Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Úžasná zpráva pořadatelů z TROSKOTOVIC

(Pták, 31. 8. 2018 17:20)

ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÍTRA SE HRAJE ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Vítejte v Troskotovicích, dovolenkáři...

(Pták, 27. 8. 2018 16:18)

.... uteklo to, že? Můžeme se setkat v Troskotovicích již tuto sobotu, povídat si o zážitcích a dovádět. Co nového v Babylonu? Co se zábav týká, je to bída, protože se uvidíme v tomto roce naposledy 10.11.. Kde? To se dozvíte právě v Troskotovicích, no a co dál? Těžko říct, protože Stréc jde opět na omlazující zákrok a přesný návrat zpět za bicí se nedá určit.
Máme tedy na sebe, v tomto roce, pouhé dvě soboty, tak si je spolu pořádně užijme. V Troskotovicích jsou jako domácí Babylon, tudíž nastoupí jako první ve 20 hod. Okolo třiadvacáté hodiny budou na jevišti Old Arcus a chtějí Vás bavit do druhé hodiny ranní.
BABYLONI I OLD ARCUS SE NA VÁS TĚŠÍ

1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS

(Pták, 30. 7. 2018 17:50)

1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS
1.9. TROSKOTOVICE BABYLON A OLD ARCUS

Krásné prázdniny a pohodovou dovču

(Pták, 17. 7. 2018 16:29)

Ahoj přátelé, ve Višňové jsme ukončili první polovinu svých čtyřicátin, rozšouráme se na odpočinkové dovolené a půjde-li vše jak má, tak prvního záři, opět s Old Arcus, se sejdeme. O místě intenzivně jednáme a v pravý čas, až bude vše upečeno, se dovíte kde se opět sejdeme.
UŽÍVEJTE SE ahóóój

Písničky, obrázky a pytle přes hlavu

(Pták, 27. 6. 2018 9:32)

Konečně opět AHÓÓJ
Po dlouhé době opět mám důvod Vás pozvat na hudební sešlost do Blučiny na tuto sobotu. Určitě tušíte jak moc se, spolu s Babylony, těším postavit se na jeviště, koukat na Vás, užívat si Vás a celý večer škemrat Vesmír, aby to nikdy neskončilo.
V Blučině budou ve 20 hod. jako první vystupovat Baboši a od 23 hod. Old Arcus. Pochopitelně obě partičky silně natěšené. A pozor!!! HRAJE SE NA MYSLIVNĚ.
Až potud se vše jeví jako pěkné, zalité sluníčkem. Nikdy bych ale netušil, že se budou řešit takové pitomosti, jestli se můžeme fotit a z obrázků se potom společně těšit na různých sítích. Je mně už moc roků a tyto vzpomínky si nechci nechat ujít. Proto Vám sděluji, že na Babylonech se fotíme a kdo nechce, ať si dá pytel přes hlavu. Vždy jsme respektovali přání jednotlivců nebýt na našich stránkách a tak to bude opět, ale proč se navzájem nefotit když nás to těší, nechápu.
TĚŠÍME SE NA VÁS

Čarodky

(Jája, 1. 5. 2018 13:25)

Děcka, jdu hledat třešeň, pod kterou bych se mohla s mou drahou polovičkou políbit, vzhledem k věku nám to bude trošku trvat. Proto určitě pochopíte, že nemůžu hned napsat, co bylo včera, ale propracuju se. Myslím, že stejně kvůli líbání nebudete mít čas číst. Navíc plním záslužnou činnost. Kdo na to zapomněl, může doma překvapit.

Re: Čarodky

(Pták, 6. 5. 2018 12:58)

Jáji, jde to i bez třešní! Hlavně se u toho konání neunav..

Čarodky

(Jája, 3. 5. 2018 9:02)

Ahoj všichni, jala jsem se vypisovat hlavičku a do políčka Jméno jsem napsala "Čarodějnice", takže jsem se hned po ránu dotkla sama sebe. To naštve. V Židlochovicích to bylo moc fajn, Baboši opět krásně hráli a zpívali, a navíc nám po dvou letech konečně vyšlo i počasí. Sice se trochu ochladilo, ale nám tancujícím bylo velmi dobře. Oheň hořel, buřty se opékaly a plný parket nás, dříve narozených (fuj), sledovali s lehkým úsměvem ti mladší. Tak jsem jim v duchu popřála, aby jednou dokázali, tak jako my, zvednout sedinku (což je čím dál těžší) a jít se takhle perfektně bavit, zabékat si a vidět se s těmi, které máme rádi.

Narozeniny

(Jája, 28. 4. 2018 12:26)

Milý Strécu, my Ti přejem ať se Ti vše podaří, hodně zdraví, hodně štěstí, co nejmíň cest k lékaři. Děkujem Ti, že seš s náma a za spoustu radosti, my Tě máme všichni rádi, neb jsi dobrák od kosti. Končí naše krátké přání, ať jsi dlouho naživu a ať je Ti vždycky dobře po rumu i po pivu.

Čarování s čarodějnicemi..

(Pták, 28. 4. 2018 11:36)

zdravím všechny včetně stálé dopisovatelky Jáji. Asi před třemi měsíci mě oslovil velký fanda Babošů Olda Neumann a ptá se .... nechceš Rybáře?... a ty ho máš?.. jasně a na LP Meteor lásky ho zpívá i velká pěvice Špinarová.... Věděl jsem, že text mám a jeden z největších hitů Babylonu je díky Oldovi opět na světě.
Jáji, obrázky na stránkách vyhlížím stejně jako Ty, protože na FB nechodím. Dostalo se mi od Zdeňky ujištění, že do Čarodek obrázky z Branišek budou.
No a když jsem tak rozepsaný, tak Vás zvu dnes večer do nočního klubu Maxim v Mor. Krumlovu, kde si zazpívám s Old Arcus. Atmosféra je tam stejná jako před pětatřiceti lety, včetně kouření cigaret.
Mějte se moc pěkně a těším se na Vás....

Branišovice

(Jája, 25. 4. 2018 14:45)

Píšu znovu, už víc v klidu. Jak mi bylo správně připomenuto - těm, co se do Branišovic nedostali jsem ani neprozradila, jaké že bylo to úžasné tajemství. Byli jsme opět velice potěšeni, protože to byla písnička "A ryby neberou". Já osobně si moc vážím toho, že se kvůli nám kluci do toho pustíte a nacvičíte něco, co jste tak dlouho nehráli, abyste nám udělali radost. A pochopitelně čekám, kdopak ji někde prstíčkem vyšťáral, když se tak dlouho někde schovávala? A byť jsme se snažili ji objevit, tak nebyla. Jakpak se jmenuje originál? A co tak šoupnout na stránky do textů i textík, ať si můžem notovat i něco jiného, než refrén. Ach jo, nostalgie každým coulem. Trochu smutná, ale krásná. A už se těšíme, co nám vyčarujete na čarodějnice. Ale vy nemusíte čarovat, vám stačí zahrát a zazpívat a kouzlo je na světě.

Branišovice

(Jája, 23. 4. 2018 13:25)

Na fejsbuku fotek mraky, na stránkách nic, my chcem taky :) :) :) !

Branišovice

(Jája, 16. 4. 2018 19:40)

Ahoj všichni, byla jsem, viděla jsem, trsala jsem, ale psát budu mít čas až zítra. Napíšu!

Re: Branišovice

(Stano, 17. 4. 2018 11:20)

Poskakující Pták ( kde se to v něm bere )
Pták je nevyskákanej nebo, že by jaro!!!
Aby nám z holek Baboše neudělal maminy na mateřské.
Hlásím, se k němu do školy a budu se učit, jak se řádit se dvouma kapelama do rána.

Re: Re: Branišovice

(Pták, 17. 4. 2018 19:18)

Ba ne Stano, nic z toho co píšeš...
Pták už je dávno vyskákanej, jaro se pochopitelně snaží dělat divy, ale generálku na mě neudělá. A šestihodinová zábava není žádný extrém, takových a delších mejdanů jsme zažili???! Je to všechno daleko jednodušší. Já se totiž na Vás všechny neuvěřitelně těším! Baví mě písničky babylonské i arcusácké, baví mě očumovat z jeviště jarní dívky a spolu s touto činností zapomínat texty /muzikanti celý večer dávají bacha co zase popletu a jak to zahladit/, bavím se když se bavíte a jsem smutný když nechodíte. Je to jednoduché, těším se na večery s Vámi, užívám si Vás, strhne mě když křičíte, řádíte a jste odvázaní naším neuměním........ a vždycky na konci zábavy, kdy doslova lezu po čtyřech, škemrám aby mi Vesmír ještě, alespoň jednu maličkou zábavičku dopřál.
Tak to je vlastně Stano celý kumšt....
VY JSTE TEN KUMŠT, KTERÝ MĚ BAVÍ A BAVIT NEPŘESTANE

Re: Re: Re: Branišovice

(Jája, 20. 4. 2018 6:53)

Tak se mi to "zítra" nějak vymklo. Nevíte, proč ten čas tak šíleně letí a proto na nic není čas? A co ho posunuli, tak je to úplně zoufalý. Chtěla bych se dožít toho, že už žádný letní a zimní nebude. Byly doby, kdy se nám to jednou do roka moooc líbilo a to, když hráli Baboši a přidávali na zábavě kvůli posunu o hodinu víc. Dneska už by to bylo o život, ale tenkrát jsme byli strašně nadšení. Tak mě to nějak hodilo zase nostalgicky zpátky a zaslzela jsem, takže moc nevidím na klávesnici. Branišovice byly úžasný, písničky super a pochopitelně to strašně rychle uteklo. A teď zase já utíkám do práce a tak se mi nechce, že to už bych bečela nahlas. Končím svou úvahu o čase a mažu.

Branišovice již zítra od 20

(Pták, 13. 4. 2018 8:47)

Ahoj kamarádi...... hlásím se opět den před společným vystoupením Babylonu a Old Arcus. Tentokrát sobotní večer otevírají Babyloni ve 20 hod.. Pochopitelně se slibované přísnotické překvapení přesouvá do Branišovic.
A JAKO VŽDY, TĚŠÍME SE NA VÁS A SPOLEČNÝ ABSŤÁK V BRANIŠOVICÍCH SPLÁCHNEME

Koukám se na naše nová trička

(Pták, 5. 4. 2018 18:32)

a říkám si, kdyby jste je tak mohli vidět i ze zadu...

Re: Koukám se na naše nová trička

(Markéta, 7. 4. 2018 21:08)

... a tak kuknite pane ještě sem .. jsem si dovolila https://www.facebook.com/photo.php?fbid=468792456857434&set=a.128955697507780.1073741828.100011800517124&type=3&theater

Téměř v pravé poledne přináším dvě dobré zprávy

(Pták, 14. 3. 2018 11:20)

Dnes prožívá významný den manažerka Babylonů Zdeňka, která stejně jako vloni a předloni........atd. slaví narozeniny. Co Zdeňce přát? Myslím, že hlavně zdraví, protože to ji letos fakt chybí. Zdeni dej se do kopice, ať opět doplníš naše řady.
Druhá zpráva je o mrnění, nebo brnění???, v kapele. Velký fanda přinesl nahrávku písničky, na kterou mám text, ale bez nahrávky. Po mnoha letech v Přísnoticích uslyšíte písničku..........., která ve své době byla babošským hitem, a představíme Vám onoho vzácného donašeče. Koukáte jak se nám vše podařilo utajit?
V sobotu v Přísnoticích, stejně jako celý rok, budou Babyloni slavit čtyřicáté narozeniny společně s hostem Old Arcus. Začínáme ve 20 hodin a
TĚŠÍME SE NA VÁS


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »