Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník

 

Milí babylonští přátelé,

zde máte ten správný prostor pro Vaše zvídavé otázky, nápady a připomínky, ale i pro obyčejně neobyčejné povídání....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Strécu Miloši,

(Jája, 28. 1. 2017 15:42)

Milý Strécu, moc držíme pěsti a moc na Tebe myslíme. Přejeme bezproblémovou a rychlou rekonvalescenci.

Maškarní na Klondajku

(Mirka B.(žabčický spolek), 22. 1. 2017 21:45)

Vážení!
Ač to v sobotu po mém příchodu na Klondajk vypadalo,že tam budu já a Babylon opak byl pravdou.Vzhledem k tomu,že je sezona plesů,nakonec účast návštěvníků byla akorátní. Nikdo se nemačkal,nikdo se na nikoho nelepil (jen při ploužácích) a nikdo do nikoho nevrážel.A protože to byla zábava maškarní,tak bylo i dost těch co přišli v nějakém kostýmu.Kostýmy to byly opravdu povedené,některé hodny snad i do filmu a některé co se hned tak nevidí.
Zábava to byla opět parádní,skvěle jsme se bavili a zárovenˇ byli v kapele dva oslavenci co měli narozeniny,a to bylo dost důvodu na přípitek.Babyloni měli dva členy kapely nemocné ,tak v kapele musela hrát na bicí posila.Toto mladé děvče hrálo jak o život a šlo jí to bezvadně,válela teda pěkně!
Moc jsme si to opět užili,sešla se dobrá parta a i když někteří ze známých nepřišli,objevili se jiní známý které jsme delší dobu neviděli a bylo si o čem povídat.
Atmosféra byla úžasná a kdo se chce bavit,tak se prostě jde bavit.Starostí máme všichni fůru,ale toto jsou nezapomenutelné zážitky které sdílím s kapelou která je mojí srdeční záležitostí už od doby co jsem vyšla z 9.té třídy a psal se rok 1979.
Baboši moc děkujeme byli jste opět suprový a přeji vám, atˇ vám to určitě vydrží!

Re: Maškarní na Klondajku

(Dandy , 23. 1. 2017 13:34)

Zdravím jsem si vědoma svých chyb které tam byli o to víc jsem potěšena pochvalou.Děkuji a jsem ráda že jste se bavili :-)

Re: Maškarní na Klondajku

(Standa, 24. 1. 2017 8:53)

Ano Mirko,souhlas s Tebou co jsi napsala,masky supr a Baboši nás i když v oslabení výborně bavili,čím víc na Baboše chodíme,tak si uvědomuji jakou nám dávají chut´do života a to je ono,doufám ,že se zase co nevidět setkáme.Strécovi držíme palce,at je zase brzo na scéně.

Děkuji za přání k narozkám,

(Pták, 22. 1. 2017 15:30)

která se ke mně dostávala a stále přibíhají různými cestičkami. Včerejší soukromá i veřejná byla navíc umocněna nádhernou atmosférou. Po kolikáté to píši????? Mohlo by to vypadat jako klišé a nebo, že by Babylon ztratil soudnost a domníval se, že je vše založeno na jeho hudebním umu. Naštěstí jsou členové skupiny Babylon stále při smyslech a uvědomují si, že vše je vytvářeno a umocněno léty dávno minulými a v současnosti sklízíme plody toho, co jsme my všichni, kdysi dávno, nevědomky zaseli. Ani kapela nebo návštěvníci od sebe nic neočekáváme, jsme prostě šťastni, že se vidíme, můžeme se spolu pobavit a i ve svém věku se odvázat a zablbnout. I na včerejších kostýmech bylo vidět, s jakou chutí se mnozí na večer připravovali. Díky za to!!!!
Včera mě dostala ještě jiná věc. Ve druhé polovině večera přišli tři borci z Hustopeče a říkali, že nás naposledy slyšeli před pětatřiceti roky a co prý hrajeme. Nesměle jsem řekl, že to stejné jako tehdy a oni, že jim to neva....... Na konci večera jsme řehtali a při loučení ujišťovali, že se nevidíme naposledy a že to bylo bezva.
Tak a jsem opět na začátku svého zpovídání. Obě strany, společnou chutí se bavit, toto plní bezezbytku. Jen si za sebe přeji, ať nám to ještě nějakou dobu vydrží..... co říkáte......????

Narozeniny

(Jája, 22. 1. 2017 9:17)

Milý Jarku, my Ti přejem k Tvým narozeninám všechno nejlepší, hodně zdraví, lásky, štěstí, spoustu splněných přání a hodně elánu jako dosud.

Ladění kostýmů

(Pták, 19. 1. 2017 14:59)

Ahoj přátelé Babylonu, konečně se přiblížilo na dosah další společné jásání a dovádění /jako malé děti?/, tentokrát v kostýmech a maskách.
V sobotu na Klondajku od 18 hod Vám řekneme, BUĎTE VÍTÁNI!!!!!

Narozeniny

(Jája, 15. 1. 2017 10:19)

Milý Luboši, k Tvým krásným půlkulatinám hooooooooooodně zdraví, lásky, štěstí a stále neutuchající příliv energie. Protože seš proti ostatním spoluhráčům mladej holub, tak to určitě nebude problém. Přeje žabčický spolek a určitě i všichni ostatní trsající a zpívající účastníci vašich zábav.

Re: Narozeniny

(Pták, 15. 1. 2017 11:08)

Uteklo to jako voda
je to tady zas a znova,
že je číslo jinačí?
kašli na to, věk netlačí

Je to tak Luboši, muži nestárnou, jen lehce dospívají... možná, že příští rok už budeme mít rozum. A pokud ne, tak později se možná dostaví. Za rozumem není třeba spěchat. Důležité je zdraví a štěstí. Užívej si muziku se vším co k ní patří.
AŤ SE TI HOCHU DAŘÍ

Re: Re: Narozeniny

(Jája, 15. 1. 2017 14:52)

Jarku, máš pravdu, naděje umírá poslední :) :) :) A jak říká Kája: "Hlavně, že je mír!"

Rok 2017

(Pták, 1. 1. 2017 1:05)

Ahoj příznivci Babylonu...... vítejte v roce 2017
Přeji Vám rok 2017 aby byl bohatý na zázraky, štědrý na štěstí a dobré nápady, s rozdávačnou náručí plnou zdraví. Vstupte do něj s důvěrou ve vlastní síly a těšme se z našich společných večerů.
První letošní setkání bude 21.1. na Klondajku od osmnácti hodin. Babyloni se na Vás těší

Re: Rok 2017

(Standa, 1. 1. 2017 9:42)

Krásné ráno Babošáci i já Vám přeji mnoho zdravíííííííííííííííííí a pohody,at´se stále setkáváme na BABYLONECH! Na klondajk se těšíme určitě všichni.

Re: Re: Rok 2017

(Pták, 12. 1. 2017 11:51)

Myslím, že můžeme začít pomaličku odpočítávat....... tedy stříhat metr

Přání

(Jája, 31. 12. 2016 23:55)

Milý Baboši a všichni kdo je milujete. Přeju vám do nového roku hoooooooooooooooodně zdraví, lásky, štěstí, klidu, pohody a jasně, že taky ňáký prachy, abysme měli na vstupný. Nám všem přeju ještě spoustu a spoustu společně prožitých setkání u milovaných babošáckých písniček.

FOTKY

(Zdeňka - web, 20. 12. 2016 15:15)

Milí přátelé,
fotky ze všech letošních akcí jsou již tam, kde mají být. Většina z Vás je viděla na FB, ale pro ty, kteří Facebook nemají, to budou novinky. Doufám, že se budou líbit.

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ ROK 2017 VŠEM!!!

AHOJ V PŘÍŠTÍM ROCE :)

Re: FOTKY

(Pták, 20. 12. 2016 16:35)

Jásám, jásám a jásám
Protože na FB chodím spíše z donucení, byl jsem jedním z postižených, kteří si nemohli u obrázků dodatečně v klidu vychutnat atmosféru večera prožitého s přáteli.
BINGO!!! Je to tu a se všemi zbývajícími akcemi...... vlastně je to dárek k Vánocům od manažerky Babylonů Zdeňky...
Poslední obrázky ze 16.12. byla soukromá akce. Na ní jsme se snažili pobavit návštěvníky, kteří naše písničky nikdy neslyšeli a ono se nám to společně podařilo. BYLO TO JAK NA KLONDAJKU!!!
Přidávám se ke Zdeňčinu přání; přeji Vám vánoční svátky prožité v klidu, pohodě a do roku 2017 Vám přeji hodně zdraví, štěstí a dobrých nápadů.
Mám Vás rád a těším se na Vás 21.1.2017

Klondajk

(Jája, 6. 12. 2016 17:59)

Děti, pročítám příspěvky, krásná práce. Už to, že dneska má někdo potřebu se svěřit se svými pocity není samozřejmá záležitost. O to víc si vážím těchto stránek. Hodně mě naučily, hodně mi pomohly a hodně mě těší. Stejně jako zábavy, babošácké písničky a naše setkávání. Být o tohle všechno bohatší je krásný a já za to tam nahoru moc děkuju - a taky vám všem. Jituš, přijďte se s Milošem zase brzo podívat, že to takhle máme všichni furt.

Re: Klondajk

(Pták, 7. 12. 2016 20:37)

Kurňa, omlouvám se.... sestřelil jsem Jáju nechca až někam do podpalubí

Re: Re: Klondajk

(Jája, 9. 12. 2016 14:25)

Ahoj, moc díky za pochvalu, ale po takové krásné akci to jde samo. Však to znáš a všichni ostatní, co sem píšou taky.

Babošům

(Škamradovi, 5. 12. 2016 10:02)

Ahoj „Baboši“ a všichni jejich fandové.
Zdravím Vás všechny, kteří jste byli 3. 12. 2016 na vystoupení skupiny Babylon v Hrušovanech.
Když jsem byl patnáctiletým klukem, od té doby uběhlo bez pár měsíců již padesát let. Tenkrát jsme zakládali bigbítovou skupinu, která si později zvolila jméno Acheron. Bylo to v malém sálku „Nádražní restaurace“ (dnes Na „Klondajku“) v Hrušovanech v roce 1967. 3. 11. 2007 jsme si na vystoupení skupiny „Pacifik“ v Pouzdřanech v okénku hostů zahráli jako Acheroni po 35 letech a já jsem si až nyní uvědomil, že to tenkrát mělo být po 40 letech.
Fuj… letí to jako blázen!!!!
Když končila kultovní skupina Deep Purple, bylo nám to všem líto, protože to byla rocková kapela no. 1. Z „Purplů“ potom vzešly kapely - Rainbow, Nazareth, Whitesnake, Blackmore night … atd. Když skončili Acheroni, tak nám i fanouškům to bylo také líto.
Já jsem šel zpívat k Horizontům a do nově se formující skupiny Babylon za Jardou Růžkem přišli od Acheronů Jirka „George“ Ungr, Wilda Gazda a legendární basista - fenomenální stavitel zvukových aparatur Zdeněk „Knoflík“ Jurnečka, který se na nás určitě usmívá z muzikantského nebe, do něhož před 15 lety náhle odešel. Teď hrají i s Ladinem (našim bývalým bubeníkem) v nebeské kapele.
Měl jsem radost, když jsem se dozvěděl, že Babyloni hrají v sobotu 3. 12. v Hrušovanech, těšil jsem se, že si přijedu zavzpomínat a podívat, jak jim to jde. Klobouk dolů, byl to nářez… a to publikum… Dokonce jsem si s Vámi mohl i zazpívat! Díky!
Jardo „Ptačí muži“ a kluci Babyloňáci, přeji Vám všem pevné zdraví, ať vás chuť do muziky neopouští,
protože muzikantů, co ještě po letech mají v sobě sílu a chuť bavit lidi, je už po hříchu velice málo. Vážím si toho, že muziku hrajete česky, s elánem a baví Vás to stejně jako mě.
Pozvedněme přátelé proto číše… připijme všem těmto „bláznům“ a nadšencům na zdraví.
Za našeho mládí se říkávalo: „Sajme, sajme, sajme, než nás Husák zajme!“ V dnešní době je tento slogan stále aktuální!!! (jen by se dosadila nová jména….)
Hlavně si to Vaše hraní nenechejte nikým znechutit. Byla by to určitě velká škoda.

Všechno dobré, hodně sil do dalších vystoupení, krásné Vánoce a šťastný nový rok 2017

Vám i Vašim fanouškům přejí
Milda a Jitka Škamradovi


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62

následující »