Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Réhrad na kině

(Standa, 28. 1. 2018 11:00)

Tak ten duel byl supr,babošáci i arcusáci se vyřádili co jim síly stačili.Slavnostní rok BABYLONŮ byl zahájen na JEDNIČKU. Děkujeme.....

Re: Réhrad na kině

(Pták, 28. 1. 2018 15:38)

....děkujete? To přece my musíme děkovat!! A obě kapely. Příjemné zjištění je, že oba tábory příznivců si zvykají nejen na kapely, ale i na sebe. Včerejší atmosféra byla nádherně uvolněná a Vaše odezva na naše snažení byla výtečná. Navíc dopadl dobře i obtížný foukací test, kdy jsem s babylonským Lubošem bez cizí pomoci sfoukli nekonečnou /pro náš věk nekonečnou/ řadu svíček.
Kontrolní otázka: jací budeme 10. ÚNORA VE SMOLÍNĚ?
Pochopitelně mám na mysli Vás i nás. Potrvá Vaše vstřícnost k našim výkonům? A kolik nás bude? Málem bych zapomněl představit nového člena Babošů: je jím klávesák Ivan Sláma a myslím, že zapadl velmi dobře. Takže muzikantů přijede opět o jednoho víc, ale co vy, naši milí fandové, jak se namnožíte? Ve Smolíně se přepočítáme a zúčastněné vyfotíme.
10.2. SMOLÍN OD 20 HOD

Re: Re: Réhrad na kině

(Jája, 28. 1. 2018 20:01)

Milý Ptáku, děkoval jsi celý večer za každou písničkou. My, co dáváme pozor to víme. Myslím, že ti, kteří si uvědomují to krásné, úžasné, nádherné, co se na našich setkáních děje i ti, co si to neuvědomují, mají ohromné štěstí. Stréc je frajer a nezklamal jako vždy, moc si toho vážíme. (Prosím, nebrat jako frázi). Jarek zase perfektně překonal trému a myslím, že už by fakt žádnou mít nemusel. Je jasné, že není důvod. Ruda byl veřejně vtipný, což nebývá zvykem. On je hodně vtipný, jen se neprojevuje, to už dávno víme. Luboš se nám tam teď trošku ztratil, myslím prostorově, ale sledovala jsem jeho pobavené úsměvy a bylo evidentní, že je úplně v pohodě. Klávesák Ivan perfektně zapadl, je vždycky dobré znamení, když přichází někdo nový. Je nutné taky poděkovat Stanovi za jeho super nápad s otestováním dechu lednových gratulantů Ptáka a Luboše. Chtěla bych mu moc poděkovat za to, že mám ohořelé prsty a že jsem v pokročilém čase musela počítat svíčky (počet svíček díky počítající a zapalující Pavlínce nakonec fakt seděl). Pomáhaly též hostesky Hanka a Maruška. Dodatečně se omlouváme, že se nám včas nepodařilo sehnat kyjovské kroje. Milý Ptáku, uzpívat celou zábavu je fakt výkon. Když Ti vypadne text, tak si z toho nic nedělej. Ti, kteří si všechny texty pamatují, těm v momentě výpadku stejně běží v hlavě. A pak jsou ti, kteří jsou šťastní, že jsou s vámi a tu lidskou chybu přijmou s povděkem, že v tom nejsou sami. Při sledování okolí jsem zjistila, že ani nevíte, jaké texty si zpívají přítomní na vaše písničky v přesvědčení, že se trefili. Záleží na tom? Ne!!! Záleží na tom, že je nám všem spolu dobře, že se rádi vidíme, že chceme být spolu a velký dík tam nahoru, že to pořád jde. Hurá do Smolína!

ZARUČENÝ LÉK NA DOBROU NÁLADU - příbalový leták

(Jája, 28. 1. 2018 17:04)


PŘEČTĚTE SI POZORNĚ TUTO PŘÍBALOVOU INFORMACI, PROTOŽE OBSAHUJE PRO VÁS VELMI DŮLEŽITÉ ÚDAJE

SLOŽENÍ - Tento přípravek je dvousložkový a obsahuje dvě velmi účinné aktivní látky Babylon a Old Arcus, případně Old Arcus a Babylon. Pořadí záleží na momentálním místě pobytu. Tyto látky je možné užívat buď zvlášť, nebo dohromady. Užití obou těchto složek současně značně zvyšuje účinnost!

CO JE TENTO PŘÍPRAVEK A K ČEMU SE POUŽÍVÁ - Tento přípravek je zdrojem důležitých látek nutných zejména na podporu výborné nálady, pocitu absolutního štěstí, radosti ze života, pocitu sounáležitosti, přívalu léčivé energie, hubnutí, případně řešení drobnějších potíží, jako je hledání smyslu života. Přináší i omlazující účinky. V případě nepůsobení NEZARUČUJEME vrácení peněz z důvodu možného špatného dávkování.

INDIKACE - Špatná nálada, stres, nuda, naštvaný partner či partnerka, protivný vedoucí nebo kolega v práci, případně sousedova vysoká výhra ve Sportce atd.

KONTRAINDIKACE - Noční směna

ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT ZVÝŠENOU POZORNOST, NEŽ ZAČNETE TENTO PŘÍPRAVEK POUŽÍVAT - Je nutné sledovat obsah internetových stránek obou účinných látek. Zásadní nutností užívání je dostavení se na místo, kde se toto léčivo podává.

DÁVKOVÁNÍ - Bohužel maximálně jednou měsíčně, zvyšování dávkování není možné, byť předávkování nepřipadá v úvahu. Je vhodný k dlouhodobému užívání

SKLADOVÁNÍ - Tento přípravek nelze skladovat, je určen k okamžité spotřebě

VZÁJEMNÉ PŮSOBENÍ S DALŠÍMI LÉČIVÝMI PŘÍPRAVKY - Nejvhodnějšími přípravky, které podporují účinky, jsou dobří kamarádi, které určitě potkáte, nebo vezmete s sebou

NEŽADOUCÍ ÚČINKY - Nebyly dosud zaznamenány. Pokud se po požití tohoto přípravku dostaví zvracení, bolesti hlavy, žízeň, ztráta paměti, přítomnost pavouků či bílých myší, není to žádném případě důsledkem užívání tohoto přípravku

UPOZORNĚNÍ - Vhodné pro těhotné i kojící ženy.

ČISTÁ HMOTNOST - Ani se neptejte

Nežádejte v žádném případě Vašeho lékaře ani lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu o tomto přípravku!

Ponechte si tuto příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu


(Recenze: Jeden vedlejší účinek tohoto přípravku se projevil. Při sepisování tohoto příspěvku jsem v zápalu psaní rozvařila maso. Ujišťuji případné uživatele, že tento jev nebyl zaznamenán celorepublikově).

RAJHRAD NA KINĚ

(Pták, 27. 1. 2018 11:52)

AHOJ KAMARÁDI, ZA NĚKOLIK HODIN SE UVIDÍME V RAJHRADĚ NA KINĚ
ZAČÍNÁME V 18 HODIN

Narozeniny

(Jája, 22. 1. 2018 13:55)


Tak tomu se říká krásná literatůra. :) Je velmi důležité se v životě stále na něco těšit a my moc děkujeme, že nám k tomu dáváte mnoho bezvadných příležitostí. Tolik k předchozímu úžasnému příspěvku. Milý Jarku, k Tvým dnešním narozeninám Ti přejeme hodně moc zdraví, lásky, štěstí i peněz. Oproti většině z nás máš velkou výhodu, že se intenzivně věnuješ zpěvu, trénuješ plíce, umíš pracovat s dechem a tudíž nebudeš mít žádný problém sfouknout naráz všechny svíčky na Tvém narozeninovém dortu. Krásné narozeniny!

Re: Narozeniny

(Pták, 22. 1. 2018 18:52)

Jáji děkuji za přání, ale foukám opatrně abych si neutrhl plíce, chodím pomaličku aby mně vydržela kolena a kyčle.
Byl mi svěřen manažerkou Zdeňkou těžký úkol. Mám zjistit, zda-li se Vám bude chtít jít v sobotu do maškaráku a nebo jen tak naholo.... Vaše názory se sbírají zde....
ZA JAK DLOUHO BUDE SOBOTA? ZA CHVILKU!!!! JUPÍÍ

Re: Re: Narozeniny

(Jája, 22. 1. 2018 21:37)

Jarku, naholo? Do toho už bych nešla ani za peníze. Já bych to neřešila. Mně masky nesluší, preferuju krásu od přírody. Když jsem byla za žabičku, tak mi odstávaly uši a bez brýlí jsem nic neviděla. A s tím chozením pomaličku kecáš. Při zpívání skáčeš. To já bych mooooc chtěla, ale nemůžu, vyrazila bych si zuby. Honzík je na horách a odvezl si nalepovacího kníra. Je fajn, že ho zatím nemám od přírody. Já bych to brala tak, že kdo si myslí, že je maska, nebo má masku, jde za masku, kdo jde za sebe, tak jde za sebe. Víme, jak dopadla beruška, když šla naholo. A co si budem povídat, ve vlňáku se blbě tančí. Neměla bych problém, vsadím se, že nějaká maska tam určitě bude.

Re: Re: Re: Narozeniny

(Pták, 23. 1. 2018 11:20)

..... Jáji asi máš pravdu, ať v masce nebo bez ní je důležité se bavit. Takže si přátelé sami vyberte za koho přijdete....

Konečně dobrá zpráva!

(Pták, 20. 1. 2018 12:41)

Přátelé vstupující na tyto stránky vězte, že 27.1. v Rajhradě proběhne duel, na který s napětím čeká celá republika. No on to vlastně nebude duel v pravém slova smyslu, protože nebudeme na sebe řvát, urážet se a prosazovat svého favorita. Vlastně to bude spřátelené setkání dvou kapel BABYLON, OLD ARCUS, jejich přátel a náhodných kolem jdoucích. Celý zábavný večer začíná v 18. HODIN. Všem těm, kteří se v minulém roce nevešli do přeplněného sálu vzkazujeme, že místní restaurace bude zpřístupněna nejen konzumujícím, ale i tančícím.
Sliboval jsem Vám, že oznámím termíny zábav v tomto, pro Baboše významném roce. Tady je máte.
27.1. Rajhrad Na Kině, 10.2. Smolín, 17.3. Přísnotice, 14.4. Branišovice, 30.6. Blučina a 7.7. Višňové. Dál je nejisto kvůli dovoleným. Všechny tyto oznámené termíny jsou společné pro Babylon a Old Arcus. Old Arcus budou vystupovat i v jiných termínech a tak doporučuji se chodit dívat i na jejich stránky.
Technicky se nám stále nedaří dát na stránky všechny naše sponzory v grafickém provedení na jaké jste zvyklí. Protože jsme našim sponzorům nesmírně vděčni, volím tuto formu poděkování a představení.
Jsou to:
Restaurace a penzion u Vavříků, Stano, Stappa mix, Sítotisk, Tubotech, Jitka Procházková, F.R.Z., Výroba lahůdek Eva Burešová a syn, Autodoprava Kugler, Miluška a Standa. MOC VÁM VŠEM DĚKUJEME!!!
Teď už zbývá jen naše pozvání:
VSTUPTE DO ROKU OSLAV ČTYŘICETILETÉHO TRVÁNÍ SKUPINY BABYLON.
DĚKUJEME ZA DLOUHOTRVAJÍCÍ PŘÍZEŇ, MÁME VÁS RÁDI

Narozeniny

(Jája, 15. 1. 2018 18:34)

Milý Luboši, za nás za všechny milující fandy přejem k Tvým narozeninám všechno nejlepší, hodně zdraví, lásky, štěstí, klidu a pohody. A nám ročňákům obzvlášť krásný rok 2018 (nebojte, vám ostatním taky).

Re: Narozeniny

(Pták, 18. 1. 2018 11:50)

No Jáji, jsi skvělá!!!!
Dnes večer se Babyloni sejdou a bude se nejen zkoušet, ale i přát. Tak Luboši, vše nejlepší a především pevné zdraví a stále dobrou náladu......

Vánoce a rok 2018

(Pták, 22. 12. 2017 18:23)

Dobrý večer kamarádi, čas nemilosrdně ukrajuje z tohoto roku poslední hodiny. Začínáme se zklidňovat z nákupů dárků, vlašáků, kaprů a všeho co představují Vánoce. Konečně budeme mít čas na sebe, své blízké a snad celé svátky budou probíhat v klidu a porozumění. Jaký bude rok 2018? Těžko říct, ale pro nádhernou skupinku krásných fandů Babylonu to možná bude rok poslední. Myslím, že bychom Vám měli neustále děkovat za Vaši přízeň, která byla neutuchající, vřelá a krásná. S některými se stýkám s Pavlou i mimo sály a užíváme se jak nikdy před mnoha lety. Něco v nás dozrálo a tu šťávičku z hroznů, které v nás celou tu dobu sládly si budeme příští rok ochutnávat asi nejvíc...... no nic..........
V roce 2018 se poprvé uvidíme v lednu 27. v Rajhradě Na Kině. Další akce se právě domlouvají a budete je mít napsané zde a nebo na FB.
Mějte se moc pěkně, užijte si vánoční svátky v klidu a v pokoji a v roce 2018 s plnou parou vpřed. Přeji Vám hodně štěstí, protože budete-li mít kliku, budete mít vše.......
Ahoj, mám Vás rád.....

Re: Vánoce a rok 2018

(Standa, 23. 12. 2017 21:03)

ano Jarku,máme kliku,že máme Vás BABOŠE a budeme si to vychutnávat! Takže přeji všem pohodové Vánoce a v Novém roce mnoho rockových zážitků. Jo a my Tě máme taky rádi...

Re: Re: Vánoce a rok 2018

(Jája, 31. 12. 2017 21:22)

Na konci každého roku přejeme všem přátelům a známým hodně zdraví a všechno nejlepší. A já to trošku změním a budu si přát i něco pro sebe. Já bych si od toho roku 2018 přála co nejvíc babošáckých setkávání. Stačí se na zábavě podívat po sále, kolik lidí se s vámi cítí úžasně. Je to pro nás prostě super a moc vás potřebujeme. Takže se budeme moc těšit na tu vaši čtyřicítku, nebudeme vůbec brát vážně řeči o nějakém posledním roce a popřejeme si vzájemně do toho příštího roku hodně, ale hodně a hodně zdraví a pak taky hodně štěstí a budeme všichni VĚŘIT, že se nám to splní. Co bysme bez sebe sakriš dělali? To mám jako doma štrikovat ponožky? Chudák, kdo by je nosil. Tak vám přeju do nového roku nejen to tolik důležité zdraví, ale taky spoustu optimismu, přehršel (stará česká jednotka objemu) společně prožitého času a ještě hodně babošáckých zábav. Jarkové, Milošové, Standové, Luboši, Rudo, Miluško, Mirko, Pavlínko, Hanko, Zuzko, Jano, Evo, Pavle, Marcelo, Věrko, Vraťo, Jano, Kájo, další Jano, Renčo, Honzo, Maruško, Libo, Vlasto a další a další věrní, řekněte mně, kde bysme si asi tak krásně vzájemně dobíjeli baterky?

Re: Re: Re: Vánoce a rok 2018

(Pták, 1. 1. 2018 18:19)

Doprčic, ještě jsem rozbrnkaný a rozbrečený z rodinných filmů a Jája se vytasí s takovým kalibrem. Zítra jdu na oční, ať mně dají rozplizlé vidění opět do pucu....
Máme pro Vás, všechny naše věrné, překvapení. 27. ledna nastoupí Baboši v Rajhradě rozšířeni o trvalou posilu - klávesáka. To není ovšem pouze jedno překvapení. Vězte všichni vy, kteří jste se v minulém roce nevešli do přeplněného Na Kině, budou letos tyto prostory rozšířené o přilehlou restauraci. Setkáte se opět i se skupinou Old Arcus. Co by Vám mělo toto spojení přinést? Kratší přestávky a větší nasazení.
Babyloni a Old Arcusové se na Vás těší a vzkazují Vám. Dodržujte životosprávu, ať si nás dosytosti užijete....chi chi chi...
27.1. HURÁ NA RAJHRAD
Krásný rok 2018, plný štěstí a zábavy Vám přejí Babyloni.
P.S.
Jáji, pokud bychom měli hrát i v dalších letech, tak si to vyřiď s Pavlinkou. 44 roků se těší, že si mě bude doma užívat.

Re: Re: Re: Re: Vánoce a rok 2018

(Jája, 2. 1. 2018 14:59)

Jarku, myslím, že z toho děláš příliš velkou vědu. Já jsem to měla promyšlené za chvilku. Prostě přestanete s Pavlínkou chodit do práce, budete vždycky celý týden od rána do večera spolu, abyste se užili a pak už nebude problém se urvat na nějakou tu zábavu. Pokud byste se doma nudili, tak na internetu je spousta nabídek domácí práce, např. montáž propisovaček nebo nadepisování obálek. Kdybyste chtěli být přece jen víc mezi lidmi, dá se sehnat brigáda, která probíhá na ulici o průzkumu veřejného mínění na cokoliv. A navíc mně řekni, kde bysme se s Pavlínkou jinde viděli (my všichni), když ne na zábavách?
Myslím, žes oční dneska rozchodil, jsou tam takové fronty, žes určitě zjistil, žes prohlídl a že se to spraví samo. A děkuju za optimistický příspěvek, myslím, že bečet můžem až to už fakt dál nepůjde. Zatím nás čekají světlé zítřky, podle těch dobrých zpráv. A životosprávu bych tak nepřeháněla, protože 6 hodin vytrvalého zpěvu a tance každý měsíc se musí projevit i na kondičce. Navíc veselá mysl půl zdraví. Jak můžu mít veselou mysl bez kusu masa, chleba se sádlem, pečené kačeny, bůčku, uzeného a nějaké té jitrnice? A proložit to Babošama s Arcusama a jsem v ráji.

Re: Re: Re: Re: Re: Vánoce a rok 2018

(Pták, 2. 1. 2018 18:07)

Jáji, dostala jsi mě.....
Začínají se naplno domlouvat termíny zábav a myslím, že fandové obou kapel budou uspokojeni. Navíc jsem přesvědčený, že se naučíte navzájem navštěvovat i tam, kam by se Vám dřív nechtělo. Vezměte si to tak; do běžného auta se vejde pět lidí a když každý dá pade, což je přijatelný peníz a přijede čtyřicet aut, tak je plný sál a zážitek na celý život. A to do toho nepočítám autobusy.
Příští týden začneme odtajňovat termíny!!!!!!!!!
PRVNÍ JE RAJHRAD

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vánoce a rok 2018

(Jája, 3. 1. 2018 18:03)

Tak a když už to dostalo optimističtější nádech, tak jedna historka ze života. Byla jsem na kremaci jednomu známému a když došlo na zpěv, tak zazněla známá kremační píseň od Petra Spáleného, bohužel, zazpívaná zaměstnancem krematoria, nikoliv bardem samým. Pohoršovala jsem se nad tím před mou sestrou Zuzkou a vyslovila přání, že já bych tam chtěla každopádně nějakou písničku od Babošů a že bych chtěla vědět, jak se to vlastně realizuje podle nynějších zákonů. Má drahá sestra mě uklidnila, protože říká: "Neboj, on Ti tam Jarek určitě něco zazpívá."

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vánoce a rok 2018

(Standa, 3. 1. 2018 19:22)

Holky ta Vaše historka mě potěšila a rozesmála,už by měl Jarek trénovat,aby nám Všem zvládl zazpívat.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »