Jdi na obsah Jdi na menu
 


Video

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jsme na tom stejně!

(Pták , 16. 12. 2014 20:35)

Milé dívky, teprve teď pomalounku začínáme opadávat ze Sedmého nebe, kterého jsme se křečovitě drželi a nechtěli dolů.
Fakt jsme na tom stejně jako Vy a nehledáme skvělého viníka, který tu úžasnou náladu rozpoutal. Osobně jsem přesvědčený, že to byli všichni návštěvníci Klondajku, kteří společně s kabáty a bundami odložili nepatřičnost věku a víc než před léty se ponořili do víru tance a zábavy. Všechny kecy o věku a únavě byly zašlapány do podlahy Klondajku. Dovolil bych si poopravit přísloví "Muži nestárnou" na "Kdo chce, ten nestárne".
Na videu je patrné, že dokážete zpívat a bavit se i bez hudby a působili jste jako dokonalá nabíječka energie. Pamatujte si tyto chvilky a skládejte si je "Jak z mozaiky kamínky". A až Vám budou docházet síly a budete naštvaní na všechny, kteří Vás cíleně okrádají a otravují, najděte si chvilku, pusťte si toto video a řekněte si:
NÁS NEDOSTANOU!!!

Nejlepší zábava

(Jana , 9. 12. 2014 19:45)

Baboši, to byla nejlepší zábava za x let. Na Klondajku nám bylo jako kdysi. Snad dokonce i líp! Po sobotě je mi celkem jedno, jestli se dostanu do nebe nebo pekla. Anděl a čertice byli předzvěstí vybrané společnosti. Baboši, mocenky jsme si to
užívali. Všem vám ohromně slušelo. Těšíme se na příště. Na viděnou Jana


Re: Nejlepší zábava

(Vlasta, 9. 12. 2014 20:04)

A já nemohla. Už týden ležím s chřipkou a tak jsem se těšila.
Fotky a video mi pomohly nasát atmosféru a nezbývá mi nic jiného, než se těšit na příště. Jen abych to vydržela. Kde budete hrát příště? Milošek je na obrázcích jako samotný Lucifer. Všechny srdečně zdravím a přeji klidné Vánoce a hodně zdraví do Nového roku.
Vlasta Pohořelice.

Re: Nejlepší zábava

(Dita , 13. 12. 2014 21:23)

Zdenko, kde budete hrát v příštím roce? A budou ještě zveřejněné další videa? Můžete to napsat sem, nemám fejsbuk. Děkuji. Dita