, která si sotva pamatuju data narození svých dětí - ostatní čísla v hlavě jaksi neudržím a co se techniky týče jsem skončila u jednoduchých strojů - páky, kladky, nakloněné roviny atd. - skončím vždy u nějaké technické profese. Takže, jednoduše řečeno, jsem zatím z toho co dělám docela pitomá a dost mě to zmáhá. Bylo krásný, že nám i přes covidové šílenství Vesmír poslal Blučinu, Žabčice i Rajhrad. Loni v zimě to vypadalo, že jsme všichni skončili se vzájemným setkáváním a budem komunikovat už jenom přes telefony a počítače. A ejhle, šance přišly. Máme spoustu krásných vzpomínek, ty nám nikdo nevezme a je jasné, že nahoře nás všechny mají rádi. V živé paměti mám předvánoční ohňostroj a úžasnou atmosféru společných setkání. Tím vším chci říct, že i když už sem nepíšu tolik jako dřív, že na vás na všechny často myslím a věřím, že příští rok 2022 si s tím koronablbcem poradí a bude líp. Halt, budem přes zimu všichni zalezlí, jako spousta zvířátek, třeba medvědi, ježci, nebo hadi a na jaře nás všechny vytáhne sluníčko, Jarka jarní dívky a do podzimu si budem užívat života a kamarádů. Ať už u kolen, nebo bez kolen, časem někteří s kolenními endoprotézami, ale v dobré náladě. Ta na zábavách nikdy nechyběla, tu umíme! A když bude místo Mikulášské zábavy Májová, tak se budeme mít aspoň na co těšit. Ať žijí Baboši a všichni jejich příznivci. A že jich je! Mějte se všichni zatím moc hezky a hodně zdraví.

Re: Pod vánočním stromem

(miki, 15. 12. 2021 15:56)

Opět krásně napsáno Jájo .... číst Tvoje příspěvky ..jedna radost ..

Re: Re: Pod vánočním stromem

(Standa, 15. 12. 2021 17:56)

Ano Miki,máš pravdu to se čte jedna radost,protože to je naše paní spisovatelka!!!Eště ,že ju máme.Jáji super!!

Re: Re: Re: Pod vánočním stromem

(Jája, 15. 12. 2021 21:36)

Děkuji vám a rdím se : )

Pod vánočním stromem

(miki, 14. 12. 2021 12:21)

Hezky jsi to napsal Jaromíre opravdu od srdce.
Máš pravdu,že dřívější debaty ( Mirka,Jája ....) byly na denním pořádku, jenže čas plyne a někteří zřejmě zestárli až moc rychle.Možná pečou cukroví nebo hlídají vnoučata.Takže když nebudeme letos v Rajhradě vynahradíme si to příští rok a nejlepší by bylo někde venku. ; " a není není není náhodou ; až tam za mořem je má rodná zem " to budou pecky ..... ale mám jednu prosbu ještě jsem se nedozvěděl název skupin kde zpíváš :Kosmoptáka + a hlavně Cesta za slávou + a žiju si jak sám král .... stačí jen název grupy zbytek najdu na Tube nasadím sluchátka a jsem na zábavě kde hrajete .... tak se nenech přemlouvat a díky.a do vánoc a Nového roku se jistě ještě spojíme ...DOBŘE UŽ BYLO BUDOUCNOST JE NEJISTÁ ...

Re: Pod vánočním stromem

(Pták, 14. 12. 2021 18:22)

Ahoj Miki, čéče v pžedchozí poště jsi chtěl Kosmoptáka a Nesahej na mě. Takže Kosmopták je od Exile a jmenuje se How Could This Go Wrony a erotická Nesahej na mě je od Eruption a jméno písničky One Way Ticket. Dnes budu klidně spát a za splněný úkol se mi budou zdát krásné sny. Příjemný večer přeji Tobě a celé skvělé tlupě Babošek a Babošů


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »