Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rok 2017

(Pták, 1. 1. 2017 1:05)

Ahoj příznivci Babylonu...... vítejte v roce 2017
Přeji Vám rok 2017 aby byl bohatý na zázraky, štědrý na štěstí a dobré nápady, s rozdávačnou náručí plnou zdraví. Vstupte do něj s důvěrou ve vlastní síly a těšme se z našich společných večerů.
První letošní setkání bude 21.1. na Klondajku od osmnácti hodin. Babyloni se na Vás těší

Re: Rok 2017

(Standa, 1. 1. 2017 9:42)

Krásné ráno Babošáci i já Vám přeji mnoho zdravíííííííííííííííííí a pohody,at´se stále setkáváme na BABYLONECH! Na klondajk se těšíme určitě všichni.

Re: Re: Rok 2017

(Pták, 12. 1. 2017 11:51)

Myslím, že můžeme začít pomaličku odpočítávat....... tedy stříhat metr

Přání

(Jája, 31. 12. 2016 23:55)

Milý Baboši a všichni kdo je milujete. Přeju vám do nového roku hoooooooooooooooodně zdraví, lásky, štěstí, klidu, pohody a jasně, že taky ňáký prachy, abysme měli na vstupný. Nám všem přeju ještě spoustu a spoustu společně prožitých setkání u milovaných babošáckých písniček.

FOTKY

(Zdeňka - web, 20. 12. 2016 15:15)

Milí přátelé,
fotky ze všech letošních akcí jsou již tam, kde mají být. Většina z Vás je viděla na FB, ale pro ty, kteří Facebook nemají, to budou novinky. Doufám, že se budou líbit.

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ ROK 2017 VŠEM!!!

AHOJ V PŘÍŠTÍM ROCE :)

Re: FOTKY

(Pták, 20. 12. 2016 16:35)

Jásám, jásám a jásám
Protože na FB chodím spíše z donucení, byl jsem jedním z postižených, kteří si nemohli u obrázků dodatečně v klidu vychutnat atmosféru večera prožitého s přáteli.
BINGO!!! Je to tu a se všemi zbývajícími akcemi...... vlastně je to dárek k Vánocům od manažerky Babylonů Zdeňky...
Poslední obrázky ze 16.12. byla soukromá akce. Na ní jsme se snažili pobavit návštěvníky, kteří naše písničky nikdy neslyšeli a ono se nám to společně podařilo. BYLO TO JAK NA KLONDAJKU!!!
Přidávám se ke Zdeňčinu přání; přeji Vám vánoční svátky prožité v klidu, pohodě a do roku 2017 Vám přeji hodně zdraví, štěstí a dobrých nápadů.
Mám Vás rád a těším se na Vás 21.1.2017

Klondajk

(Jája, 6. 12. 2016 17:59)

Děti, pročítám příspěvky, krásná práce. Už to, že dneska má někdo potřebu se svěřit se svými pocity není samozřejmá záležitost. O to víc si vážím těchto stránek. Hodně mě naučily, hodně mi pomohly a hodně mě těší. Stejně jako zábavy, babošácké písničky a naše setkávání. Být o tohle všechno bohatší je krásný a já za to tam nahoru moc děkuju - a taky vám všem. Jituš, přijďte se s Milošem zase brzo podívat, že to takhle máme všichni furt.

Re: Klondajk

(Pták, 7. 12. 2016 20:37)

Kurňa, omlouvám se.... sestřelil jsem Jáju nechca až někam do podpalubí

Re: Re: Klondajk

(Jája, 9. 12. 2016 14:25)

Ahoj, moc díky za pochvalu, ale po takové krásné akci to jde samo. Však to znáš a všichni ostatní, co sem píšou taky.

Babošům

(Škamradovi, 5. 12. 2016 10:02)

Ahoj „Baboši“ a všichni jejich fandové.
Zdravím Vás všechny, kteří jste byli 3. 12. 2016 na vystoupení skupiny Babylon v Hrušovanech.
Když jsem byl patnáctiletým klukem, od té doby uběhlo bez pár měsíců již padesát let. Tenkrát jsme zakládali bigbítovou skupinu, která si později zvolila jméno Acheron. Bylo to v malém sálku „Nádražní restaurace“ (dnes Na „Klondajku“) v Hrušovanech v roce 1967. 3. 11. 2007 jsme si na vystoupení skupiny „Pacifik“ v Pouzdřanech v okénku hostů zahráli jako Acheroni po 35 letech a já jsem si až nyní uvědomil, že to tenkrát mělo být po 40 letech.
Fuj… letí to jako blázen!!!!
Když končila kultovní skupina Deep Purple, bylo nám to všem líto, protože to byla rocková kapela no. 1. Z „Purplů“ potom vzešly kapely - Rainbow, Nazareth, Whitesnake, Blackmore night … atd. Když skončili Acheroni, tak nám i fanouškům to bylo také líto.
Já jsem šel zpívat k Horizontům a do nově se formující skupiny Babylon za Jardou Růžkem přišli od Acheronů Jirka „George“ Ungr, Wilda Gazda a legendární basista - fenomenální stavitel zvukových aparatur Zdeněk „Knoflík“ Jurnečka, který se na nás určitě usmívá z muzikantského nebe, do něhož před 15 lety náhle odešel. Teď hrají i s Ladinem (našim bývalým bubeníkem) v nebeské kapele.
Měl jsem radost, když jsem se dozvěděl, že Babyloni hrají v sobotu 3. 12. v Hrušovanech, těšil jsem se, že si přijedu zavzpomínat a podívat, jak jim to jde. Klobouk dolů, byl to nářez… a to publikum… Dokonce jsem si s Vámi mohl i zazpívat! Díky!
Jardo „Ptačí muži“ a kluci Babyloňáci, přeji Vám všem pevné zdraví, ať vás chuť do muziky neopouští,
protože muzikantů, co ještě po letech mají v sobě sílu a chuť bavit lidi, je už po hříchu velice málo. Vážím si toho, že muziku hrajete česky, s elánem a baví Vás to stejně jako mě.
Pozvedněme přátelé proto číše… připijme všem těmto „bláznům“ a nadšencům na zdraví.
Za našeho mládí se říkávalo: „Sajme, sajme, sajme, než nás Husák zajme!“ V dnešní době je tento slogan stále aktuální!!! (jen by se dosadila nová jména….)
Hlavně si to Vaše hraní nenechejte nikým znechutit. Byla by to určitě velká škoda.

Všechno dobré, hodně sil do dalších vystoupení, krásné Vánoce a šťastný nový rok 2017

Vám i Vašim fanouškům přejí
Milda a Jitka Škamradovi

Re: Babošům

(Standa, 5. 12. 2016 14:11)

Mildo dík za pěkné výklad a pozdrav,doufám,že se zase někde potkáme na BABOŠECH. Jitce vše nejlepší k dnešnímu svátku.

Re: Babošům

(Pták, 5. 12. 2016 20:55)

To je taková PRDA!
Kdybyste mě viděli, jak se řechtám a jak je mně dobře!!!! Za celou svoji muzikantskou amatérskou éru jsem něco podobného nezažil. To co se dělo na Klondajku byla pecka, ale toto hromobití na našich stránkách je fakt prda. Směji se u písmenek a je mi neuvěřitelně dobře A o tom by náš život měl být. O radosti, kterou si sami dokážeme vytvořit a užívat. A všichni mudrlanti, kteří nám komplikují život, ať jdou do háje.
Toto je nádhera.
Myslím Milošku, že míč, který jsi hodil na naši stranu uchopíme a hodíme zpět na Tvoji stranu s výzvou: Vyber největší pecky Acheronů a zazpívej si je s Babylonama. Zpívá Ti to jako za mlada, tak nás ještě pořádně potěš!!!!!
Jitkám přeji pěkné ukončení jejich svátku a již teď se těším na lednový maškarní Klondajk 21. 1. 2017

Re: Re: Babošům

(Milda, 6. 12. 2016 8:30)

Jardo,taky jsem byl ze setkání na Klondajku naměko.Ještě jsem si při tom vzpomněl na ty smutné akce,které jsme absolvovali v nedávné minulosti.Ať už to
to byl Jara Mácha,Ladin Knotig,Zdeněk Knoflík Jurnečka,nebo Jarda Lauterbach a uvědomil jsem si už dávno,jak je ten život krátkej a" posranej"jak schodky do kurníku a jak nás muzikantů rapidně ubývá....ách jó.
Moje manželka Jitka/Jájina spolužačka z gymplu/ se kterou jsem šťastně ve svazku již bezmála 30 let nechodila na Acherony,protože tam malý šestiletý holky tehdá neměli dovolen přístup/a já jsem si ji musel vyhlídnout jinde a bohužel později/.....ale budeš asi překvapen Pyšnou Mary,Cigarety.....a písničky co hráli Baboši i Acheroni zná dokonale i když některé s mými jinými vlastními texty.
Takže když to tak zesumíruju zjišťuju,že jsme v muzice asi oba stejný krve a Jitka se mně nenápadně ptala,jestli můj táta neměl něco s Tvojí mamkou a nebo moje mamka s Tvým tátou a jesli nejsme náhodou bráchové.... Tvůj pomyslně hozený míč,či rukavici rád zvedám a bude krásné když někde na Baboších zase dáme nějakej ten vzpomínkovej blok.Už se moc těším.Milda.

Re: Babošům

(Pták, 7. 12. 2016 20:34)

.....Jája je úžasná pisatelka a navíc mívá i pravdu. Jáji bavíš nás...... no, snad Tě doženeme
Tobě patří díky jako všem, kteří chodíte na tyto stránky alespoň nakukovat. Ještě kdyby na nás konečně vykoukly i obrázky...
Všem píšícím i čitatelům přeji příjemný večer a krásnou noc

Poděkování

(Jitka, 5. 12. 2016 20:19)

Jájo,
jsem moc ráda ,že jsme se v sobotu viděly na Baboších.
Taky se mi to tam moc líbilo,bezva atmosféra,kluci dali dobrý nářez,Jarda perfektně zpíval a bylo vidět a slyšet,že texty všichni zúčastnění znají a s kapelou si je zpívali.
Jo.to je holt bomba,když texty jsou české a zpěvák a publikum ví,o čem se zpívá.
Rádi se mezi Vás vrátíme a užijeme si to jako v sobotu.Celou cestu domů mi v uších znělo z textu písničky Cigarety,cigarety....a hlavně nechci vidět holky hezký,trhal bych jim asi přesky.
Kluci Babyloňáci ,ať Vám to tak šlape jako v sobotu po celý příští rok a strécovi přeju ,at´se operace ,na kterou se chystá ,zdaří a může zase běhat jako ten čert,co tam na Klondajku v sobotu zpíval.
Těším se,že se zase někdy uvidíme a zapaříme.
Jitka a Milda Škamradovi

Klondajk

(Jája, 4. 12. 2016 0:31)

Milý Médo, nebo Méďo z rychlovzkazníku, tos měl teď vidět to nadšení. To byla zase smršť na Klondajku. Kluci, krásná práce. A taky flexibilita. Dav si vyžádal "Severní pól" a připomnělo mi to heslo z dob minulých. "Náš zákazník, náš pán." Přání davu ihned splněno. Ale my nejsme zákazníci, my jsme milující kamarádi a Baboši nám vždycky krásně zvednou náladu. Myslím, že je úplně jedno, jestli se vidíme za měsíc, nebo za rok. Každému, kdo přijde musí být jasné, že k sobě patříme. Dokonce to mně, Pavlínce a Marušce jeden z návštěvníků řekl, že je vidět, že jsme prima parta. A to my jsme!!!
Super bylo i vystoupení Miloše Škamrady. Nutno ocenit jeho perfektní paměť, co se textů týče. No prostě už se "třepem" na další společné setkání.

Re: Klondajk

(Standa, 4. 12. 2016 9:40)

Ano Jájo,včerejší setkání na klondajku bylo super,bavili jsme se úžasně.Překvapení od Ptáka v podobě Acheronů bylo velmi milé,protože jsem na ně chodil.Miloš nám připoměl naše mládí,to by se zas mohlo někdy opakovat.Baboši díky za pěkné večer.Doufám,že si to brzo zopakujeme!!!

Re: Re: Klondajk

(Mirka B.(žabčický spolek), 4. 12. 2016 13:09)

Vážení,
po delší pause zase všichni spolu.
Jak píše Jája,písničky na přání byly okamžitě.Mě byla dopřána "Jiřina", v originále ji hraje skupina Kiss a samozřejmě nechyběla "Cesta za slávou a Nechodím do restaurací".Baboši hráli opět skvěle.
A protože to byla Mikulášská zábava tak nechyběly ani kostýmy,světelkující rohy,růžky a náš ptáček zpěváček Pták-Jarek Růžek a všem to moc slušelo.Babyloni nám nachystali překvapení a bylo to úžasné.Jarek se s Milošem chvilku střídali a pamětníci jen zírali.
Tolik elánu,pohody,těšení,radosti,odreagování se,zavzpomínání, se neslo Klondajkem.To musíte prostě zažít,tam musíte příště být! Baboši moc děkujeme!

Re: Re: Re: Klondajk

(Jája, 4. 12. 2016 13:48)

Krásně jste to oba napsali a je pravda, že se nedá slovy vyjádřit to, co zažíváme. Spousta krásných okamžiků. A té energie co bylo ve vzduchu! Najednou nás nic netíží a nebolí a stačí se jen na chvilku zastavit a rozhlídnout se. Tolik spokojených a zářících lidí na jedné "hromadě." Kde se to dneska vidí? A nebude to určitě jen tím, že na Klondajku je výborná geopatogenní zóna. Mě čekal ještě bonus, kdy jsem si kromě Milošova super zpěvu užila i velmi milou přítomnost jeho ženy Jitky, která je mou spolužačkou. Kluci, za včerejšek máte (jako vždycky) jedničku s mnoha hvězdičkami. Díky, že jste !!!!!!!!!!!!!!!!
P. S. Stréc vždycky tvrdí, že už to nejde a přitom by lecjakýmu jinýmu bubeníkovi natrhl - víte co? A triko fakt nemyslím.

A je to konečně tady!

(Pták, 2. 12. 2016 1:11)

V úterý se Baboši sešli, aby se přepočítali, pověděli si o svých nových neduzích a shodli se, že jsou na sobotu 3.12. vlastně připraveni. Mám info, že by do Klondajku mohli přijít i další noví, pěkně zachovalí pamětníci, kteří před mnoha a mnoha lety byli významnými muzikanty. Jestli se opravdu dostaví všichni, se kterými jsem hovořil, tak si moc nezahrajeme, protože určený čas prokecáme...... určitě bude o čem.
Je jasné, že se dostavíme jako Mikuláši, andělé či čerti a budeme se strašit a nebo těšit.
POZOR, STRAŠENÍ A TĚŠENÍ BUDE ZAČÍNAT OD 18 HOD., TAK UŽ SE POMALIČKU CHYSTEJTE......
CHYBĚLI JSTE NÁM.......


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »